Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) nyunyu válasza ViZion (#22) üzenetére


nyunyu
félisten

Annyit tudok, hogy nem akarok MS HW-t az asztalom közelében sem.

Fel ev MS Explorer kitero utan visszatertem a korabban hangoztatott mondasomhoz, miszerint: olcso kategoriaban L billzet+MS eger a nyero parositas, felsobb kategoriaban pont forditva.

Bar a 2009 vegi/2010-es L termekeket elnezve ez az allitasom mar nem ennyire nyilvanvalo, mint evekkel korabban volt.

Meg akkor sem, ha a jo oreg MX Revo-hoz visszaterven atertekeltem az elmult fel evben a kulonbozo egeres topikokban elkovetett Perf MX ellenes kirohanasaimat, annak osszessegeben joval kisebb hibai vannak, mint az Explorer-nek.
Csak hat meg mindig 2.5x annyit kernek a Perf MX-ert, igy az ar/teljesitmeny mutatoja konkretan a beka segge alatt van...

Ha az MX Revo-hoz viszonyitom az utodjat, akkor fene se tudja, hogy most par lepest tettek elore (toltesi megoldas, mini vevo), vagy ketesfelet hatra (1 nagy: elektronikusan kapcsolhato gorgo helyett mechanikus, 2 kisebb: forma+kevesebb gomb rossz helyen)
Ezek eredoje nalam meg mindig egyet hatra, es akkor a masfelszeres arat meg nem is szamoltam. :DDD

Ja, ez itt durvan OFF.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.