Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) buherka


buherka
addikt

Már most szólok a cikkírónak, hogy a kupakját baromi könnyen el lehet hagyni, főleg ha nyakba akasztóval használja. Nekem a sima Voyager (kék) 8GB-os verzió van.
A céges parkolóból hozták vissza nekem a kupakot egyszer, mert ott esett le róla…valamint állandóan keresgéltem, hogy hol van az asztalon.

Én úgy rögzítettem, hogy egy vastagabb varrótűvel átfűztem egy kicsit erősebb bőrvarró cérnát a kupak tetején...ahol az a kis perem van, és rákötöttem a cérna másik végét a végén lévő akasztóra. Teljesen kultúráltan néz ki.
Valamint egyáltalán nem vízálló a kicsike, inkább legyen cseppálló...jóindulattal.
Kollégám megáztatta a táskájában a 4GB-os tesóját...úgy beázott, mint a pics@.
Ilyenkor egy lapos fogóval ki lehet a gumiruhából húzni az egész nyomtatott áramkört és meg kell szárítani.
Valamint ezt is már hamisítják...sajnos. Már tele van a piac replika verziókkal.

Viszont már ha valakinek kicsit nagyobb tárhelyre van szüksége, akkor sokkal jobban megéri venni egy Samsung S1 mini külső 1.8"-os kis vinyót. Ebből a 120GB-os verzió 17K-ba kerül és sebességben is kenterbeveri a pendriveokat. Nekem van egy és pont 2X akkora, mint ez a Flash Voyager...tenyeredben is elfér olyan kicsi. Kis bőrtok, és rövid valamint hosszú USB kábel is jár hozzá. Hozza a 25MB/sec írási/olvasási sebességet.
1000X jobban megéri, mint egy pendrive és ugyan úgy befér az övtáskádba vagy a zsebedbe.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.