Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) Csapoati válasza BenHans (#37) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A netes szavazásokkal óvatosan, mert a haterek mindig többen lesznek, mint a fanok. Most épp a Samu a főellenség, bár azt én sem vitatom, hogy jobb a One anyaghasználata. Viszont én nem erre tértem ki a hozzászólásomban, hanem inkább a formavilágra, hogy mennyire szubjektív is a szép fogalma. Láthatod, alattam is többeknek nem tetszett a HTC Nexusa, a Samsungé meg az LG-é igen. A "normális design" kifejezést nem tudom értelmezni, hiszen ez szubjektív, és ha annyira ocsmány lenne a Galaxy S sorozat, akkor biztos nem vennék ennyien. Szerintem az S3 volt a mélypont, azóta az S4 és főleg az S5 sokkalta normálisabban néz ki- szerintem. Ez is csak egy vélemény.
Egyébként én sem vennék Samsungot, de nem az anyaghasználata miatt (pont tegnap fogtam S4-et, semmivel sem volt rosszabb, mint a mellette lévő i5C-é, teljesen elfogadható, nem csúszik), hanem mert túl vannak árazva és a TouchWiz sem az én asztalom.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.