Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-02 14:47:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) D1L1ZS válasza ttamas85 (#800) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Szia!

Ez a fajta tok mennyire passzentos?

Már hetek óta várom, hogy legyen Eustockon gyári flip tok, de semmi hír, hogy mikor lesz külön kapható.

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#802) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

Hogyan lehet visszakapni a szép google keresősávot? Kersestem a modulok között, de csak az csúnya kereső sáv van... Egyébként a legfrissebb Google Asszisztens Launcher van fent, illetve ma frissült a Google alkalmazás. Ugy emlékszem korábban volt szép Google keresősáv, de most csak az alap keresősávot lehet kirakni.

Nem egetrengető dolog, sőt. De nekem az jobban tetszett.

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#803) D1L1ZS válasza D1L1ZS (#802) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Illetve ha kimondom hogy OK Google, már nem ad ki hangot, csak rezzen egyet.

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#804) ttamas85 válasza D1L1ZS (#801) üzenetére


ttamas85
csendes tag

Szia!
Thor tok helyett küldték tévesen a kínaiak. A Thor-ra való passzentos, ez ugyanolyan típusú Apollora, szóval gondolom ez is olyan lehet. Műanyagból van.

(#805) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

Na végre! EUstockon rendelhető gyári flip tok igaz üveg fólia nélkül, de legalább viszonylag olcsó! Be is rendeltem egyet! :) :C

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#806) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok

Van itt esetleg olyan, aki - vagy akinek van - EUSTOCK-nál ismerőse? Jó lenne tudni, hogy mikorra várható, hogy újra lesz Vernee Apollo Light készülék, esetleg akciózva megint tokkal és ingyen házhoz szállítással? :F

Köszi előre is :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#807) mathews37 válasza jano_77 (#806) üzenetére


mathews37
tag

én kérdeztem tőlük 14.én hogy mikor lesz újra , ezt a választ kaptam :
Sajnos jelenleg nincs információ a készülékről.

[ Szerkesztve ]

(#808) jano_77 válasza mathews37 (#807) üzenetére


jano_77
nagyúr

aha...az jó nagy szívás :((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#809) jano_77 válasza mathews37 (#807) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sajnos nekem is ugyan ezt válaszolták! :U
Hol lehetne még hozzá jutni hasonló feltételekkel? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#810) huan


huan
őstag

Sziasztok!
Egy Vernee apollo lite dual sim-es készülékben most cseréltem vadi újra a sim-kártyát(telenor), a hálózatkeresésnél a megtalált honos hálózat 4G-változatát választottam, preferálva is van a 4G-hálózat és el is érhető a 4G, akkor miért nem vált 4G-re, csak 3G és E-hálózat váltakozik, mikor mi érhető el.?

[ Szerkesztve ]

(#811) darkmann válasza huan (#810) üzenetére


darkmann
őstag

Kérd le az APN beállításokat a Telenortól.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#812) huan válasza darkmann (#811) üzenetére


huan
őstag

Azt hogyan kell? :B

(#813) jano_77


jano_77
nagyúr

Gearbest.com oldallal bárkinek van vmi tapasztalata? Akár jó, akár rossz? Most egészen jó áron lehet EU-s raktárról elérni az Apollo Light-ot. 60K alatt van!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#814) jagada válasza jano_77 (#813) üzenetére


jagada
őstag

Többször vásároltam tőlük és eddig minden ok! Lehet pontokat is gyűjteni és akkor még olcsóbb minden.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#815) jano_77 válasza jagada (#814) üzenetére


jano_77
nagyúr

Helló jagada! Itt is nem csak a WOT topikokban? ;)

Köszönöm az infót! Akkor belevágok szerintem. Gariztatás, ha esetleg - na adja Isten - szükség lenne rá, hogy zajlik?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#816) jagada válasza jano_77 (#815) üzenetére


jagada
őstag

Nem tom. Mint mondtam eddig nem volt semmi problémám. Ha értékelést írsz, vagy fotókat esetleg videot töltesz fel a megvásárolt termékről mindért pontokat kapsz, amivel a következő vásárlás alkalmával csökkentheted az árat. Eddig nem kellett még vámot meg ÁFA-t sem fizetnem.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#817) darkmann válasza jano_77 (#813) üzenetére


darkmann
őstag

Nekem nem jók a tapasztalataim. Egy okosórát rendeltem, az nem jött meg 60 nap alatt sem. Kaptam visszatérítést, de a másodjára rendelt óra/karkötő is 1 hónap alatt jött meg Kínából. Aliról és BG-ról hamarabb megjönnek a cuccok. Nézd meg a Gearbest-es topikot, én úgy láttam, hogy vannak gondok az EU raktárból rendelt termékek szállításával és elérhetőségével. Én eddig bármit néztem EU raktárról, az nem volt elérhető.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#818) jano_77 válasza darkmann (#817) üzenetére


jano_77
nagyúr

most pont az a lényeg, hogy EU raktáron van a telefon és elvileg október 22-23 között jön a hajó - vagy mi.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#819) darkmann válasza jano_77 (#818) üzenetére


darkmann
őstag

"Ships between Oct 22 - Oct 23"...azt jelenti, hogy akkor tudják postára adni. Szóval szerintem nincs is raktáron, csak akkora várják a szállítmányt. Ilyet már láttam párszor, aztán majd tolják a dátumot tovább. De rendeld meg nyugodtan, ne legyen igazam.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#820) jano_77


jano_77
nagyúr

Az lenne a kérdésem - nem biztos, hogy kapok rá választ, de azért felteszem, hátha - hogy a Vernee és a Le Max 2 között kellene választani, akkor melyikre esne a választásotok? Árban nem sok különbség van, nyers adatok alapján a Le Max izmosabbnak tűnik.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#821) darkmann válasza jano_77 (#820) üzenetére


darkmann
őstag

Hol nézted? Mert eszerint azért van kb. $65-nyi különbség, ami szerintem azért jelentős:
[link]
Ráadásul "Out of stock".
Ha egyárban lenne a kettő, akkor a Le Max erősebb, de ekkora különbségnél Apollora szavaznék. Ráadásul a Leeco készülékek tele vannak hányva mindenféle bloat- meg adware-rel. Ráadásul a leírás is sántít, mert először azt írja, hogy van B20 LTE, aztán a frekvenciáknál meg nem sorolja fel a 800 Mhz-et. :U

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#822) jano_77 válasza darkmann (#821) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én nem az ezüstöt néztem - bár jobban néz ki - hanem a rose gold-ot és ha jobban megnézed a frekvenciák leírásánál, akkor jelzi a B20-at.
És ez van raktáron. Ez 236 $, a Vernee pedig 213 $. Ezért írtam, hogy nem sok a különbség.
Egyébként Neked hogy jött ki a 65$?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#823) darkmann válasza jano_77 (#822) üzenetére


darkmann
őstag

Az ezüstre $264-t írt kínai raktárról, az Apollora $201-t szintén kínai raktárról. A rosegold-ot nem néztem, de ha azt is és az Apollo-t is kínából akarod rendelni, akkor $35 a különbség. Ha megéri felár, akkor rendeld azt. :K
Az ezüstnél nem írta a 800 Mhz-et, de utánanéztem, és tudja a készülék ezt a frekvenciát.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#824) smithsys válasza jano_77 (#822) üzenetére


smithsys
aktív tag

Mindenképpen LeEco!!! A Vernee fanoktól elnézést. :U
Tudom mit beszélek, volt Thor-om is, Apollo Lite-om is, meg van egy X600-as Letv-m.
Való igaz, hogy a LeEco telefonoknál mindenképpen szoftvert kell cserélni, mert a webshopos
rom amivel jön az ganyé, de ha az X820-ra feldobsz egy Cuoco vagy Mokee ROM-ot örök élet!!! :K :K :K

(#825) mathews37 válasza jano_77 (#820) üzenetére


mathews37
tag

Azért a Vernee nem annyira szappantartó alakú mint a Le max de ízlések és pofonok . :DD

(#826) Ferfiu válasza jano_77 (#815) üzenetére


Ferfiu
tag

Írsz a supportnak (gyors, kedves), kérnek fotót/videót is. Adnak pár lehetőséget (pénz visszafizetés, plusz pont és levásárlás, vagy javítás). Ha javíttatnád, adnak címet ahova feladod postán (minden tartozékkal, párezer Ft postaköltség).
Pár hét alatt odaér, ők átküldik a szervíznek, akik ülnek rajta.
Ha minden jól megy, akkor amint kész, megy a GB-nek, onnan neked. Nálam most egy másik telóval nem ez volt a helyzet, elfogyott az alkatrész, ezért küldenek másik színben egy refurbished darabot. (Vagy várhatnék még, de nem akarok.)

(#827) jano_77


jano_77
nagyúr

EU Stock-ról hogyan tudok bármit is rendelni? Mert már direkt beregisztráltam, mert azt gondoltam azért nem jelenik meg a KOSÁR ikon, de belépve sincs semmi ilyen opció!? Vagy csak én nem veszek észre vmit?! :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#828) darkmann válasza jano_77 (#827) üzenetére


darkmann
őstag

Nincs készleten Vernee Apollo Lite, azért nincs kosár ikon. De írtad is, hogy a kérdésedre azt válaszolták, hogy nem is tudják, hogy mikor lesz. A honlapon én azt látom, hogy most "csak" Xiaomi telefonokat várnak raktárra (3s Prime és Note 3 Pro SE).

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#829) jano_77 válasza darkmann (#828) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi! Akkor ezek szerint a Xiaomi Mi Band 2 sincs jelenleg náluk!? Mert azt sem tudok venni ugyan ilyen okok miatt. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#830) darkmann válasza jano_77 (#829) üzenetére


darkmann
őstag

Igen, de ha a főoldalról megnyitod az egyes termékcsoportokat (Okostelefonok, Kiegészítők, stb...), akkor az adott termékcsoportot listázva látod, hogy "Raktáron" vagy "A termék jelenleg nincs raktáron".
Nem LeEco-t akartál rendelni? :U :DDD

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#831) jano_77 válasza darkmann (#830) üzenetére


jano_77
nagyúr

De igen, de hozzá gondoltam a Xiaomi Mi Band2-t. Megrendeltem másik oldalról.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#832) Peppo


Peppo
őstag

Üdv!

Próbálnék usb kábelen át másolni ezt-azt a telóra, de valamiért nem jön össze. A gépen megjelenik, mint cserélhető lemez, ahogy egy pen drive esetén is történik, de megnyitni már nem lehet. Azt mondja, nincs ilyen meghajtó.

Próbáltam az otthoni és a munkahelyi gépen is, ugyanaz történik. Erre valakinek valami ötlete?

(#833) darkmann válasza Peppo (#832) üzenetére


darkmann
őstag

És ezt a gyári kábellel csinálja? USB beállítás MTP-re van állítva?

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#834) Peppo válasza darkmann (#833) üzenetére


Peppo
őstag

Gyári kábellel. Mi az az MTP?

(#835) darkmann válasza Peppo (#834) üzenetére


darkmann
őstag

Amikor bedugod az Usb kábelt, akkor fent az értesítési sávon megjelenik, hogy milyen módban csatlakozott a géphez a teló. MTP= media transfer protocol, ha jól emlékszek.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#836) Peppo válasza darkmann (#835) üzenetére


Peppo
őstag

Alapból azon van.

(#837) Toldo válasza Peppo (#832) üzenetére


Toldo
csendes tag

Oldd fel a képernyőzárat és úgy dugd össze.

(#838) Shevchenko


Shevchenko
csendes tag

Sziasztok
Nem tudjátok mi lehet a gond, senki nem hall telefonálás közbe csak én akiket hívok, ráadásul mikor videózok akkor sincs hang...Szerviz?

(#839) PZsolt27 válasza Shevchenko (#838) üzenetére


PZsolt27
tag

Az összes (3 db) OTA telepítése után egy Factory Reset nagyon sok hibára megoldást tud nyújtani ennél a telefonnál. Tapasztalatból mondom. :)

(#840) jopika


jopika
tag

Üdv valaki el tudná mondani azt a nyanvadt újjlenyomat olvasót hogy picsba kell beállítani mert csak ott az újjam de semmi

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#841) ORCA58 válasza jopika (#840) üzenetére


ORCA58
addikt

[Itt kérdezz!]

[ Szerkesztve ]

(#843) jopika válasza RudY (#842) üzenetére


jopika
tag

Köszönöm sikerült

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#844) Chosy


Chosy
csendes tag

Sziasztok rendeltem uvegfoliat viszont kicsi. irtam az eladonak es azt mondja hogy ez a rá valo. valaki jart mar igy? vagy tenyleg kisebb mint a kijelzo?

(#845) RudY válasza Chosy (#844) üzenetére


RudY
addikt

Igen, az üvegfólia mindig kisebb, mivel a széleken már nem tudja követni az íveket a merevsége miatt.

(#846) Chosy válasza Chosy (#844) üzenetére


Chosy
csendes tag

ez lenne az eredeti hivatalos apollo lite tempered??

(#847) darkmann válasza Chosy (#846) üzenetére


darkmann
őstag

A másik a "hivatalos" topik.
Én ebay-ről rendeltem Brotect Airglass fóliát. Az a képernyőt pont a hajlatokig takarja, tehát odáig, ahol elkezd ráhajlani a szélekre. Kb. 2000 ft volt kiszállítással, 1 nap alatt megjött.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#849) oris


oris
aktív tag

Milyen legkisebb távolságról tud fókuszálni a készüléketek fényképezője? A kollégám készülékével nem lehet ráfókuszálni pl egy papírlapon lévő szövegre...

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#850) zolokas


zolokas
aktív tag

Sziasztok! Elkezdtem használni 2 simet a telefonon, de valami nagyon nem jó!
1es slotban jó a band mod a 2esben kevesebb van ez mitől van nincs 4g meg 3 g se bennea 2es simen! hiába cserlgetem a simeket csak 1es slotba van 4g meg 3g!

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.