Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) sghc_toma válasza Vladi (#15) üzenetére


sghc_toma
senior tag

Vladi:
feltettem, vagyis felszenvedtem.. kiválogattam, hogy milyen csomagokat pakoljon fel, ráböktem a Next-re, és 5 perc múlva kiírta, hogy bocs, de nem tudok lecsatolni valami partíciót, én most itt megállok... és ezt teljesen véletlenszerűen csinálta, kipróbáltam párszor..
amikor a csomagokat válogattam, előfordult, hogy valamelyik csomagnév egy scrollozás hatására átváltozott az egyel fölötte, vagy alatta lévő csomag nevére..
ja, és van egy rakat csomag, ami elől kivettem a pipát, mégis felment.. ha ezek valaminek a függőségei, dobhatna róla egy üzenetet, hogy hát ezek bizony fel lesznek pakolva...

magát a rendszert nem nagyon volt időm megnézegetni; egy windows-os opengl-es alkalmazást kell kipofoznom holnapra.. utána majd gyűjtök egy kis tapasztalatot a Vérfarkasról..

Design amúgy nekem sem jön be, de úgyis enlightenment lesz felpakolva xfce4 panellel...

ja, és kösz az OFF-os tippet.. most kiszúrtam vele, minden sort külön OFF-ba tettem....

bbazsy:
elte proginfo?

a hibaüzeneteket a fordító dobálja, nem az IDE.. win alatt szerintem lehet használni a visual c++ fordítót a Code:: Blocks-szal (alapból ugye MinGW32 van)..

esetleg ha nem linuxra kell fordítanod, egy vmware/win/vs kombó múködhet..

[ Szerkesztve ]

in asm we trust

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.