Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) VoidXs


VoidXs
nagyúr

Amúgy nézd meg a profilomon a cuccok részt, hogy csak az egyik ilyen szutyok árán mit kapsz, ha van eszed:
- Egy asztali gépet, amihez bár nincs 5K kijelző, egy iMac-el ellentétben képes lenne azt kihajtani. Bónuszként profi egér, valamint egy-két keypad, kormány, és hangtechnika.
- Egy csúcskategóriás telefont.
- Eredeti mekis pulcsit.
Természetesen van benne néhány használt áru, de ha annyira ragaszkodnál hozzá, hogy minden új legyen, veszel kettőt a gépemből, és akkor vagy ott, mint a két iMac ára. Csak van még mellé laptopod és mobilod.

Ja hoppá, kimaradt, hogy a zsebemben marad még 273.990 Ft költőpénz. Tudod, mire lenne ez elég?
- Egy másik, pontosan iMac 5K teljesítményű gépet minden sz@rral.
- Ha okos vagy, és értesz a dolgokhoz, egy minőségi rövidfilmet elkészíthetsz ennyiből.
- Kirándulás Las Vegasba.
- Konkrétan háromszor vehetnéd meg a Suzuki Swiftem.
- Gigabites net 57 hónapra.
- Albérlet 3 hónapra.
- A hangrendszerem ugyanezekkel a hangszórókkal 15.3.6 elosztású is lehetne. Így is jobb, mint a moziban, hát még így milyen lenne.
- Étel-ital egy évre, ha magadnak főzöl.
- 100 kis randi.
- 527 sajtburger egy franchise McDonald's-ban. Ha azt kéred, hogy vigyem neked házhoz, csak a fele. Akkor is, ha páratlan.
- Komornyik, mittudomén milyen áron van, ha tippelnem kellene, két hónapra.
- Robotkutya vagy robotporszívó vagy robotfűnyíró.
- Belépő kb. 70 rendezvényre.
- 27 csodálatos hónap a BKV-val.
- Zéró G-s élmény, ha a csoportköltség (másfél millió) megoszlik a tagok közt (5).
- Televíziókészülék, házimozi, tetszés szerint áram vagy előfizetés hozzá egy évre.
- Annyi víz, hogy saját tavat csinálhatnál.
- Egy év közoktatás. Ezt javaslom leginkább.

De én inkább laptopot vettem rajt, ami 650000 forintig minden MacBookot megver. És még mindig van 80000 forintom. Asszem csapok belőle egy hatalmas házibulit.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.