Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-06 13:51:19

LOGOUT.hu

Gyakran ismételt kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17) Graphics válasza Tomi_Ohl (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sajna tényleg sokszor futnak belém lelkesek... És nagyon nem szeretem :D

Mobil verzió nekem bejön így, valahogy most minden kézre áll a lapcsaládon

@.mf: :D támogatom, szívesen olvasnám, akárcsak a Miért moderáltuk topicot ;]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26) Depression


Depression
veterán

El sem olvastam teljesen mire jó, de már ki van fizetve... :)
Semmiért is támogattam volna az oldalt

Hol látom, hogy meddig érvényes?

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#36) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt én inkább támogatásnak fogtam fel, így tudlak benneteket támogatni. Lehet, hogy néha túlfeszítem a húrt, de maximálisan tisztelem a munkátokat. És sokat köszönhetek a lapcsaládnak.

Amit én szívesen láttam volna, az az, hogy az arcképet lehessen cserélni, vagy ne 3év legyen a várakozás. Azt hittem az is benne lesz a Prémiumban.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#82) Parci válasza VinoRosso (#73) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nah, mivel ezt sokan meg fogják kérdezni: nem, az oldal maradt ugyanolyan, mint eddig. viszont aki szeretne egy pár plusz, prémium funkciót némi támogatásért cserébe, megteheti. hogy mik ezek? olvasd el az anyagot, amihez hozzászóltál ;)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#103) atee


atee
őstag

Kifizetve. Ennyi támogatás simán belefér egy olyan aldalnak ami egyedüliként 10+ éve mindig a kedvencek között van :)

Paypal le is vonta. Reklám még mindig van! Nem mintha pont ezért fizettem volna be, de valamivel jó lenne visszaigazolást kapni, hogy igen a pénz jó helyre ment tőlem!

[ Szerkesztve ]

D-day 2002-01-04 01:54

(#105) lacy86


lacy86
addikt

Támogatás elkuldve!

Meg ha nem is hasznalom ki az osszes "funkciot" ennyit szerintem megerdemel a PH! csalad! :R

(#110) radi8tor válasza Graphics (#106) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mert megteheti. ;]

Köszönjük a támogatást! :C

⭐ Stella

(#115) beteg


beteg
őstag

Kifizettem, mert ennyivel szívesen támogatom az oldalt.
Csak egy zavar: "fórumról történt kitiltás ideje alatt is elérhetőek" Ez nagyon nem illik a többi előny közé!
Amúgy Hajrá PH!

Csak futni kell!

(#136) helkis


helkis
addikt

tök jó ötlet, tőlem ment egy éves támogatás! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#153) b.


b.
félisten

Nekem nem hiányzik egyik prémium funkció sem, de szívesen támogatom az oldalt. viszont szívesen látnék mondjuk fél éves előfizetést is. :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#176) kemotox


kemotox
addikt

A gyakrabban cserélhető avatar ötletét támogatom.

(#177) beg válasza Kalandor (#169) üzenetére


beg
veterán

Nem lehetne ezt választhatóvá tenni a user profilban? Én nem szeretném, ha bármi flag utalna arra, hogy támogattam az oldalt. Szerintem abból ordas veszekedések fognak kerekedni.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#181) Sirandrish válasza beg (#177) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akinek nem tetszik hogy más, az támogassa szintén.
Ez olyan mint az avatar...mindenki "küzdött" érte...ne akarják már 300é megvenni!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#288) Issty18


Issty18
csendes tag

Öröm volt támogatni az urak munkáját!
Köszönjük a lehetőséget! :R

(#291) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Ugyan a prémium funksönök nem igazán érdekelnek, de ennyi már bőven kijárt támogatás gyanánt a PH!-nak az elmúlt évekért! :R

Köszi és csak így tovább!

Az előfizuval - OTP Simple-ön keresztül - minden rendben ment, a funkciók is élnek.

...elmúlik...

(#307) TheMarci válasza föccer (#298) üzenetére


TheMarci
addikt

Szerintem vagyunk egy páran azért, akik előfizettünk, de nem használjuk ki a funkciókat. :) Nekem sem adnak olyan pluszt, amit használnék, de ennyivel bőven támogatom az oldalt.

Do You Dream?

(#328) gilfoyle


gilfoyle
őstag

12 és fél éve vagyok regisztrált tag, állandóan olvasom az oldalt, főleg a fórumot, bár a funkciókat nem használom ki előfizettem. Örülök, h támogathatom a lapcsaládot, remélem, h ezentúl kevesebb lesz az 503-as hiba :P

(#345) Depression válasza wwenigma (#333) üzenetére


Depression
veterán

-rejtett hsz-ek spoiler szeruen jelenjenek meg, ne teljesen tuntesse el.

Támogatom, különben nem látom, hogy a többiek mire válaszolnak

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#349) zoleek


zoleek
tag

És a Paypal-lal fizetőket már megint 'büntetik'...
Értem én, hogy van költsége felétek is, de mint magán user ez miért kell hogy jobban fájjon nekem?
3,6k vs 4k
Persze mindettől függetlenül azonnal ment a 'támogatás'

Ha nem vagy képes egy értelmezhető privátot összehozni, (köszön-->nevezd meg a tárgyat-->kérdés róla-->elköszön) könnyítsük meg egymás dolgát! Kérlek inkább NE is írj nekem.

(#383) Proxy2 válasza Parci (#374) üzenetére


Proxy2
aktív tag

Üdv,

Csak a korrektség kedvéért, PayPal-al fizettem, rendbe lettem rakva kézzel, minden működik is.
DE, tőlem 3600-at vont le, akkor most mi legyen? A PayPal számla is 3600-ról szól.

Gratulálok a kitartásotokért.
Régen megérdemlitek már ezt a támogatást.

Proxy5

(#407) Zanik


Zanik
addikt

Sose blokkoltam a reklámokat a PH!-n, sőt, volt hogy a nagy háttérben futó hirdetés vitt el egy oldalra ahonnét monitort vettem.

Szóval engem nem zavarnak a hirdetések, viszont szívesen támogatnám az oldalt, így megkérdem hogy olyat lehet-e hogy előfizetek prémium tagságra, de továbbra is lássam a reklámokat?!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#413) Parci válasza Zanik (#407) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, fakultatívvá fogjuk tenni és köszönjük a támogatást! :R

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#420) Zanik válasza Parci (#413) üzenetére


Zanik
addikt

Nekem szinte nem telik el úgy nap hogy ne jönnek fel s PH!-ra, nem is tudom mi lenne velem az oldal nélkül. Szóval ez a kis támogatás szinte semmiség ahhoz képest amit cserébe tőletek kapok/kapunk. :R

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#471) Depression válasza zzola (#464) üzenetére


Depression
veterán

Gondolkodás nélkül nyílt a bicska, ja nem, a pénztárca a zsebemben... Semmit sem fogok használni a tagságból, de mindig is szerettem volna őket támogatni...

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#480) gyuribácsi88

Nem értem a károgókat, ami nem kötelező, az miért fáj valakinek? Ott van példának az Ncore, van 600.000 tag, lehet őket támogatni, ha akarod. Minimális plusz-t kapsz a támogatásodért cserébe, viszont szíved joga eldönteni hogy támogatod e őket, vagy nem. Itt is ez a helyzet, nem szenved senki semmiben hátrányt akkor hogy ha nem fizet elő, és az előfizetők se k*rva anyázhatnak egész nap mindenkivel, csak mert előfizettek.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#507) lrigo


lrigo
tag

2003 májusában csatlakoztam a PH táborába, és rendszeres olvasóként rengeteget tanultam az itt megjelent cikkekből, illetve fórumokból. Örülök a lehetőségnek, hogy támogathatom a PH lapcsaládot! Támogatásnak fogom fel, mivel a prémium tagsággal járó előnyöket nem fogom használni.
Sajnálattal tapasztaltam, hogy a 300 Ft-os ajánlat még él (10 perce utaltam), azt hittem, hogy egy nap után már bőven ezres nagyságrendű lesz a prémiumosok száma. :(((

Jó szóval oktasd, játszani is engedd... (JA)

(#534) zseko válasza Parci (#358) üzenetére


zseko
veterán

és nekik valamiért úgy kényelmesebb

Nekem azért volt kényelmesebb, mert 18:04-kor raktátok ki a cikket és én 20:10 körül láttam meg. Mivel csak az első 300-nak van kedvezmény, nem tudtam beleférek-e még amíg megtalálom a bankkártyám és beírom az adatokat, így 'ész nélkül' a cikket végig sem olvasva már fizettem is amint megláttam hogy még benne vagyok. Utána gondolkoztam hogy valójában akartam-e? :DDD (akartam, persze, ennyit megértek nekem. Megveszek 2-3 újságot, ugyan itt vagyok. Az igazsághoz persze hozzátartozik, hogy a 6000-en már elgondolkodtam volna.) Na meg a másik ok PP mellett, hogy bankkártya adatait nem adom ki neten.

Ami tetszene prémiumhoz: Az Itt szóltam hozzá listát ne egyesével kelljen már törölgetni... egy külön oldalon meg lehessen nyitni felsorolásszerűen az összeset amit tároltok, majd egy választókapcsolóval kijelölhetem amik nem kellenek és egyszerre törölhetem.
Más oldalnál láttam olyat, hogy nem csak az van kint mire válaszoltam, hanem az is hogy ki válaszolt az enyémre. Esetleg lehetne a jobb alsó sarokba, név nélkül, csak a sorszámo(ka)t kiírni, fele/harmada betűmérettel (elvégre valamiből meg kell élni a szemészeknek is :D)
Esetleg egyben látni egy beszélgetési fonalat. Hogy ne egyesével kelljen visszalépegetni pl. mikor keresés után találok egy jó hsz-t, és keresem az elejét az egésznek.
Több smiley, pl. el tudnék képzelni egy olyan szomorú arcot ez helyett: ':(', ami nem mozog.

A Donate gombot lehet megérné megszavaztatni, szerintem lennének páran akik előfizetni nem akarnak mert esetleg sokallják a 6000-et egyszerre, de alkalmanként párszáz forinttal támogatnának. Nekik lehetne mondjuk 1 hónapig reklámmentesség és 10 perc szerkesztési idő. Bár akkor ezt lehet többre kéne belőni mint 500 forint, hogy érezzék, jobban járnak az előfizetéssel. Nem tudom, csak ötlet...

Nálam még mindig maradt reklám:

(#529) morgyi hasonló véleményen vagyok mint htc07, nem tartom idevalónak. Persze ha meg lehet csinálni kulturáltan akkor talán, de jelenleg az egyetlen kinézet ahogy el tudom képzelni az a szépia :)

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#539) Pocok256


Pocok256
veterán

Támogattam az oldalt én is viszont a reklám mentességnek annyira nem örülök sok esetben tök jó hirdetéseket kaptam az orcámba és vásároltam is emiatt. :) Jó lenne mihamarabb visszakapcsolhatóvá tenni :) Sokkal jobban örültem volna ha a 3. poszt alatti idióta ajánlót lehetne kikapcsolni :U

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#542) A texasi


A texasi
aktív tag

Már meg is van;
3.6e Ft-tal én is támogattam a projektet!
:))

[ Szerkesztve ]

(#559) saelin válasza Chosen (#38) üzenetére


saelin
veterán

Ez engem is jobban érdekel, mint a többi apróság! Egyedül csak a támogatás gondolata és a reklámmentesség vonzó benne. Kíváncsi vagyok mikkel fog bővülni a jövőben. Pl vip only cikkek/tesztek? Esetleg egy teljesen vip rovat?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#565) Depression válasza djculture (#550) üzenetére


Depression
veterán

Rajtam kívűl senkit nem érdekel ez a fórum? ;]

Más: Elárulom, hogy mit kapok ezért a pénzért. Esetleg több tesztet, tudom, hogy holnap is bejön ez az oldal, tudom, hogy a nem ferrarival járó szaki is ad majd nekem holnap tanácsot, ha én megbolondulok egy probléma esetén. Saját nyelvemen kapok segítséget. Világviszonylatban az egyik legletisztultabb fórumán tudok tevékenykedni. És én szerencsére megengedhetem magamnak azt, hogy támogassak egy olyan oldalt, amit kevésbé szerencséseknek is ugyanilyen örömöt okoz.

Reklámokat is továbbra is bekapcsolom, mert itt legalább szűrt reklámok vannak, amik engem is érdekelnek.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#618) lazac_ válasza #32839680 (#577) üzenetére


lazac_
tag

Na ja... 9 éve újonc, jelen. :) Ezért is ment a támogatás részemről is, passzív olvasóként is sok dologban segített a PH (fórum is).

(#629) Wyll


Wyll
őstag

Most ez lehet hogy hülyén fog hangzani, de engem valahogy sosem zavartak a reklámok a Prohardveren. :B

Inkább nézegetek csillió megabájtos ssd-reklámokat meg szuperszónikus malájkurva formájú gépházakat, mint a milka új epres-banános specialitását vagy főleg a Tkom és Tnor agybamászós diktátumait. Pláne egy hardverolalon. Há' mit nézegessek, ha nem ezt?

Sőt, még esküszöm jobban is nézett ki az oldal/fórum kétoldalt frankó színes hirdetésekkel.

Max a hsz-ek közötti reklámok voltak egy kicsit(!) meglepők vagy zavarók. Ugye jól emlékszem, hogy volt valami ilyesmi?!
Következésképp esetleg olyat (is) lehetne, ha meg lehet valósítani technikailag, hogy
- csak bizonyos helyeken megjelenő reklámokat tilt le a user (pl. főoldali, fórum kétoldali, hsz-ek közötti, stb)
- csak bizonyos kampányokat tilt le a user

Ettől függetlenül lehet, hogy én is támogatnám az oldalt (szerk: kész is, nem szarozunk ilyenen, abszolút megérdemlitek :K), mert könnyen lehet, hogy enélkül ma nem lennék az, aki. Vasárnap leszek 30, és máig imádom a számtechet, sok embernek segítek a témában, és van egy olyan érzésem, hogy ebben nektek is van részetek, méghozzá bőségesen. (Meg a közösségnek is persze.)

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#645) #81562624


#81562624
törölt tag

Ez a prémium tagság is csak egy újabb "rang", amiért fizetsz. Valami online farok méregetésihez hasonló szitu. :U Mindenkinek szíve joga. :) Nem támadás, csak vélemény. :B

(#648) exedoc


exedoc
senior tag

Fizetés után azonnal jött az sms, plusz funkciók egyből élesek. Nice work!

Nem hiszem, hogy valaha is le fogok "tiltani" bárkit is, aki agyatlan azzal nem nagyon szoktam foglalkozni, trollkodás, és támadó jellegű viselkedés meg hidegen hagy, vitát is max addig folytatok amíg van értelme, aztán hagyom a fenébe. Viszont a plusz tárhely és egyéb funkciók nagyon jól jönnek, főleg a jobb minőségű képek feltöltésének lehetősége.

[ Szerkesztve ]

(#673) zseko válasza #81562624 (#645) üzenetére


zseko
veterán

Amíg a realitásnál maradnak és nem mennek át a prémium tagsághoz kapott előnyök extrém nagy túlzásba, én inkább támogatásnak tekintem, amihez jár pár bónusz.

HR24.hu

(#681) Ispy válasza maggi1886076 (#677) üzenetére


Ispy
veterán

:F

Úgy látom sokaknak nem jött át a dolog és leakadtak a prémium szónál, ami ebben az esetben tényleg zavaró, inkább hívnám támogatónak, amiért cserébe pár kényelmi funkció jár.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#696) jozefgucci1 válasza Ispy (#681) üzenetére


jozefgucci1
addikt

+1 Ezt én is így gondolom .
Már csak azért is , mert egy átlag PH-s felhasználónak ezek az extra kiváltságok semmit nem jelentenek , de ezt lentebb többen leírták már. Legyen támogatás és akkor jobb szájízzel ad a közösség vagy amolyan Csonticarosan maradjon ez a burkolt kell a pénz aggyatok ( utóbbi szándékosan helytelen ) , dolog !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#704) Lauda válasza jozefgucci1 (#696) üzenetére


Lauda
félisten

Mindent leirtak feketen-feheren, csak nem olvastok figyelmesen:

Az elmúlt években sokszor felmerült már a közösség igazán lelkes tagjaiban, hogy ők akár havi szinten is támogatnák a Prohardvert, ha az gyorsabb szervert, több napsütést, könnyebb életet és kiürülhetetlen söröskorsót jelentene. Sima Donate gombot sosem akartunk, ez a javaslatunk helyette.

Már csak azért is, mert jól látszik, hogy amilyen ütemben falja fel az online reklámpiacot a Google és a Facebook, pár év múlva egy-egy nagyobb oldal vagy az ehhez hasonló funkciókból él meg, vagy sehogy.

Javareszt a fennmaradasert kellett a lepes, a plusz funkcio inkabb csak kedvesseg a tagok fele szerintem.

AzEgyetlen1 Kerd meg a staffot, hogy nezzenek ra a kifizetesedre. Gyanitom nem itt lesz a gond, mert ahogy latom mindenkinek aktiv lett mar ejszaka. Ha a te oldaladon van baj, az mas teszta.

[ Szerkesztve ]

(#710) Fred23 válasza tolvaj! (#682) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nekem se jött még meg a kártya, nem vagy egyedül.

Ezt a prémium tagságot én támogatásként fogom fel, mert semmire nincs szükségem abból, amit ad. Viszont éppen ezért sajnálatos, ha már csak 6k-val lehet támogatni. Smucig vagyok, és bár szeretem az oldalt, 3,6k-val még támogatnám, de 6-tal már nem.

Nem lehetne megtartani a 3,6k-t a továbbiakban is a 6k mellett?

(#717) Janaboy


Janaboy
veterán

Bár én kis porszem vagyok a fórumban, de én azt javaslom, hogy ne emeljétek fel 500 Ftra az összeget, ha a 300 fizető túllépte! Szerintem a 300 Ft sokkal elviselhetőbb és ha megoldjátok a havi/féléves fizetéseket is, akkor biztos, hogy hosszabb távon több támogatásra tesztek szerint!
Továbbá gondolom az is cél, hogy megújítsák az emberek a tagságot! Szerintem 6000 Ft-ot sokan nem fognak kifizetni!

Ez az én véleményem tükrözi, senki pénztárcájában nem szeretnék turkálni természetesen!

És ha már nem sikerült számlásan előfizetni, hova fordulhatok a számláért? :D

Janaboy

(#746) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Sikeresen előfizettem, várom a visszaigazolást! :C

Annyi segitséget kaptam már innen (telefon-pc stb.), annyi dolgot adtam már el itt az évek során, hogy ennyi támogatást megérdemel a Prohardver! lapcsalád! :R

(#749) sutszi


sutszi
veterán

Akiknél a bankkártya sem és a paypal sem játszik, azok mindenhol KP-val fizetnek és nincs bankszámlájuk? Ez komoly? Van ennek racionális érvekkel támogatható indoka?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#770) Arolotifar válasza Parci (#769) üzenetére


Arolotifar
őstag

Nem gond, nem fogok belehalni abba a párszáz Ft-ba :B
Nekem ennyit megért a támogatás :R

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#779) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Kész is, kifizetve. Én igazából már az oldal támogatására is simán adnék ennyit évente. Szeretem, jó hely :) :R

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#786) Cathfaern válasza Ispy (#681) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Valahol egyetértek, a támogatás egyelőre jobb szó lett volna. Hosszú távon persze ha elég feature bekerül, akkor meg lehet az lett volna fura. Illetve a támogatásnak van valahol pejoratív értelme is, amit én is szerettem volna elkerülni, ha én választom a nevet :)

Másik oldalról tényleg nem teljesen egyértelmű a feature pozícionálása. A "prémium" név arra utalna, hogy itt különleges funkciókat, esetleg exkluzív tartalmakat érhet el az ember. Viszont a tényleges funkciók igazából a fórumos hc usereknek hasznos csak. Aki inkább csak cikkeket olvas, és/vagy csak nézelődni jár fórumba azt csak a reklámmentesség érintheti, de én is úgy vagyok vele (és szerintem még sokan mások is), hogy annyira nem zavar az a reklám. Asztali gép / tablet nem érzi meg letöltési sebességben, mobilon meg nem ez a fő ok ami miatt lassabban tölt be egy oldal. Megmondom őszintén annak ellenére hogy napi több kommentet is írok a fórumba, illetve rendszeresen olvasom gyakorlatilag mindegyik oldalt, egyik feature-re se éreztem azt, hogy igen, nekem emiatt megérné előfizetni. Ami nem lenne baj, ha a támogatás rész lenne hangsúlyozva (értsd: lehet támogatni az oldalt, és cserébe még kapsz is valamit), de a prémium név miatt nekem olyan érzésem van, hogy én itt valami funkcióért, tartalomért fizetek.
Illetve számomra továbbra is furcsa, hogy a prémium kitiltott userek plusz dolgokat kapnak. Oké, a privát olvasás nem egy világrengető dolog, de akkor is arról beszélünk, hogy térdepelj a kukoricára a sarokba, de ha támogatsz minket, akkor kukorica helyett kapsz egy párnát. És tudom hogy aprózás miatt fontos ez, és a sértetlen félnek is hasznos (ugye valaki ártatlanul veszíthet egy üzletet amiatt, mert kitoltották aprótól független dolog miatt azt akivel üzletelt, és még nem cseréltek elérhetőséget), de ilyen alapon legyen alap feature. Mégegyszer: nem a konkrét plusz joggal van itt bajom, hanem az elvvel.

Ettől függetlenül mindenképp jó kezdeményezés, ismerve az online (és offline) média jelenlegi helyzetét mindenképp el kell indulnia mindenkinek ezen az úton, és indulásnak jó. De én szívesen látnék tényleg prémium tartalmakat is cserébe, vagy legalább olyanokat, amik nem csak azoknak jók akik nagyon sokat írnak napi szinten a fórumra, vagy speciális dolgokat használnak (pl. szerintem én mióta létezik a képfeltöltés, összesen ha 10 képet feltöltöttem). Persze tudom, hogy ezt könnyebb kijelenteni, mint kitalálni ilyen dolgokat és megvalósítani.

(#793) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Tegnap amint megláttam a lehetőséget, azonnal kesseltem. Örülök hogy végre támogatni lehet az oldalt, és ha a reklámok nem feltétlenül, akkor remélem ez a modell minimum hosszú évtizedekig elősegíti a lapcsalád problémamentes működését!

Ha a reklámokat majd visszakapcsolom, de sosem kattintok rájuk, nem veszek általuk semmit, attól függetlenül az jó a ph-nak? Vagy ha "reklámvakságom" van inkább ne is kapcsoljam vissza? :DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#798) Chaser válasza Synthwave (#797) üzenetére


Chaser
titán

kártya és pp van, postai csekk is feláras amúgy
amit én bedobnék egy sima utalás, az is lehet feláras ha valaki olyan csomagban van, de nekem pl egyszerűbb lenne

bb0t azért akarsz előfizetni, hogy mások lássák, vagy támogatni akarod az oldalt?:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#804) somogyib válasza Cathfaern (#786) üzenetére


somogyib
őstag

"Ami nem lenne baj, ha a támogatás rész lenne hangsúlyozva (értsd: lehet támogatni az oldalt, és cserébe még kapsz is valamit)"

Szerintem itt pont erről van szó: "Sima Donate gombot sosem akartunk, ez a javaslatunk helyette."

"...esetleg exkluzív tartalmakat érhet el az ember"

Ezeket a tartalmakat én másmilyen oldalakon szoktam keresni :D

[ Szerkesztve ]

(#828) Arolotifar válasza Ispy (#815) üzenetére


Arolotifar
őstag

Szerintem a prémium cikkek témát inkább hagyjuk, mert ez már kitolás lenne a nem prémium tagokkal.
Ez az összeg részemről is inkább a támogatásról szól és ezt a véleményt szerintem sokan osztják. Bevallom, ha mégis megvalósulna a prémium cikk, az elsők között osztanám meg a nem prémium tagokkal, akkor is, ha az kizárással járna...

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.