Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Inv1sus válasza DrM (#45) üzenetére


Inv1sus
addikt

Nyugi én is ott vettem a gépkonfigom. De a honlap akkor is nocomment. :U

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#102) pcguru14 válasza schawo (#100) üzenetére


pcguru14
tag

Ezek szerint a céget 2009.12.10. én regisztrálták. :U

Üdv: °Pc Guru° / Ha már egyszer írok egy üzleted miatt méltass a válaszadásra!!!!!!!! /

(#103) schawo válasza pcguru14 (#102) üzenetére


schawo
titán

2009. 11. 20-án

1. Általános adatok
Cégjegyzékszám: 11-09-016163
Cégforma: Korlátolt felelősségű társaság
Bejegyezve: 2009/11/20
2. A cég elnevezése
2/1. ECO BOLT Korlátolt Felelősségű Társaság
Bejegyezés kelte: 2009/11/20 Közzétéve: 2009/12/10
Hatályos: 2009/11/20 ...

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#104) hackeeeee válasza schawo (#100) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ja télleg... :D Semmi... Ok. Bocsesz. :B

Na de most akkor is. Na de most ne magyarázzák már nekem, hogy ha már olyan nagy nevű cégnek tartják magukat, nem csak ez a bolt, akár más is, nem engedhetnék meg maguknak ezt, amikor egy kisebb cég is, ami kb. lehet örül annak, hogy meg tud élni, és fen tud maradni, megengedheti magának azt, hogy lehessen náluk kártyával fizetni...

Más: ez a Törölve: 2009. 11. 16. rész nem érdekes ?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#105) pcguru14 válasza schawo (#103) üzenetére


pcguru14
tag

Típusa: Új társaságok bejegyzése

Megjelenés helye: Elektronikus Cégközlöny (2009/50. szám)

Megjelenés ideje: 2009.12.10.

Üdv: °Pc Guru° / Ha már egyszer írok egy üzleted miatt méltass a válaszadásra!!!!!!!! /

(#106) pcguru14 válasza hackeeeee (#104) üzenetére


pcguru14
tag

Egyszerű kampány :) Ott fizethetsz kártyával szóval oda mész nem?

Üdv: °Pc Guru° / Ha már egyszer írok egy üzleted miatt méltass a válaszadásra!!!!!!!! /

(#107) schawo válasza pcguru14 (#105) üzenetére


schawo
titán

Az csak a cégközlönyben való megjelenés dátuma.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#108) Racecam válasza pcguru14 (#106) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Kezdem kicsit összehúzott szemmel figyelni a hozzászólás gyűjtögetésedet... :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#109) schawo válasza hackeeeee (#104) üzenetére


schawo
titán

" kb. lehet örül annak, hogy meg tud élni, és fen tud maradni, megengedheti magának azt, hogy lehessen náluk kártyával fizetni..."

Tedd fel magadnak a kérdést, hol vásárolsz,
- "A" boltban, ahol "X" notebook 100eFt, és lehet kártyával fizetni, vagy
- "B" boltban, ahol "X" notebook 97eFt, és nem lehet kártyával fizetni?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#110) hackeeeee válasza schawo (#109) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha a B bolt olyan hely ahol soha a büdös életben nem jártam eddig, és az A hely az, ahol többször vásároltam eddig, és tisztában vagyok a hellyel, a kiszolgálással, a minőséggel, a garanciás ügyintézéssel, akkor inkább 100-ért veszem meg kártyával. :) :K

Meg a másik, 97ezerre még ráfizet 500-600Ft-ot azért, hogy kivegyem az ATM-ből... Akkor már közel 98ezernél tartunk, akkor meg már tökmindegy... :U

Véleményem szubjektív...

(#111) _Voyage_ válasza schawo (#109) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

B bolt... :)
Minden sarkon van szinte ATM, kiveszek pénzt, megyek 100m-t, és 3000ft-al olcsóbban megveszem. 100m sétát pedig megér. :)

hackeeeee: Jó neked, hogy tökmindegy... :U
97.000+500=97.500
Az még mindig 2500ft-al olcsóbb. Abból veszek 4gb pendrive-ot, vagy eszek 1 hétig... :U

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#112) schawo válasza hackeeeee (#110) üzenetére


schawo
titán

"A" és "B" bolt egymás mellett van, és egyforma szolgáltatást nyújt.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#113) hackeeeee válasza _Voyage_ (#111) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, én inkább bízok abban a helyben, ahol jó a garanciás ügyintézés, rugalmasak, nem kell várnom hónapokat arra, hogy megjavítsák, vagy cseréljék a cuccomat, és nem fogok szívni vele... Nekem ez megér +2500Ft felárat.... :U Hogy ne kelljen anyáznom, hogy most jajj istenem, hogy fogom garanciáztatni a terméket... Szerintem.
Sőt, akár többet is megér, ha a jelenlegi példát vesszük...

@schawo: Ne kombináljuk... Nem ezt mondtad. :) Végén már kilyukadunk oda, hogy mind2 teljesen ugyanaz a bolt, csak az egyikben beragadt termék van, a másikban meg újabb... De amúgymeg, 2 1forma szolgáltatással bíró üzlet nem létezik... :U Vagyis, én már megfordultam jó pár számtech boltban, és eddig egyik sem volt egyforma... De ha már.. Ha azt nézzük, egyik Edigital, a másik meg vmi nevesincs bolt, és Edigitalba 100, sztem te is edigitalba mész be..Már csak a név miatt.. (mondjuk én oda se mennék vásárolni...:DDD)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#114) _Voyage_ válasza hackeeeee (#113) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

iPon-ról volt szó eredetileg. :)
Garanciában a legkorrektebbek, akiket ismerek, minden szempontból, gyorsak, segítőkészek.
Ha beszart a cuccod, ingyen visszaküldöd nekik, ők is ingyen küldik a jót.
Annyi a gond, hogy nem lehet kártyával fizetni. Tőlük 200m-re van OTP fiók, tegnap is úgy mentem, OTP-ben pénzt felvettem, odasétáltam, fizettem... :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#115) Athanáz9


Athanáz9
aktív tag

"Már napok óta megy a vita a boltról?"
Hát még mindig él a netes címe? Valakit nyári mikulásnak néznek
:DDD

Kérdezek mindig, mindenáron! A magyar kormánynak mindig mindent elhiszek. (Jaj.) - Rómáról (Italia) sokfajta felvilágosítással szolgálhatok, dokféle tárgykörben.

(#116) Kolondrum

Én is beleszaladtam a boltba, de nem ismerem számomra noname ezért továbbléptem.

Volt/van még egy ilyen no name bolt (számomra az), én írtam nekik pár kérdést, nem kaptam rá választ két hete, nekem ez elég volt ahhoz hogy ne adjam le a rendekésem náluk. Árakban rendben volt, csak azért fordultam oda mert egy ritka cuccot árultak, hát inkább nem kell!

[ Szerkesztve ]

(#117) hackeeeee válasza _Voyage_ (#114) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha már ipon...Én náluk se vásárolnék, de ez más kérdés. Amikor haveromnak visszaküldték a sz@r ramot, hogy teszt okés, közben minden gép 512mb-snek látta a 2gb-s CSX modult, ők meg rádobtak egy memtest-et, hogy teszt ok.. És hogy náluk tökéletesen működik. Mellesleg ugyanúgy volt becsomagolva a ram, mint ahogy elküldtük, ugyanaz a madzag, ugyanaz a gumi, ugyanúgy leragasztva, sehogy másképp...Én ezt nem nevezném korrektnek, + még haveromnak már a 3. tőlük vásárolt samsung vinyó döglik be, na de mindegy. :D
Nekem 2500Ft a futár... akkor már ugyanúgy 100k-nál tartunk, akkor már megveszem helyileg... Minek sz@rozzak a futárral? Meg rohangáltassam a cuccot garanciába, ugyanmár. :U

Ha gond van, beviszem az üzletbe én magam, és kész. Elmondom mi a panaszom, vagy megmutatom saját magam, nem kell hozzá másik személy. Így nem kerüli meg a saját mondanivalómat, vagyis azt amit én mondtam. :) Én abban bízok, amit én elmondok, nem abban amit más mond el.. Mert az már változhat.. Na mindegy, sztem ezt hagyjuk..

Nekem a szolgáltatás minősége fontosabb mint az ár... :U

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#118) kpal


kpal
veterán

Akik üzemelteteik az ilyen boltokat azokat kéne elkapni oszt adni nekeik jol megruházniőket. :((( :((

(#119) Ren Hoek válasza buherka (#96) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Akkor gondolom a füstifecskék miatt volt ott Ipontól pár háztömbnyire, kb 2 SWAT-os kocsi, meg 10-15 rohamrendőr mikor ott voltam 4-5 körül. Akkor azt hittem, hogy ott van a rendőrség spéci alosztálya vagy mi :D Elég S.T.A.L.K.E.R. Zone filingje van a helynek, néhány szószerint kukázós zombi járkált is arra. Nem kockáztattam, belecsaptam a 20ezreseket a kedvenc könyvembe (attól talán megrémülnek :)) ) + kamu telefon. Hazafelé meg lesz*rtam már az egészet,zuhogó esőben cipelni a 7 kilós csúszós Thermaltake dobozt + sok koloncot...dejó is volt... Örültem ha a buszt elértem élve.

Szóval nem egy bizalomgerjesztő környék, inkább a futár...

hackeeeee: Totál egyetértek... ez a helyzet

_Voyage_: Azért azon a borderland környéken, nem szívesen vennék le ATM-ről 100K-kat...

[ Szerkesztve ]

(#120) tomamd válasza wannabeinla (#6) üzenetére


tomamd
tag

Valaki már rendelt,és már átvette a terméket?

ASUS P8P67 Evo,Intel Core i5-2500K,Mushkin DDR-3 4Gb 1600 KIT,GIGABYTE GTX580, CORSAIR HX850W,SCYTHE Mugen 2 .

(#121) hackeeeee válasza tomamd (#120) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Itt leírtak alapján nemhiszem...

Véleményem szubjektív...

(#122) Hunter2 válasza pcguru14 (#85) üzenetére


Hunter2
addikt

azért ez se gyenge: napiszar 226 milla :Y
Mondjuk arra kiváncsi lennék honnan szedik ezeket az adatokat.

[ Szerkesztve ]

(#123) hackeeeee válasza Hunter2 (#122) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Eh.. :DDD :Y

Véleményem szubjektív...

(#124) _Voyage_ válasza hackeeeee (#117) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Samsung vinyók mindenhol halnak, nem csak az iponban, gyárilag szarok... :DDD
Velem korrektek voltak, anno egy logi mx518-at vettem, visszavittem, hogy szar, közbe kipróbálták, mondták semmi baja, de azért adtak egy újat, hátha az már jó. És itthon jó is volt. :)
Mióta van ez az irodai boltjuk is, mégtöbbet járok hozzájuk. Pl ismerősnek tegnap vettem ajándékba egy szép töltőtollat, mindenhol drágább volt 2000-3000-el, mint náluk, bennük eddig nem csalódtam, úgyhogy megrendeltem még a többi cucc mellé. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#125) Ren Hoek válasza _Voyage_ (#124) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Az új szériás F3-makra nemsok panasz volt eddig, 500-as lemezekből állnak, gyorsak és halkabbak mint a WD Black-ek. Remélem 2-3 év múlva is jólfog menni :))

F1 meg a tanulópénz volt.. ezt totál aláírom

(#126) _Voyage_ : Kereken 1 éve nem nézem... előtte 1-2x csak úgy belenéztem miez...de azt vettem észre, hogy mindenkit lenézek egy idő után.. Szánalom,de nagyon. Na de ezmár télleg nagyon off :DD

[ Szerkesztve ]

(#126) _Voyage_ válasza Hunter2 (#122) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Helyezés Világszerte 13 018
Magyarország Helyezés 36

Szánalmas, hogy sokat nézik az ilyen hányást, meg azt a szart (majdnemhogy szószerint), igénytelenséget, ami onnan kifolyik. :(
Sokaknak még tetszik is, ez a pózolja akármivel stb baromságok...
Szégyenfoltja az internetnek, az biztos... :(

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#127) hackeeeee válasza _Voyage_ (#124) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ennyi erővel minden szar, amiből pár megdöglik valakinél.. :D Nekem is van samsung vinyóm, drágábban vettem mint iponban adják, és fura, nekem nincs bajom egyikkel se. :D (kop-kop-kop)

Na mindegy, mint írtam, sztem ezt hagyjuk. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#128) Kolondrum válasza hackeeeee (#123) üzenetére

Iponnal semmi baj, kin****k a s****g! Van pár ilyen üzlet egy kupacban a Flórián tér és a Thököly út között! :DD
Nekem egyszer a pcx-be nem jó cuccot hoztak ki, hogy azok mennyit pitiztek nekem, sms-t írtak hívtak fúúúú! :DD
Jó maketing kell!

_Voyage_! 1 év nem idő! Nekem van HDD-m az NF7-es korszakomból! 7 éves múlt kicsivel!

[ Szerkesztve ]

(#129) _Voyage_ válasza Ren Hoek (#125) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Jah, F1-el se voltak bajok első pár hónapban, minden teszt sorra hozta ki győztesnek... :DDD
Nekem is samsung f1 1terrás vinyóim vannak, eddig még mindegyik jó, pedig több, mint 1 évesek... :DDD

SymbianOS: Samsung vinyóknál 1 év az csodaszámba megy... :DDD

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#130) Rover623 válasza hackeeeee (#104) üzenetére


Rover623
félisten

ez a Törölve: 2009. 11. 16. rész nem érdekes
De...ezek szerint a szlovák csávó csak két napig volt góré...aztán egy becsületes magyar gyerek vette át a szerepét...:DDD

primus inter pares

(#131) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Asus 5970 csak 93k :D
Ez valami nagyon vicces ezen a bolton.

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#132) hackeeeee válasza Rover623 (#130) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ja értem.. :DDD Így már más a helyzet... :R :DD

Véleményem szubjektív...

(#133) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Már az is vicces, hogy semmihez nincsen leírás csak a termék neve meg az ára.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#134) runner 125


runner 125
nagyúr

A témával kapcsolatban már az első perctől biztos voltam benne, h fake az egész.
Egyébként meg azt mondom, akinek ennyire nincs realitás érzéke, az buta és naiv. Vessen magára.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#135) Athanáz9


Athanáz9
aktív tag

Érdekes anyagot találtam a bejegyző nevével (lengyel Ki Kicsoda)

http://www.ktokogo.pl/Grzegorz_Niedzielski

:C

Kérdezek mindig, mindenáron! A magyar kormánynak mindig mindent elhiszek. (Jaj.) - Rómáról (Italia) sokfajta felvilágosítással szolgálhatok, dokféle tárgykörben.

(#136) runner 125 válasza Hunter2 (#122) üzenetére


runner 125
nagyúr

LOL :D

..mobilarena ehhez képest "csak" 57.000... :F

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#137) _Voyage_ válasza Athanáz9 (#135) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Nem hiszem, hogy ebből itt sokan értenek akár 1 szót is... :B

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#138) Hunter2 válasza runner 125 (#136) üzenetére


Hunter2
addikt

Na azthiszem ez az oldal sem ér sz@rt sem (mármint a bizinformation.org): Fototrend , napi 263 látogató, 4,41 Millió érték.

[ Szerkesztve ]

(#139) Athanáz9 válasza _Voyage_ (#137) üzenetére


Athanáz9
aktív tag

Na jó, én se nagyon. De egy másik lengyel honlapon úgy láttam, kitüntetést kapott 2005-ben (valami aranykeresztet.)
:Y

Kérdezek mindig, mindenáron! A magyar kormánynak mindig mindent elhiszek. (Jaj.) - Rómáról (Italia) sokfajta felvilágosítással szolgálhatok, dokféle tárgykörben.

(#140) Fagyi


Fagyi
aktív tag

Nem gondolt még bele senki, hogy ez egy eccerű pénzmosoda ?

Debrecenben is eccer csak lett ,egy számítás technikai bolt ami bevallása szerint Mo 1/3 forgalmát csinálta számítás technikai cuccokban az első évben. :C
Na de ezt hogy? Amikor a többi cég nem ment tönkre ?

Hát úgy hogy pénzt ,mostak!
Haver volt ott sofőr hozta ukránból vám raktárból a cumót Mo-ra, majd ezzel a lendülettel ment
Fr országba, ahol papíron eladta majd megvette a cég ami az autóban volt és jött vissza Mo-ra uazzal a cuccal! Ki sem vette senki még csak az autóból se a cumókat. :Y

Ezek valószínűleg ilyenben sántikálnak kérem.
Ha valaki elad neked egy zsír új verdát harmad áron nem gondolkozol, biztos vadi új csak ráunt 2 nap alatt nem ! :DD

Ámberek ébrsztő!

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#141) runner 125 válasza Hunter2 (#138) üzenetére


runner 125
nagyúr

Természetesen 57millió akart lenni a fentebbi összeg, nem tudom miért írtam 57000-et. :D
De ehhez mérten valóban nagyon kevés..
Ahogy néztem a google az első. :K

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#142) Ren Hoek válasza Athanáz9 (#139) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Így sem jobb, de a lényeg kivehető:

Google translate

Azthiszem a kereszt a neve mellett, halottat jelent :R

Ámbár lehet több ilyen nevű alak, ez tény.

[ Szerkesztve ]

(#143) _Voyage_ válasza Hunter2 (#138) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Hát nehogy azt hidd, hogy egy ilyen nagyon-nagyon szűkrétegnek(fényképészek egy nagyon piciny szeglete, aki nem ért a dslr-hez, de 100k-s kompakt kell neki)szánt honlapot többet néznek. :)
Hetente van rajta egy-egy csúcskategóriás teszt, oszt szevasz. Ami olcsó, vagy jó(dslr), az nem megy tesztre. Hírek is nagyrészt a bulváros szemét ami kikerül, szóval max az olvassa, aki a PH!-t is... :)
Esetleg a fórumját nézik néhányan... :DDD

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#144) breiner


breiner
aktív tag

:Y Gratulálok szép írás és felhívó is megnéztem az oldalt szép kis árak vannak csak kár hogy átb@szás :((( :((( 5770 24878Ft elég lol de már ha a weboldalt nézem az se valami bizalom gerjesztő de ezek a kiszállítási árak nevetségesek. Grat még egyszer a cikkhez :R

"A gépedet nem a processzorod sebessége határozza, meg hanem a pénztárcád"

(#145) schawo válasza Ren Hoek (#142) üzenetére


schawo
titán

Az ECO Bolt lengyelének van magyar adóazonosítója. Nem tartom valószínűnek, hogy a linkelt lengyel (aki mellesleg nagy lengyel vállalatok felső vezetője) és az E.B. ügyvezetője egy és ugyanaz. Ha mégis, akkor vásárolj! :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#146) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Amúgymeg, bizonyos ügyek után, az otp-től is ki lehet kérni hogy kié a számlaszám nem, vagy hogy ki regisztrálta? Persze nem magánemberként, hanem rendőrségi ügyként, vagy más hatósági ügy kapcsán...

Véleményem szubjektív...

(#147) _Voyage_ válasza hackeeeee (#146) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Mikor kp-t szoktam számlaszámra fizetni, mondom a számlaszámot, rögtön kérdez vissza a srác, hogy x.y nevére küldöm, nem? :)
És én ha rákérdezek, hogy lakhelye pest, vagy mittudomén, akkor még utca nevet is szokott mondani... :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#148) schawo válasza hackeeeee (#146) üzenetére


schawo
titán

Mint említettem, a bankszámlát is egy hobó nyitja, csak a csalók elveszik tőle bankkártyát és a jelszavakat. Ergó aki le fogja ülni a csalásért kiszabott büntetést, annak közvetlenül semmi köze az egészhez, csak a koszt és kvártélyért csinálja, amit a kóterben kap.

@_Voyage_: Itt cég nevére fizetsz be/utalsz, ergo a célszámla tulajdonosa az ECO Bolt Kft. címe pedig a Komárom stb...

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#149) lala42 válasza hoffman_ (#5) üzenetére


lala42
őstag

Én sokat vásárolok online-boltokban, de csak azokban, amelyikről van infóm. (baráti ismerősi, szakmai körökből, valamint már jól bejáratott általam ismert helyekről) Eddig semmi panaszom nincs ezekre a boltokra, de ez itt felettébb gyanús :DDD Igen csalás szaga van a dolognak. :F Lehet kamionról leesett cuccot árulnak ilyan titokban, amit elkaptak esés közben, hogy ne törjön el ;] :DDD

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#150) buherka válasza hackeeeee (#146) üzenetére


buherka
addikt

Nyomozati szakban kikérhetik a hatóságok a banktól a szerződő fél adatait. Ezt kötelesek is kiadni.
Az ügy lezártáig azt zárolhatják is, de ezt már csak ha jól tudom ügyészségi szakaszban lehetséges...és az nem kevés idő mire eljut odáig. Rengeteg tanú és gyanúsított kihallgatás (rendőrségen) és csak aztán megy tovább az ügyészségre vádemelési vagy megszüntetési javaslattal.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.