Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sinesol


Sinesol
veterán

Azért azt érdemes megjegyezni, hogy ez csak az összeg negyede, mivel minden BattlePassbol csak 25% megy a nyeremény alapba. Alapbol amit a valve ad az 3 milliot, tehát kb 15 millió * 4, azaz 60 millo dollárt adtak össze a játékosok. Ebböl 45 millàt keresett eddig a Valve. Nem rossz üzlet és ez csak egyetlen rendezvény.

(#2) Mister_X válasza Sinesol (#1) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én azon csodálkozom, hogy ez évről évre magasabb. És nem kis összegekről beszélünk. Több, mint fél millió játékos vette meg szerintem (látok itt nagyobb csomagokat), ez elég elképesztő.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3) Sinesol válasza Mister_X (#2) üzenetére


Sinesol
veterán

Jò maga a játék, jók a szolgáltatások, tartalmas maga a BattlePass is, szerintem nem olyan nagy meglepetés. :)

(#4) kenwood


kenwood
veterán

Nem is vagtam, hogy a dota 2-nek is van kompetitiv resze.
Azert gondolom ,egy donto nem igy nez ki :
[link]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#5) Mister_X válasza kenwood (#4) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De, pontosan úgy: [link]

Mindkét játéknak hatalmas a rajongóbázisa.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6) #29810176


#29810176
törölt tag

Az e sport egyre jobban nő

(#7) oriic válasza Sinesol (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Azért azt érdemes megjegyezni, hogy ez csak az összeg negyede, mivel minden BattlePassbol csak 25% megy a nyeremény alapba."

Persze ez jogos, csak itt most a nyereményalapon van a lényeg. Valve persze megint megszedi magát, de ez ugye nem újdonság. :D

Live-Die-Respawn

(#8) wjbhbdux válasza oriic (#7) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Az NBA stadion és közvetítő stáb bérlés nem lehet olcsó + 18 csapatot és vagy 40 kommentátort utaztatnak és eltartanak 2 hétig luxus körülmények közt, a legjobb hotelekben, mindenhova limóval mehetnek stb. Ez inkább egy ünnep a dotásoknak, mint egy halál komoly verseny.

/s

(#9) Vesa válasza Mister_X (#5) üzenetére


Vesa
veterán

:Y Ez félelmetes...Mint egy rossz pankráció...

A tudomány a valóság költészete!

(#10) Vesa válasza wjbhbdux (#8) üzenetére


Vesa
veterán

Szerintem nem sok olyan, rendezéssel összefüggő költségük lehet, amit az alapból kell fizetni. Eleve a jegyeladás biztosan fedezi a terembérletet és az egész technikát (hangosítás, világítás, stb.). A maradékra meg fognak ezernyi szponzort, ugyanis ilyen látogatói számnál ez már nem nehéz.
Úgyhogy az passokból származó pénz jórészét lenyeli a Valve, ebben biztos vagyok. De nincs ezzel semmi baj, ügyesek!

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#11) wjbhbdux válasza Vesa (#10) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Szerencsére nincsenek se szponzorok se reklámok a közvetítések alatt, csak DOTA :K .

/s

(#12) Vesa válasza wjbhbdux (#11) üzenetére


Vesa
veterán

A reklámnak ezer más módja van. Pl. a helyszínen plakátok, szóró anyagok, céglogó a jegyekre nyomtatva, akármi...

A tudomány a valóság költészete!

(#13) ígyvanferi válasza kenwood (#4) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nem vágtad, mi? Csak trollkodni akartál, de rosszul sült el.

(#14) Youri válasza ígyvanferi (#13) üzenetére


Youri
veterán

Hiába no, sokan szeretik a DOTA tutorialt is :)

RTX ON

(#15) ígyvanferi válasza ígyvanferi (#13) üzenetére


ígyvanferi
addikt

:D És még érzékeny is. Jött a PM, hogy ignorál és én vagyok a nyomorult. Mondjuk ez sem engem minősít...

(#16) pomorski válasza ígyvanferi (#15) üzenetére


pomorski
őstag

Hát ha nyomorultnak tart, akkor nincs mit tenni... Legfeljebb sörözni nem mentek el... Ennyi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.