Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Potrien


Potrien
senior tag

Igen én is azt hittem hogy rosz talán, csak az a furcsa, hogy mindkettő máshonnan van és ugyanilyen.
És azért mondtam az Op3-at mert az meg teljesen jól müködik,tehát nem az ujjunkban lehet a hiba.

(#202) Tibee86 válasza Potrien (#201) üzenetére


Tibee86
veterán

Akkor a készülékeitekben és ahogy többen javasolták el kell vinni szervizbe. Gondolom teszteket olvastál, ott se igazán lehetett azt olvasni amit a ti készülékeiteken tapasztaltok. Az Apple az 5S-ben használta először (ismételve 3 éve) a touch id-t, azóta 2 újabb széria jött ki amik még pontosabbak és gyorsabbak.

(#203) Potrien válasza Tibee86 (#202) üzenetére


Potrien
senior tag

Csak kérdés ,hogy a szervízben nem hajtanak e el vele:(
Idáig egyik telefonom sem volt sohasem gyári hibás!
Erre egyszerre két alma:(

(#204) hwtvennek válasza Potrien (#203) üzenetére


hwtvennek
tag

Rinyalas helyet vidd el szervizbe.

(#205) Potrien válasza hwtvennek (#204) üzenetére


Potrien
senior tag

Melyiket ajánlod?

(#206) Tibee86 válasza Potrien (#203) üzenetére


Tibee86
veterán

Bevizsgálják és kiderül, ha valóban hibás akkor cserélik az egész készüléket. Nyilván ha úgy van ahogy írod, hogy egyáltalán nem működik a feleséged készülékén akkor nincs miről beszélni.
Még azzal megpróbálkozhatsz, hogy többször beolvasod ugyanazt az ujjadat, én leginkább a bal hüvelykujjammal oldom fel, 2-3x is beolvastattam.

[ Szerkesztve ]

(#207) Potrien válasza Tibee86 (#206) üzenetére


Potrien
senior tag

Igen akkor jobb a helyzet ha több ujjnak elmentek egy ujjamat!
10-ből háromszor is felismeri néha:(

(#208) Tibee86 válasza Potrien (#207) üzenetére


Tibee86
veterán

Akkor szerviz. Javasolt egyből apr szervizbe vinni nem pedig sima apr-be, 3 ilyen van: Andrássy úton az iStyle, Bécsi úton az iCentre, és valamelyik kis utcában a westend-nél az Almárium.

(#209) Potrien válasza Tibee86 (#208) üzenetére


Potrien
senior tag

Köszönöm a választ, meg fogom próbálni.

(#210) Xero válasza henrik1 (#99) üzenetére


Xero
nagyúr

Ne is emlegesd mert megfő az agyam.

Kénytelen vagyok lecserélni egy PC-re/hackintoshra, mert egyszerűen már egy combosabb MBP is lelépi lassan. Az 5k iMac-ről nem is beszélve, pedig nem a legmezítlábasabb config.

Ok megértem, hogy a mobil iparág tartja el a céget, de ilyen nagy ívben tojni a pro szegmensre ez kb röhej. Először kivéreztették a server vonalat, most pedig hiába van csillogó kukánk, ha még mindig azt árulják amit 2013-ban vehettem meg.

A dual D500 konkrétan egy őskövület egy mai top kártyához képest.

szerk: Teszem hozzá 2000 óta használtam a pro dekstop gépeiket, 2005 óta kizárólagosan. A kuka még tetszett, elvitte a hátán a kialakítás az egy éves architektúrát 2013-ban, de most telt be kb a pohár.

[ Szerkesztve ]

(#211) kchris78 válasza viktorhu (#195) üzenetére


kchris78
veterán

Ha nem érted hogy mi a gond azzal hogy két hasonló árú de 3 évvel eltérő kiadási idejű telefont hasonlítasz össze akkor hasonlítsd össze AUTÓkkal ugyanezt. Legyen egy prémium idős meg új nem prémium ugyanannyiért... Hiába a prémium meg minden lehet jobban fog menni és több mindent tud a "gagyi" új mert akkor már mondjuk egy adott technológia sokkal sokkal olcsóbb lett és átszivárgott az olcsóbb kategóriába is... Emiatt NEM igazán lehet összehasonlítani... Vagy legalábbis nem ennyire szemellenzősen...
Amikor az 5s-t megtervezték kanyarban sem volt olyan áron olyan CPU teljesítmény pl mint ami a mostani OP3-nál megvolt.. Valamint egy most 3 éves telefonnak az árazása az ALMA részéről marketing lépés igazából.. Nyilván nem viszik le túlzottan mert akkor lehet többen mozdulnának a régebbi felé mint az újabb modellek irányába..

(#212) Lord Sidious válasza Potrien (#205) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Vagy az Almarium Pro ok ASPR vagy az iCentre. iSytle-al sokaknak volt negativ tapasztalata regen. Nem tudom azota (1,5-2 ev) valtozott e a muszeresz es szerviz support garda.

Nekem Almariumba tavaly marcius ota 6X!!! csereltek az i6-omat. :DDD ebbol 4X azert mert a 2,5D-s kijelzo mozgott idovel. Kb. egy gyarto termekevel nem talalkoztam, ahol a 2,5D-s kijelzo illeszteset normalisan meg tudtak volna oldani. :( hiaba design-os ha nem franko megoldas. Meg az is hozza tartozik, hogy az i6 lett az Apple talan leggyengebb keszuleke. (Hiaba ebbol ment el a legtobb a kijelzo meret novelese miatt.) erdekes modon az i6S-be mar a 2,5D-s kijelzok jobbak lettek, de ott is sokan futnak bele fel ev utan illesztesi mizeriaba. Amikor huppog a kijelzo.

[ Szerkesztve ]

(#213) Xero válasza Lord Sidious (#212) üzenetére


Xero
nagyúr

Az i6 valóban gyenguska, de a családban lévő két i6 (megjelenés környékén megvéve) hibátlan, míg az én i6S-em (szintén megjelenés környékéről) szintén hibátlan.

(#214) Telefonőrült


Telefonőrült
tag

Konkrétan milyen dolog a 3D Touch?
Hasznos?

(#215) viktorhu válasza Tibee86 (#200) üzenetére


viktorhu
veterán

Milyen érdekes, hogy mennyire meg tud embereket fogni a marketing, a márkával való azonosulás - ha valaki olyan dologról beszél, amit a védelmezendő márka nem tud, akkor mindjárt illegális tevékenységgel kell összekapcsolni (lásd most itt a warez idekeverésével való manipulációt), vagy más módon diszkreditálni a hozzászólást. Ezt a fajta márkafanatizmust egyébként nagyon jól használják is a nagy cégek, gyakorlatilag ingyen harcosokat kapnak.

A helyzet az, hogy mindegyik platformnak vannak előnyei és hátrányai, nincs olyan, hogy az egyik csak jó, a másik meg csak rossz, vannak valós korlátok, amik általában pont az előnyökből származnak a másik oldalon.

(#216) Tibee86 válasza viktorhu (#215) üzenetére


Tibee86
veterán

Az Apple úgy áll a dologhoz, hogy a zenéidet (iTunes) és egyéb tartalmakat megveszed, nem pedig letöltöd valahonnan. Ez lett volna a mondandóm lényege.
A marketing meg a márkával való azonosulást nem tudom hogy miért kapcsoltad ehhez, illetve ha úgy gondolod, hogy oda vissza vagyok az iPhone-ért, és én is az Apple hatalmas marketingje (amit konkurens gyártók kicsit erősebben tolnak évek óta) miatt használok akkor eléggé el vagy tévedve. :)
Soha sehol nem állítottam, hogy az iPhone és az iOS az übergigamegakirályság, számomra ez a leghasználhatóbb rendszer, kinőttem már a mindent mindenhogyan testre akarok szabni korszakból. Oldalakon keresztül tudnám sorolni a negatívumokat az iOS rendszerről és régen lecseréltem volna már szerintem ha nem lenne a jb. Szóval ez egy kicsit mellélőtt, de már megszokott dolog, hogy a droidosoknak ez az egyik utolsó ütőkártyája. ;)

[ Szerkesztve ]

(#217) Lord Sidious válasza viktorhu (#215) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Nem azert, de lehet warezolni iOS-en is. Direktbe jailbreak-kel, indirekt modon pedig minimalis megkerulessel (atjaro Appok, amik fent vannak App Store-ba is. Pl. Mega)

(#218) viktorhu válasza kchris78 (#211) üzenetére


viktorhu
veterán

Alapvetően igazad van. Drágának sem tartom az iphone-t, ha a nevesebb droidos márkákhoz (lásd Samsung) hasonlítjuk.

De ha valaki azt mondja, hogy van mondjuk 120 ezer forintig keret egy új mobilra, hogyan költhetem el a legokosabban, akkor ezek a dolgok a jelentőségüket veszítik. És akkor ott van egy középkategóriás árazású feltörekvő prémium (kivitelezésben, támogatásban, specifikációkban) mobil, amit nyugodtan lehet a 250 ezer forintos mezőnyhöz mérni.

Én teljesen megértem azt, aki azt mondja, hogy megér neki annyit a bevált felületért, ökoszisztémáért, megbízhatóságért, vagy amúgy is sokat telefonál, és ezért a szolgáltatótól normális áron meg tudja venni - meg azt is megértem, aki viszont azt mondja, hogy ennyiért nem is annyira "wow" a dolog, lehet olcsóbban is jót. Én, mint mondtam, egyik kategóriába sem tartozom, kár lenne "belém" még a oneplus is, mert túl kíváncsi vagyok az új dolgokat illetően, nem használok sokáig egy mobilt.

Az innováción való összekapást sem értem a fórumokon, az iphone-nak az az erőssége, hogy nem feltétlenül a legújabb dolgokat akarja használni (nem az első érintőkijelző, nem az első ujjlenyomat, nem az első nfc stb), hanem használható telefont akar csinálni, használhatóvá tenni a már meglévő dolgokat. Amikor az első iphone megjelent, akkor az gyakorlatilag az okostelefon újradefiniálása volt, üzletemberek speciális kütyüje helyett a hétköznapokban értelmesen használható eszköz. Így nincs értelme a specifikációk platformok közötti direkt összehasonlításának, annak viszont nagyon is, hogy mindenki átgondolja, hogy neki melyik felel meg legjobban - funkciókban is, meg a pénztárcájának is.

(#219) viktorhu válasza Tibee86 (#216) üzenetére


viktorhu
veterán

Nem minden zenét lehet megvenni, ha valaki egy kicsit is a régebbi zenéket szereti, azoknak már rég lejárt a szerzői jogvédelmük, szóval azokat leginkább letölteni lehet. És írtam, hogy meg is oldottuk a dolgot egy itunes-os szinkronizálással, de ez nem a világ legkényelmesebb megoldása, ha az ember egyszerűbbhöz van szokva.

> A marketing meg a márkával való azonosulást nem tudom hogy miért kapcsoltad ehhez

A rágalmazás (warez) miatt gondolom, mert ennek itt nyilvánvalóan nem volt más szerepe, mint az eredeti mondanivaló diszkreditálása. Eléggé felkaptam rá a fejemet, mert egyértelműen leírtam, hogy lejárt jogvédelmű tartalomról van szó, ha körülnézel, elég sok kereső van direkt ilyen zenékre.

(#220) Potrien


Potrien
senior tag

Vissza fogom vinni az iphone jainkat!

(#221) Cingáriusz válasza ntomi0730 (#87) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Bullshit :D

(#222) Cingáriusz válasza ntomi0730 (#87) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Te is leragadtál az 5évvel ezelőtti android verzióknál és a belépő kategóriás telefonoknál.

(#223) Cingáriusz válasza BoC1ka (#88) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Mondom én, hogy 50 év múlva is ezzel fog példálozni mindenki, hogy "bezzeg az alma volt az első..."
Nézd meg, hogy mit értek a nagy kínai márkák 1-2év alatt és nézd meg hol lesznek 1-2 év múlva. Persze, akkor is azzal fogsz jönni, hogy "bezzeg az alma csinálta az első igazi okostelót és mindenki az ő hátán mászott fel" :DDD :C

(#224) Weeman1 válasza Cingáriusz (#223) üzenetére


Weeman1
veterán

1 hozzászólásban több embernek is válaszolhatsz egyszerre.

Xiaomi 11T Pro

(#225) hwtvennek válasza Cingáriusz (#223) üzenetére


hwtvennek
tag

Igen, elérték mert volt honnan másolni. Igy nagyon könnyű. Mi lett volna ha nincs mit másolni ?

(#226) Cingáriusz válasza hwtvennek (#225) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Akkor szépen maguktól fejlesztettek volna ki mindent kicsivel később. Komolyan azt hiszed, hogy ha nincs az alma, akkor ma nincs okostelefon sem? :D

[ Szerkesztve ]

(#227) Cingáriusz válasza hwtvennek (#225) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Ha nincs "mit másolni", akkor biztosan mai napig füstjelekkel kommunikálnának az emberek. Hagyjuk már ezt. Nem az apple találta fel a telekommunikációt és mobiltelefont sem ők készítettek a világon elsőként. Akkor ezek szerint ők is másolták a telekommunikáció nagy úttörőit ugye?

(#228) gusthy


gusthy
veterán

Márka- és rendszerpreferenciától függetlenül mindenkinek el kell ismernie: az Apple mobilkészülékei jelentős mértékben alakították és alakítják az okostelefonos piacot, az eszközök küllemét és tudását, illetve a szoftveres opciókat."

Maradjunk abban, hogy alakították.

(#229) Xero válasza Cingáriusz (#227) üzenetére


Xero
nagyúr

Képesek voltak a meglévő technológiákat úgy használni, továbbfejleszteni, hogy az egy eladható termék legyen. Ezt hívják kreativitásnak, fantáziának és bátorságnak.

Más lehet, hogy sokkal jobb technológiai újításokat hozott már előttük is, de terméket képtelen volt belőle létrehozni eladható formában.

De tisztában vagyok vele, hogy a falnak beszélek szóval kb tök mind1. :P

(#228) gusthy: Ma is vannak még húzásaik. 5S-el a touch id, 6S-el a 3D touch. Lehet, hogy van akinek ez nem számít, de szépen lassan szivárognak át máshova.

[ Szerkesztve ]

(#230) gusthy válasza Xero (#229) üzenetére


gusthy
veterán

Ez igaz. De nem jobban, mint amennyire az iPhone-ba csorognak máshonnan.
Félreértés ne essék, nagyon jó telefonok ezek. De azért nagyon hiányzik onnan Steve Jobs....

(#231) janeszgol válasza viktorhu (#219) üzenetére


janeszgol
félisten

Annyit hagy tegyek hozzá, hogy anno (2001?) az Apple nem csak az iPodot hozta a világra, hanem elkezdte átalakítani a zeneipart. Üttörő lett. Eleinte persze elhajtotta a sok balfasz manager, de később beálltak a sorba, mert belátták, hogy számonként többet adnak el, mint egész lemezben. (Viszont a lemezek is jobban fogytak.)
Utána meg alakított rajta az Apple.

Tehát ezért sem nézi az Apple jó szemmel a másolgatást. Amúgy nem kötelező iTunest használni.

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#232) hwtvennek válasza Cingáriusz (#227) üzenetére


hwtvennek
tag

"As a consumer I was blown away. I wanted one immediately. But as a Google engineer, I thought ‘We’re going to have to start over."

[link]

Nézd mar meg hogy jo par kinai 0 support gyártó oldala es termékei mennyire iszonyatosan hasonlítanak az Apple dolgaira, elképesztően pofátlanul van masolva... Legalább a nagyobbak (LG, Samsung ) manapság mar törekednek saját arculat kialakítására, de az 1-2 év alatt szerinted mindent maguknak kitálaló feltaláló ihletet sehonnan sem meríto kínai szuper csoda márkák nem.

(#233) Ádám16 válasza hwtvennek (#232) üzenetére


Ádám16
addikt

Most ezzel mi a celod? Bizonyutani akarod, hogy az iphone a mervado, mindenki azt masolja, abban debutalt a legtobb innovativ dolog --> iphonet erdemes venni? Kar ezeken a dolgokon rugozni.

(#234) hwtvennek válasza Ádám16 (#233) üzenetére


hwtvennek
tag

Nem, csak nem kellene kitalálni olyan baromságokat hogy a kínai copy paste cégek mennyire innovatívak meg sokat fejlődtek, miközben a nagyok nélkül sehol sem lennének akikről sikerült lemásolni a dolgokat. Ertem ez alatt akar a samsungot is, őket is elő szeretettel masoljak pofátlanul. Ezek a cégek nem találnak ki uj dolgokat, csak meglevő termékeket másolnak le kb 1:1-ben.

Tisztelt fórumtarsadtol nem kérdezed meg hogy neki mi a célja azzal hogy itt trollkodik? Nem tudom hol olvastatok hogy itt kell iPhonet fikazni, mert itt esetleg gratulálni kellene , megis csak a szar dobálás megy , meg a xiaomira fapfapfapolás.

(#235) _cHAos_ válasza Potrien (#220) üzenetére


_cHAos_
aktív tag

Ne haragudj meg, de szvsz Te egy fizett bérkommentelő vagy. ;)

Egyébként Androidon van ICloud?
Mielőtt jönnének a kötekedések, mindhárom mobil oprendszert a kezdetektől fogva min. Poweruserként használom, mert ismernem kell azokat.

Mod: Imi! Látom elvagy, rem. olvasod. :D

[ Szerkesztve ]

(#236) Scholes9 válasza Cingáriusz (#72) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Az Apple mögött ott van az operációs rendszer is ezt ne felejtsd el. Sokan csak emiatt is iPhone-t vesznek.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#237) Scholes9 válasza Potrien (#140) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem december óta egyszer sem jöttek elő ezek a gondok és le sem fagyott egyszer sem a telefon.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#238) Scholes9 válasza gusthy (#228) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Vagy maradjunk annyiban, hogy ma is alakítják, de már nem olyan mértékben, mint korábban :) Így azért pontosabb, szerintem.

Szerk: tudom hogy egyszerre több hsz-re is tudok írni, de mobilról így megoldható könnyen :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#239) atike válasza hwtvennek (#232) üzenetére


atike
nagyúr

Értem. Az Android ezek szerint egy böngésző volt a mobilon egy keresőoldallal az iPhone előtt... :DDD :DDD

Nézd csak meg ezt... :)

(#240) hwtvennek válasza atike (#239) üzenetére


hwtvennek
tag

Te mit nem értesz a bejegyzésemen?

Az iPhone előtt a Google azt a QWERTZ billentyűzetes cuccot képzelte el, aztán az iPhone után jött amit te is linkeltél.. Ott az idézet a GOOGLE MÉRNÖKÉTŐL, ők maguk írják le / nyilatkozták hogy az egész Droid projektet újra kellett gondolniuk az iPhone bejelentése után. Ennyire vérfanok nem lehettek, hogy már a kedvenc cégetnek se hiszitek el amit mondanak.

(#241) fordfairlane


fordfairlane
veterán

"Elkelt egymilliárd iPhone"

Nem semmi.

A szemem sarkából mintha droidb**ikat látnék, amint teleerőlködik a topikot ócska trollkodással. Jól látom?

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#242) Tibee86 válasza fordfairlane (#241) üzenetére


Tibee86
veterán

Csak mint minden Apple hír alatt, már az lenne a furcsa ha nem lennének. :D
Bár pont ez a hír alatt elég sok "őstagja" ennek az iparágnak hiányzik.

[ Szerkesztve ]

(#243) hwtvennek válasza fordfairlane (#241) üzenetére


hwtvennek
tag

Hozzák mutogatni ilyenkor a saját szegénységi bizonyítványukat. Nem értem miért érzik a Droid pistik ilyenkor, hogy ide kell jönni hittérítőt játszani. :)

(#244) Telefonőrült


Telefonőrült
tag

Én már használtam iPhone-t és szerintem nem rosszabb mint az android .Vannak megkötései de ez nem mindenkinek hátrány.

[ Szerkesztve ]

(#245) fordfairlane válasza hwtvennek (#243) üzenetére


fordfairlane
veterán

Én készséggel elfogadom, hogy a droidnak is meg kell adni, ami jár neki, nekem is droid van perpill., de azért mégis csak lassan 9 éve szar az iPhone. Ezalatt az idő alatt született úgy körülbelül négymilliárd topik, amiben bőségesen volt alkalom kifejteni, hogy az iPhone miért szar. Azt gondoltam, hogy így a tizedik év körül már benő a fejük lágya, és inkább a csajokkal kezdenek el végre foglalkozni, nem pedig a négymilliárdegyedik topikban kezdeni el ugyanazokat a köröket futni. Csalódnom kellett.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#246) hwtvennek válasza fordfairlane (#245) üzenetére


hwtvennek
tag

Ez így van, a vicc az hogy tegnap is volt egy ismerősöm, aki 5 év Droidozás után, átváltott egy 5s-re 2 hónapja, mert meghalt a Droidos telefonja. Aztán már ott tartunk hogy elmondta hogy most látja be hogy mennyivel jobb... stabil, nem hagy cserben, nem kell vele szopni, csak működik.

(#247) fordfairlane válasza gusthy (#230) üzenetére


fordfairlane
veterán

Egyetértek, Tim Cook nem Steve Jobs. Szerencsére John Sculleynál jobbnak tűnik, de azt nem tudom, meddig lesz ez elég.

x gon' give it to ya

(#248) turit válasza hwtvennek (#246) üzenetére


turit
tag

Teljes mértékben igazad van. Nekem is ilyen érzésem volt mikor váltottam a Samsung galaxy mini 2-ről 5s -re. Majd ugyanez az érzés mikor Lg G4-re váltottam az iphoneról :D

(#249) Lord Sidious válasza turit (#248) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Valts LG G4-rol 6S-re es ujra atelheted ezt az erzest :DDD

(#250) zombinyul válasza Lord Sidious (#249) üzenetére


zombinyul
addikt

Sima 6-ra jöttem át G4-ről lassan 2 hónapja, a G4 azóta is csak ágyban netezős telefonként funkcionál, ha az i6 töltőn van. :)
Egy dolog hiányzik belőle, az is csak este, a kamerája. :)

Egyébként a G4 mellett pont az Édesanyámnak vásárolt 5s győzött meg, hogy nekem kell egy iPhone. :D

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#251) turit válasza Lord Sidious (#249) üzenetére


turit
tag

Kétszeres árért csak elvárható hogy a 6s gyorsabb legyen mint a G4. Annyi pénzt én nem adok már telefonra. És nekem fontos volt a jó kamera, a memória bővíthetőség, és hogy filmeket és mindenféle formátumú fájlokat tudjak rámásolni.

(#252) zombinyul válasza turit (#251) üzenetére


zombinyul
addikt

Androidos volalon a G4 még mindig a legjobbak közt van (One M9, 10, S7e mellett, a szemembe). Pláne kamerában. A 6s meg gyorsaságban nincs 2x olyan jó, csak nyers erőben... Brutálisan jól optimalizált a G4.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#253) hwtvennek válasza turit (#251) üzenetére


hwtvennek
tag

Ezek nem telefonok továbbra sem, hanem mini számítógépek. Csak en unom mar a "50 ezer forintnál többet nem adok telefonra" harcosokat egy iPhone topikban? Meg egyébként akárhol máshol.

(#254) kchris78 válasza hwtvennek (#253) üzenetére


kchris78
veterán

Hat igen nyers eroben egy 6s az egy Core2Duo gepet hoz... Ami azert nem gyenge. Mar amennyire ossze lehet hasonlitani egy ARM procit x86-al, de ma mar ezek a CPUk is hozzak az interfesz sebesseget (hattertar) es ha mind2n fut egy magas szintu nyelv (pl JavaScript) akkor mar ossze lehet a sebesseget hasonlitani.

(#255) Lord Sidious válasza turit (#251) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Nincs 2X ar :D a G4 LG hivatalos ara es anno az i6 ara (ami egyidos vele) 1,3x. Kameraba millio teszt bizonyitotta hogy autoba jobb az Apple szoftvere (sony modullal) mint az LG-e, de ha fimonhangolni akarsz millio app van az ingyen AppStore-ba. A memoria bovithetoseg ok. Ertem is. Bar en egy 12 TB-os NAS-al elvagyok. :) a formatumokrol meg filmeknel. Mindent visz az iPhone. Ott a VLC ingyen :)

Nem az LG ellen szolok, mert a MOTO-t is androidos vonalon lecserelem megint egy nexusra es LG Nexus 5X lesz belole. Szeretem az LG termekeket a mobilszektorban. Volt meg Optimus Black is (anno az egyik legszebb design es kijelzo az IPS mezonybe) es ar/ertek aranyba ott vannak nagyon. :)

[ Szerkesztve ]

(#256) Potrien válasza zombinyul (#252) üzenetére


Potrien
senior tag

Már jó ideje nincs a legjobbak között!

(#257) janeszgol válasza atike (#239) üzenetére


janeszgol
félisten

Segítek egy linkkel. De egy videót is megtekinthetsz.

Az android fényképezőgépekre került volna, csak a google felvásárolta a készítő céget.

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.