Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Reggie0


Reggie0
félisten

Jo rusnya.

(#2) Saccco válasza Reggie0 (#1) üzenetére


Saccco
nagyúr

Pontosan erre gondoltam én is, de legalább majd megkérik az árát. :))

Egyébként az a kiálló rész telefontartó (companion rulz)?
Talált: "opcionális tartó a mobil eszközök elhelyezésére"

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#3) Locutus


Locutus
veterán

Leginkább a G910 gyenge utánzatának tűnik :) A telefontartó szempontjából IS...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#4) #52815360


#52815360
törölt tag

Jó nagy batár billentyűzet, és még csúnya is.

(#5) scope2007


scope2007
addikt

Nem győzött meg xd
Sosem lesz ilyenem az már tuti

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

Feleslegesen nagy.

(#7) Borisz76


Borisz76
veterán

Nem is tudtam, hogy létezik telefontartós bill.

Tudtok olyat ajánlani amibe a LG G4-t tudom tartani, dokkolni ?
És kapható is....

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#8) velizare válasza Borisz76 (#7) üzenetére


velizare
nagyúr

a már említett logitech g910 elvileg ilyen.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#9) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lehet én gondolom rosszul, de én gamernek vallom magam. És mindazok mellett, hogy az ember szeme kiég ettől a bill-től, ez szerintem abszolút nem gamer billentyűzet. Nem értem a nagy gyártók miért csinálnak ilyen rusnya, batár billentyűzeteket és nevezik gamernek.

Én mint gamer, úgy gondolom a legjobb bill játékra a Magicorce 68. Kompakt, ami szerintem a legfontosabb egy gamer billentyűzetnél, mivel sokan kiforgatva használják, mint én is.

Ha ezt az Asus bill-t szépen körbeollóznák, és kiobnák róla a sok sallangot (a felét mondjuk, a billentyűkön kívül mindent) akkor még frankó is lehetne. Használja valaki azokat a makrózható billeket?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) nyunyu


nyunyu
félisten

Szerencsere a telefontartot, meg a csuklotamaszt nem kotelezo felszerelni.

Mar csak azt a ronda szurke alukeretet kell lecsavarozni rola, es egesz pofas lenne.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#11) velizare válasza .LnB (#9) üzenetére


velizare
nagyúr

nekem egy asus echelonom van. a fényerő változtatható, általában a minimumon használom, ami elég erős ahhoz, hogy ne kelljen lámpát kapcsolnom, de elég gyenge, hogy ne bántsa a szememet. kis helyet foglal, és levehető a csuklótámasza is, ami szintén szempont volt.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12) .LnB válasza velizare (#11) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na látod az nem is gáz. Méretileg pont elég. Mondjuk nekem annyira a dizájnja nem jön be, de ez szubjektív. De ránézésre jó bill lehet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) IgnisFatuus válasza .LnB (#9) üzenetére


IgnisFatuus
aktív tag

Én speciel még egyszer sem állítottam be makrót. Biztosan van benne ráció, csak nem én vagyok a célközönség. :)

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#14) ToXeN


ToXeN
tag

De világít, úgyhogy certified gamer.

[ Szerkesztve ]

"The days are long but the years are short"

(#15) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

rusnya :N

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#16) TBT


TBT
addikt

Tetszetős darab. Gondolom 50-60 000 Ft körül lesz. Kár, hogy már karácsonyra megleptem magam egy ASUS Strix Tactic Pro-val, mert akkor ezt venném is!

Mondjuk az enyém magyar kiosztású, így az Enter is két soros, nem úgy, mint a linkelt képen. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#17) jamez


jamez
senior tag

szerencsére különbözőek vagyunk. :)
nekem az a bajom hogy egy billentyűt fotó alapján nem lehet megvenni, és ha megveszek 50-ért valamit szeretném nyomkodni. Van olyan üzlet ahol van próba? MM-ban csak szűkösen vannak.

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#18) DigitXT


DigitXT
félisten

Durva billentyűzettel célba vesz? És mi van, ha el is talál?:W

Durván.;]

[ Szerkesztve ]

(#19) SamWarrick


SamWarrick
csendes tag

Ez még az unicumoknak is instant megduplázza a WN8-át

(#20) Arnold2


Arnold2
őstag

Ellenpólus leszek látom, de nekem tetszik. Több mint valószínű, hogy a felét sem használnám ki, hova tovább ha fele annyiba fog kerülni, mint amit majd elkérnek érte se tudnám (/akarnám) megvenni, de magyarosan fogalmazva, hogy ha utánam dobnák nem adnám tovább :)

(Én már "kiöregedtem" abból, hogy gamernek mondjam magam, de mai napig az ésszerű makró gombokat és az állítható fényű billentyű-világítást jó dolognak tartom).

(#21) exedoc


exedoc
senior tag

Pfejj, ez nagyon randa. :)

(#22) #52815360 válasza .LnB (#9) üzenetére


#52815360
törölt tag

Persze, miért ne használná?

Pl BnS skill chain : RB > LB > 2 ( "X" : add dmg ) > X (6 seconds burns) > LB > C ( mp lasting recovery ) > LB > RB > 2 > LB > RB > 2 > LB > RB > 2 > LB > RB 2 > LB > 1 ( 5 embers explosion = 4 seconds burns ) > LB > RB > 2 > LB > RB > 2 > LB > RB > 2 > 1........
> X ( mp recovery )

Na itt kapásból bemacrozhatod az ismétlődő részeket.

Vagy fps játékokban a sniper quickswitchet, recoil csökkentést, auto crouch, stb...

(#23) tecsu


tecsu
addikt

Egy játékosoknak szánt billentyűzetet onnan kezdenék, hogy játékokhoz külön (billentyűkként is külön) színezetű lenne, kiemelve az adott funkciókat. Mindezt nem kellene programozni, mert lenne egy alap sablon a legtöbb játékhoz már egy adatbázisban.
Ez lenne a minimum...

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#24) Locutus válasza tecsu (#23) üzenetére


Locutus
veterán

A G910 ezt tudja, úgy egy éve.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#25) Zsmester89


Zsmester89
őstag

Mekkora dög :D Nappaliban tv-n való játékhoz nekem a Logitech K800 jött be a legjobban.

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#26) Beri78


Beri78
őstag

OMG! Ez nagyon jó lett!
Főleg a kis táska ;]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#27) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Gamer miert egyenlo otvar dizajn? Funckiok jok, de a bazari dizajnrol mar leszokhatnanak.

Corsair csinalja jol. Minimalista acel alapon sima billentyuk. Logitech, ASUS meg mindig idiotanak nezi az embereket.

[ Szerkesztve ]

(#28) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Úgy látom ez megosztja rendesen a népet, de szerintem én be fogok nevezni egy ilyenre, ha Asus jó szokásához híven csinál belőle lokalizált Magyar verziót.

Vennék én APEX M800-at is mert eddig az jött be érzésre a legjobban, de annyi pénzért amit azért kérnek elvárom hogy legyen a saját nyelvemen elérhető ékezetekkel szerelt verzió (hiába vagyunk kis piac), így a legtöbb gyártótól fejben búcsút veszek.
És jöhetnek a flamer pro gamer-ek hogy sokkal jobb az iso meg UK meg ilyen-olyan kiosztás.
Én szeretném néhány évig használni a következő billentyűzetem, és a családom is ugyanazt a gépet használja mint én, a feleségem még csak-csak megtalálja a gombokat mi hol van (mert most épp egy lenovo cseh vagy szlovák billentyűzet van hadrendbe állítva :D ), de a fiam 1-2 év múlva ha megismerkedik a Magyar ABC-vel akkor jó lenne ha azt látná viszont az íróasztalon is.

(#29) rup1u5 válasza velizare (#11) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Be lehet a tiédet úgy állítani, hogy csak bizonyos billentyűk világítsanak (WSAD) ne az összes?
Én egy ilyen egyszerű DELL-el nyomom és nincs is rá panasz csak sötétben néha nem látom és félrenyomok.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#30) velizare válasza rup1u5 (#29) üzenetére


velizare
nagyúr

nem. minden gomb világít. fényerőt tudsz állítani, ennyi. szoftver sincs hozzá.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#31) tecsu válasza velizare (#30) üzenetére


tecsu
addikt

Ha meg leveszed a fényerőt, már elég komolyan látod, hogy vibrál - gondolom. :-)

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#32) velizare válasza tecsu (#31) üzenetére


velizare
nagyúr

semmi ilyesmit nem látok.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#33) nyunyu válasza rup1u5 (#29) üzenetére


nyunyu
félisten

Én egy ilyen egyszerű DELL-el nyomom és nincs is rá panasz csak sötétben néha nem látom és félrenyomok.

Meg mindig nem ertem, miert nem divat sotetben is olvashato feher billzetet gyartani. :(
Ennyivel olvashatobb egy feher gombkeszlet sotet szobaban, mint a fekete. (csak a 32" vilagit!)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#34) nyunyu válasza tecsu (#31) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha meg leveszed a fényerőt, már elég komolyan látod, hogy vibrál

Alkalmazott mikrokontroller programozasatol fugg, mennyire vibral az "analog" kimenetere kotott LED.
Pl. Arduino default 488Hz PWM-je nagyon durva kicsi kitoltesi tenyezonel :(
Szerencsere at lehet programozni 31kHz-re, ott mar kicsi fenyeronel is folyamatosak latszik a vilagitas.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#35) Zealot80


Zealot80
tag

Csak voros hattervilagitas??? Mert ha ASUS meg gamer akkor csakis voros. Lekoppinthattak volna a telotarto mellett a sokmillio szint is. :(

(#36) waithEard


waithEard
őstag

Nem csúnya ez, csak nagyon kicsit szép... :)

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#37) nyunyu válasza Zealot80 (#35) üzenetére


nyunyu
félisten

Voros kapcsolohoz voros LED dukal.

Meg szerencse, hogy nincs barna kapcsolos.
Feketen meg be se lehetne kapcsolni a hattervilagitast.

Tudom, tudom, ennyi penzert a kapcsolo tipusa is legyen menet kozben allithato, hogy mennyire zavarja az asszonyt/gyerekeket/kollegakat a hangja, mennyire legyen taktilis, meg az sem artana, ha a a rugo kemenysege is egyesevel lenne programozhato 35-tol 150 grammig.
Ja, es a hattervilagitas szine is igazodjon a kapcsolo karakterisztikajahoz. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38) SchumiBácsi válasza tecsu (#23) üzenetére

Ilyesmire gondoltál? Természetesen rég kifutott, már a világítós verziót se kapni sztem. Én úgy gondolom hogy az extra gombokat, még ha kvázi ugyanazt is tudja mint az egyébként ömlesztett klaviatúrán az eredeti, használhatóságban nem éri utol egyetlen sorszámozott makrógombsor se.

Ugyan megvan a világítós változata is csak qwerty kiosztású, vásárlásnál nem vettem észre így több mint 4éve van a szekrényben... A hagyományos még qwertz kiosztásban, lassan 9éve pörög. Remélem sokáig bírja mert a pótlása erősen kétséges ;]

[ Szerkesztve ]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#39) frankstork válasza SchumiBácsi (#38) üzenetére


frankstork
aktív tag

Ez pedig milyen kíbórd? Sose láttam... :Y

Asusra visszatérve ITT van ami nekem gamer :))

(#40) nyunyu válasza frankstork (#39) üzenetére


nyunyu
félisten

Ki az a hulye, aki 300$-ert vesz gumimembranos billzetet?
Ennyiert 2db high end RGB hattervilagitasu mechanikusat kapsz...

Masreszt a Madcatz termekei sosem a minosegukrol voltak hiresek, tulkomplikaltsaguk miatt szerettek hamar szetesni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#41) tecsu válasza nyunyu (#40) üzenetére


tecsu
addikt

Valakinek a gumimembrános jön be, és úgy tűnik, már 9 évet kibírt. ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#42) nyunyu válasza tecsu (#41) üzenetére


nyunyu
félisten

Uj korukban meg so-so, de 1-2 ev utan mar vallalhatatlanok meg a legdragabbak membranos is.

Legalabbis az Ergo4000-eim allapota sokat romlott 2 eves korukra, nem volt jo gepelni rajtuk.
Ideiglenes billzetnek vett fapados Geniust meg mar fel ev utan felredobtam, mert annyira elegem lett belole.

Anyam L Valueja is regen megerett mar a cserere, de egyszeruen nem kapok helyette hagyomanyos kiosztasu feher magyar billzetet, pedig lassan 3 eve zaklatom a helyi szamtechboltot valtozo intenzitassal miatta.

Vegen meg kenytelen leszek neki is epiteni egy mechanikusat.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#43) rup1u5 válasza nyunyu (#42) üzenetére


rup1u5
nagyúr

A mechanikus az a kattogós ugye?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#44) #52815360 válasza nyunyu (#42) üzenetére


#52815360
törölt tag

Veszel neki egy Filco -t vagy egy Ducky -t :K

(#45) nyunyu válasza rup1u5 (#43) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem feltetlenul.
Linearis kapcsolok nem kattognak.

Egyebkent meg regen gyartottak kattogos gumimembranosakat is.

Filco/Ducky? Nem gyartanak magyart.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#46) #52815360 válasza nyunyu (#45) üzenetére


#52815360
törölt tag

Nekem sem magyar, és mégis tudok ékezetesen írni. Vagy nem tudom mi a gond.

(#47) nyunyu válasza #52815360 (#46) üzenetére


nyunyu
félisten

Nyugdij koruli noknek eleg nehez elmagyarazni, hogy miert nem feher, meg miert nem magyar a billzet.

Pont ugyanez volt 3 eve, mikor apamnak uj gepet raktam ossze.
Masodik felesege visszazavart a boltba, hogy csereljem ki a fekete billzetet.
Szerencsere meg volt nekik feher, igy onagysaga boldogga lett teve.

Masnap mentem vissza, hogy anyamnak vegyek egy ugyanolyat, de kiderult, hogy pont az utolso feher billzetet hoztuk el elozo nap. :(

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#48) #52815360 válasza nyunyu (#47) üzenetére


#52815360
törölt tag

Ja, hogy ez ilyen személyes dolog. Oks.

(#49) Allien válasza SchumiBácsi (#38) üzenetére


Allien
veterán

Az a "poén", hogy a cikkben szereplő GAMMER billentyűzet is egy szar, régi írógép másolata. ;] Fejlesztés kb nulla. Ja, mégse, mert világít. VOÁ. Bullshitt marketinggel tolják még mindig. A merc, és a Zboard széria persze ment a sűlyesztőbe, felvásárolta a Steelseries... :U

Már 11 éve csak Zboard-ot használok. Igaz, az lenne az igazi, ha mechanikus lenne, de ez van. Viszont, még mindig kapható, mindössze 2000 forintért!!! :Y Ráadásul Magyar kiosztással. :DDD
Ja, most nézem, még sem, már elfogyott. :O

[ Szerkesztve ]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#50) Dogt válasza Allien (#49) üzenetére


Dogt
csendes tag

Nahát azért ez elég oldschool :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.