Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] ELŐRE!

Hozzászólások

(#52) Huma


Huma
addikt

Nem tudom mi ez az ellenséges hangulat. Talmida csak leírta a tapasztalatait és ami történt vele. Nem fikázta a magyarokat, nem dicsőítette az usát. Nekem tetszett amit írt. Nem tudom miért kell így beszólogatni a másiknak. Ha nem tetszik valami akkor ki lehet fejteni normlálisan mi is a probléma. Az, hogy átverték nem egy szokatlan dolog. Főleg nem az építőiparban. Dolgoztam ott 3 nyarat. Egyszer mint hidegburkoló alsegédhelyettesaszisztens, és kettő nyarat meg mint állványépítő. Ez az idő több mint elegendő volt hozzá, hogy rájöjjek az építőiparban iszonyat bunkó, alkoholista, alulképzett, megbízhatatlan emberek dolgoznak. Igazi aljanép. És ezt most ne vegye senki támadásnak ellenük, mert vannak köztük normális emberek is, de a többség az bizony ilyen. Tényleg csak ajánlásra szabad felbérelni őket. Nem könnyű találni egy olyan építőbrigádot ami normális és nem ver át.
Persze lehet, hogy csak én voltam mindig rossz helyen és ezért alakult ki bennem róluk ez a kép, de szerintem ennek csekély az esélye.

És itt még hozzátenném, hogy akinek nem inge ne vegye magára. Én is megismertem jópár normális embert az építőiparban, de akkor is a többség olyan amilyen és erről nem fogok vitatkozni. Ha valakinek szúrja a szemét a "többség" szó az tetszés szerint helyettesítse be "megszokottnál több"-re vagy valamilyen más marketinges dumára.

Amúgy az a gesztenyeárus kicsit emlékeztet Sherlock Holmes-ra. :)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] ELŐRE!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.