Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) amisis


amisis
aktív tag

Ez 5" kijelzővel izgalmas lenne :O de így hatalmas főleg a nagy káva miatt, emiatt nem vettem sima 816 se :W

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 8 Plus

(#2) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Manapság már "ciki" 5.5" alatt telefont kiadni?
Egyre jobban eltűnnek az értelmes méretű telefonok. :( :W

[ Szerkesztve ]

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#3) kelly416


kelly416
veterán

Golyó ütötte nyom az ott a felső sarokban? :Y

(#4) Flind


Flind
senior tag

Tényleg ekkora igény van ezekre a szelfi kamerákra? Ilyen piac mellett nem értem az Instagram miért nem gyárttat valakivel egy dedikált "Instagram Selfie Phone"-t, vinnék a tinik mint a cukrot.

(#5) amisis válasza kelly416 (#3) üzenetére


amisis
aktív tag

Inkább valami ágyú golyó.. :DDD

Apple iPhone 8 Plus

(#6) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Nekem mondjuk tetszik a telefon, de ettől a "szelfitől" vagy mi a f...omtól nagyon hányingerem van.

("Kérjük küldje el szelfivel elátott önéletrajzát a ....e mail címre" Már ezt várom. Szánalom)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#7) roli543


roli543
őstag

A HTC kezdi átvenni a Samsung féle gagyi műanyagot? Egyébként már ők sem a régiek, régebben valahogy egyedibb készüékeik voltak, mostmár lassan kezdenek kifogyni az ötletekből...

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#8) Paul119


Paul119
addikt

Hát ez undorító :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#9) Márko88


Márko88
aktív tag

Bejön bár szelfire nem hasznàlnàm :) de a One széria üt még mindig. *

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#10) Jason19


Jason19
senior tag

Ennek a "szelfi"nek amúgy az lenne a lényege, hogy egyes kurvára de nagyon szociális egyének nem tudnak megkérni SENKIT a soktízezer "ismerősük" közül, hogy készítsenek róla egy tetves képet, amire rátesznek valami gagyi appal 865 millió filtert? Ezért fotózzák magukat a telefonnal? Viccnek is rossz.
De ezek szerint van rá igény, ha külön erre való telefont kiadnak :W

(#11) Xaels válasza Jason19 (#10) üzenetére


Xaels
félisten

Kimész a csajoddal a Margit szigetre. Akartok csinálni egy közös képet. Kinek fogod a telefont a kezébe adni?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12) erik0319


erik0319
tag

Egy új készüléket miért nem 5.0-as androiddal adnak ki. Laikusként kérdem.

(#13) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Az a hátlap valami förtelem. :D :))

erik0319: mert egy készülék fejlesztése nem két hét, és akkor még nem volt 5.0 mikkor ennek elkezdődött. Idő meg nincs variálni, majd frissítenek rá.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#14) trachemysss


trachemysss
csendes tag

Nem értem mért baj az, ha az előlapi kamerával is lehet elfogadható képet csinálni. Szerintem ez a közeljövőben alap lesz, mert a mostaniak nem jók semmire.
A telefon is jól néz ki, egyszerű letisztult forma. A műanyag se feltétlenül rossz, nem tudom hogy az alumínium mitől prémium anyag. Mert a kevlár, vagy titán még az lenne.
Talán egyszer csinálnak telefon méretben is ilyesmiket, majd ha fordul a trend pár év múlva. :)

(#15) Feverke


Feverke
tag

Ez nem csak valami butitott 820 a kinai piacra? Miert is nevezzuk ezt selfi telonak? a Desire EYE vakus 13mpxes elolapi kamerajaval koszonoviszonyban sincs ez.. Itt szerintem valami tevedes lesz kerem.

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#16) Luck Dragon

Nekem tetszik, csak az a csillgos hátlap ne lenne, matt kivitelben jobb lenne. :K

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#17) Xaels válasza Luck Dragon (#16) üzenetére


Xaels
félisten

A normál 820-ból lesz matt is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18) Püpi


Püpi
tag

Az a kamera ott a hátlapon.. az komoly?!
Olyan mintha valaki kifúrta volna, hogy feltehesse kulcstartónak..

(#19) enginev3.0 válasza Jason19 (#10) üzenetére


enginev3.0
félisten

És neked ez miért fáj? Minden selfinél szegényebb leszel, vagy szennyezik a környezetet vagy mi a gond ezzel? Nem lehet mindenkinek egy tök fekete kép a profilképe facebookon mint neked, valaki ezt szereti, akkor egészségére

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#20) halkow


halkow
őstag

Nem rossz a keret picit vastag de legalább aranyos a két oldala és még sztereó hangszórópár is van, a hátlapal csak annyi a baj hogy lakkozott és fényes csúszós :(

MediaTek MT6752 remélem ez a proci nem fog forrósodni...

Alcatel onetouch idol2s the king

(#21) d@vee


d@vee
őstag

Hányingerem van ettől a szelf*szom szótól. A fenének kell azt a rohadt előlapi kamerát szelg*ci kamerának hívni.egy csomó helyen? Talán nem magyarok vagyunk?

[ Szerkesztve ]

Ja

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.