Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Szerintem korrekt összeállítás, még játszani is lehet vele, nyilván nem Crysis 3 FHD, de annyi jópofa dolog van manapság. :K

(#2) Infinight válasza BomiBoogie (#1) üzenetére


Infinight
csendes tag

Szerintem is jól összeollóztad a dolgot! Nekem volt régebben egy Coolink tápom, 400-as, aktív PFC-s, nagyon meg voltam elégedve vele.

Nem tudom mennyire sürgős, de bátorkodom megemlíteni, hogy van egy eladó félkonfigom elfekvőben: Asrock A75M-ITX, AMD A6-3500 (3mag, 2.1Ghz, IGP), 2x2GB DDR3 1600Mhz AMD Performance memória.

Impossible is just a big word thrown around by small men...Impossible is nothing.

(#3) fLeSs


fLeSs
nagyúr

BomiBoogie: ha számot vetek azzal amit csinálok jelenleg a gépemen, akkor annak kb. 5%-a játék. Na jó, az utóbbi időben mondjuk megnövekedett 10%-ra a szimulátorok miatt, de arra ott van a külön gép ami erős.
Ezen kívül viszont az ember mit csinál a gépen? Internet, letöltés, filmnézés, zenehallgatás, skype stb, ehhez bőven elég egy ilyen proci és még csak lassúnak sem érezzük a rendszert az SSD miatt [link].
Szóval ilyen általános felhasználásra ki lehez hozni ennyiből egy gépet.

Igazából ezt most csak elméleti szinten vetettem fel, egyrészt mert kíváncsi voltam, hogy mennyiből tudnám kihozni, ha a régi (erősebb) gépemet csak szimulátorozásra használnám és építenék mellé egy olyat, mint ez a mindennapokra. Másrészt kíváncsi voltam a reakciókra is és nem csalódtam... ;] :)

Infinight: köszi, de ez egyelőre képlékeny, ha össze is rakom ezt a gépet, meg fogja előzni egy cockpit-vétel, szóval ez még odébb van.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4) Warpig


Warpig
aktív tag

A 32 gigás ssd mire elég?

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#5) Infinight válasza fLeSs (#3) üzenetére


Infinight
csendes tag

OMG! Az húzós beruházás. :P Nekem egy viszonylag arcade van, thrustmaster f430 cockpit, ez még megfizethető. de imádom a kényelme és a tág állíthatósága miatt.

Impossible is just a big word thrown around by small men...Impossible is nothing.

(#6) fLeSs válasza Warpig (#4) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Win7+programok ~17 GB friss install után, kb. 1 év után 25 GB (nálam).

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#7) fLeSs válasza Infinight (#5) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Én vmi ilyesmire gondoltam :D [link]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#8) kemotox


kemotox
addikt

Na ez kemény, nem gondoltam volna, hogy tényleg össze lehet hozni ennyiből.

(#9) Warpig válasza fLeSs (#6) üzenetére


Warpig
aktív tag

Én még a 96 gigásat is keveslem a Win7-hez, de akkor ezek szerint el lehet éldegélni rajta.

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#10) fLeSs válasza Warpig (#9) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Nyilván ha játékokat teszel rá, meg videót vágsz rajta meg mittomén akkor kevés lesz.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#11) Warpig válasza fLeSs (#10) üzenetére


Warpig
aktív tag

Nem, játékokat sem gondoltam rá.

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#12) D1Rect


D1Rect
félisten

"Remélem akartál egy 1-est írni az 50k elé,mert ez így elég karcsú lesz."
:DDD :DDD :DDD

"Minden" topikban ez van.
Q: Kéne hangfal anyunak párezerért
A: Fadobozos genius 12k, ez alatt nem érdemes venni

Q: Monitor kéne 30k körül
A: Dell ips 55k

[ Szerkesztve ]

(#13) Honkydoo


Honkydoo
őstag

Hát gratuláltok, hogy sikerült összehoznod! :C

Bevallom kicsit irigykedem, mert én dupla ennyiért vettem gépet. Igaz minden új, meg a ház is szép, de annyira nem használom ki.. Jó mondjuk néha kell a virtualizáció, akkor azért jól jön az erős proci. :)

[ Szerkesztve ]

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#14) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Jah, hát ennyiért már Lenovo T500-at lehet venni, valószínű volt hogy asztali gépet is össze lehet dobni...

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#15) Infinight válasza fLeSs (#7) üzenetére


Infinight
csendes tag

Aztaaaq! A több ezer dolláros megoldásokhoz képest ez egész jó áron van, ca. 700 dodó. :Y

jaaa, azért nem csalódtam, szépen fel lehet tornázni azt az összeget több ezerre is. :DDD

[ Szerkesztve ]

Impossible is just a big word thrown around by small men...Impossible is nothing.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.