Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pzstm


pzstm
titán

Első írásom.
Mindenféle kritikát szívesen fogadok! :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2) cizoe


cizoe
őstag

Sajnos nem tudtam elmenni, pedig regisztráltam is, közbejött az élet. :( De köszi épp ezért főleg a beszámolót! :R

(#3) Morden24


Morden24
nagyúr

Áh, sajnálom, hogy kihagytam, az MS Surface önmagában megérte volna a jelenlétet. Javaslat: legközelebb ne szerdára rakják reggeltől kora du-ig :DDD

(Lehet mégsem utálják annyian a Microsoft-ot, csak nem merik bevallani, mert az nem olyan "menő"?!)

Erről mindig az volt a véleményem, hogy a "fikázók" körében elenyészű azoknak a száma, akik szakmailag szidják az MS-t és/vagy a termékeiket, és annál többen, akik egyéb, teljesen irreleváns, szubjektív vagy konkrétan téves okokból :U

Gratz az első íráshoz, pzstm. :C

Sectumsempra - For Enemies

(#4) pzstm válasza Morden24 (#3) üzenetére


pzstm
titán

:R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#5) cizoe válasza Morden24 (#3) üzenetére


cizoe
őstag

"(Lehet mégsem utálják annyian a Microsoft-ot, csak nem merik bevallani, mert az nem olyan "menő"?!)"

Tudod hogy van... Akit nem engednek fel az Intercityre durrog és anyázik a gyorsvonaton... Így van ez az MS termékekkel is.

(#6) Csabee.


Csabee.
nagyúr

ott voltam, jó írás :R

nekem is van eredeti RC dvd-m meg mappám :C

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#7) hackeeeee válasza cizoe (#5) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hehehe. Naja. :D

Jó kis írás lett, nekem is csak az időponttal volt bajom, amúgy ott lettem volna. :)

Véleményem szubjektív...

(#8) Móci


Móci
addikt

Jó írás lett.
Anno Pécsen is volt ilyen, el is mentünk rá ismerősökkel, megérte, nagyon tetszett. Kár, hogy már csak a fővárosban van.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9) Dany007


Dany007
veterán

"egy kis filmbejátszással vette kezdetét az esemény, ahol megcsodálhattuk, hogy milyennek is szeretnék látni a jövőt. "

Ez alatt erre gondoltál?

(#10) pzstm válasza Dany007 (#9) üzenetére


pzstm
titán

Erre ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11) misimagaki válasza Dany007 (#9) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Majdnem, ez csak egy "trailere" annak. :D

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#12) pzstm válasza misimagaki (#11) üzenetére


pzstm
titán

pontosan...ezért is linkeltem a teljes videót :K ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13) misimagaki válasza pzstm (#12) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Ez az. Mutattam a kollégáknak be is sz@rtak.... :D

Korábban voltam az SBS, és EBS2008-ról szóló szemináriumon. Ott is leadták. Budai Péter mondta, ha már mozi, akkor mulassunk...

A Sugár moziban voltunk, ahol a kezdéskor vagy 5x elment az áram az egész épületben. Meg is jegyezte Budai Péter, hogy ez a jövőkép, de mi van akkor ha nincs áram....

[ Szerkesztve ]

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#14) RootRulez


RootRulez
félisten

Na látom, itt is itt van már az írásod (nincs menekvés).
Grat hozzá!! :R

═════════════════════════════════════════

(#15) Morden24 válasza pzstm (#10) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ez valami brutálisan jó :D

Sectumsempra - For Enemies

(#16) azbest válasza pzstm (#10) üzenetére


azbest
félisten

egyre jobbak az ms marketingesei... kb ez mérhető össze vele minőségileg szerintem, meglátjuk mikor és mennyire lesz hasonló a jövő :)

(#17) Dany007 válasza pzstm (#10) üzenetére


Dany007
veterán

Na igen, erre gondoltam én is : )
Már megnéztük párszor itt a kolegákkal.
Hát, szó se róla, nem semmi.
De én nem vagyok ennyire optimista.
Mikorra is látja ilyennek a jövőt a Micro? 10-15 év múlva? Háááát necces...
Én örülnék neki a legjobban ha ez ilyen lenne 10 év múlva : ) Magyarországon is.
De nemtudom... Ahogy megfigyeltem, a nagyobb 'technikai ugrásoknak' mindig volt előzménye. Hogy is mondjam.... Hülye példa, de az lcd tv alap technológiája már majd 40 éves. Csak akkor még úgy gondolták, hogy színesben sohase fog működni. Aztán ugye kellett vagy 30 év mire elterjedt. Na mind1, talán a lényeget érted : )
Mindenesetre bízom benne, hogy ez a touchsreenes technológia kiforr és elterjed. Ahogy anno a mobiltelefon, vagy mondjuk mint pont manapság az lcd tv.

(#18) DeltaPower


DeltaPower
őstag

"Nem eszik, nem alszik, dolgozik!"
ezt a mottót biztos nem az én főnökömtől licenszelték? :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#19) pzstm válasza DeltaPower (#18) üzenetére


pzstm
titán

Ezzel kapcsolatban nincs releváns információm :N :DDD :DD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Jó lett, grat az első írásodhoz :R
Jöhetnének vidékre is, elmennék egy ilyenre én is. :K

Ami a videót illeti.. simán el tudnám viselni azt az élettet :D

Everybody lies.

(#21) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Én is elmentem volna szívesen, köszönjük az összefoglalót! x64-es lemezt nem adtak?

(#22) pzstm válasza WonderCSabo (#21) üzenetére


pzstm
titán

nem.... :N
Egységesen mindenki x86-ot kapott

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23) Edween


Edween
őstag

Grat. szép munka!!

(#24) hackeeeee válasza pzstm (#22) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jó az is, legalább mondhatni eredeti korong. :)

Mondjuk megcsinálhatták volna erre az alkalomra úgymond dual-os lemezre mind2 verziót is. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#25) Typhoon47 válasza azbest (#16) üzenetére


Typhoon47
őstag

khm, ez egy kicsit azért erős volt :U (ld: mac offensive reklámok)

[ Szerkesztve ]

"Education is important but big biceps are importanter"

(#26) orionstar


orionstar
csendes tag

Tényleg nagyon jó kezdeményezés volt ez anno a Microsoft részéről, de azóta összezsugorodott... tavaly több rendezvényen is részt vettem, mikor még a vidéki nagyobb megyeszékhelyeken is volt lehetőség... mindig tele volt a mozi, nem értem miért csak a fővárosiakra szűkítették ezt az egészet: nem mindenki teheti meg anyagi okok illetve időhiány miatt, hogy felutazik a fővárosba, ahogy én sem! Örömmel venném, ha ismét lennének országszerte ilyen rendezvények!

Emlegette, a bejegyzés írója, hogy a többi cég nem rendez ilyen előadást, illetve nem elég nagy a jelenlévő tömeg... ezt részben tudom cáfolni, részben nem, de mint tudjuk, a Microsoft egy elég nagy cég, ő megengedheti magának ezt, de például az Ubuntu Linux-os közösség is mindig tart különböző összejöveteleket, pl: release party stb, de sajnos ők is csak pesten :( ... nem rég volt egy kezdeményezés, hogy a linux használatát bemutató tanfolyam indul, annak a megszervezésében is erősen érződött a pénzhiány, ebből látszik, amit már fentebb mondtam, a Microsoft megteheti... legalábbis a budapesti szervezést, talán ők is pénzhiány miatt hagyták abba a vidéki rendezvényeket, de nem tudom, meg kellene kérdezni erről valamely bennfentest...

A videóról: kizárt, hogy nálunk ilyen lesz 2019-re... örülhetünk, ha lesz mit enni... mit hallok a híradóban, a termés több mint 50%-a oda aszály miatt, megint az égbe szöknek az árak, nem volt elég a válság, még ez is, nagyon megsínyli ezt az évtizedet a hazánk, minden tekintetben. :(

Windows 7 RC: az is eredeti amit letöltök a Microsoft weblapjáról, kiírok és rányomtatok egy borítót, hasonló minőségű lesz mint a Microsoft promóciós lemeze. ;)

[ Szerkesztve ]

"...szeretem ha a világ jó néha kell már egy emberi szó..."

(#27) Lenry


Lenry
félisten

a jövőbe látós videó nagyon meggyőző volt, mindig is tetszettek az ilyenek :R
az írás is jó, és érdekes lehetett az egész szeminárium. legközelebb lehet, hogy megpróbálok én is elmenni

MS-fikázók: kb 95%uk Windowst használ. innentől kezdve teljesen lényegtelen mit mondanak :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#28) Morden24 válasza Typhoon47 (#25) üzenetére


Morden24
nagyúr

Az effektíve a "kesztyű felvétele", ugyanis az Apple már elég régóta nyomatja az I'm a Mac-kategóriás adverteket.
Idő kérdése volt, hogy mikor reagál az MS.

Sectumsempra - For Enemies

(#29) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Én is el akartam menni, de itt van a nyakamon a tonnányi tanulnivaló sajnos...

orionstar: Ezen az aszályos időjáráson én is ki vagyok akadva. Rég volt ilyen száraz a tavasz (főleg a május!). Nagy bajok lesznek: gazdák csődbe mennek, mi meg a gatyánkat is odaadjuk majd egy szelet kenyérért.

[ Szerkesztve ]

(#30) WonderCSabo válasza pzstm (#22) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Most esett a szememben kicsit ez a szeminárium... Mondjuk fél óra se letölteni. :)

(#31) webdeejay válasza Morden24 (#3) üzenetére


webdeejay
aktív tag

,,Áh, sajnálom, hogy kihagytam, az MS Surface önmagában megérte volna a jelenlétet. Javaslat: legközelebb ne szerdára rakják reggeltől kora du-ig"

Sajnos mindig ilyen időpontra teszik...én is mentem volna, csak Kecskemétről nehezebb a feljutás :)

(#32) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Már elég régóta megy ez a Technet előadássorozat, nekem is nagyon tetszettek eddig. Amúgy a főnöknek mondani kell, hogy ingyenes előadásra mész, simán elenged szerintem. Legalábbis amíg elérhető távolságban volt nem nagyon problémáztak, hogy 1 napra elmegyek ingyenes "továbbképzésre". Régebben volt kaja is, de jópáran csak kajálni jártak, ezért be is szüntették :(
Nekem Szegedről is simán megérte elmenni, rengeteg új és hasznos dolgot mutattak.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.