Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) tDr1v3r válasza sagit (#50) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Gingerpuss, very cute redhead gives blowjob and swallow

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#52) no more


no more
addikt

Tök jó, hogy 5k-s, meg minden, de szerintem még egy szövegszerkesztőt sem bír megjeleníteni 5k-ban akadás nélkül. ;] Csak az egyik olyan fosnak az árából (lol, a feléből) olyan PC-t raksz össze, hogy 4k-ban fut a GTA5.

(#38) ДарСтав: :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#53) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

TOPIC ZÁRHATÓ!

(#54) joey04 válasza Fr0z3n (#14) üzenetére


joey04
titán

És ha olyan munkája van, hogy lazán kirázta ezt az összeget, és ezen gépek miatt adott idő alatt mondjuk többször annyi munkát tud elvégezni, és így több bevétele lesz, ami "percek alatt" visszahozza a gépek árát? Akkor is is inkább Kiskunnekeresden kellett volna egy viskót vennie egy erdővel a telek végén?

Vagy persze vehetett volna a feléből olyan gépet amin 852k-ban fut a GTA 5, csak hát ugye lehet, hogy szarik rá magasról, vagy konzolon játszik.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#55) sagit válasza joey04 (#54) üzenetére


sagit
addikt

Nincs ezzel baj, csak a poszttal.

Ez egy "Hogy menőzzünk" poszt. Ez csapta ki a biztosítékot.

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#56) Lauda válasza VoidXs (#29) üzenetére


Lauda
félisten

Nem igazan ertem, hogy ezzel mit akartal. Neki kellett ket db 5k-s imac. :U Hogy kinek mi mennyit er meg, mire van szuksege, szerintem had dontse el sajat maga. Ha most elarulom, hogy vettem egy veyront 100 millaert, beirod, hogy abbol vehettem volna 15 db skoda octaviat es elutazhattam volna izlandra? Szerintem a magunk penzet koltsuk, ne a masiket.

[ Szerkesztve ]

(#57) Dany007 válasza sagit (#55) üzenetére


Dany007
veterán

Ráadásul nem is kicsi. Még a link is a Mac-es vásárlós oldalra mutat hogy mindenkinek egyből a képébe tolja mennyibe is kerül.
Gusztustalan és szánalmas az egész, akkor ilyenekkel próbál "menőzni". Mert ez másra nem volt alkalmas. Arra meg túl gyerekes..

(#58) joey04 válasza Dany007 (#57) üzenetére


joey04
titán

Tudod mit? A sok fikázás után megértem azt is ha ez volt a célja. Meg is érdemlik, sárguljanak csak, meg írjanak kilométeres listát mennyi szart lehetett volna helyette venni.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#59) no more válasza joey04 (#58) üzenetére


no more
addikt

Mert ez nem szar? Talán a Máriót majd elindítja 4k-ban 15 fps-sel. ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#60) Bird válasza Dany007 (#57) üzenetére


Bird
addikt

Viszont az is kiderült, hogy ingyenes volt a házhoz szállítás. Szerintem megérte.... :D

Nem baj csak egészség legyen a többit megvesszük.

Különben meg, ha már flame.... Jöhet a következő! :)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#61) Dany007 válasza joey04 (#58) üzenetére


Dany007
veterán

Nem. A dolog úgy volt, hogy megírta a bejegyzést és utána jött a fikázás. Ne keverjük a szezont...
De a dolog oda-vissza is működik. Mondhatnám azt is, hogy ilyen postok után megértem akik mennek és Apple fanboyoznak a cikkek alatt.

Én nem bíráltam amúgy sem a terméket sem a vásárlás tényét és pont leibekakilom mire költi a pénzét.
Nálam ennek a műmájerkedésnek a szánalmas mivolta baszta ki a biztosítékot. Miszerint nyilvánvalóan semmi, de tényleg semmi másra nem ment ki a bejegyzés csak hogy vagizzon a két mackel.
Az, hogy még az "extrarövid teszt" fogalmát sem meríti ki az "írás" nem is kérdés. Az meg, hogy a linkelt termék egyből a vásárlás oldalra visz csakhogy mindenkinek a képébe virítson mennyibe is került szintén arra utal, hogy az illető csak kérkedni akar az egésszel. Ami szerintem szánalmas és kisiskolás szint.

Amúgy meg ha tényleg direkt csinálta, akkor az viszont trollkodásnak, szándékos indulatkeltésnek számít, amit ezen a fórumon büntetnek.

(#62) joey04 válasza Dany007 (#61) üzenetére


joey04
titán

Elég aktív apple topikokban, és ott sajnos az tapasztalható amit írtam. Azt meg sehol nem fogod ráhúzni hogy az trollkodás hogy posztol egy képet 2 imacről, hogy milyen kurva jó is ez. Ha legalább lenne egy kuka benne 1 millás win pc-vel, miközben a kutya lehugyozza, na az már esetleg. Bár hozzáteszem ehhez hasonló megjegyzések és képek maradhatnak a másik oldalon amin persze nincs is csodálkozni való ha több mod meg HG nem is olyan burkoltan Apple hater... :)

Mindegy sápítozzatok csak, nekem kimondottan tetszik, hogy valaki képes hosszú perceket azzal tölteni hogy összeírja mit vett volna helyette, mi lett volna jobb helyette, vagy csak szimplán idegesíti a tény hogy másnak van, az meg mégjobban, hogy dicsekszik is vele. :))

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#63) Dany007 válasza joey04 (#62) üzenetére


Dany007
veterán

Igen, igazad van. De én nem is a képekre gondoltam, hanem arra, hogy azt mondtad szándékosan csinálta hogy bőszítse vele az embereket. Na és ez a szándék az ami tiltott itt elvileg, nem maga a bejegyzés vagy a kép.

Egyébként még írták is valahol itt, hogy milyen jó ár-érték arányú ez a gép a kijelzőt figyelembe véve, ami tény. Ő se fanboy volt. Tehát nem csak fikázás van, van racionalitás is.

Így van, engem csak ez a gusztustalan dicsekedés zavar. Meg persze lehet nem túl biztonságos így nyilvánosan mindenkinek szétkürtölni hogy ott csücsül 2 milla az íróasztalán... Igaz nem ezen a fórumon, de volt már hasonló esetből probléma.

[ Szerkesztve ]

(#64) no more válasza joey04 (#62) üzenetére


no more
addikt

Arra nem gondoltál még, hogy az ilyen felesleges dicsekvések miatt vagytok ti iSheep-ek utálva? Nem fordult meg egyszer sem az ecset fejedben? Icipicit sem? :F :Y

A vicc kedvéért: az ebben a Mac-ben benne lévő processzor 60 ezer forint köbö, a vga 100.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#65) joey04 válasza Dany007 (#63) üzenetére


joey04
titán

Én sem vallanám be ha ilyen céllal postoltam volna ki ;]

Amúgy meg ja. Hogy általában a legdrágább Apple cuccoknak van a legjobb ár/érték aránya. Csak itt lehet a legjobban savazni is másik oldalról mert itt a legmagasabb az árcédula. Korábban a mac pro meg a 27-es imac volt kimondottan olcsó a kategóriájában, most meg ez. Meg a 15-ös retinás pro is olcsó így nézve.
Asszem volt hír hogy az LG vagy Dell csökkentette is az 5k monitor árát ahogy kijött az apple ezzel a géppel. Pedig a hír szerint csontra ez a panel van benne, mégis annyit kértek érte kb mint az apple az egész gépért...

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#66) Bird válasza Dany007 (#63) üzenetére


Bird
addikt

Amit tesz az tiltott... Volt is párszor kimenőn a felesleges flamekeltés miatt. Szándékosan olyan megjegyzéseket ír amitől a jóérzésű topik lakók idegesek lesznek, ami provokálja az agresszív válaszokat, ami „felszítja a tüzet”.

Ez egy zárható topik némi bannhammerrel....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#67) Lauda válasza joey04 (#58) üzenetére


Lauda
félisten

Egyetertek.

Amugy a topik celja a polgarpukkasztas ;] , messzirol latszik. Es mint latszik, be is jott. :DD

(#68) Crystalheart válasza VoidXs (#29) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"- Ha okos vagy, és értesz a dolgokhoz, egy minőségi rövidfilmet elkészíthetsz ennyiből." - Plusz ha korábban már megvettél minden szükséges technikai eszközt, mert önmagában egy alsó-középkategóriás DSLR is ennyi. Túl nagyokat ne mondjunk már... :)

(#69) Lauda válasza Crystalheart (#68) üzenetére


Lauda
félisten

Ennyi zagyvasagot reg lattam mar egy hsz-ben, mint ott. :D

Vehetett volna 17000 csomag papirzsepit is, vagy 400 darab orrszornyirot ennyi erovel.

:D

[ Szerkesztve ]

(#70) Crystalheart válasza Lauda (#69) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Legjobb a mekis pulcsi. :D

(#71) Bird


Bird
addikt

Az alma marketingesei nem semmi figurák:

"Az új, 5K-s Retina kijelzőn 14,7 millió képpont van – ez a négyszerese a normál kijelzős 27 hüvelykes modell képpontjainak. Érthető, hogy lélegzetelállítóan mutatnak rajta a fotók, szinte életre kelnek a műholdas térképek, és tűélesek a szövegek."

Már csak ezért "is" megéri az árát. Teljesen érthető. :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#72) no more válasza Bird (#71) üzenetére


no more
addikt

Jah, a 200 ppi tök éles... azt hittem a 300 ppi "félelmetesen" éles csak Apple-éknél. :S xDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#73) Stanley-B. válasza no more (#52) üzenetére


Stanley-B.
őstag

Nem tudom mennyit használtál ilyen "fost", de ha annyira szeretnék játszani rajta (nem játszok rajta), azért megoldható lenne :)

[link]

battlefield 3840 x 2160 40 fps
GTA IV 2560 x 1440 very high 30-40 fps
Mafia 2 2560 x 1440 very high 30-50 fps

ezek szerintem játszható értékek.
de én nem játék alapján mérem a hasznosságát, viszont ez a ph, tehát benchmarkos hsz-ek elkerülhetetlenek, amivel amúgy nincs is baj.
Nem kétlem, hogy a feléből összeraksz olyan gépet ami jobban viszi a játékokat. Nekem ez nem volt szempont. Viszont az nem lesz hangtalan, 5K kijelzős gép, egy vékony monitor házában, a meglévő többi Apple termékkel tökéletes ökoszisztémában.

(#74) Stanley-B. válasza Bird (#66) üzenetére


Stanley-B.
őstag

Dany007: túlkomplikálod, azért ennyire ne gyűlölj :) ez csak egy poén.

Egyébként azt érdemes lehet átgondolni, hogy ha kimerítő tesztet írok, akkor is ugyanezek a hsz-ek születtek volna, talán a tiéd kivételével ;]

Bird: biztos van azóta olyan, aki jelentett engem, ezért ha igazad van, akkor biztos moderálják a bejegyzést. Ha viszont marad akkor nincs igazad :)
(én sem értem miért lenne tiltott igazából :F )

A 60 perces pihit pedig a "shamesung" szó leírásáét kaptam, pár hsz-szel egy "az Apple használók agyhalottak" után. Az előbbiért én 60 perc kitiltást kaptam, az utóbbiért viszont nem járt semmi :)
ezen érdemes lehet elgondolkozni, mert amit joey20 írt az sajnos eléggé tapasztalható...

[ Szerkesztve ]

(#75) Dany007 válasza Stanley-B. (#73) üzenetére


Dany007
veterán

Szerintem fölösleges ilyen teszteket nézned. Ez nem játékra lett kitalálva, nem arra való.
Ha belemész ilyen játékkal kapcsolatos vitába, csak veszíthetsz.

"Nem kétlem, hogy a feléből összeraksz olyan gépet ami jobban viszi a játékokat. "

Nem a feléből. Az ötödéből, hatodából. Saját tapasztalat. Az a három játék igazából már az "ezeréves" kategória. És az én jelenlegi low budget PC-m - ami valójában elsősorban HTPC szerepet tölt be - közel 3x-osát nyomja fps-ben, mint amiket felsoroltál (kivéve GTA4 mert ott csak 60-70 körül mozog). Persze csak 1080p-ben, de arányosan még így is jóval erősebb ilyen szempontból.

Ellenben az ötödéből összerakott PC-nek nincs 5k-s kijelzője :) meg Apple os-e meg perifériái. Tehát fölösleges játék hasonlítgatásba belemenni egy alapvetően munkára szánt gép esetében. Az ár-érték aránya meg továbbra is igen jó annak a cuccnak. Az 5k-s kijelző miatt - meg persze a méret is - nem tudnád kihozni annyiból egy olyan PC-t. Már az 5k-s kijelzőnél bukott a dolog.

"Egyébként azt érdemes lehet átgondolni, hogy ha kimerítő tesztet írok, akkor is ugyanezek a hsz-ek születtek volna"

Akkor egy k...va szava nem lehetne senkinek se. Valószínű trollok akkor is jönnek, de akkor már abszolút úgymond jogtalanul.
Sokan vannak itt fullos PC-vel. Van, aki cockpit-et épített 3db 1440p-s monitorral meg gtx 980-nal mindössze egyetlen egy autós játék miatt. De senki nem fikázta le ezért. Normálisan bemutatta mit hogyan jutott el odáig, mi mennyi miért stb... tesztek, eredmények, tapasztalat stb..

[ Szerkesztve ]

(#76) Stanley-B. válasza Dany007 (#75) üzenetére


Stanley-B.
őstag

ezeket én nem is kétlem, azért írtam a fentebbi játékos hsz-t így, hogy ez nem volt szempont.

"Akkor egy k...va szava nem lehetne senkinek se."
Én ezt máshogy gondolom :U
A hsz-ek elég nagy része nem a bejegyzés milyenségére reagál, hanem magára a termékre. Az meg ugyanaz akkor is ha sokat írok róla. Szerintem.
Hsz-ek fele akkor is trollkodás lenne minimum.

[ Szerkesztve ]

(#77) Zoja™ válasza Stanley-B. (#76) üzenetére


Zoja™
őstag

,,A hsz-ek többsége nem a bejegyzés milyenségére reagál, hanem magára a termékre. Az meg ugyanaz akkor is ha sokat írok róla. Szerintem."

Pedig de, a bejegyzés minősége határozza meg főként a hsz-ek tartalmát. Engem különösebben nem hoznak lázba az Apple cuccok, egy-két szigorúan poénnak szánt szúrósabb megjegyzésen kívül nem is folytatok trollhadjáratot.

Ettől függetlenül szívesen olvasnék a gépről egy minden részletet kimerítő tesztet, de a bejegyzés tartalmáról ordít, hogy nem szól másról, csak hogy: vettem egy 850k-s cuccból egyből kettőt is, mert megtehetem...

,,Hsz-ek fele akkor is trollkodás lenne minimum."

Előfordulhat, csak akkor azokat a hsz-eket az értelmesebb fórumozók helyből le is sz.rják, ami csak emelheti a bejegyzés színvonalát.

[ Szerkesztve ]

(#78) Lauda válasza Stanley-B. (#74) üzenetére


Lauda
félisten

Egyébként azt érdemes lehet átgondolni, hogy ha kimerítő tesztet írok, akkor is ugyanezek a hsz-ek születtek volna, talán a tiéd kivételével ;]

Meg csak veletlen sem. :N Az a problemaja a nepnek, hogy ez a bejegyzes ebben a formaban szintiszta nyalveres. :D Engem nem zavar es meg is ertem miert vesz ilyeneket az ember. Ha irsz egy normalis tesztet, vagy csak tiz sort roluk, miert, milyen stb stb, a kutya nem fog bantani. :N Van a forumon aki kettesevel veszi a Titan X-et, megse bantjak, hogy kocsog burzsuj. :DDD

(#79) Dany007 válasza Stanley-B. (#76) üzenetére


Dany007
veterán

Az előttem szóló kettővel (veszett kutya ;] és Zoooja ) értek egyet a kérdésben. 100%-ig. Többet én se tudnék hozzátenni. :R

(#80) atok666


atok666
őstag

Ennyi irigy embert :D

Atok

(#81) tDr1v3r válasza no more (#64) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az Apple haterek meg azért vannak utálva mert csak általánosítani tudnak. Nem fordult meg egyszer sem a fejedben hogy nem pár vagizós proli alapján kéne megítélni egy csoportot?

Másrészt ez az iSheep-ezés kurva gáz, tekintve hogy Mac-en programozzák ám az Androidot is. Ja, hogy az más? :)

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#82) Akos96 válasza tDr1v3r (#81) üzenetére


Akos96
senior tag

Az iSheep kurva gáz? Na de kérlek, akkor mégis mivel helyezzük magunkat mások fölé számtech fórumon?
A <nem általad használt oprendszer/telefon/játékplatform/proci/videokártya> felhasználói (nem a gyártók vagy ilyesmi, az egyes felhasználók személy szerint) mindig alacsonyabb rendűek, mint te, aki <az általad preferált proci ésatöbbi> felhasználó vagy.
Internet alapok. ;]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#83) tDr1v3r válasza Akos96 (#82) üzenetére


tDr1v3r
veterán

a fiúknak fügyijük van, az almásoknak meg puncijuk. ;]

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#85) tDr1v3r válasza #20749568 (#84) üzenetére


tDr1v3r
veterán

de, megcsippelt az appel és homoszexuális lettem :<

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#87) tDr1v3r válasza #20749568 (#86) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Szerintem már késő.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#88) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Rövid, de igaz. A többiek meg csak irigykednek. Milyen gépet tudnánk venni belőle, nos milyen bicajt tudnék venni belőle gondolat nekem is átfutott az agyamon, ebből is látszik mindenkinek más-más az értékrendje. De a birkázás az maxigáz! ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#89) total90


total90
veterán

En meg mindig ott tartok, hogy minek 2. Nalunk a cegbe mint irtam ilyeneken dolgozunk, de a szaftosabb dolgokra ha nem eleg, akkor egy masodik nem tesz hozza semmit, mert nem egymast erositik, plusz itt meg tok hulyen 2 eger, 2 bill...
Akkor a 2 iMac arabol a kis fekete kupszorny is megvan monitorral es az azert megeszi reggelire az iMacet. Szoval ha mar van masfel milla a zsebbe, akkor 2 iMac helyett egy Mac olyat erdemes venni.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#90) Cyberpunk válasza total90 (#89) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Egy Mac két monitor és problem solved, a Pro esetében meg ugye még azt sem lehet mondani, hogy a másik monitor elüt az iMac-től. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#91) total90 válasza Cyberpunk (#90) üzenetére


total90
veterán

En is ezt gondolom, Mac Pro, 2 monitor (ha egyaltalan kell) es nem bohockodni 2 iMac-el.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#92) Bird válasza total90 (#91) üzenetére


Bird
addikt

Nem bohóckodás ez kérem szépen, hanem életérzés. Csak, mert ÉN megtehetem... :DDD

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#93) Dany007 válasza total90 (#91) üzenetére


Dany007
veterán

De akkor nem lehetne vele menőzni / polgárpukkasztani a logout.hu-n. ;]

(#94) Cyberpunk válasza Dany007 (#93) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Dehogy is nem! ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#95) Dany007 válasza Cyberpunk (#94) üzenetére


Dany007
veterán

Az a kis cucc egyébként tényleg brutális. Ráadásul külsőre is az. Legalábbis lenne olyan iroda ahol eltudnám képzelni.

(#96) Stanley-B. válasza total90 (#89) üzenetére


Stanley-B.
őstag

"es az azert megeszi reggelire az iMacet."

nos, a 990 ezres Mac Pro nem eszi meg reggelire az i7es 5k iMacet (nekem az egyik olyan csak).
Ha van pl. 1,7 milla a zsebbe, hogy hoznád ki valóban erősebb Mac Proval*, két monitorral? (1db 5k monitorral is esélytelen már, nemhogy 2-vel, de még nem 5k 2db jobbféle monitorral is necces).
Mac Prohoz add hozzá még az Apple perifériákat is (+50 ezer).

(és ez még mindig nem az állva hagyja kategória 16407 vs 20758 bechmark eredmények).

[ Szerkesztve ]

(#97) Cyberpunk válasza Stanley-B. (#96) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja a Pro-ra is ráférne egy vérfrissítés most már.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#98) Lauda válasza total90 (#89) üzenetére


Lauda
félisten

Ez megint attol fugg, hogy mi a celod. ;] Valamiert biztosan erre a ket imac-re esett a valasztasa. 1.5 millabol azert eleg kemeny pc-t lehet osszedobni, ha az a cel. ;]

(#99) pengwin válasza Stanley-B. (#96) üzenetére


pengwin
addikt

Én azt kérdezném, hogy ha már munkaeszköz és masszívan foglalkozol virtualizációval, akkor nem lett volna praktikusabb egy bármilyen Xeon processzorral szerelt gép?
Úgy tudom azoknak komoly előnye van ilyen téren a core i-kkel szemben.
Ezzel kapcsolatos a másik kérdésem: a munka miatt kellett az OS X, vagy személyes preferencia miatt?

Üdv, pengwin

(#100) Stanley-B. válasza pengwin (#99) üzenetére


Stanley-B.
őstag

Xeon természetesen egyértelműen jobb virtualizációra, ez nem kérdéses.
De virtualizáció mellett azért be vannak fogva más dolgokra is.
Az alap 4 magos Xeon-os Mac Pro 1,1 mill most, az i7-tel konfigurált 5k Retina iMac pedig 940 és hozza annak teljesítményét általánosságban. Csak ugye ehhez még van egy nem mellékes 5k kijelző.
A Mac proknak nem olyan jó most az ár / érték arányuk szerintem, kellene már frissítés.
Persze akinek kell a brutál teljesítmény, annak úgyis csak a 8 meg 12 magos xeonos Mac Pro marad (már ha Macet akar)
nagyrészt személyes preferencia, de nem kizárólag. Egyben a privát gépeim is, nem csak munkagépek.

(#101) pengwin válasza Stanley-B. (#100) üzenetére


pengwin
addikt

A konfig ár-érték aránya alapból nagyon jó, emlékszem mikor Megjelent az 5k iMac mindenki hüledezett, hogy ugyanannyiba került mint a beleszerelt Dell panel külön monitorként.
Igazából ennél jobb PC-t is csak jóval drágábban lehetne összerakni, ha ragaszkodik a dual 5k-hoz az ember, és ez Mac-re is igaz... csak a monitorok majdnem ennyibe kerülnének.
Alapvetően nem szeretem az Apple-t, de ami jó, az jó.
Mondjuk nekem fura a két szettnyi periféria, nem biztos hogy szeretném használni... de belegondolva elég komoly felárat kéne fizetni, hogy ez ne legyen.
P.s.: Viszont polgárt lehetne intelligensebben is pukkasztani... ;)

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.