Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-06 13:51:19

LOGOUT.hu

Gyakran ismételt kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt én inkább támogatásnak fogtam fel, így tudlak benneteket támogatni. Lehet, hogy néha túlfeszítem a húrt, de maximálisan tisztelem a munkátokat. És sokat köszönhetek a lapcsaládnak.

Amit én szívesen láttam volna, az az, hogy az arcképet lehessen cserélni, vagy ne 3év legyen a várakozás. Azt hittem az is benne lesz a Prémiumban.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#56) föccer válasza Parci (#48) üzenetére


föccer
nagyúr

Zsíros bödön. :K Benne voltam az első 300-ban. :R

Köszönjük, hogy vagytok. :R

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#84) Bjørgersson válasza Parci (#71) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Értem, köszönöm a gyors választ! :)

cr33p gyönyörű lenne.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#110) radi8tor válasza Graphics (#106) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mert megteheti. ;]

Köszönjük a támogatást! :C

⭐ Stella

(#123) Chosen válasza Parci (#65) üzenetére


Chosen
addikt

Köszönöm a tisztázást. :R

(#200) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

"ha egy felhasználó zavar, elrejtheted a hozzászólásait (ignorálás)"

Ahogy látom, ez nem működik még. :D Pedig ma is került fel az ignore-listámra valaki. ;]
Szívesen kipróbálnám rajta... ;]

Parci:
Köszi a szupergyors választ! :) :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#236) kakuk.tamas válasza Parci (#227) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ti komolyan bugokat írtok roham tempóban? :DD Köszönjük! :D

Ezt benéztem. Az nem hosszú í volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#243) TigerCat válasza radi8tor (#237) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Mondjuk előtte egy héttel jöhetne majd értesítő. Megoldható?
Pénzügyileg sem rossz, mert sokan egyszerűen elfelejtik, pedig a szándék meglenne... Erről még statisztikát is olvastam valahol.

Szerk.:
Köszi a választ, így oké! Csak ne aznap jöjjön.

[ Szerkesztve ]

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#251) Lord Dragon válasza hackeeeee (#221) üzenetére


Lord Dragon
senior tag

Thx! :R Hát ennyi üzenetet soha nem írtam.... úgyhogy ez nekem nem tűnt fel eddig az utóbbi 3-4 évben még. :R Köszi az infót minden esetre! :R

(#274) bulikavagyok válasza TTomax (#271) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

És tényleg, köszi! :R

föccer: Engem itt pont nem zavartak, csak kicsit színesítették az oldalt. Simán visszakapcsolnám, ha lehetne.. :B

(#275) Parci v: Köszi Neked is!

[ Szerkesztve ]

(#285) .LnB válasza Parci (#283) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Rendben, köszi a választ.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#288) Issty18


Issty18
csendes tag

Öröm volt támogatni az urak munkáját!
Köszönjük a lehetőséget! :R

(#291) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Ugyan a prémium funksönök nem igazán érdekelnek, de ennyi már bőven kijárt támogatás gyanánt a PH!-nak az elmúlt évekért! :R

Köszi és csak így tovább!

Az előfizuval - OTP Simple-ön keresztül - minden rendben ment, a funkciók is élnek.

...elmúlik...

(#314) morfondőr


morfondőr
őstag

Elő is fizettem! Több, mint tíz éve napi rendszerességgel olvasom a lapcsaládot és a fórumot! Ennyivel minimum érdemes hozzá járulni a fejlődéshez! :K
Köszi PH! :R

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#317) adamssss válasza radi8tor (#310) üzenetére


adamssss
veterán

És tényleg. Végre mehetnek fel a natív felbontású képek. Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#327) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

srácok, köszönjük mindenkinek a bizalmat, elképesztő, hogy ennyire elbénázott, bugos rajt mellett is ennyien álltok mellettünk, egész döbbenetes, tényleg könnyekig vagyunk hatódva! igyekszünk majd még frankóbb dolgokat pakolni a csomagba és kimaxolni az élményt!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#351) Chaser


Chaser
titán

"A csomag egyik legfőbb eleme a teljes reklámmentesség a a PROHARDVER! lapcsalád teljes felületén, '
-a
egyhavi free tagság jöhet, köszi ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#366) Arolotifar


Arolotifar
őstag

Nálam már javítva lett a bug, köszönet a villámkezű emberkének :R

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#368) -secret- válasza dobragab (#365) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Köszi megvan, ment közben privát is. :DDD

(#381) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Ahogy megláttam a hírt, már nyomtam is az előfizetésre. Bankkártyával simán megvolt, visszaigazolás rendben, funkciók élnek.
Ily módon is köszönöm a PH! összes munkatársának azt a rengeteg időt és energiát, amit az oldalcsalád működésébe eddig is belefektettek, és ezután is fognak. :R

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#382) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Köszönjük a lehetőséget!
Ez a legkevesebb amit ezért a lapcsaládért megtehetek!
Csak így tovább. :R

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#391) föccer válasza lezso6 (#390) üzenetére


föccer
nagyúr

Köszi. Nem kell sietni. :R

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#413) Parci válasza Zanik (#407) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, fakultatívvá fogjuk tenni és köszönjük a támogatást! :R

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#415) .LnB válasza Parci (#374) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Működik, köszi!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#426) beg válasza Parci (#374) üzenetére


beg
veterán

Nekem is meglett, köszi a gyorsreagálást. :R

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#434) DarkByte


DarkByte
addikt

Ennyi év után természetes hogy előfizetek. Köszi srácok, így tovább! :)

(#477) spyduck


spyduck
nagyúr

Én fizettem, megérdemlitek! 2005 óta vagyok tag és nagyon sokat köszönhetek a PH-nak :R

(#478) Parci válasza Depression (#471) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

kösz, srácok, istenek vagytok!!! :R

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#501) celeron


celeron
senior tag

Kedves PH! lapcsalád, én csak annyit szeretnék most ide írni hogy sokkal szegényebb lenne a világ ha ti nem lennétek. Még pöcsös kis gyerek voltam amikor regisztráltam akkor még nem tudva hogy szerves része lesztek az életemnek, mindennapjaimnak. Köszönöm a sok sok tartalmat amibol tanulhatok, informálodhatok a világról, szakmáról, vagy a fórumozók mindennapjairól. Köszönöm nektek is fórumozók hogy fenntartjatok az oldalt és mindenki hozzá teszi a maga karakterét, emeli annak színvonalát. Nem egy témába vágó hozzászólás ez de most úgy feltört. Úgy érzem jó helyen lesz itt. :)

(#513) genndy


genndy
addikt

Fizettem, prémium lettem, köszönöm, további jó munkát! :C :R

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#583) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Nekem jól működött minden elsőre. Köszönöm az eddigi munkátokat és remélem a jövőben is megmarad a hasonlóan jó minőség.

(#610) King Unique válasza Intruder2k5 (#606) üzenetére


King Unique
titán

Ok, köszönöm. Tehát első pont ok.
Viszont a képek max felbontása vsz marad sima FHD. Imgur-nél nincs ilyen korlát, azért is használom.

(#615) ElEvEn11


ElEvEn11
senior tag

Számomra egyértelmű volt, hogy előfizetek. Igen egyszerű az oka. Több, mint 10 éve rendszeresen olvaslak titeket és tájékozódom magyarul az IT ipar dolgairól. Ez nektek meglehetősen sok munka, idő és energia. Ezzel szerintem illik honorálni titeket az eddigi munkátokért. Köszönöm! :R
További 10 évet kívánok még a Prohardver lapcsaládnak! :C

Ja igen! A reklámmentességnek már csak azért is örülök, mert áruló módon eddig is ABP-t használtam. ;) Így viszont teljesen legál és tiszta vagyok veletek szemben. ;)

[ Szerkesztve ]

Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

(#619) King Unique válasza radi8tor (#612) üzenetére


King Unique
titán

Akkor ezek szerint prémiumnál már nincs alap leméretezés. Cool! :)

Köszönöm! :R

(#620) arty


arty
veterán

köszönöm a prohardver létét, úgy ámblokk!

rendszeres olvasó vagyok, jók a hírek, tesztek, az aprót pedig szoktam anyagi haszonszerzésre is használni :P

asszem ez a 3600ft (nem tudom mennyi jut el hozzátok...) a minimum, noha sokaknak talán kicsit sok lehet - jó volna majd mégiscsak egy donate button is, havonta nullázódó számlálóval, ami mittomén - pl bizonyos működési költségeket mutat, visszaszámol, stb - hátha ösztönözne befizetésre.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#638) Habugi


Habugi
addikt

Remek! :C

Nagggyon jóóó, szuper és állati!! :DD

This.., THIS:

"ha egy felhasználó zavar, elrejtheted a hozzászólásait (ignorálás)"

Hát komolyan mondom erre szavakat sem találok :C , volt idő amikor ennek a háromszorosát is nagyon szívesen kifizettem volna ha csak egy hónapra rányomhattam volna egy-két emberre.. ;]
Nyilván nem ötletet szeretnék adni.. :P

A reklámokat eddig blokkoltam, szóval nem teszek szívességet azzal hogy gondolkodás nélkül behúztam egy évet. Remélem kellően sikeres lesz ez a rendszer, grat hozzá és kösz!

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#642) MartOOn


MartOOn
addikt

Köszi. Fizetve. Reklamokat es kedves forumtarsak blokkolasat eddig is megoldottam (mondjuk csak pc-n mobilon nem) de az elmúlt évekért ez a minimum, hogy az első évre befizetek aztán majd latjuk.

Köszi mégegyszer!

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#643) Sirandrish válasza Parci (#374) üzenetére


Sirandrish
legenda

Engem aktiváltatok...köszönöm a fáradságos munkátokat :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#709) quarros


quarros
tag

Köszi srácok az elmult 10.3 évért. :R
Két év elöfizetve.

(#744) schawo válasza vicces (#734) üzenetére


schawo
titán

22 nappal korábbi vagy, mint én.

Amúgy pedig: Előfizetve, köszönöm a lehetőséget.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#766) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Egy kicsit erre hasonlit par ember, holott ez egy nagy donate gomb de mégis ugy fogják fel, mintha hátrányba kerülnének... köszi a lehetőséget pH!. :R

mod: azert felhoznam a javaslataimat illetve hozzatennem hogy a hsz rejtés csak egyoldalu legyen ha a masiknak nincs bónusz opciója.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#774) benedekco


benedekco
addikt

Jó a kezdeményezés. Remélem sokáig maradtok még!
Majd egy hónap múlva jöhetne egy bejegyzés arról is mennyire volt sikeres az akció, hányan fizettek elő.
Illetve szerintem is maradhatna alapból a reklámos felület és ha valaki élni akar vele akkor kikapcsolhatja.
Köszönöm a lehetőséget! :R

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#812) petipetya válasza bb0t (#799) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szív? Ott sör ikon jár a prémium tagságért, nálam legalábbis.

Természetesen csak nézelődni járok fel oda.

Kalandor és koxx: köszi az infót.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#932) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Hatalmas ötlet ez Uraim :K
már én is agyaltam azon hogy, hogy lehetne támogatni a neten lévő kedveCC oldalam.
korrekt érte járó plussz dolgok :)
talán egy kis jelképes ikon hiányzik a név mellől ;]
de nem akarok májerkodni, köszönöm a lehetőséget, hogy egy nagyon pindurival hozzájárulhatok én is az oldal működéséhez :R

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#962) Parci válasza V.Stryker (#946) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

köszönjük! :R

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#969) MartOOn válasza BiP (#960) üzenetére


MartOOn
addikt

Ugyanez. Ezeket a ficsoroket eddig is megoldotta, aki nagyon akarta.

Az elmult évekért, tesztekert, hirekert jár a támogatás. Es a köszönet.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#978) RichieTri


RichieTri
senior tag

Köszi, hogy vagytok!

Személy szerint nagyra értékelem amit csináltok.
Részemről nem a kínált plusz tartalomra fizettem elő(bár majd meglátom ebből mit fogok hasznosítani) , hanem inkább a további munkátokat/jövőtöket honorálva.

Üdvözlettel

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#990) Eastman


Eastman
őstag

Legyűjtve a lényeg (a teljesség igényének teljes igénye nélkül --> bocs, ha kimaradtál): [kösz]; [tám]. :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#993) Magnat


Magnat
veterán

Én is vettem egy évet donate jelleggel - köszi az eddigieket!

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#1012) S e t h


S e t h
nagyúr

Én is éltem a lehetőséggel, mivel mondhatni ez az alapértelmezett oldal a böngészőimben, ennyivel támogatni abszolút megéri az oldalt.

A prémium megnevezést kicsit csalinak tartom, mivel nem kap annyival több szolgáltatást a vevő, részemről ez egy sima támogatás, aztán hogy ezzel együtt mit adtok az már csak hab a tortán.

Először én is vacilláltam, elolvastam ezt a majd ezer hozzászólást és igen, nekem is volt konfliktusom moderátorral, amelyből viszont utána jól jöttem ki és amúgy is butaság lenne ez alapján megítélni egy lapcsalád munkáját.

A renitensebbeknek szerintem nagyon nem is érdemes fizetni, kivéve ha tisztában vannak azzal, hogy a magatartásuk következményeit ezentúl is vállalniuk kell, a prémium tagsággal összefüggésben nem jár további privilégium.

Az avatar dolgot is érintették többen, nem fejteném ki bővebben, részemről is kicsit döcögős a rendszer, érdemes lenne átgondolni, de nem könnyű, mert nem kevés munka hárul az arcképgyártókra.

Mindezzel együtt köszönet az oldalnak!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.