Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-04-01 12:34:28

LOGOUT.hu

DOOGEE X5 Pro - Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8301) #14121216


#14121216
törölt tag

Pár nap múlva megválok szeretett Doogee telómtól :) Szokásomhoz híven kb. évente cserélem a telómat le, s rég volt már olyan telefonom, amit nem azért cseréltem le mert meguntam vagy valami nem olyan volt benne amit szerettem volna. A Doogee nem ilyen, erre a telóra szívesen gondolok majd vissza (pedig mindig márkásabb, drága telóim voltak, ez az első ami -úgymond- mezeibb teló. Nem volt sosem mókolva, amíg az OTA engedte addig volt felfrissítve, mégis minden téren tökéletesen meg voltam vele elégedve. S még egy dolog ami meglepett, de nem is kicsit: február 16-án volt egy éves (Edigitalban vettem), de ilyen gyári fóliát még nem láttam: gyakorlatilag teljesen karcmentes, hajszálkarcot se nagyon lehet rajta látni :) Szóval egy évesen mintha teljesen új lenne (persze azért vigyázni is kell rá), márkásabb telóimon fél év múlva már voltak karcok a fólián (LG, Samu, Sony, Huawei). Szóval nagy piros pacsi a fóliának és a telefonnak is :)
Most fog lejárni a voda 2 éves teló-hűség idő, szóval 1 ft-ért jön egy nagyobb, korszerűbb gépezet, de erre a telóra mindig szívesen fogok vissza gondolni :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.