Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Remélem nem Ausztriában születtél.
Nekik szoktak ilyen terveik lenni. Habár a világuralmat még ők sem tudják elérni, de a világháborút általában összehozzák.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#2) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag

Hány éves vagy? :P
Megártott az Amerika kapitány 2.

De az elgondolás nem rossz ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

A világuralmi tervem titkos, mert ha kitudódna, akkor megakadályozná valaki. ;]

(#4) Stonerice


Stonerice
őstag

Én állam, szinten gondolkodom világuralomban, tehát nem egyesszám első személyként. Persze mondjuk az egésznek az élén szívesen lennék.
Világuralmat elérni több évtizedbe is telhet. Ami biztos az az , hogy technológiailag és szellemileg is sokkal fejlettebbnek kell lenni hozzá a világ többi részéhez képest.

Ott van például az USA. Nekik mind 2 megvan. Szellemileg is nagyon ott vannak mostanában, a kémkedésekkel hírek irányításával, aminek hatására példaként puskadördülés nélkül tönkretették az orosz gazdaságot.

Ha felvetném az ötletet, hogy Magyarországnak mikor sikerülne ugyanez, akkor arra tudok gondolni, hogy valami hihetetlen mértékben korát megelőző találmány születne (legyen az végtelennek tűnő energia forrás, vagy valamilyen hadi eszköz) aminek ötletét nem hagyják ellopni sem.

Persze minél több időt töltök világuralmi tervek gépelésével annál több és több jut eszembe.
Itt is az első :P

Mondjuk legyen egy nagy sikerű gyógyszerkészítmény, mondjuk altató, vagy valamilyen gyakori betegség/panasz orvoslására, tünetenyhítésére szolgáló tabletta.
Ebben a tablettában olyan kódolt anyag van, mi képes az emberek tudatát módosítani x idő után előre meghatározva. Ez nyilván hasznos lenne több mint 7 milliárd ember esetében. Szerintem lehetne akármilyen hadseregünk, de ennyi emberrel nem túl sokáig tartana uralmunk.

Második ötlet a világuralomhoz :P

Szintén találmánnyal kapcsolatos. Ezt jóval rövidebben írom le :DDD Elpusztíthatatlan emberi alakot lemásoló harci robotok. (Tudom kicsit közhelyes a mai sci-fi-k után)

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#5) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag


?????????????????????????????????????????????????????????

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#6) Stonerice válasza Klaus Duran (#5) üzenetére


Stonerice
őstag

[ A cél, hogy a felvilágosodás és az erkölcsi fejlődés révén az emberek feletti uralmat feleslegessé tegye.

<-->

Sokan úgy vélik, hogy az illuminátusok szervezetei titokban tovább élnek és még ma is világuralomra törekednek, mint ahogy az emberiség szenvedéseit is ők okozták, s okozzák máig is. ]

Eléggé szemben áll a két állítás. Erkölcsi fejlődés. ;] Inkább annak elhagyása, elvesztése.

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#7) Klaus Duran válasza Stonerice (#6) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Csak eszembe jutoot az Illuminati Szalonnás Virsli. ;)

Világuralomról meg annyit hogy királyként irányítanám. Viszont egyedül nem lehet irányítani a világot, de mivel senkiben sem bízok meg egyszerűen megörülnék. :O

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#8) Simi87


Simi87
senior tag

Én az alakváltó gyíkember Rothschild-okkal szeretnék szövetkezni. Először legyekkel etetem őket, utána kijátszom a családot, és én leszek a világ ura.

(#9) saelin


saelin
veterán

Nekem nem kellene a világ terhe és egyébként sem vagyok egy vezető egyéniség. A történelmet ha megnézed jól látható, hogy a legtöbbször semmi jó nem sül ki abból, ha egy ember vagy egy csoport kezében van az irányítás. Inkább lennék az első génmanipulált egyének között, akik az űrbe mennek élni, mint ennek a roskadizó világnak az ura. Sosem szerettem a ganéban játszani...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#10) Švejk válasza Hieronymus (#1) üzenetére


Švejk
őstag

Én osztrák vagyok, hobbim a festés, de nem vettek fel az akadémiára...Most nagyon szomorú vagyok meg mérges. Mit tegyek?

;]

(#11) tomiii.


tomiii.
aktív tag

Ezek nem lehetnek véletlenek

(#12) Ramirex válasza tomiii. (#11) üzenetére


Ramirex
csendes tag

Amúgy mi a hivatalos magyarázat arra, hogy szabadkőműves jelkép van a dolláron?

(#13) Stonerice válasza Ramirex (#12) üzenetére


Stonerice
őstag

Szerintem az hogy igen!

:DDD

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#14) tomiii. válasza Ramirex (#12) üzenetére


tomiii.
aktív tag

Annak elméletileg az USA elnöki pecsétjéhez van köze, amit hamarabb használtak mint, hogy a szabadkőműves jelkép kialakult volna.

"A pecséten a Szem körül az Annuit Cœptis („rábólintott kezdeményezéseinkre”) és a Novus Ordo Seclorum („A korok új rendje”) feliratok olvashatók. A Szem egy befejezetlen, tizenhárom lépcsős piramis felső részén foglal helyet. A tizenhármas szám itt az eredeti tizenhárom amerikai gyarmatot jelképezi, a befejezetlenség pedig az ország további bővítését. A legalsó lépcsőn az 1776-os évszám látható római számokkal.
A Szem, mint amerikai jelkép, számos más amerikai logón megjelenik."

[ Szerkesztve ]

(#15) ivana válasza Stonerice (#4) üzenetére


ivana
Ármester

hihetetlen mértékben korát megelőző találmány születne

Lennének ötleteim [link] ;]

(#16) Stonerice válasza ivana (#15) üzenetére


Stonerice
őstag

Ezzel a kvantumszámítógépre utalsz nem?
Hát az szerintem csak 3-4 évtizedes előnyt jelentene.És egyébként is csak gazdasági szimulációra lehetne használni, ami ugyan sokat ér, de a világuralomhoz szerintem nem elég önmagában.

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#17) ivana válasza Stonerice (#16) üzenetére


ivana
Ármester

Ja meg a szokásos titkosításokat polinom időben törné :DDD

(#18) Stonerice válasza ivana (#17) üzenetére


Stonerice
őstag

Akkor már elég a világuralomhoz :K

De mi van ha rájönnek arra, hogy feltudjuk törni a kódolásokat?
Onnantól kezdve másképpen működne minden!

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#19) Ramirex


Ramirex
csendes tag

Amúgy valószínűleg ezzel már elkéstél, én úgy gondolom a cionisták megelőztek ezzel :) egy pár évszázada.

(#20) ivana válasza Stonerice (#18) üzenetére


ivana
Ármester

Addigra már nekik harangoztak ;]

(#21) Stonerice válasza ivana (#20) üzenetére


Stonerice
őstag

Én úgy gondolom, hogy ha lenne ilyesmire lehetősége szeretett országunknak, akkor ezzel lassan de biztosan megtudnánk gazdagodni. A szerzett pénzt pedig további lépésekre tudnánk fordítani a CÉL érdekében.

Mondjuk beépített magyar külföldiek irányíthatnák minden fontosabb állam vezetőségét alelnöki posztból, esetleg miniszterelnöki ranggal :DDD . Nyilván ez nem egy generációs munka lenne megszervezni.

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#22) Klaus Duran válasza Ramirex (#19) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Én ezt azért nem írtam volna ki, mert rasszizmus miatt moderálni fognak.

Más kérdés hogy én is erre gondoltam.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#23) Hieronymus válasza Švejk (#10) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"Én osztrák vagyok,........ Mit tegyek?;]"

Költözz Münchenbe és jelentkezz fizetett besugónak és rúgasd ki magad. (Érdektelen jelentésekkel.)
Járj el kocsmákba szónokolni és vedd át a hatalmat abba a pártban, amelyik felvesz a tagjai közé.
Szervezz egy fegyveres hatalomátvételt és bukj el.
Valld magad bűnösnek azon bíróság előtt, amelyik meg akarja szüntetni az eljárást ellened, hogy kénytelenek legyenek elítélni.
A cellád asztaláról dobasd ki az odatett virágot azzal, aki odatette, majd nevezd ki őt, a legelitebb haderő korlátlan hatalmú parancsnokává. (Még a börtönben írj egy könyvet.)

Ha idáig eljutottál, közel állsz majd a világ felégetéséhez, ezért további segítséget nem adhatok. :DD

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#24) Ramirex válasza Klaus Duran (#22) üzenetére


Ramirex
csendes tag

Szerintem ebben nincs rasszizmus, mivel ez nem előítélet. Ez tapasztalati tény :)

(#25) WinPho


WinPho
senior tag

Kifejlesztenék egy vírust, aminek tudom az ellenszerét. Elterjeszteném a vírust mindenfele (ehhez persze befolyás kell, de "tisztességes gonoszként" (kifejtem valakinek, ha kéri) megoldanám). Az ellenszert persze alkalmaznám magamon, a hozzám közelebb álló, ugyanúgy befolyásos emberekbe viszont hamis ellenszert tennék. Az ellenszer továbbá bekerülne egy-két élelmiszerbe, amik közepes elterjedségűek és népszerűségűek, természetesen mindenfele ezt is. Reklámoznék egy hamis gyógyszert is, ami közepesen drága lenne (vagy olcsó, népszerűségtől függene), ezeken megint pluszpénzt szereznék, ezzel még nagyobb hatalmam van. Majd, ha már elég befolyásos leszek politikai pályán is, a maradék embert (a népesség max 10 vagy 20%-át) összeollózom majd alkalmas politikai vezető hiányában én lennék az egyedüli befolyásos egyéniség. Így én alakítok mindent, teljhatalmam lesz. A bürokrácia, társadalom nem fog érdekelni, oldják meg maguk. (Ez viszonylag offos, de elég perverz/szexmániás vagyok, így azért minden testileg viszonylag érett (14-x) nőszemélyt minimum egy éjszakára perverz vágyaim alá vetem. :)) ). Nos, miután egy komplett világom van, és egyéb durva törvénykezésekkel egy társadalmat irányítok hátra dőlhetek és nyugodtan élhetek. Gondoskodni fogok arról, hogy ne akarjanak lázadni. Gondoskodok róla, hogy féljenek tőlem, a félelem a kulcs. Se politikai vetélytárs, félő rabszolgaság polgárság, teljes a hatalom.
(kicsit V for vendeta utánérzése van a dolognak, tudom. :D)

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#26) XharX


XharX
aktív tag

Nem kell sietni, folyamatban van:

(#27) Stonerice válasza XharX (#26) üzenetére


Stonerice
őstag

:P :DD :DD ;]

Önbizalomból nincs hiány :R

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#28) ivana válasza WinPho (#25) üzenetére


ivana
Ármester

Túl explicit, valaki rövid úton kinyírna ;]

(#29) WinPho válasza ivana (#28) üzenetére


WinPho
senior tag

Meh, van az a pénz, amiért egy nagyon hűséges testőrt felvegyek. :D

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#30) Klaus Duran válasza WinPho (#29) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

És van az a pénz amiért ki is nyírna. ;]

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#31) Vladi


Vladi
nagyúr

Várjál, eddig van egy bevásárlólistád. :))

A tőke egy része már megvan, olyan 0.0000000000000000000000000000000000000000000001 % :DDD

A kérdésedre a válasz: nemhiánydzikazénnekem. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#32) Hieronymus válasza WinPho (#29) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Testőrökből lesznek a legjobb császárok.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#33) Stonerice


Stonerice
őstag

Az is egy lehetőség lenne, ha feltalálnám az halhatatlanságot biztosító formulát. Előbb utóbb úgyis egyedül maradnék, és onnantól mondhatnám, hogy én vagyok a bolygó ura.

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#34) elektrotank válasza Vladi (#31) üzenetére


elektrotank
tag

Na, akkor a közeljövőben tényleg tehetek lépéseket ;]

@XharX:
Ez mekkora kép :DDD Így legyen! :)

[ Szerkesztve ]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.