Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Remélem, ha a HTC gyártja, az ár akkor is Nexus szinten marad. Még ha ebből mi nem is sokat érzünk. :(

[ Szerkesztve ]

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#2) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Istenem ,azt hittem tanultak a One X - Tegra baklövésből, de lehet hogy a bencsmárk és lagg király tegra megint vissza köszön? :O :F

Pedig végre érdekelt volna egy tablet...

(első N7 úgy laggolt, hogy olyanokat még samun sem láttam, második bugos, asus táblák tegrások, már egy új surface pron gondolkoztam, de az meg rohadt drága...)

[ Szerkesztve ]

(#3) Mr President


Mr President
senior tag

Mit tud a K1 a snapi805-höz képest, melegedés és fogyasztás tekintve? Előre nem ítélem el, megvárom a tesztet de látatlanban jobban örültem volna 805-nek. Remélem egy nagyon jó konkurenciát állítanak a retina mininek.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#4) bbTamas77


bbTamas77
aktív tag

HTC gyártja, akkor jó már nem lehet.

(#5) Flashback válasza FeRRaR1 (#2) üzenetére


Flashback
addikt

Surface 2 Pro nagyon jó mindenki szerint. USA-beli ára is sok egy tablethez képest, dehát ez ugye egy PC-is (meg nem is).
Magyarországon pedig khm... 410ezer forint

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#6) Dr.Anonymus válasza bbTamas77 (#4) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

dislike
a HTC One-nál jobb android telefon nincs

a Tegra K1 viszont óriási csalódás, nagyon nagy hiba lenne ha az kerülne bele

(#7) JSaN válasza FeRRaR1 (#2) üzenetére


JSaN
addikt

A masodik n7ben mi bugos? Lassan 1 eve van mar masodik n7 es semmi baja azota is hasit. Max valami touch problem volt par gepen a legelejen amit javitottak szoftveressen gyorsan, azota se hallotam semmi hibarol.
N8ra kivancsi leszek, de ugyse cserlem le szerintem a 2n7 nagyon szeretem.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#8) tixem


tixem
addikt

Most, hogy a motorola lenovo kézbe került, érdekes lehetne egy Lenovo által gyártott nexus tab, én megnézném mit képesek kisajtolni magukból.

Mindegy, csak htc ne.

(#6) Dr.Anonymus erről azért elég erősen megoszlanak a vélemények, túlságosan sok a szélsőség mindkét irányba. Tesóm például most volt telefonvásárlásban, azt mondta, hogy a Desire után, illetve az ismerősei, munkatársai között elhullott sok htc után látni sem akarja a gyártó nevét se.
Attól persze még lehet jó, de én nem örülnék neki ha ők kapnák a következő Nexust, szvsz nem érdemlik meg még ezt az esélyt az n+1-edik után is.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#9) Dr.Anonymus válasza tixem (#8) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

miért ne htc?
nekem nagyon hiányzik már a piacról egy One minőségű android tablet a sok olcsó kínai lim-lom helyett

biztos minden gyártónak van jobb és gyengébb minőségű telefonja is
de ha én is abból indulok ki hogy a munkatársaim, családi körömben milyen vélemények alakulnak ki a htc-ről, akkor meg pont az általad tapasztalat ellenkezőjét kapom

mivel a htc gyártotta az első android telefont, ők gyártották az első nexust is, ezért nem hiszem hogy őket kellene pont kihagyni ebből

[ Szerkesztve ]

(#10) tixem válasza Dr.Anonymus (#9) üzenetére


tixem
addikt

Azért a Lenovot ne nevezzük kínai limlomnak :)

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#11) Baggins86 válasza tixem (#10) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Lehet, hogy a notebookjaikból indult ki...

(#12) saelin


saelin
veterán

Ha árban a nexus 7-et hozza, akkor jöhet. Pont tegnap merült fel bennem komolyabban az új tablet vásárlása. A mostani n7-et néztem ki, de lehet várok akkor az n8-ra.

A képarány 4:3 vagy 16:10 lesz?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13) Hadeska22 válasza bbTamas77 (#4) üzenetére


Hadeska22
aktív tag

Miért is?.. Gondolom neked is sok HTC-d volt. A frissítések miatt meg nem kell aggódni, mert arról meg a Google gondoskodik. Vagy, van más kivetnivalód ?..

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#14) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Na, ezzel a K1gyel most jol elbizonytalanitanak, hogy megse vegyek Shield tabletet. Ez gondolom kenyelmesebb meretu lesz.

I am having fun staying poor.

(#15) Sonyimádó152


Sonyimádó152
csendes tag

Várjuk, várjuk! De jobb lenne ha az LG gyártaná...

(#16) #65577472 válasza JSaN (#7) üzenetére


#65577472
törölt tag

Nem bugos, ahogy az első sem laggolt (1,5 évig használtam). Látszik, hogy nulla tapasztalattal kaszálta el szinte a teljes Nexus tab szériát :) Még N10-re mondhatna valamit, hogy mi is okosabbak legyünk.

(#17) Abu85 válasza Drizzt (#14) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Lesz pro/kontra. A Shield speckó Android. A Nexus tényleg jobb lesz a kialakításban és a kellékekben, és még üzemidőben is (picit lassabb TK1-et kap). Viszont a Google standard Androidot telepít rá.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#18) FeRRaR1 válasza #65577472 (#16) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Az hogy neked valami csoda edisönöd volt, az azt jelenti, hogy az enyém nem is laggolhatott, meg a több fórumtársé se igaz? Nem mondok semmit, szerintem te ennél okosabb már nem lehetsz.

(#19) vicze válasza Abu85 (#17) üzenetére


vicze
félisten

Eléggé más lesz mivel a Nexus-ba a Denver variáns jön. :)
(nV meg menjen a halálba, hogy ugyan az a nevük, most lehet 1000x leírni, hogy nem, ez nem az a K1...)
Ezt az API difit kíváncsi vagyok, hogy feloldja e végül az L a AEP-pel.

(#20) Abu85 válasza vicze (#19) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Igen, de a Denver variáns az összesítésben lassabb. De amúgy akkora eltérés nem lesz a kettő között. Játékra jobb a normál variáns, ezért kapta azt a Shield. Ezt tényleg csak a megjelenés után lehet ténylegesen eldönteni ... mármint, hogy kinek milyen mértékben számítanak a pro/kontra érvek a két termék mellett.

A AEP nem sokat ér majd. Az Unreal Engine 4-en kívül nem támogatja semmi. A kiterjesztéseket gyűlölő fejlesztők nem kiterjesztéseket akartak, hanem új API-t. Ezt meg kell értenie a Google-nek is.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#21) #65577472 válasza FeRRaR1 (#18) üzenetére


#65577472
törölt tag

Ha nem mondasz semmit, legalább nem égeted magad a butaságaiddal. Magadnak teszel szívességet, nem nekem.

(#22) dsr


dsr
senior tag

Miért pont tegra??? :((

(#23) Luck Dragon

Ha olyan jó lesz mint a második generációs (2013) Nexus hét akkor várom sok szeretettel:)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24) halkow


halkow
őstag

Végre 8,9" on látom értelmét ennek a felbontásnak :)

Egyébként mi baj van a tegra k1-el? Azt tudom hogy rengeteget eszik

Alcatel onetouch idol2s the king

(#25) vicze válasza Abu85 (#20) üzenetére


vicze
félisten

Volt már bármi infó a Denver teljesítményéről? Csak mert még nem láttam semmit mivel mindenhol K1 van csak írva, így elég nehéz megkülönböztetni, meg nagyon natívan ARMv8-on se lehet teszt róla. :)

A feloldást arra értettem, hogy nV inkább azt fogja-e szorgalmazni a full OpenGL-lel szemben. Nem tudom a fejlesztők mennyire szeretik, ha egy szűk rétegben elterjedt HW-ra korlátozzák őket.

[ Szerkesztve ]

(#26) Deck válasza dsr (#22) üzenetére


Deck
titán

Így engem sem érdekel :N

PS5

(#27) BenHans


BenHans
addikt

bbTamas77: Gratulálok a 370 hozzászólásodhoz, remélem mind ilyen tartalmas volt. Olyan jó érveket vonultattál fel hogy engem már sikerült meggyőznöd... /az inkompetenciádról/

tixem: Pont a HTC nem érdemel még egy "esélyt"? :W A Lenovo mit tett le az asztalra? Még azt a szerencsétlen S920-ast is a One X-ről másolták. Motorolát meg sem említem.
Mondom mindezt úgy hogy szeretem a Lenovo-t...
Persze örüljünk(már aki örül) hogy a kínaiak jönnek fel mint a talajvíz, de ne hasonlítsuk már a HTC-t hozzájuk, mert azért ők teremtettek egy "keveset".

Hadeska22: Ha nem a google gondoskodna a frissítésekről akkor sem lenne nagy gond. Nekem is One M7-em van, de kérdezz meg priviben bárki mást hogy van-e panasza a supportra. One M7 óta nagyon belehúztak legutóbbit is mi kaptuk meg legelőbb a nexusokat leszámítva...
One X-nél is csak a Tegra volt a nyűg, és pont ezért vannak most ezzel kapcsolatban is felemás érzéseim.

Egyébként meg már komolyan vicces ez a HTC ellenes szájtépés. Egyszerűen azért csinálja a HTC, mert a konkurenciával szemben ők tudnak szoftvert írni, optimalizálni, és persze igényes szép kialakítású készülékházat csinálni meg ők valahogy találnak normális tapintású műanyagot is.
De ha az az igény hogy egy darabos, ocsmány kinézetű cucc legyen, azt tény hogy nem fogják megkapni a HTC-től. Droidból a Sony még igényes csak szögletesebb(nekem nem áll kézre), de a többi.... valahogy One után rossz érzés lenne sajátként azt a kezemben tartani. (és még nem is a gs5 szintről beszéltem amit szégyellnék...)

Az is elég érdekes hogy a nexus mobilok közül is csak a Nexus One nézett ki igényesen azóta meg ízlésficam. A HTC-nek az is kijár hogy ők is elkészíthessék a 2. nexus mobiljukat, mert a Samsung már okádott kettőt, az LG-is csinált kettőt és mégis az az 1 HTC volt a legkomolyabb... és itt minden szögből egymás alatt: [link]

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#28) Dr.Anonymus válasza BenHans (#27) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

"Az is elég érdekes hogy a nexus mobilok közül is csak a Nexus One nézett ki igényesen azóta meg ízlésficam. "
+1

egyébként Hugo Barra a korábbi Android boss is azon a véleményen volt, hogy ideje lenne egy minőségi "HTC One" jellegű Android tabletnek
"If you look at the execution that HTC did on the One smartphone, it’s pristine, {…} Why hasn’t someone done that on the tablet? Or on like ten tablets?"

(#29) Abu85 válasza vicze (#25) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Publikus nincs. Magok szintjén nagyon jó lesz, de összteljesítményben a több mag többet ér. Ezért van a Shieldben a 32 bites verzió.
Igazából mindegy, hogy melyiket szorgalmazzák. Az AEP baja ugyanaz, mint az OpenGL 4.4-é. Nincs hozzá olyan profilozó, ami nem omlana össze egy játéktól. Így nagyon nehéz rá fejleszteni. Hiába szűk réteg mondjuk a Metal, de legalább lehet rá programot írni, és az profilozható.
Tök jó dolog, hogy a Linux portokra ott az AMD PerfStudio mentőöve, ami legalább OpenGL 4 alatt stabil, de ezt melyik Androidos devkiten futtassák? :)

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#30) babkukta


babkukta
senior tag

Fény a sötétségben!! Egy újabb nem laggolós táblagép!!

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel, Tibi

(#31) Csapoati válasza BenHans (#27) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem sokkal jobban tetszik a Galaxy Nexus és a Nexus 4, szóval maradjunk annyiban, hogy a te véleményed is csak egy a millióból és természetesen szubjektív is. A mostani droidos telók közül pedig a Motoroláknak is kimondottan kellemes a fogása és a hátlap anyaga is (nekem formára is nagyon tetszik, azért is vettem egyet). Szóval csak csínján ezekkel a kinyilatkoztatásokkal, egyáltalán nem biztos, hogy más is így látja.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#32) Deck válasza BenHans (#27) üzenetére


Deck
titán

Szerintem meg az 5 a legjobb eddig kinézetileg..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#33) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Az a bajom nekem ezzel, hogy oké, a HTC gyártja.. De se híre se hamva annak a modellnek, ami az alapot adja...

A HTC pedig eddig nem sok tabletet gyártott. Még anno a Flyer-t de az se volt nagy bumm

A Lenovo-t üdvözölném a sorban, de szerintem nekik nem osztanak lapot még.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#34) GregOlah válasza BenHans (#27) üzenetére


GregOlah
csendes tag

Hát nem tudom, az én környezetemben lévő Htc-k lehet jó fogásúak voltak, de potyogtak a gombok és mindig volt valami szoftveres nyüge. Szóval én sem vennék Htc nexus-t bár Sony-t sem.
Egyébként szerintem a galaxy nexus ugyan olyan szépen néz ki mint a nexus one, a nexus s tényleg picit rosszabb, de a nexus 4 egyenesen gyönyörű (a legtöbb ismerős szerint is) de a nexus 5 nekem színtén nem jön be, pedig az Lg nagyon jó az utóbbi időben, szerintem a g2 a legjobb telefon jelenleg :) tudom van g3, de az bármennyire fáj, akad.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Tab S8 Ultra

(#35) Lacee1986 válasza BenHans (#27) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Ez annyira szubjektív. Nekem például nagyon gagyinak hat a HTC Nexus, szóval kinek mi jön be.

De jó lenne már egy Sony Nexus ami totál vízálló. :U

[ Szerkesztve ]

(#36) Graphics válasza Lacee1986 (#35) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekem bármennyi telefonom volt, egy mindig ott volt a polcon. Google Nexus One. Semmi másért nem adnék pénzt, csak egy ilyen, rendesen összerakott cuccra.

Az más kérdés, hogy szerelni soha, de soha... Egy rémálom :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) BenHans válasza Csapoati (#31) üzenetére


BenHans
addikt

Tudod mit?! Legalább akkor az igényesek táborába tartozom, nem tudom miért, lehet művész véna hogy észreveszem ha valami gusztustalan. De azért jó látni, hogy 19578 emberből 13719 nem áltatja magát azzal hogy ennyi pénzért elég neki a műanyag sőt még jobb is, hát persze.... [link]

Már csomószor megbeszéltük, hogy annyi bajom van csak a jó minőségű műanyaggal hogy ritkán használják, és továbbra is fém HTC-t vennék, de egy szavam sem lenne így a konkurenciára.

Idézem neked egy másik hozzászólásomat: A filmek sem egyből a stáblistával kezdődnek, szóval a Samsungnál is inkább kezdjék az elején. Először egy normális dizájn, utána minőségi műanyagok használata (huh ennek a fogalomnak a megfejtése is évek kérdése lesz az eddigi munkájukat tekintve) és majd ha ezzel készen vannak akkor majd lehet szövögetni a gondolatokat, elképzeléseket a fém burkolat irányába. Mert engem nem hatnak meg egy fém díszcsíkkal.

Teljesen igazad van, egy közel sem csúcskategóriás Motorolának jobb a tapintása mint 1-2 nagy flagshipnek... Elgondolkodtató.

És az optimalizációt is csinálhatják akkor amolyan műanyagosan, mer' há' így is fogy. Én nem bégetek még akkor sem ha körülöttem millióan teszik.

GregOlah: Nem tudom pontosan hogy melyik modellekről írtál, de a One M7 óta nem lehet panasz rájuk. Régen én is szívtam eleget, e-care és flextronics szerviz... De a csehek és a HTC support mindenért kárpótolt és mások szerint (szolgáltató szerint is) példás hozzáállással intézték az ügyemet.
A One-om nem szenved semmitől a gombjai még csak meg sem koptak, pedig a hangerő szabályzót sokat használom.

Lacee1986: Megközelítem a dolgot egy kicsit más irányból. De jó lenne ha bármelyik gyártó csinálna egy olyan, akár nem nexus készüléket ami vízálló, és valamiféle garanciát is vállal rá.

Amúgy ha valaki lát objektíven véve szebbet az M8-nál akkor azonnal mutassa. Mert ha ez fog a HTC nexus tab alapjaként szolgálni akkor a végkifejlettől el fog csöppenni a google. :DDD

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#38) Deck válasza Lacee1986 (#35) üzenetére


Deck
titán

Csak a garancia nem vonatkozik a vízállóságra. Aztán az indikátor sok mindentől elszíneződhet. Semmi értelme így az ip57-es telefonoknak garancia nélkül.

PS5

(#39) Lacee1986 válasza Graphics (#36) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Ezzel nem azt akartam mondani ezzel, hogy szar telefon. soha nem láttam még élőben, csak képek alapján írtam. A kinézetről volt szó.

(#40) assemble


assemble
addikt

Nem ertem miert kell ilyen "Nexus 8"-as hulyesegeket tenni a cikkben. A valodi hir, hogy a kinti play store-ban elfogyott a Nexus 7, ennyi.
A HTC fele Nexus-rol szolo pletyka mar regi, raadasul a pletyka szerint 9" lesz, ergo ha mar a nevere akarunk tippelgetni, a Nexus 9 valoszinuleg sokkal jobb tipp ra.

(#41) BenHans válasza Lacee1986 (#39) üzenetére


BenHans
addikt

Egyszer mindenképp vedd élőben is szemügyre akár a Nexus One-t akár a Desire-t mert kb ua.csak a Desire-nél optikai trackpad van nem trackball.
Tökéletes műanyag borítás, és amíg a hibámból nem sérült meg addig nem kopott, nem fényesedett, nem jártak ki a gombok...

Én is a mai napig megtartottam a Desire-t, itt a fórumon sokunknak nagy kedvence volt, és ha egyszer lesz mellékes 15eresem akkor veszek neki egy új burkot meg egy aksit is. :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#42) Csapoati válasza BenHans (#37) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A netes szavazásokkal óvatosan, mert a haterek mindig többen lesznek, mint a fanok. Most épp a Samu a főellenség, bár azt én sem vitatom, hogy jobb a One anyaghasználata. Viszont én nem erre tértem ki a hozzászólásomban, hanem inkább a formavilágra, hogy mennyire szubjektív is a szép fogalma. Láthatod, alattam is többeknek nem tetszett a HTC Nexusa, a Samsungé meg az LG-é igen. A "normális design" kifejezést nem tudom értelmezni, hiszen ez szubjektív, és ha annyira ocsmány lenne a Galaxy S sorozat, akkor biztos nem vennék ennyien. Szerintem az S3 volt a mélypont, azóta az S4 és főleg az S5 sokkalta normálisabban néz ki- szerintem. Ez is csak egy vélemény.
Egyébként én sem vennék Samsungot, de nem az anyaghasználata miatt (pont tegnap fogtam S4-et, semmivel sem volt rosszabb, mint a mellette lévő i5C-é, teljesen elfogadható, nem csúszik), hanem mert túl vannak árazva és a TouchWiz sem az én asztalom.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#43) dsr válasza BenHans (#37) üzenetére


dsr
senior tag

A nexus 4-em sokkal szebb szerintem, mint a One M8.
Persze ez csak személyes vélemény, de te kérted , hogy ha tudunk szebbet , akkor mondjuk el. ;)

[ Szerkesztve ]

(#45) Graphics válasza #32839680 (#44) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem hiszem, hogy ilyen K1-jelleg lesz..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#46) BenHans


BenHans
addikt

Oké egy kicsit indulatos voltam, bocs. Persze hogy mindenkinek más a szép, ha olcsóbbra telik az is szép meg ugye mindenkinek a saját gyereke... De én elsősorban az anyaghasználatra céloztam és nem is kifejezetten a Nexusokra.

Szerintem minden szubjektív vélemény mellett is maradhatunk annyiban hogy a HTC-nek semmiben nem kell szégyenkeznie. És pont ezért húzott fel kicsit a ha a htc gyártja jó nem lehet és nem érdemelnek több esélyt.

"ha annyira ocsmány lenne a Galaxy S sorozat, akkor biztos nem vennék ennyien" ezzel tudnék vitatkozni, mert ez nem csak az ízlésen múlik hanem hogy ismerősi körben milyen telefonok vannak, mi folyik a csapból, egy kevésbé marketingelt kisebb gyártó termékétől félnek általában az emberek joggal, de nem feltétlenül mindig okkal... stb. de mindegy nem akarok vitatkozni mert mindenki azt vesz amit akar meg amire rábeszélik, de nem kell ezért egy kisebb gyártót ok és minden alap nélkül fikázni, pláne hogy minőségben lazán felveszi a versenyt a legnagyobbakkal is. :R

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#49) vicze válasza #32839680 (#47) üzenetére


vicze
félisten

Mi van? A K szerinted mi a fenének a rövidítése? :F

(#50) Luck Dragon válasza vicze (#49) üzenetére

Káliumnak, bocsi magas labda volt :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.