Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) csaabz


csaabz
őstag

5".
Afenébe, azt hinné az ember, hogy amit vesz az a maximum (Galaxy S - 4")
Tudom, mindig van nagyobb, erősebb, gyorsabb... :U

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#52) Probber


Probber
őstag

Durva egy jószág az már biztos, az ára se semmi. Tetszett az írás.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#53) mrlujoak


mrlujoak
veterán

A nem szabványos adatcsati meglétével hogy lett az OHA által engedélyezve?
Vagy netán ez is herélt android lenne?

Egyébként tetszetős kis masina, szívesen fognék én is a kezemben ilyet.
Tényleg kellemes külsőt adott neki a Dell.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#54) kaller1 válasza mrlujoak (#53) üzenetére


kaller1
veterán

Hogy lenne már herélt, mikor ott virít a market ikon a képernyőn? :F

.::> <::.

(#55) mrlujoak válasza kaller1 (#54) üzenetére


mrlujoak
veterán

Pont ezért nézek bambán.
Eleddig vannak azok az Androidok, amik rendelkeznek az OHA engedélyével, és eleget tesznek a kötelező dolgoknak, mint például a szabványos, micro USB csatlakozó.
...és vannak a herélt androidot futtatók, amik nem felelnek meg az OHA követelményeinek, mert pl mini USB van benne...

Most akkor ezzel a modellel tulajdonképpen mi is a helyzet?

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#56) Depression válasza Inarus (#49) üzenetére


Depression
veterán

Az a 2 giga tényleg az alkalmazásoknak van, ami jelentősen gyorsabb, mint az sd kari. Szerintem bőven elég. Ahhoz nem is fér hozzá az ember. A spicámban ~70 mega van, na az tényleg kevés.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#57) killipoly


killipoly
aktív tag

Aranyos kis gep es szerintem meg belefer a zsebben hordozhato kategoriaba, azaz teljes mertekben tud telefonkent funkcionalni..Bar nem probaltam, igy nem akarom ezt biztosra allitani.jelenleg egy HTC deisre-t hasznalok 3,7es kijelzovel es az tokeletesen hordozhato..
Kivancsi vagyok, hogy milyen hatranyai vannak a Desire-hoz kepest a Froyo hianayan kivul.
Szerintetek?

Amugy meg mar megszerezheto joval olcsobban is, mar akinek van paypal account-ja..
Ez Durvan 120k

(#58) zazahoho


zazahoho
őstag

komoly darab,az ára is,de szerintem ez annk való aki keveset telefonál én sem tudom eldönteni mit vegyek egyszerű telefont és neetbokot,vagy valami hasonlót :U

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#59) kaller1 válasza zazahoho (#58) üzenetére


kaller1
veterán

Aki meg sokat telefonál, legfeljebb vesz hozzá egy BT fülest. :)

.::> <::.

(#60) Peat;)


Peat;)
veterán

Pár hónap múlva már sok tablet lesz a piacon (nekem ez is az), remélem az árakban is látszódni fog a verseny. Érdekes lesz, hogy a piac átalakul vagy sem. Gondolom nem csak bennem fogalmazódott meg, hogy a tablet az okostelefonok célközönségébe is beleszólhat, avagy lehet sokan választanák a klasszikus telefon+tabletet a mai okostelefonok helyett. A netbookokat meg pláne megszoríthatja, ha adnak ki hozzájuk billentyűzetet.

[ Szerkesztve ]

(#61) polip válasza F.B.I. (#2) üzenetére


polip
addikt

az ára?

nem tudom, nekünk is elküldte a Dell Mo tesztre a gépet. árulni is fogjuk és 500$-ba kerül.....

nem is értem ezt a 175.000-et :o

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#62) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

32 gb-ig bővíthető.

nekem is hiányzik h nincs rajta mini usb és sima audió kimenet. ezt elvárnám. mi a tökömnek az egyedi csatlakozó, aki csak ezzel próbálkozott mindig nemtetszést váltott ki.

szoftosan lehetne még rajta dolgozni. én megvárom az újabb droidot míg kijön rá, csak akkor kötök előfizut.

másik hiányosság, h kerestem már hozz vmi szép tokot, de nem találtam, egyenlőre csak a szütyő van hozzá amit adnak a dobozban.

gratulálok a cikkhez már vártam nagyon! :)

(#63) hejesírásó válasza z0d1AK (#28) üzenetére


hejesírásó
senior tag

ja igen és mennyi időt bír filmezéssel.

mennyi időt bír zene alatt max hangon

és mennyi időt bír játékokkal, nyílván vmi olyannal ami szép és gyó.

:B

pofátlan vok?

ps.:sztem én már csak tartós tesztet írok, ahol a bugok már előjönnek. jó ez a cikk.

[ Szerkesztve ]

(#64) z0d1AK válasza polip (#61) üzenetére


z0d1AK
veterán

Gondolom az a példány járt nálad, ami nálam is.
Az az 500 USD marad is bruttó magyarországi kiskerárnak???:)

(#57) killipoly: 120-ért kapsz egy hálózatfüggő, használt, brit lokalizációval rendelkező készüléket. Ha meg garanciáztatni kell, akkor a fennmaradó kb 50K különbséget meg befizeted garanciáztatásra...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#65) nejlon válasza polip (#61) üzenetére


nejlon
csendes tag

Szia!
Mikortól kezditek árulni?

Védd a fákat, egyél hódot!!!

(#66) katona.t


katona.t
tag

Az ilyen kütyüknek a gyenge pontja az aksi szokott lenni szerintem.
Zenehallgatás, msn, közben internet... (hintaágyon elterülve, hideg sörrel)
Vagy egy film után még kibírja legalább azt a napot, ha telefonálok is? ...

Szerintem ha eltelik egy kis idő, ebay-ről biztosan lehet majd rendelni kábélt olcsón.

(#67) Barthezz2 válasza mrlujoak (#55) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem lehet, hogy azért, mert ezt nem a klasszikus értelemben vett telefonnak veszik, hanem tabletnek? (ezt inkább kérdezem, mint mondom)

Everybody lies.

(#68) z0d1AK válasza katona.t (#66) üzenetére


z0d1AK
veterán

Mindenki az aksival jön.
Miért vár mindenki napokat, heteket egy 5"-os kijelzővel szerelt vékony készüléktől?

Mikor még 3310-es és társai voltak, apró monochrome kijelzővel, akkor még elvárható volt ez, de ma?
Bírjon 1,5 napot, és kész. Nem kell neki több. Reggel elindulsz, este hazamész, felteszed a töltőre.
És bírja.
Ennyi.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#69) mrlujoak válasza Barthezz2 (#67) üzenetére


mrlujoak
veterán

Először - és eddig - én is erre gondoltam, mint lehetséges válasz.

Bár akkor is furcsa. Akkor kiadom a "nagy telómat" tablet-ként, és máris egy-két szabványos csatit/eszközt kihagyhatok, de mégis ott van az OHA engedélye? :U Furcsa.

Kedves szerző! Neked erről mi a véleményed?

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#70) z0d1AK válasza mrlujoak (#69) üzenetére


z0d1AK
veterán

Őszintén szólva én sem tudom, hogy ment át a Google kezei alatt ez így ebben a formában.
Az biztos, hogy teljes értékű Android van rajta, 1.6-os volt a tesztpéldány, ha jól tudom, már elérhető a 2.1, és év végéig meglesz rá a Froyo is.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#71) mrlujoak válasza z0d1AK (#70) üzenetére


mrlujoak
veterán

Kösz a gyors választ.
Legalább nem érzem magam egyedül - aki nem érti a dolgot.
...és lám, ismét bebizonyosodott, hogy a kivétel erősíti a szabályt... :U

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#72) madstunt válasza mrlujoak (#71) üzenetére


madstunt
addikt

nelegyetek naívak,
1: kiskapuk mindig lesznek
2 a pénz nagy úr

halkan megjegyzem magyarhonban még mindig előnyösebb a mini usb én lennék a legboldogabb ha ezt álasztották volna szabvánxnak

[ Szerkesztve ]

(#73) kaller1 válasza madstunt (#72) üzenetére


kaller1
veterán

Is-is, vagy azt is el tudom képzelni, hogy ez a csatlakozó stabilabb tartást ad az asztali dokkolóban. Azon meg van usb csati is.

.::> <::.

(#74) mrlujoak válasza madstunt (#72) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nem, nem vagyunk naívak... :(
Nem is értem ez hogy jutott eszedbe. :F
Egy egyszerű észrevétel volt, mivel az eszközön - és nem a dokkolón - nincs olyan szabványos adatcsati, amit az OHA elvileg előír ahhoz, hogy megkapja a minősítést, és lehetőség nyílik az andrid teljes értékű használatára.

Egyébként van még egy speciális eszköz, mégpedig az új modu. (Modu 2)

Ez is elvileg teljes értékű androidot futtató cucc, annak ellenére, hogy a Modu alapeszköz semmilyen szabványcsatit sem tartalmaz, valszeg a hozzá párosítható dzsekiken lesznek ezek, az összes többi kötelező (az OHA által előírt) eszközzel együtt.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#75) kaller1 válasza mrlujoak (#74) üzenetére


kaller1
veterán

Én nem értem, mit lovagolsz ennyire ezen a témán... :F

és lehetőség nyílik az andrid teljes értékű használatára

Azt akarod mondani, hogy ezzel az adatcsatlakozóval nem teljes értékűen használható a rendszer? Sztem elég nagy tévedésben vagy.... :U

.::> <::.

(#76) z0d1AK válasza kaller1 (#73) üzenetére


z0d1AK
veterán

Van ám hátránya is annak a nem szabvány csatinak.
Egy töltés után húztam ki, és nemes egyszerűséggel lecsúszott a töltőről a műanyag borítása. Nem tudom, hogy ez gyártási hiba-e, vagy esetleg ilyenre a többinél is lehet-e számítani, de mindenképpen kellemetlen, ha így esetleg tönkre megy a kábel. Utána se töltés, se adatkapcsolat. Már meg egy ilyen kábelt nem biztos, hogy kapsz bármelyik Tesco-ban.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#77) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Rockplayer-el nem próbáltad?
Ingyenes verzió marketen, viszi konvertálás nélkül a divxeket és majdnem teljesen kezeli a feliratokat :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#78) mrlujoak válasza kaller1 (#75) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nem az adatcsatlakozó miatt... :W
Nem jól értelmezted.
Az a mondat, amit kiragadtál magára az OHA által jóváhagyott android rendszerre vonatkozott, a herélt androiddal szemben!

"...nincs olyan szabványos adatcsati, amit az OHA elvileg előír ahhoz, hogy megkapja a minősítést, és lehetőség nyílik az andrid teljes értékű használatára."

Ha következetes lett volna az OHA, akkor ez a termék nem kaphatta volna meg az engedélyt, ergo nem érhette volna el a Marketet, így nem teljes körően lett volna használható.

Tehát nem a csatlakozó, hanem a sima és a herélt android közötti különbség volt a mondat lényege!!!

Amúgy meg nem szeretek lovagolni! :(((
...és nem vagyok tévedésben, mert azt írtam amit gondoltam, csak félreértetted. :(

Maga az adatcsati meg nem érdekel, mert vagy szabványos, vagy nem, maga az android - ha herélt ha nem - használható az adatcsati formájától, színétől, vagy szagától függetlenül!

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#79) kaller1 válasza mrlujoak (#78) üzenetére


kaller1
veterán

Az ominózus mondatodat pedig akkor is csak egyféleképpen lehet értelmezni...OHA ide vagy oda, egy adatcsatlakozó miatt nem fognak egy készüléket sem korlátozni.

A csatlakozó miértjéről elmondtam az elméletem, és érdekes módon az iphonenál senki nem agyal azon, hogy miért nem microUSB csatlakozója van, mert azt könnyebb lenne pótolni... :U

.::> <::.

(#80) z0d1AK válasza kaller1 (#79) üzenetére


z0d1AK
veterán

Megtehető az adatcsatlakozó miatti korlátozás is akár.

Lásd Win Phone7, az is annyi korlátozást szabott meg, hogy mire kiadja végre, oylan lesz, mint a Vista, senki sem fejleszt rá...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#81) mrlujoak válasza kaller1 (#79) üzenetére


mrlujoak
veterán

Akkor mégegyszer: :W

"Egy egyszerű észrevétel volt, mivel az eszközön - és nem a dokkolón - nincs olyan szabványos adatcsati, amit az OHA elvileg előír ahhoz, hogy megkapja a minősítést, és lehetőség nyílik az andrid teljes értékű használatára."

Ha a csati miatt nem kapta volna meg az OHA engedélyét, akkor nem lehetne használni az androidot teljes értékűen, mert pl nem érhetnéd el a Marketet.

Ezen mit nem lehet megérteni?

Épp annyira félreérted ezt a mondatot, és a mondanivalóm, mint a legutóbbi DualSim-es Samsungnál blueMerléhez intézett egyszerű hsz-em, holott igen, ott is arra gondoltam, hogy meglepődtem, hogy magának vásárolt olyat, és pont azért mert az a rendszer - win - soha nem volt a kedvence.
...és nem azért, amire te gondoltál

Nem tudom, már az első hsz-ben (amit válaszoltál nekem) sem értetted meg mit akarok mondani. A szerző és még másik fórumozó igen.

Most kezdjek tőmondatokat használni?
Jó.

Nem értem, miért van ennek a modellnek OHA minősítése!
Miért?
Mert nincs rajta micro USB csati.
Ez miért is baj?
Mert az OHA kikötötte, hogy kell lennie.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#82) kaller1 válasza mrlujoak (#81) üzenetére


kaller1
veterán

Te meg azt nem akarod megérteni, hogy nem egy microUSB csatlakozó tesz teljes értékűvé egy rendszert.

Egyébként meg próbálj meg egy ekkora eszköznél microUSB-re alapozni egy dokkolót. Biztos megvolt az oka, hogy a tervezők elvetették ezt az ötletet.

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#83) upszilon válasza z0d1AK (#80) üzenetére


upszilon
őstag

Mostmár csak azt áruld el, hogy neked mennyi esik le ebből az üzletből. Mert ennyire azért nem kellene védeni ezt a semmiresejó kis szart. :(

(#84) mrlujoak válasza kaller1 (#82) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nem, magát a rendszert nem is. Ez nem is volt kérdés a részemről soha. Nem kérdőjeleztem meg.

Csupán az nem értem - és még a szerző is így van - hogy ennek ellenére hogy futtathat ez a készülék egy teljes értékűen használható (tehát nem herélt) androidot.

Tudod, vannak szabályok, amit pont az OHA hozott. Ilyen a 3,5-es Jack, microUSB, GPS, 3G képesség, xxx MHz-es proci...
Ha ezek megvannak, mehet a gépre a teljes értékű android.

"Egyébként meg próbálj meg egy ekkora eszköznél microUSB-re alapozni egy dokkolót. Biztos megvolt az oka, hogy a tervezők elvetették ezt az ötletet."

Kérlek, értsd meg. Semmi bajom ezzel a csatlakozóval. Magasról teszek, ki, mi, miért ezt használta. Felőlem soros port is lehetne, mert nem érdekel.

Még mindig az a kérdés, hogy ha nincs a gépen az OHA által előírt microUSB, akkor hogy a francba van rajta a teljes android.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#85) kaller1 válasza mrlujoak (#84) üzenetére


kaller1
veterán

Tudod, vannak szabályok

Ez ok, de vannak olyan esetek, mikor az ésszerűség azt kívánja, hogy kivételt tegyenek. Ez pedig pont olyan.

.::> <::.

(#86) mrlujoak válasza kaller1 (#85) üzenetére


mrlujoak
veterán

Persze, biztos nagyobb a stabilitása egy ilyen csatinak a dokkolóhoz, de az OHA nem a dokkolási lehetőséget szabta meg, hanem a szabványos csatit.

Ha van szabványos csati a gépen, akkor ott a teljes android, ha nincs, akkor herélünk.
Ebben az esetben nincs szabványos csati, és mégsem heréltek.

Na ez a kérdés, hogy miért!
Mi okozta ezt a kivételt?
Később egyéb eszköznél is lehet-e majd ilyen?

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#87) hejesírásó válasza upszilon (#83) üzenetére


hejesírásó
senior tag

1, semmi közöd hozzá
2, ahogy ismerem nem ezért írta a cikket
3, csak azért mert van egy véleménye vmiről és védi azt logikával miért kell egyből ilyen okot mögötte keresni. ettől áll helyre a világképed?
4, nem gondolom h ez egy kis semmire se jó cumó lenne. én már régóta szemezek vele. az h neked nem tetszik, vagy nem használod ki amit tud az egy dolog, de ne legyen már ennyire beszűkülve a látóköröd. vmi csak akkor lehet ha neked is jó? :F

nagyon off volt sry

on: a dell ügyesen lobbizhatott, vagy sokat kínált a szabványalkotóknak. elég nagy kutya ahhoz hogy az ilyent elintézze ha akarja.

dokkolás: nem csak a csatit lehet a dokkolókban mint teherviselő elemet használni. csinálsz neki egy keretet, hogy az vegye fel az erőket és máris tehermentesítve van a mini-usb. ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#88) kaller1 válasza mrlujoak (#86) üzenetére


kaller1
veterán

Mi okozta ezt a kivételt?

A dokkoló okozta, és pont. Sztem be is fejezhetjük ezt a témát, mert amúgy is hülyeség azon agyalni, miért nem butított rendszer van rajta. Fordított helyzetben meg azon menne a sírás, minek lett lebutítva. :DDD

.::> <::.

(#89) Dictator^ válasza csaabz (#51) üzenetére


Dictator^
veterán

htc hd2 4.3" :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#90) mrlujoak válasza kaller1 (#88) üzenetére


mrlujoak
veterán

Elég hamar letudtad így a dolgot. Ne menj oknyomozó riporternek :P ...

Fordított esetben sem sírnék - mert ezesetben sem ezt teszem, hanem logikus módon érvelek, és kérdezek - csupán akkor is kérdezném, hogy mi az az ok, ami miatt...

Szeretem tisztán látni a dolgokat, csupán azért, mert érdekel, és kíváncsi vagyok.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#91) kaller1 válasza mrlujoak (#90) üzenetére


kaller1
veterán

Amúgy meg, ha ennyire érdekel az eset, írj az OHA-nek, hogy még is hogy gondolták ezt, vagy tegyél panaszt náluk... :P ;]

.::> <::.

(#92) mrlujoak válasza kaller1 (#91) üzenetére


mrlujoak
veterán

Igazad van. Minek is a fórum? Hátha van egyszerű válasz a kérdésemre, hátha okosabb lehetek egy jó érvvel, vagy ötlettel?
Nem. Rohanjunk csak fejvesztve a multihoz, az meg persze azonnal válaszol...

Köszi, okosabb lettem. Valahogy nem így gondoltam az emberi hozzáállást. Tévedtem. :(

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#93) z0d1AK válasza mrlujoak (#92) üzenetére


z0d1AK
veterán

(#83) upszilon : És miért is "kis szar" ez? Mert nem jó a szemed ahhoz, hogy lásd ami rajta van?
Ha ennyire nem hiszed, gyere be egyszer hozzánk, egyeztetünk egy próbát, aztán utána kiderül, hogy mennyire látod. Ha akkor sem tetszik, leírhatod, hogy vakok és gyengén látók számára szar. Mindenki másnak jó lehet, aki ilyet keres.

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#94) mrlujoak válasza z0d1AK (#93) üzenetére


mrlujoak
veterán

Helló!

Ezt miért nekem címezted? :U :D

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#95) BiP válasza kaller1 (#88) üzenetére


BiP
nagyúr

Amiatt valóban érdekes a dolog, hogy ha a Dell Streak kijöhetett így, akkor a jövőben is várhatóak lesznek-e olyan androidos készülékek, amik szabványos csatlakozók/korlátozottabb képességekkel jönnek? Tehát borul-e a szabályrendszer vagy továbbra is magasan tartják a lécet ?

(#96) z0d1AK válasza mrlujoak (#94) üzenetére


z0d1AK
veterán

A zöldhajnal miatt. bocsi.:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#97) kaller1 válasza mrlujoak (#92) üzenetére


kaller1
veterán

Nem értem, miért kell kiakadni ezen. Én adtam egy lehetséges magyarázatot, ha nem fogadod el, majd más ír mást, az lehet jobban bejön. Az meg, hogy miért kapott full rendszert, amúgy is huszadrendű kérdés ennél a készüléknél, legalábbis számomra.

.::> <::.

(#98) BiP válasza kaller1 (#97) üzenetére


BiP
nagyúr

Szerintem azért "akadt ki", mert a 'mert csak' szintű válasznál normálisabbat még nem nagyon kapott. Persze, biztos a dokkoló miatt van dell-es csatlakozó, de azért mellé elférhetett volna egy usb is.
Amúgy a készülék még így Dell-es csatlakozóval, microusb nélkül is rohadt jó cucc, és az meg csak bónusz, hogy full androiddal jön. Gondolom nem is ezzel van baja, csak ha már a szabványosítás felé megy a törekvés, nem lenne baj, ha az egyik legnagyobb pcgyártó (jó, telefonban nem) is beállna emögé az ügy mögé. És itt az a gond, hogy ha a Streak kivétel lehet, akkor lesz-e még a jövőben más kivétel, és akkor fuccs az egész szabványosítási 'harcnak'.

[ Szerkesztve ]

(#99) kaller1 válasza BiP (#98) üzenetére


kaller1
veterán

mert csak választ tőlem biztos nem látott, nemtom mire gondolsz...

lesz-e még a jövőben más kivétel

A Dell példájára lehet ilyen, csak nem a klasszikus mobilok esetében.

.::> <::.

(#100) madstunt válasza mrlujoak (#90) üzenetére


madstunt
addikt

mert MINDIG megvan az a bizonyos összeg...
vedd észre ilyen világban élünk és változni nem fog... :U

[ Szerkesztve ]

(#101) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Nem ertrm a vitat a dokkolo-szabvany csatlakizo-kiherelt android-oha tengelyen..

Ott a samsung spica,sajat adatkabel csatlakozoval;acer lquid mini usb-vel,es a leggonoszabb: htc magic, amin mini usb can es nincs jack csatlakozo.
Rajtuk is teljes erteku android van.

Amugy nemreg dontott eu a mobilok toltoinek egysegesiteserol, nemsokara csak micro usb lesz rajtuk, szoval no para.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#102) grotib


grotib
tag

Jó az írás és jó a kütyü is! Először elgondolkoztam azon, hogy miként kerül a cikk az utazás rovatba, de ahogy az egyik hozzászóló is írta ezt a kütyüt legfőképp az utazásaink során tudjuk kihasználni /GSM+GPS+WIFI stb./, ami igaz is. Az, hogy méretben nem éppen "handy" méret kiküszöbölhető bt. vagy vezetékes fülessel és nem kell feltétlen a fülünkhöz emelnünk. Nekem van egy HTC AMEO-m ami szintén 5 colos kijelzővel bír és tudása hasonló /azért gyengébb minden szempontból/ csak wm-es, nagyon jó szolgálatot tesz utazás alatt, vagy éppen az otthontól távol kapcsolattartásra, szórakozásra, netán munkára. Az ára az már más kérdés, persze nyugat-európai fizetésből telne rá. :C

(#103) modd3r


modd3r
őstag

"Sajnos az Android sajátossága, hogy WPA titkosítású routerrel nehezen kommunikál, problémás a csatlakozás rá."

Ez konkrétan hülyeség... :W

(#104) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Lehet,hogy elsiklottam felette,de van ebben multitoch?

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#105) z0d1AK válasza modd3r (#103) üzenetére


z0d1AK
veterán

A Streak mellett már 2 különböző 1.6-os Android modell is produkálta ezt a problémát nálam.

(#104) hülyegyerek: Igen, van benne multitouch, és hihetetlenül jól megy.
Előfordulhat, hogy lesz lehetőség Debrecenben demó darabot kipróbálni bárkinek, aki szeretné!

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#106) polip válasza nejlon (#65) üzenetére


polip
addikt

neem tom de magamnak rendeltem már :) de elvileg szept eleje

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#107) hutizoli


hutizoli
csendes tag

Tetszett a teszt grat neki. Az biztos, hogy izmos "kis" jószág nem igazán hiányzik semmi belőle, de részemről nekem már túl nagy. Akkor inkább viszem magammal a Dell netbook-omat a 10.1'-ost. Az is biztos, hogy ha hozzám vágnának egyet, nem adnám el addig még jól meg nem dolgoztam, de végül sztem nem kéne. Kösz a lehetőséget.
Még egyszer gratula a cikkhez.

Üdv. Zoli

(#108) nejlon válasza polip (#106) üzenetére


nejlon
csendes tag

Szia az ára mennyi körül alakulhat?

Védd a fákat, egyél hódot!!!

(#109) z0d1AK


z0d1AK
veterán

(#106) polip & (#108) nejlon: Két hete rendelhető, és már az első rendelések az új tulajdonosoknál vannak.
A Dell által kiadott ajánlott kiskereskedelmi ár: 149.900 ft. Ez alatt sajnos nem nagyon engedik adni, pedig tennénk.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#110) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

egy két teszt amit találtam a frissítésről:

[link]

(#111) polip válasza z0d1AK (#109) üzenetére


polip
addikt

eddig eladtunk kb. 10.000 dell notit, de sosem hallottam olyanról, hogy a dell megszabna árakat :)

kire gondolsz amikor azt mondod dell?

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#112) z0d1AK válasza polip (#111) üzenetére


z0d1AK
veterán

A disztribútorra.

Egyébként egy kis infó a csatlakozójával kapcsolatban, miszerint ha nem is USB, de PDMI szabványnak megfelel.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#113) polip válasza z0d1AK (#112) üzenetére


polip
addikt

hát disztri nekünk még sosem szabott meg árat :) gyanítom most sem fog

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#115) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

már fent van 10 napja a beta verzió a neten:

2.1 Froyo :C

(#116) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

kijött a hivatalos, de nem mondható sikerek:

[link]

(#117) gzbotii válasza hejesírásó (#115) üzenetére


gzbotii
veterán

Hmmm azt hiszem tudom mar h mire cserelem le a wildfire-em :D

Amugy a 2.1 Android az Eclair nem?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#118) gzbotii


gzbotii
veterán

Amugy nagyon jo cikk, simman van egy MA szinten. Grat hozza :R

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.