Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Rám férne, megérdemelném.
Nekem már nincs időm várni. :(

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Wictor


Wictor
senior tag

Ha 21 éve várok bármi nemű boldogságra, az azonnal van? :(
Mondjuk én Vakegérkétől eltérően valószínűleg nem is érdemlem meg.

[ Szerkesztve ]

(#3) Воланд válasza Wictor (#2) üzenetére


Воланд
titán

azt ne mondjad nekem, hogy arra emlekszel, hogy pl. 1 evesen nem voltal boldog.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4) Eastman válasza Wictor (#2) üzenetére


Eastman
őstag

Nem. Viszont fogadnék rá, hogy ha párt találsz azonnal várni fogod (talán el is várni) az örök napsütést. Nem csak Te.

Én is, ő is így vagyunk evvel. Sajnos vagy nem sajnos, ilyen időket élünk. Folyamatosan kapjuk a találsz jobbat, találsz újabbat életérzést.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5) Vakegérke válasza Wictor (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

A boldogság mindenkinek jár.
Hidd el, saját tapasztalat, akkor fog rád találni, amikor nem is számítasz rá. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) Wictor válasza Воланд (#3) üzenetére


Wictor
senior tag

Mindegy is... Lényeg, hogy nem volt boldog gyermekkorom. Se egészséges, se szeretetben teljes, se elfogadással teli.

[ Szerkesztve ]

(#7) Eastman válasza Wictor (#6) üzenetére


Eastman
őstag

Olvastam, kitartást!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#8) Thome válasza Wictor (#6) üzenetére


Thome
addikt

Ne add fel Wic! Nálam is történnek dolgok, és abszolút nem számítottam rá, pláne nem onnan, ahonnan jött! :)

(#9) Carlo009 válasza Vakegérke (#5) üzenetére


Carlo009
tag

Így van. Sosem lehet tudni, mikor ér el az igazi boldogság! Pozitívan kell gondolkozni, megbecsülni az élet adta lehetőségeket. Ma is kaptam anyutól Baunty szelet csokit.
Kaptam ígéretet is, hogy ha minden jól alakul kapok Nike cipőt is, lesz zsebpénzem is.
Úgyhogy a boldogság, igazat adok neked mindenkinek jár!

(#10) Eastman válasza Carlo009 (#9) üzenetére


Eastman
őstag

Köszönjük MSE!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#11) The DJ


The DJ
addikt

Úgy érzem a boldogság, a szeretet és a szerelem (főleg ez az utóbbi) olyan fogalmakká váltak, amikről egyre inkább azt hiszik az emberek, hogy leemelhetők a boltok polcairól, pont úgy, akár egy kiló kenyér vagy egy szalámi. Megvesszük egyszer, utána pedig miénk az örök boldogság, a béke és a szeretet, ezért pedig nem kell tennünk semmit, hisz kifizettük, a miénk, nekünk ez alanyi jogon jár. Csak, hogy az élet a legritkább esetben osztja úgy a lapokat, mint a romantikus filmekben. Nem tart minden szerelem örökké és nem is élünk boldogan, amíg meg nem halunk. A legjobban működő kapcsolat is az idő nagy részében küzdés, magunkért, a másikért, kettőnkért. Aki pedig ezt nem látja be vagy nem akarja elfogadni, az várhatja a szőke herceget fehér lovon vagy keresheti a jajveszékelő királylányt a toronyba zárva. Megsúgom: Egyik sem fog jönni. A szerelem csodálatos, de csak akkor, ha tisztában vagyunk vele, hogy a megtalálásánál csak az életben tartása lesz a nehezebb.

[ Szerkesztve ]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#12) hNp88 válasza Carlo009 (#9) üzenetére


hNp88
aktív tag

-

semmi. a témához érdemben most nem tudok szólni, trollt meg nem etetek.
lenézést kérek ezen hozzászólásomért, ha akarjátok, írjatok modkerbe, hogy törölhető...

[ Szerkesztve ]

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#13) Kassadin válasza Wictor (#2) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem várni kell, hanem tenni érte. Tudom(és tapasztaltam), egyszerűbb sajnáltatni magát az embernek, meg mély letargiában élni a mindennapjait. Szóval fel a fejjel, csak pozitívan. ;)

[ Szerkesztve ]

(#14) Eastman válasza The DJ (#11) üzenetére


Eastman
őstag

Szívemből szólsz.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#15) Thome válasza Kassadin (#13) üzenetére


Thome
addikt

Mindenkinek eljön az életében a lehetőség, most nekem is eljött úgy tűnik. Nem tettem érte sokat, egyszerűen változtattam az életfelfogásomon, stílusomon. Ez Wic-nek is beválhat! :)

(#16) Csemike válasza Eastman (#4) üzenetére


Csemike
csendes tag

"Folyamatosan kapjuk a találsz jobbat, találsz újabbat életérzést." Ez így van, sajnos. Az eldobható, rövid élettartamú dolgok korát éljük az emberi kapcsolatokban is, hiszen minden és mindenki pótolható.

(#17) Kassadin válasza Thome (#15) üzenetére


Kassadin
addikt

Változtattál, tehát tettél valamit ellene...

(#18) Vladi


Vladi
nagyúr

boldogtalanok definiáljátok már a boldogságot. :O

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#19) Wictor válasza Vladi (#18) üzenetére


Wictor
senior tag

Rózsaszín köd, vattacukor felhővel... ;]

(#20) Vladi válasza Wictor (#19) üzenetére


Vladi
nagyúr

lsd? ;]

Jó nem. :D

De nézzetek azért magatokba! Mit is vártok el, amikor a boldogságot várjátok?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#21) Thome válasza Kassadin (#17) üzenetére


Thome
addikt

Való igaz, de nem sokat! Legalábbis így érzem. :K

Végülis csak hülyekockából fordultam át hülyebulizóssá... :DDD ;)

(#22) Magnum_ válasza The DJ (#11) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:R

#7) Eastman válasza Wictor (#6:

ezt hol tudom elolvasni?
gondolom Wictor nem bénja az érdeklődést..

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#23) Wictor válasza Thome (#21) üzenetére


Wictor
senior tag

Hogy kell? ;]

#24: Éspedig? ;] (Az fix, hogy belőlem sosem lesz "hülyebulizós".)

#22: Szerkesztettem közben, de Eastman még az eredeti hsz-t olvasta.

[ Szerkesztve ]

(#24) Kassadin válasza Wictor (#23) üzenetére


Kassadin
addikt

Nagyon bonyolult folyamat.

(#25) Thome válasza Wictor (#23) üzenetére


Thome
addikt

Azt te csak hiszed. Nem nehéz. Milyen zenét szeretsz? :)

(Én is így álltam hozzá, hogy én belőlem soha nem lesz bulizós alak, mert nem érdekel, blabla szöveg... Aztán most meg mi van? :D )

(#26) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Egyetlen komoly hibám van, hogy ádáz módon tudom szapulni magamat a régi ballépéseimért. :( Ha erről leszoktatom magamat, akkor minden oké lesz velem. :C
Nekem örömet jelent, ha segíteni tudok valakinek, ha kedveskedni tudok a szeretteimnek, ha meg tudom művelni a kertet (éppen este átbóklászott az elmémen, hogy mennyire jó lesz átültetni a zebrapletykámat vagy szamócát telepíteni tavasszal), ha létrehozok valamit, ha belemerülök az információgyűjtésbe, ha találkozok lelki társaimmal és így tovább.
Nagyon csóró vagyok, de szellemileg és lelkileg nagyon gazdag. :))
A lényeg, hogy sürgősen fejezzem be az öngyötrésemet. Gyakorlatilag önmagamat korlátozom. Ez aztán a nagyon dilis helyzet. :Y

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#27) Expulso válasza Algieba (#26) üzenetére


Expulso
tag

kb PONT tudom milyen dolog ezen keresztülmenni.. (don't ever let your guard down) ..különben és újra seggbe rúg a dolog. :R

> ne menj még! míg benned van a zene.. a Te zenéd!

(#28) eziskamu válasza Eastman (#4) üzenetére


eziskamu
addikt

Erről mindig jobbról az jutott eszembe, hogy ugye gimnazista lánykák jönnek, pirított ribancok mennek az utcán, férfiember meg is nézi őket, de tovább nem kellene foglalkozni velük, meg kellene becsülni azt a valakit, aki minket is megbecsül. De sajnos engem nem akar megbecsülni senki, úgyhogy ha a gimnazista lánykákra nem is hajtok de a második csoportra még igen :DDD

(#29) Eastman válasza eziskamu (#28) üzenetére


Eastman
őstag

Hál' Istennek van köztes verzió is. Én pl. szeretem a szolid lányokat akikből aztán az ágyban szeretettel, odaadással és sok kényeztetéssel ki lehet hozni a tüzes amazont.
...és mikor az utcán kézenfogva sétáltok csak te tudod igazán, hogy mi rejlik benne. Nagyon izgalmas szerintem. Sosem mozdultam a kirakati pirított "mindenki nője" verzióra.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#30) eziskamu válasza Eastman (#29) üzenetére


eziskamu
addikt

Persze, hogy jó lenne ez a verzió is.

Amúgy meg a "majd jön a boldogság"-hoz. Naponta hallnak éhen gyerekek, naponta robbantanak fel kocsikat, mostani belga túristabuszról tele iskolásokkal Svájcban ne is beszéljünk.
Nekik mikor jön a boldogság? Lehet ma kilapít egy teherautó, vagy csak sztrájkolni fog a szívem és annyi, és már biztos nem lesz olyan boldogság.
Nem vagyok ateista, de azért csak jó lenne egy rendes kapcsolat még mielőtt beadnám a kulcsot.

(#31) #24889344 válasza The DJ (#11) üzenetére


#24889344
törölt tag

Bizony, sokan nem jöttek még rá erre. Aztán meg sírnak hogy ez nem jó, meg az nem jó, és nem tesznek a kapcsolat megmentéséréért, csak a másikat hibáztatják.

Nagyon elanyagiasodott a világ, és az emberek kezdik elfelejteni mik az élet apró örömei.

(#32) hengerPHanda


hengerPHanda
csendes tag

ugyan mar gyerekek... sut a nap :)

ha most nem kene itthon kuskolnom, biztos kihasznalnam az idot. :)
Mosolyogjatok egy kicsit a vilagra, es a tobbi jon magatol.

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#33) eziskamu válasza hengerPHanda (#32) üzenetére


eziskamu
addikt

PHandácska drága, hol laksz? Itt marhára nem süt :)
PS: Van barátod? A többit priviben :)

PS2: látom Budapest

[ Szerkesztve ]

(#34) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Egy átlagos, mai európai embernek csak saját magán múlik, hogy képes-e boldog lenni, akár a viszontagságok közepette is. :)

(#35) hengerPHanda válasza eziskamu (#33) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

igen, Budapest :) de mar itt sem sut a napocska :(

viszont erot vettem magamon es 10 percet lent voltam. Igy meg jobb a kedvem :)

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#36) eziskamu válasza hengerPHanda (#35) üzenetére


eziskamu
addikt

A másik kérdésre nem válaszoltál :)

(#37) Eastman válasza eziskamu (#36) üzenetére


Eastman
őstag

Valszeg nem olvasod a blogját. :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#38) ferensz válasza eziskamu (#36) üzenetére


ferensz
senior tag

Vagy még nem basztatok be Ábellel :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.