Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) The DJ


The DJ
addikt

Ez egy egész újszerű írás tőlem, az ötlet hirtelen jött, úgy gondoltam megpróbálkozom vele, remélem tetszeni fog majd az olvasóknak :)

Hosszabbra akartam, de már megint úgy éreztem, hogy sok lett volna, azért hagytam abba kicsit korábban, ha tetszik úgyis megírom majd a kimaradt gondolatokat is :K

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#2) ttower


ttower
aktív tag

az elején azt éreztem hogy húdeunalmas. de nem tudtam abbahagyni. megfogott. köszi.

[ Szerkesztve ]

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#3) Vakegérke válasza The DJ (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Abba ne hagyd, az Istenért. Írd csak meg azokat a kimaradt gondolatokat.

Jól írsz, nekem a "Végtelenül örökké" tetszik leginkább. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) #11666432


#11666432
törölt tag

Szép, szép, ha van még ötlet nyugodtan folytasd:)

Tetszett!

(#5) Ernus


Ernus
újonc

Áhh csúcs szuperen, lehengerlően írsz. Miből meríted ezt a rengeteg gondolatot? :)

Így vagy úgy - egy embernek önmagában semmi esélye sincs.

(#6) The DJ válasza Ernus (#5) üzenetére


The DJ
addikt

Köszönöm mindenkinek :R

Miből merítem a gondolatot? Nehéz megmondani :) Általában egyszer csak kipattan a fejemből egy alap ötlet, ami köré elképzelek egy helyzetet, témát és fejben megpróbálom összerakni hogy is festene, ha papírra (képernyőre) kerülne. Persze nehéz olyanról írni, ami nem érdekel vagy ami nem kapcsolódik hozzám. Ezért is van ennyi romantikus, szerelmes írásom. Valahogy mindig azt (Őt) kerestem az életben :) Ez az írás ugyan kicsit kakukktojás, de akik mélyebben ismernek egyből tudhatják, hogy annyira mégsem. Sok-sok olyan apró kis mondat van elrejtve benne, amit magamról írtam. És bár én nem vagyok szuperhős mégis sok mindenben hasonlítok azzal, akiről szól. :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#7) Ernus


Ernus
újonc

De ebben csak az nem jó, hogy aki nem ismer az kétségek között, a saját fantáziájára kényszerül, és olyan dolgokat feltételezhet ami esetleg nem fedi a valósságot:) De így tovább :C

Így vagy úgy - egy embernek önmagában semmi esélye sincs.

(#8) Lenry válasza The DJ (#6) üzenetére


Lenry
félisten

Sok-sok olyan apró kis mondat van elrejtve benne, amit magamról írtam. - főleg a végén... az elején tényleg úgy éreztem, hogy bár ez is nagyszerű írás, de mégsem DJ-s... aztán a végén rájöttem, hogy de mégis

igazán jó volt olvasni :R

(#7) Ernus: tessék elolvasni a többi írást és akkor te is megismerheted

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Sokára volt csak időm elolvasni, de szerintem is 10/10 pontos :R

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#10) I_Am


I_Am
veterán

Én nem DJ-snek olvastam, hanem csak olvastam.

Rólam írtál, de ez majd az én későbbi írásaimból ki fog derülni miért és hol a párhuzam...

Nagyon tetszett. Köszönöm. :R

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#11) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

[link]

[OFF]Az egyik kedvenc témám, a szuperhős mindennapjai.
2009-ben szeretnék írni egy szuperhősről szóló regényt. Olyan hangulatos a kulcsmondata: "A végtelen erőnek csak a véges ember adhat célt."
És van egy rövidebb kulcsmondata is: "A szuperhős mindenkiért, senki érte?"

Jó téma. Van ám benne anyag rendesen. De még mennyi. :C[/OFF]

:R az írásért.

Szerk: Az előbb nem rakta off-ba az off részt.
Szerk2: Most sem... feladom.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#12) Wolverine válasza Algieba (#11) üzenetére


Wolverine
félisten

A dupla Enter miatt - ilyen elválasztásnál külön kell offba tenni mindent. :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13) Algieba válasza Wolverine (#12) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Köszi! Megláttam a hibát.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#14) The DJ


The DJ
addikt

Köszönöm :)

I_Am: Biztos vagyok benne, hogy el fogom olvasni az írásaid, kíváncsi vagyok hol a párhuzam és nem mellékesen nagyon jól írsz, ha belekezd az ember nem tudja abbahagyni még a végére nem ért. :K

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#15) nagyamte


nagyamte
tag

Szia.
Ez valami hihetetlen.
Nem nagyon találok szavakat.
Nagyon megfogott.
Üdv Máté
Köszi szépen.

(#16) MR. Anderson


MR. Anderson
tag

szia nagyon tetszett ez az írás! folytasd bátran :R

"Ha szép nem vagy legalább hülye ne legyél" Az intellektusukat csillogtatni vágyók, ne nekem bizonygassák szellemi fölényüket...engem nem érdekel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.