Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fecogame


Fecogame
veterán

Topik ON.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2) moha21


moha21
addikt

Hát akkor házasodj meg : P

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#3) Nordic


Nordic
Közösségépítő

És építs házat a semmiből 20 évesen... :U

(#4) moha21 válasza Nordic (#3) üzenetére


moha21
addikt

Semmiből 40 évesen sem tud az ember házat építeni, építőanyag kell akkor is hozzá.

;]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#5) Nordic válasza moha21 (#4) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Hitel nélkül manapság az se nagyon megy... :U

Értettem ám:DDD

(#6) dabadab


dabadab
titán

"Sőt, nem is olyan régen ( még az én gyerek-időmben, ~10 éve ), sem volt ilyen."

Dehogynem. Az, hogy te gyerekkent nem tudtal dolgokrol, meg csak a vilagnak egy nagyon kicsi szeletet lattad, nem jelenti azt, hogy a tobbi resze nem is letezett. De, letezett (legfeljebb az emosokat nem igy hivtak), csak nem tudtal rola.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#7) moha21 válasza dabadab (#6) üzenetére


moha21
addikt

Amúgy még divat az emo? Mert én nem nagyon látom mostanság.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#8) po1son válasza moha21 (#7) üzenetére


po1son
addikt

Már mind felvágta az e....... ;]

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#9) dabadab válasza moha21 (#7) üzenetére


dabadab
titán

"Amúgy még divat az emo?"

A vilag elkorcsosulasarol szolo szovegekben mindenkeppen ;]

DRM is theft

(#10) Fecogame válasza dabadab (#9) üzenetére


Fecogame
veterán

;]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#11) mephi666


mephi666
nagyúr

mi is bagóztunk kb 12évesen: volt osztálytársam tatájának a wartburgjából csentünk pár szál kossuth-ot, letapostunk a 1.5méteres gazban egy kör alakú részt, beleültünk páran és pöfékeltünk, mint az indiánok a békepipával :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) xlife11


xlife11
senior tag

Cigaretta lehet hogy karos, de annyira mint a napi 10 kave, meg az energiaitalok, csak ez epp a tudodet vagja taccsra.A dohanyzasnak is megvan a maga kulturaja, csak a parasztok dobalnak szet csikkeket meg kopkodnek.Mondjuk en heti 2 dobozt szoktam szivni, szoval nem egy penztemeto.

(#13) mephi666 válasza xlife11 (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

én meg sodrom magamnak kézzel... (heti kb 1000ft-ból megúszom napi átlag 15 szállal) megvan a szertartása a dolognak és én sem tartom magam "paraszt dohányosnak": tiszteletben tartom a nemdohányosokat és azt, ha nem akarják a füstöt szagolni... mellé napi átlag 2 kávé szerintem szintén nem sok és a vérnyomásom miatt kell is...

szerintem is arányokat tekintve a napi több energiaital van ugyanolyan káros a fiatal szervezetnek, mint a bagó... hülyeségnek is tartom, mert szvsz legtöbben csak divatból vedelik... (nem mondom, hogy nem szoktam egyáltalán inni: kizárólag akkor, ha hulla vagyok, sietek és nincs egy cigi+kávé-ra sem idő...)

#14: nekem a reggeli kávé kötelező... a délutáni meg van, hogy kimarad... (hazaérek melóból, kaja, majd cigi+kávé-szeánsz :) ...hétvégente szokott ez borulni) durván 5ezer/hó-ból megvan a cigi, ha úgy számolom

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) xlife11 válasza mephi666 (#13) üzenetére


xlife11
senior tag

Nem vagyok a kave ellen, magam is iszok egyet reggel, de van aki tulzasba viszi, melle meg a dohanyosokat szidja.Neha en is sodrok egy ket cigit ha raerek, de altalaban dobozosat veszek.Igy heti 1400 Ft körül megallok.

(#15) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Java reszt a szulok tehetnek rola, nincs megfelelo neveles es szocializacio!

when the sun shines, we'll shine together

(#16) Ringman


Ringman
nagyúr

mivel már 20 éves koruk körül az emberek házasodtak, gyereket szültek
mennyi is az elváltak aránya?

13 évesen bagó, pia, totális lerészegedés
na ez régen - 10-15 éve is megvolt, 13 évesen nagyapám (tehát 1937-ben) már durván dohányzott.

(#17) xlife11 válasza Ringman (#16) üzenetére


xlife11
senior tag

Anyámék is 23 éves korukban házasodtak össze, ez már 20éve volt, és minden rendben van azóta is.Utána jöttem én.Nem feltétlenül felelőtlen döntés.

(#18) Domxc


Domxc
senior tag

Nem csak a TV miatt. Hanem a túlzott számítógép miatt is... ;] ;] ;]

;] :D

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#19) Ringman válasza xlife11 (#17) üzenetére


Ringman
nagyúr

azt nem mondtam, hogy feltétlenül felelőtlen döntés, csak nem hinném, hogy az elkorcsosult-a-világ és a korai házasság között hatalmas összefüggés lenne.

többek között azért is nem 23 éves korban házasodnak össze emberek, mert sok a felsőoktatásban részt vevők aránya.

---

egyébként nem értem ezt a régenmindenjobbvolt, meg a hovatartavilág dolgot, főleg 40 (30) évnél fiatalabb, tájékozott emberek (feltételezem nagyrészt ez a jellemző a ph-közösségre) szájából furcsa.

(#20) xlife11 válasza Ringman (#19) üzenetére


xlife11
senior tag

Én azon röhögök amikor 50+ éves emberek gyereket vállalnak...Mire a gyerek leérettségezik addigra a szülők elég ramaty állapotban lesznek(ha megélik).Sajnos ez a szomorú igazság.

(#21) Ringman válasza xlife11 (#20) üzenetére


Ringman
nagyúr

na azért az sem gyakori. de szerintem a ~30 év körüli gyerekvállalással nincs semmi baj.

(#22) xlife11 válasza Ringman (#21) üzenetére


xlife11
senior tag

Az mindig is általános volt.:)

(#23) dabadab válasza Ringman (#19) üzenetére


dabadab
titán

"egyébként nem értem ezt a régenmindenjobbvolt, meg a hovatartavilág dolgot, főleg 40 (30) évnél fiatalabb, tájékozott emberek (feltételezem nagyrészt ez a jellemző a ph-közösségre) szájából furcsa."

Bezzeg regen nem mondtak ilyeneket! :DDD

DRM is theft

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.