Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) meehi válasza bhonti (#50) üzenetére


meehi
csendes tag

Szia,

ingyenes Visual Studio Community Edition 2017-ben készült C#-ban. Ha érdekel, el tudom küldeni a forrást. Igazából pár sor az egész.

procedure DreamGenerator {try{while(cant(sleep)) inc(sheeps);} finally {wakeup();}}

(#52) bhonti válasza meehi (#51) üzenetére


bhonti
tag

Megköszönném! :R

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#53) meehi válasza bhonti (#52) üzenetére


meehi
csendes tag

Innen letölthető a .NET program forrása: [link]

procedure DreamGenerator {try{while(cant(sleep)) inc(sheeps);} finally {wakeup();}}

(#54) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Ügyes!

A no-ip -vel olyan baj is van, hogy sok helyen egyszerűen tiltva vannak a domainjeik, mert túl sok spammer használja :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#55) rattilaa


rattilaa
csendes tag

Sziasztok, első hackelesem (USB boot) alatt amit a saját gépemrol a laptomomat akartam feltörni az rhostot es az lhostot átírva es exploitoltam sikertelenül de utána hagytam mert meguntam aztán amikor vissza álltam Windowsra akkor a laptopon elment a net ott meg csináltam aztán a pc n nem volt net próbáltam routeren beállítani az esetleges ip cím ütközés elkerülése miatt Mac hez bindelt ip-ket es úgy sem jo valaki tudna segíteni??

HELÓ

(#56) patesz


patesz
csendes tag

Sziasztok,

Most kezdtem el tapogatózni a témában mert a cégben felmerült az igény a VPN-re.
A leírás alapján sikerült megcsinálnom egy működő teszt kapcsolatot.
Ezért nagyon hálás vagyok! Köszönöm a leírást!

Ahogy végigolvastam a hozzászólások a biztonság kérdése azért felmerült bennem.
Ha nem PPTP kapcsolatot használjuk, akkor miben változik a leírás? Hol mit kell másként csinálni?

Tudna ebben segíteni valaki?

Köszönöm szépen még egyszer utólag és előre is. :)

üdv,
Patesz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.