Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Huhh, az a 12V-os kimenet hűtőtáskához nem is rossz ötlet. Széria is lehetne a gépeken egy 12V-os szivargyújtó aljzat a gépházon. :))
Na, szaladjak levédeni?

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) Viktor77 válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


Viktor77
titán

Szerintem ne.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3) nomotmo válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


nomotmo
csendes tag

Szívás! :C

DIÓ!

(#4) Thunderzolee válasza Viktor77 (#2) üzenetére

:Y

Szóhoz se jutok... :U

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#5) bigskull


bigskull
tag

Grat! A hűtő ilyen formában nem jutott eszembe, és kár hogy ezt a nyarat végig kínlódtam de felírom és köv' nyáron ezzel indítok :C

(#6) FerroChrom válasza bigskull (#5) üzenetére


FerroChrom
tag

Ezelőtt a táska előtt volt egy másik hűtőtáskám, amit 230V-ról is lehetett üzemeltetni. Több funkciós volt, vagyis lehetett vele hűteni és melegíteni is. Ezt a funkcióját egy kapcsolópanelen lehetett kapcsolgatni, amin még volt egy főkapcsoló és két LED is. Csakhogy a megvétel után egy héttel ez a kapcsolópanel szétégett, így vihettem vissza a táskát a vásárlás helyére, ahol vissza is adták a pénzem. Mikor új táskát néztem magamnak, akkor láttam meg a mostani, ezen személyes bejegyzésemben is szereplő táskát, de már a boltban észrevettem, hogy csak 12V-ról megy a cucc. Elkezdtem gondolkodni, hogy otthon valahogy be tudnám-e üzemelni, mert nem volt kedvem máshová menni hűtőtáskát venni, vagy venni egy másik, ugyanolyan táskát, mint amilyet visszavittem. Ekkor jutott eszembe, hogy majd jól rákötöm az egyik régi AT-s tápomra. :) Nem bántam meg, mert a mostani táska a bejegyzés megírása óta hibátlanul működik.

No Fate But What We Make - Nincsen végzet, csak ha magad is bevégzed (Sarah Connor) :: A Google nem a barátom. A barátait megválogatja az ember.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.