Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Jó szórakozást hozzá.:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#2) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Nagyon komoly. Tetszik a hatalmas kijelző...csak az ára.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#3) AkosL


AkosL
aktív tag

személy szerint nem tudom hova rakni ezt a cuccot.
Telónak túl nagy (hogy pl állandóan zsebben hordjam), tabletnek túl kicsi.

Ettől függetlenül, ha megnyerném, nem adnám vissza. :)

(grat a cikkhez, jó lett)

[ Szerkesztve ]

(#4) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Nagyon tettszik,csak az ára elejéből kellene azt a csunya egyest leradirozni. :)
Nekem is az a bajom,mégpedig a méretek.
A telefon az akkor jo ha minnél kisebb,viszont ha kicsi akkor meg kicsi a kijelző is,igy nehéz bármit csinálni rajta.

(#5) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Jó a cikk, csak képekből nem látni semmit.

(#6) D4rkAv3ng3r válasza Silentfrog (#4) üzenetére


D4rkAv3ng3r
senior tag

Jó kis kütyü csak túl drága (nekem). :)

A színeknél az nem Carbon black akart lenni?

[ Szerkesztve ]

(#7) upszilon


upszilon
őstag

Kinagyítottam a cikk egyik képének egy részletét:

Kérdésem: Milyen magas a valóságban ennek a felíratnak a betűmérete? Esetleg negyed milliméter? Vagy még annál is kisebb? Mert azt írod, hogy, idézem:

"A kijelzője első osztályú, napfényben is tökéletes látszik, és (...)"

Szerintem pedig használhatatlan. Ahogy a többi ilyen játékszeré is az. Miért nem lehet egyszer már leírni az igazat, hogy ez a szar nem ér közel kétszázezer Forintot. De még egy ezrest sem adnék érte. Csak a fiókomba kötne ki, ahol a többi szart is őrzöm, amikre pont az ilyen cikkek izgattak rá és amiket aztán soha semmire sem tudtam használni.

(#8) Cucuska2


Cucuska2
őstag

A hátrányhoz még illene hogy nem egy olcsó mulatság

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#9) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Nekem tetszik, elfogadnék egy ilyet simán :) Csak sajnos az ára nem nekem lett kitalálva.. :(
Egy pár dolog még érdekelne. Zenelejátszó gyári android? Azaz EQ sincs? Akksi meddig bírja? Multitáccs van?

(#7) upszilon: akkor nem lehet, hogy a te szemed rossz? :U Amúgy meg ne vicceljünk már, negyed millimétert észre sem veszel szabad szemmel..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#10) z0d1AK válasza upszilon (#7) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ez az a tipikus hozzászólás, amit az írja, aki semmit sem vesz meg, mert drága neki, és b.ssza a csőrét. Ennyi.
Egy hétig használtam, a Galaxy S ugyan csak jó kijelzője elbújhat mellette.

(#9) Barthezz2: EQ-t nem találtam benne emlékeim szerint.
Aksi 1,5-2 napot bírt aktív használattal.
Multitouch természetesen van benne, és nagyon jól muzsikál.:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#11) baliii


baliii
senior tag

Az adatkábel nem-USB vége pont olyan, mint az apple kábel, vagy csak nagyon haosnlít? :)

[ Szerkesztve ]

(#12) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem kellene ilyen tablet, mert nem használnám ki, viszont biztosan van erre is vevő, hisz az ipad-ot is viszik, pedig drágább és butább, mint ez. :D

(#13) Barthezz2 válasza z0d1AK (#10) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

EQ hiánya fájó pont. Az akku viszont akkor egész jó.

Ja és jut eszembe, android frissítés várható rá? Mert akkor akár az eq gond is megoldódna :)

Everybody lies.

(#14) BiP válasza upszilon (#7) üzenetére


BiP
nagyúr

Itt bizony a Te szemeddel lesz gond. Én az eredeti képen is el tudtam olvasni, nem kellett kinagyítani. (pedig szemüveges vagyok)
Ha egy Galaxy S, HTC Desire, HTC HD2, stb. 3,5-4"-os kijelzőjén is olvasható a 800x480, akkor szerintem 5"-on még jobban az.

Amúgy ha egy ilyen cikk alapján ráizgulsz egy termékre, megveszed, és csak utána jössz rá, hogy igazán nem tudod mire használni, akkor bizony a vásárlói szokásodon kéne finomítani, nem megvenni minden szart, ami nem kell, közben meg a teszteket szidni.
Ha meg a fiókban porosodik, akkor meg add el, ne siránkozz.

Én is rohadtul elfogadnék egy ilyen kütyüt, még használnám is, de ennyi pénzt nem ér meg. Így nem veszem meg.

[ Szerkesztve ]

(#15) z0d1AK válasza baliii (#11) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nagyon hasonlít rá, de nem hasonlítottam össze vele, pedig volt itt. Nem hiszem, hogy ugyan az volna. A jövő héten ezt megnézhetem majd.

(#13) Barthezz2: Igen, már talán 2.1-el érkeztek hazánkba, ha jól tudom, vagy legalábbis a frissítés elérhető rá, valamint az évé végére van beígérve rá a Froyo is.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#16) SMITHVADŐR


SMITHVADŐR
tag

Gratula !!! :D

De találtam egy hibát hihi :DDD Csak viccelek nem komoly az öröm :D
Természetesen GPS is található benne, melyet iránytőként is használhatunk

(#7) upszilon:
Én azért nagynehezen megtudnék vele barátkozni:DDD

[ Szerkesztve ]

(#17) EczkE


EczkE
addikt

A 2. hátrányon felnevettem. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#18) z0d1AK válasza SMITHVADŐR (#16) üzenetére


z0d1AK
veterán

Javítom, köszi.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#19) Barthezz2 válasza z0d1AK (#15) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Örvendetes :)
Egyébiránt szerintem simán jobb mint az iPad. Tudnám is mire használni, ha lenne egy ilyenem. Bár perpill a telefonom is megfelel ezen célokra. Ha olcsóbb volna, még talán be is fizetnék rá, de ennyiért így telefon mellé sok..

Everybody lies.

(#20) stevve


stevve
nagyúr

Nagyon jó kis masina, Dell meg egyébként is jó márka, úgyhogy harapnék rá, de csak mint x. otthoni eszközt tudom elképzelni. Nagyon gyakorlati haszna nincs számomra, de ha lenne egy ilyenem, eljátszadoznék vele. Nekem inkább 7-9" környékén tetszenek ezek a kütyük... :)

Amúgy grat a teszthez! gondolom nagyon élvezted a tesztelést. ;)

[ Szerkesztve ]

(#21) z0d1AK válasza Barthezz2 (#19) üzenetére


z0d1AK
veterán

Én is erőteljesen gondolkozom rajta, spóroljak-e össze egy ilyenre, vagy vegyem-e meg részletre.:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#22) donjohnson


donjohnson
addikt

először dell steak-nek olvastam a címet :DDD

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#23) upszilon válasza z0d1AK (#10) üzenetére


upszilon
őstag

Sajnálom-hogy ennyire nem értitek amit írtam!

Én öregségi olvasó-szemüveges vagyok. Ez azt jelenti, hogy egy erősebb olvasószemüveggel tökéletesen látom a kijelzőt, viszont nekimennék az első fának. Mert azt ilyenkor meg nem látom. Még a gyengébb olvasószemüveggel sem szeretek közlekedni, mert szédül tőle az ember. Namost jön az értelme amiért ezt elmondom: Az embernek nem lehetnek olyan hordozható tárgyai, óra, GPS, rádiótelefon, stb. amiket csak erős olvasószemüveggel tudna használni, amikor-is éppen pont a hordozhatóságot részesíti előnyben. Érthető vagyok? Másképpen: Amikor otthon vagyok, nem kell a akaróra, mert ott van a falióra. Nem kell ilyen kis kütyü, mert ott van a 22"-os monitoros asztali gépem. És még sorolhatnám ugye. Ha meg úton vagyok, akkor meg éppen a negyed-milliméteres hangyafasznyi méretű betűi miatt nem használható. Akkor mikor is használnám? Megmondom: Semikor!

Hát nem tudom mennyire vagyok érthető, de egy biztos, én ezeket a felnőttjátékszer-szupeluxus kategóriába sorolom és óva intek mindenkit a felesleges kiadástól!

(#24) z0d1AK válasza upszilon (#23) üzenetére


z0d1AK
veterán

Valószínűleg nem a többdioptriás felhasználókat célozta meg a Streak-kel a Dell.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#25) upszilon válasza z0d1AK (#24) üzenetére


upszilon
őstag

Még mindig nem akarod érteni? Csak nem azt akarod mondani, hogy gyaloglás közben, te látod, simán olvasod a rajta lévő hangyafasznyi betűkből álló képernyőfeliratait? Szerintem te is otthon, székben ülve, az asztalon megtámasztott kezedben lévő eszközt vizsgáltad...

[ Szerkesztve ]

(#26) z0d1AK válasza upszilon (#25) üzenetére


z0d1AK
veterán

A tableteket nem állva, hanem fektetve szokás elsősorban nézni.
És de, azt mondom, hogy hibátlanul látom. A jól látható kijelző arra utalt, hogy a napfény tükröződése sem zavaró, ellenben egy sima TFT-LCD kijelzővel.

De egyébként 5"-on is láttam rajta mindent, amit akartam. Egyébként minden ugyan úgy jelenik meg, mint ahogy a monitoron, csak a kisebb felbontás miatt görgetni kell.

De ha továbbra sem hiszel nekem, hogy milyen jó a kijelzője, próbálj ki egyet, mielőtt megszeretnél győzni arról, hogy nem láttam rajta semmit.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#27) Seirus válasza z0d1AK (#10) üzenetére


Seirus
tag

S arról lehet esetleg tudni valamit, hogy filmmel mennyit megy a drága?

Telefonszám adatlapomon.

(#28) z0d1AK válasza Seirus (#27) üzenetére


z0d1AK
veterán

Sajnos azt nem teszteltem, hogy hány órát tudok vele videózni.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#29) BiP válasza upszilon (#23) üzenetére


BiP
nagyúr

Akkor nem Te/Ön a célközönség. De ettől még nem a készülék a szar. Így is nagyobbak a pixelek, mint az ugyanilyen felbontású telefonoknál.
Gyaloglás közben pedig semmilyen készüléket nem kéne bámulni, (ezt mindenkinek mondom), ahogyan vezetés közben sem, mert balesetveszélyes.

(#30) DEJVID


DEJVID
őstag

Az a spéci Dell-féle csatlakozó az inkább Apple Dock connector. :)

(#31) Barthezz2 válasza upszilon (#23) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nézd, az sajnálatos, ha valakinek nem tökéletes a látása, és amiatt nem látja, de ezt ne a gyártókra kenjük már rá. Valószínűleg többen vannak azok, akik tökéletesen látják így is menet közben. Hatfelé meg nem optimalizálhat egy gyártó sem. Engem meg pl az zavarna, ha nem odaillő, ló betűk lennének mindenhol. Egyszerűen akkor ez nem a te céleszközöd, és annyi.

Everybody lies.

(#32) BiP


BiP
nagyúr

Sokáig nem értettem, hogy miért van az a fekete csík (ki van hagyva egy rész) a cucc hátlapján. Leesett, hogy azért, hogy le lehessen csúsztatni a hátlapot. Nem egy túl elegáns megoldás)

(#33) z0d1AK válasza BiP (#32) üzenetére


z0d1AK
veterán

Az eleganciát az adja, hogy az ott a hangszóró nyílása is.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#34) geri005 válasza upszilon (#25) üzenetére


geri005
tag

Csináltam én már sok mindent hordozható cuccokkal, de gyaloglás közben még sose neteztem. Az, hogy valaki "úton van" az inkább azt jelenti itt, hogy vonaton/buszon/villamoson/űrhajón ül, ott meg nagyon jól használható lehet.

Edit.: Persze az más kérdés, hogy ki mer egy ilyet elővenni a villamoson :D

[ Szerkesztve ]

(#35) Duree


Duree
veterán

hát nem rossz kis szerkezet,de az ára az elrettentöen sok.
Azt hiszem maradok a netbooknál

duree54

(#36) Titan44


Titan44
tag

Nah egészen míg el nem olvastam az árat, úgy gondoltam kipróbálom saját hasznátra.
Így még várni kell néhány hónapot... :)

A kilencvenes évek zenéi: https://www.facebook.com/ilove90sclub

(#37) Inarus


Inarus
addikt

Kifejezetten teszik ez a kütyü. :C
Az ára meg tabletekhez igazodik, de azért 30k-val olcsóbban nagyon jó vétel lenne.
Csak az a nyamvadt nem-szabvány csati... :(

(#38) rx7tomy


rx7tomy
tag

Nagyon jó kis kütyünek látszik, csak ne lenne az én pénztárcámhoz mérten drága.
Na de majd lesz ez még olcsóbb is.

rx7tomy 144 pozitív a régi rendszerben, 242 pozitív az újban és 0 negatív

(#39) upszilon válasza geri005 (#34) üzenetére


upszilon
őstag

"Az, hogy valaki "úton van" az inkább azt jelenti itt, hogy vonaton/buszon/villamoson/űrhajón ül, ott meg nagyon jól használható lehet."

Hát igen, ki mint él, úgy ítél. Mivel én ezek egyikével sem utazom, bizony nem gondoltam, hogy erre használjam. Szóval passz. Vegyétek-vigyétek, használjátok egészséggel!

:K

(#40) kaller1 válasza upszilon (#39) üzenetére


kaller1
veterán

Ez elsősorban egy tablet, az csak bónusz, hogy telefonálni is lehet vele. Nem értem, mit problémázol, ez egy hiánypótló termék, ami igenis jóra sikerült. Volt szerencsém kipróbálni, minőségi minden egyes része. :K

.::> <::.

(#41) Depression válasza upszilon (#7) üzenetére


Depression
veterán

Agyam eldobom!
A nagyítás megy, de a nagyított kép felbontását meg nem látod? A gép kijelzője 800*480-as, míg te egy 400*231-es képet képes voltál róla kinagyítani, és ez alapján kritizálni, az egyébként is tetszőlegesen multi-touch-csal (két újjal) nagyítható/kicsinyíthető szöveget.

z0d1AK:

Amiket hiányoltam:
Flash támogatás majd a froyo-val jön csak.
RAM: 512MB, ROM 512MB, 2GB belső tárhely az alkalmazásoknak.
Van benne rádió.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#42) SzTomcat válasza upszilon (#25) üzenetére


SzTomcat
csendes tag

Őőő tekintve hogy már egy olcsó noname szarban is lehet állítani a betű méretett, így kétlem hogy ebben ne lehetne, és tádám még te is látnád amit szeretnél.

Itt a vége, fuss el véle!

(#43) upszilon válasza Depression (#41) üzenetére


upszilon
őstag

OK.

(#44) Napfénysüti

Érdekes kütyü. Tabletnek én kicsinek érzem míg telefonnak meg túl nagynak de biztos van akinek ez felel meg a legjobban. Elölről elég pofás viszont a hátulja szerintem ronda. Az ára meg kicsit sokkolt. Gondoltam hogy nem olcsó de hogy 180k. :Y

Més que un club!

(#45) qdak válasza z0d1AK (#1) üzenetére


qdak
addikt

grat a cikkhez kollega!

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#46) madstunt


madstunt
addikt

vörösben gyönyörű.

[ Szerkesztve ]

(#47) geri005


geri005
tag

Bár ha megnézzük... nem mondom, hogy nem fogadnék el egyet ha hozzámvágnak, de kövezzetek meg, ennyiért inkább iPad-et veszek.

(#48) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Jó kis cucc, csak az ára nem nekem való. :N

(#49) Inarus válasza Depression (#41) üzenetére


Inarus
addikt

"2GB belső tárhely az alkalmazásoknak"
:Y és persze "lájk"... :)

(#50) nejlon


nejlon
csendes tag

Üdv!
Vajon kapható lesz valamelyik telefon szolgáltatónál?

Védd a fákat, egyél hódot!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.