Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) yolan


yolan
őstag

Szerintem inkább egy hardveres megoldás, akár egy használt audigy és társai mint az alaplapi gerjesztő akármilyen szoftveres csicsával.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#2) BigyoBogyo88


BigyoBogyo88
újonc

Nem hangzik rosszul :C :DD

(#3) Energie X válasza yolan (#1) üzenetére


Energie X
őstag

Szerintem is jobb a hardveres ez nyilvánvaló, de ha olcsóbban ki lehet ezt hozni új eszköz beszerzése nélkül és mondjuk javít a hangminőségen valamennyit, akkor nem lehet hogy egyszer ki kéne próbálni? Mondjuk szívesen látnék egy összehasonlító tesztet :) Lehet meg is fogom írni vizsgaidőszak után ha tudok ilyet szerválni :)

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#4) yolan válasza Energie X (#3) üzenetére


yolan
őstag

Engem is erdekelne a teszt. Egy ar/ertek arany. Ha mondjuk ingyenes lenne az extra sw ami "jobban kihajtja", akkor egyertelmuen meger egy probat, hisz ingyen lesz jobb, de ha pl 500-1000 forint, akkor mar lehet egy hasznalt, regebbi hangkartya jobban megeri.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#5) westcoastog


westcoastog
veterán

Veszel használtan egy audigy se-t 2-3k környékén,, és nem kell ezzel szarakodni, és még jobb is. +daniel_k driver :)
Amúgy fizetős a szoftver, emlékszem próbálkoztam vele, nem sikerült megtörni anno. :D

[ Szerkesztve ]

(#6) Energie X válasza westcoastog (#5) üzenetére


Energie X
őstag

Attól függetlenül érdekes szerintem :))

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.