Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-04-01 12:34:28

LOGOUT.hu

DOOGEE X5 Pro - Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) Ferike81 válasza kis-attila (#8000) üzenetére


Ferike81
senior tag

Na ha lesz időm lehet megpróbálom. Max levélnehezék lesz belőle. Megy a "semmire nem használható lomok" fiókba. Átnyálazom a felrakás menetét.

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#8002) tibibi


tibibi
őstag

Próbáltam frissíteni 6.0 tegnap ,de a drivert se bírtam felrakni win 7-re .Tudom öreg vagyok már ,de ez van ;]

(#8003) Ferike81 válasza tibibi (#8002) üzenetére


Ferike81
senior tag

Na ezért nem akarom én sem elkezdeni. Most olvasgatom itt mit kell csinálni, de a felét nem értem.

[ Szerkesztve ]

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#8004) zsoltyy válasza TRob1 (#7991) üzenetére


zsoltyy
tag

TRob & punky10

Belső tárat használok. Nem telepítek fel sok mindent, ezért bőven elég a belső memória. A felét se használom el. Semmi gond az SD kártyával. Szuperál remekül.
Közben azonban sokadik telepítés után megmaradt minden. A Navmii, a Simple és a Viber is.
Nem tudom mi volt a hiba oka. Lehet a Gugli szívatott :)

(#8005) tibibi válasza Ferike81 (#8003) üzenetére


tibibi
őstag

defy-t orrba szájba romolgattam ,de ehhez már nincs türelmem...

[ Szerkesztve ]

(#8006) DS39


DS39
nagyúr

ez a telefon egy kukába való hulladék, de komolyan.
az egy dolog hogy 20% alá ér a töltöttség akkor mint a titanic kezd merülni, és 3 pislogás után már 5%, majd kikapcsol.
de most azt játszotta, hogy 53%-on volt az akksi, gondoltam kicsit töltök rá, estére fullon legyen, és kikapcsoltam, rádugom töltőre, elkezdi tölteni majd megjelenik az ikon hogy 18% :Y
utána visszakapcsoltam de már ott is 18%-ot írt ki, ez a mi a f..z?

ilyen hibával lehet érvényesíteni a garanciát, vagy úsztassam meg a tóban, és vegyek értelmes telefont? :D

(#8007) tibibi válasza DS39 (#8006) üzenetére


tibibi
őstag

mennyi idős telefon nekem is most kezdte csinálni...

(#8008) TRob1 válasza DS39 (#8006) üzenetére


TRob1
veterán

Úsztasd meg a tóban és vegyél egy "értelmes ájfónt", azzal majd nem lesznek akksi (meg egyéb) problémáid. :U

¤ R'n'R ¤

(#8009) DS39 válasza tibibi (#8007) üzenetére


DS39
nagyúr

még nincs egy éves, márciusban lesz.

TRob1::D

egyébként ilyen fura hibát egy telefon se csinált még nálam, függetlenül attól hogy okos vagy buta, hogy elfelejti az aksi szintet. anno volt egy ennél olcsóbb Huawei Y200-m, a T-től, 13k-ért, teljesítményben csapnivaló volt, szó se róla, de ilyen működési hibája nem volt soha.

[ Szerkesztve ]

(#8010) TRob1 válasza DS39 (#8009) üzenetére


TRob1
veterán

ájfón hiba

Mennyibe került az x5pro és mennyibe ez a csutarakás? :F

Nem értem az emberek miért szólják le az olcsóbb telefonokat mikor a 10szeresébe kerülők is ugyanolyan xarok? A samu galaxykkal is sok probléma van, mindig is volt (meg kb az összes samuval) Vagy 200ezres telefonnál belefér, 20-30asnál meg semmi? :F

¤ R'n'R ¤

(#8011) DS39 válasza TRob1 (#8010) üzenetére


DS39
nagyúr

ezekbe a hibákba a csúcsmodelleknél esnek a gyártók, amióta a legyen minél vékonyabb játékot játsszák, Note..

de azért nem általánosítanék, van egy backup telefonként szolgáló Samsungom, ami "félokos", érintős, de nem androidos, 6 éves, és az aksija még mindig bírja, nyilván más a használata, de egy feltöltéssel hivásfogadásra, ébresztésre, 2 hétig jó.

itt inkább az a kérdéses, hogy ilyenkor szoftveresen hülye, vagyis android bug, vagy tényleg elveszti a töltöttséget, hirtelen? mert akkor lehet egyik nap már be sem kapcsol. ha szoftveresen hülye és valójában 50%-n maradt az aksi most meg adni neki 80%-nyi töltést, nem fog-e túltöltődni??? aztán jön a Note effekt. :U

szóval aggaszt a dolog, mintsem telefon szidás akar ez lenni.

[ Szerkesztve ]

(#8012) Black_Raven válasza DS39 (#8011) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szerintem ez kínai akksi specialitás, mivel pl. nekem soha semmilyen ismert gyártó által forgalmazott teló akksija nem csinálta ezt.De az x5pro igen, és akit ismerek és csinált ilyet mind kínai telóból kínai akksi.Gondolom nem érdekli őket a minősége mert fillérekért veszel bele másik akksit tőlük.Így pörög az üzlet:D
Ennek semmi köze a droidhoz.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#8013) vszabcsi válasza Black_Raven (#8012) üzenetére


vszabcsi
tag

Az aksi probléma x5pronál 6-os alatt jelentkezett. A samu2 álandóan csinálta. A nokiáim sosem :) Várom is a NOKIA visszatérését!

(#8014) TRob1 válasza Black_Raven (#8012) üzenetére


TRob1
veterán

Nálam LG csinálta. Meg úgy kikapcsolt, hogy csak akksi-ki be segített. AZért lett erre csere. Ennek meg semmi baja, lassan 1 éve.
Asszony kínai telefonja sem produkál semmi ilyesmit. Sőt, semmi negatívot, Sőt, sztem nem is nagyon van ellenfele ha ár/érték arányt nézünk (Xiaomi Redmi 3S)

¤ R'n'R ¤

(#8015) Ferike81 válasza DS39 (#8006) üzenetére


Ferike81
senior tag

Tegnap ugyanez volt nálam. Ránéztem mielőtt indultam, 82%. Beültem a kocsiba, headset elő, rádugom, 15%-os figyelmeztetés. Mondom WTF??? Rádugtam a töltőre, egész nap töltött a kocsiban este 58%. Nem tudom mi volt, még új korában csinált ilyet.

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#8016) DS39 válasza vszabcsi (#8013) üzenetére


DS39
nagyúr

kíváncsi vagyok mit alkotnak, de azért az már nem az a Nokia lesz, kínai gyártmány lesz.
sajnálom hogy az eredeti finn Nokia cégnek befuccsolt a telefonos részlege, pedig náluk volt szakértelem, és minőség is, csak későn váltották, és rossz irányba (WP).

[ Szerkesztve ]

(#8017) Black_Raven válasza TRob1 (#8014) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem A brand gyártó akksijai csinálják Umi, Doogee, Elephone stb. nekem azonnal kezdte 20%-ról 1-2 perc és 0%.akkor 20% alatt ha kap töltőt 5 másodperc múlva 55% és onnan tölt.Erre ellenszer max 22%-ról tölteni 100%-ra és minden oké.LG-t nem veszek, soha: htc, samu, alcatel, sony, motorola, nokia, stb még nem csinálta nekem

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#8018) gthomma


gthomma
senior tag

Sziasztok!

Egy átverés után telefon nélkül maradtam. Vettem ma egy DOOGEE X9 Pro, ennek fórumát még nem találtam, MTK -s telefonom még nem igen volt.
Tudnátok segíteni a root+twrp telepítésében, itt van egy jó videó de orosz, és semmit nem értek.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#8019) kis-attila válasza TRob1 (#8014) üzenetére


kis-attila
tag

Barátnőmnek is az lett,szerintem hibátlan az a 3s Prime. Igen olcsó telefonok lelki hatása. Ha 30 ezres kikapcsol akkor kínai sz@r,ha 150-ért csinálná valami ugyanezt akkor meg elfogadná,hogy ez van. Nekem is lekapcsolt mostanában vagy kétszer,15% alatt meg mindig is megbízhatatlan volt nálam,5.1 alatt is ezt csinálta. Akkut kellene már vennem csak hónapok óta elfelejtek rendelni.

(#8020) junkpod válasza zsoltyy (#7985) üzenetére


junkpod
nagyúr

honnan is lehet ezt a gyári 6-ost letölteni? És ezek szerint gappsot külön kell rá tenni?

Box's don't touch!

(#8021) pappsy62 válasza junkpod (#8020) üzenetére


pappsy62
tag

A gyárit a saját honlapjáról is letöltheted. Gapps külön nem kell , benne van. Infinixel el sem lehet rontani. Igaz mindent töröl, gyári szűz rendszered lesz, újbol be kell lakni.

(#8022) szanalmas válasza gthomma (#8018) üzenetére


szanalmas
tag

A video alatti második linken lévő "всё для doogee x9 pro.rar" fájlt letöltöd, abban benne van minden. A "драйвера" könyvtárban a driverek, ezt telepíteni kell a windowshoz, aztán a flashtool, ami kell a "rec" könyvtárban lévő twrp recovery flasheléséhez, ami után a twrp-ből felrakható a supersu.

[ Szerkesztve ]

(#8023) gthomma válasza szanalmas (#8022) üzenetére


gthomma
senior tag

Köszönöm szépen !

A telefont csak dugjam rá a gépre a drájverek telepítése után usb debug módban, és a flashtoolal cseréljem ki a recovery.img -t ? Ennyi ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#8024) szanalmas válasza gthomma (#8023) üzenetére


szanalmas
tag

Én csak X5 Pro-n találkoztam MTK-val, az én telefonomat kivett akkuval kell csatlakoztatni, és úgy tudom flashelni a flashtoollal, de van akinek betett akkuval is megy. Elvileg a progiban is állíthatóak a módszerek, de ez megszokás-, és telefonfüggő. :)

(#8025) gthomma válasza szanalmas (#8024) üzenetére


gthomma
senior tag

Hát ez a X9 Pro semmit nem csinál, se aksival, sek aksi nélkül. Legalább rootolni tudnám valahogy de az sem megy :8

[ Szerkesztve ]

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#8026) junkpod válasza pappsy62 (#8021) üzenetére


junkpod
nagyúr

Oké, köszi. Mi a gyári honlap címe.? Please, könyörgöm egy linket:)

Box's don't touch!

(#8027) pappsy62 válasza junkpod (#8026) üzenetére


pappsy62
tag

http://www.doogee.cc/bbs/viewtopic.php?f=10&t=29 a negyediket letöltöd.

(#8028) gthomma


gthomma
senior tag

Uraim !

Valaki tudna esetleg segíteni egy Doogee x9 Pro rootolásában? Lassan már csak kalapáccsal nem próbáltam, eddig minden rootoló progi elbukott. Pc-s és mobilos verzió is.
Nem hiszem el hogy ilyen rohadt bonyolult egy kínai telefon rootolása, azt sem értem mondjuk hogy alapból miért nincs rootolva.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#8029) Black_Raven válasza gthomma (#8028) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szerintem a Doogee x5 Max Pro topikban is kérdezd meg, mert ha jól tudom a tied is MT6737+droid6 és a Max Pro is.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#8030) gthomma válasza Black_Raven (#8029) üzenetére


gthomma
senior tag

Köszi szépen !

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#8031) AlyrArkhon válasza gthomma (#8028) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

....mert akkor csuklóból tudnád irtani a kémprogramjait :) lásd promax topik.

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#8032) 64imi


64imi
újonc

Sziasztok, akku problémára: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nema.batterycalibration&hl=hu

Kb. tíz napja használom és nekem azóta nem jelentkezik ilyen furcsa hirtelen lemerülés. Átlagos használattal 70%-ig merül estére. Jaaa..... a telefon Doogee X5PRO, 6.0 androiddal :)

(#8033) Dyrg


Dyrg
aktív tag

Hali!

Nekem most az a bajom, hogy amióta frissítettem 6.0-ra egyszerűen nem tudom csatlakoztatni a géphez, adat másolásra. Még wifin keresztül is csatlakozás után, másolás közbe hibákat ír ki, nagyobb file-ok másolásánál meg lassan megáll a másolás. What a fuck? Nem kell valamit telepíteni a gépre, hogy össze tudjam kötni? Win10 64bit az eszközelőbe nem ismert eszközt ír ki... Internetes kereséssel meg nem talál semmit...

Másik észrevétel, hogy 6.0 alatt lassabban tölt be a chrome mint 5.1 alatt. Még egy hiba, aztán rakom vissza a régit, azzal nem volt semmi gond. De lehet felrakom a 7-et. Csak az a kérdés, ha telepítem a play-t, akkor utána be tudok jelentkezni a google-fiókommal?

[ Szerkesztve ]

Megvenni és megszerelni...

(#8034) Dyrg


Dyrg
aktív tag

Na és egy utolsó: próbálom kalibrálni a közelségérzékelőt engineer módban a leírtak szerint, de mindig calculate failed, vagy bármi mást akarok, mindig faild! Valaki megnézné 6.0-alatt, hogy nála is ezt csinálja?

Megvenni és megszerelni...

(#8035) gthomma


gthomma
senior tag

Ezeknél a Doogeeknál nem lehet telefonszámokhoz külön csengőhangot beállítani ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#8036) woodworm válasza gthomma (#8035) üzenetére


woodworm
veterán

Az adott romtól függ, eléggé elcseszték. Roottal orvosolható, ahol nem megy.

(#8037) gthomma válasza woodworm (#8036) üzenetére


gthomma
senior tag

Már van root :) doogee x9 pro, hogyan kell beállítani ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#8038) woodworm válasza gthomma (#8037) üzenetére


woodworm
veterán

Ami biztosan működik, hogy bemásolod a gyári csengőhangok közzé:
root\system\media\audio\ringtones

[ Szerkesztve ]

(#8039) gthomma válasza woodworm (#8038) üzenetére


gthomma
senior tag

Elbeszéltünk egymás mellett :)

Azt nem találtam a névjegyzékben hogy csengőhang és üzenethang hozzáadása. A csengőhang hozzáadása már megvan, de üzenethang hozzáadása úgy látszik nincs.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#8040) Dyrg válasza gthomma (#8039) üzenetére


Dyrg
aktív tag

Örülj ha van külön csengőhang, üzenethangot nem lehet személyre szabni...

Megvenni és megszerelni...

(#8041) vszabcsi válasza Dyrg (#8033) üzenetére


vszabcsi
tag

Nálam hasonlók miatt került vissza az 5.1 R14.

(#8042) Dyrg válasza vszabcsi (#8041) üzenetére


Dyrg
aktív tag

Frankó, akkor látom nincs más megoldás...

Megvenni és megszerelni...

(#8043) woodworm válasza Dyrg (#8042) üzenetére


woodworm
veterán

Ez egyértelműen driver telepítési hiba, nálam semmi gond. A win10-es erőlködés után kikapcsoltam a frissítését a prohoz.

(#8044) TRob1 válasza Dyrg (#8042) üzenetére


TRob1
veterán

Chrome indulása meg sztem kb ugyanaz lehet nálam mint 5.1-en. Rányomok, egy pillanatnyi hatásszünet (a mp törtrésze), aztán megy.

¤ R'n'R ¤

(#8045) vszabcsi válasza TRob1 (#8044) üzenetére


vszabcsi
tag

A laggolást hatásszünetnek nevezni?!? Hahaha. Jó kereskedő lennél.

(#8046) woodworm válasza vszabcsi (#8045) üzenetére


woodworm
veterán

Nálam sincs észrevehető különbség a két rendszer között. Nincs semmi mellette, ami megfogná esetleg?

(#8047) vszabcsi válasza woodworm (#8046) üzenetére


vszabcsi
tag

Köszi, de maradok az 5.1-nél. :) Nem szeretem a hatásszüneteket.

(#8048) TRob1 válasza vszabcsi (#8045) üzenetére


TRob1
veterán

Elárulom hogy pl. egy Galaxy S6-on is előfordul. Akkor mit várjunk egy tizedébe kerülő telefontól? :F

5.1-en pont ugyanúgy megvan. Semmivel sem gyorsabb mint a 6os. Tudom, mert bőven használtam mindegyiket.
Persze használsz amit akarsz. Én viszont tuti nem mennék már visszafelé egy lépést se (hisz inkább hónapokig kamera nélkül használtam a telefont, csak hogy 6osom legyen rajta - míg nem jött meg a gyári)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#8049) Dyrg


Dyrg
aktív tag

Most raktam vissza 5.1-re az akku kijelzés/használat végképp betette a kaput... kikapcsolt állapotban merül, újraindítás után ugyan úgy bent vannak azok a programok amik előtte futottak, olyan mintha csak hibernálná, de kikapcsolt állapotban is eszik... nem mindig az új dolgok a jobbak... sajnos. Ha csak anyámék 20 éves mosógépét nézem és a mostaniakat, vagy azokat a most kidobott TV-ket amiket a szakszervizben is csak annyit mondtak, hogy max 5évig működik... :(((

Megvenni és megszerelni...

(#8050) vszabcsi válasza Dyrg (#8049) üzenetére


vszabcsi
tag

A tabletemen 6-os fut, de annál nem gond hogy háttérben fut valami is. Kb 10* nagyobb az akkuja :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.