Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [DEJVID:] srtusrut

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Azt hittem, hogy én is kapok egy piros lapot, aztán nem. Valahogy mindig megúszom, bár nem különösebben érdekelt volna. Jó feszegetni a határokat, aztán egyszer vége lesz ennek is, mint mindennek.

[ Szerkesztve ]

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Lehetne kicsit bővebben? Fogalmam sincs, miről van szó.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) vans? válasza Vakegérke (#2) üzenetére


vans?
őstag

CseZe kitiltasarol.

hábm bábm

(#4) DEJVID válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


DEJVID
őstag

Szerintem a burkolt rasszizmus nem határfeszegetés, elvileg szólásszabadság van. A gyakorlat persze mást mutat.

(#5) koshmar


koshmar
őstag

CséZé lesz itt a nagy mártír? A halott hős,? :)

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#6) gamek!ller válasza koshmar (#5) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Úgy látszik.. :D Szerintem megérdemelte, én normálisat egyszer sem tudtam vele beszélni.. Pedig aztán itt ha van valakiknek igazság érzetük, én köztük vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#7) Lenry válasza DEJVID (#4) üzenetére


Lenry
félisten

ez egy magáncég által üzemeltetett fórum, amelynek szabályzatát a fórum üzemeltetői határozzák meg, és ezen fórum aktuális szabályzata tiltja:

minden olyan hozzászólást, amely faji, vallási, nemzeti, nemzetiségi, nemi, politikai, egyéb hovatartozást sért.

ennek az égvilágon semmi köze a szólásszabadsághoz. ha nem tetszik, nem kell itt fórumozni, aki pedig mégis szembehugyozik a széllel, az ne csodálkozzon, ha hugyos lesz a lába.

(#6) gamek!ller én szinte minden esetben egyetértettem vele, az adott esetben is, ettől függetlenül tudnia kellett volna, hogy meddig mehet

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) Gergő_


Gergő_
őstag

a rasszizmus kicsit más dolog nem?
a tapasztalatokon alapuló véleménynyilvánítást kell így büntetni?
ne legyünk már ennyire politikailag korrektek, el fog veszni az individuum

(#9) Csemike válasza gamek!ller (#6) üzenetére


Csemike
csendes tag

"Pedig aztán itt ha van valakiknek igazság érzetük, én köztük vagyok."
Ezt mindenki így gondolja magáról. :DDD

(#10) koshmar


koshmar
őstag

Ha rasszista is volt (kétlem), akkor is magában tarthatta volna.
És akkor semmi baj nincs. Szerintem.

Иван "ezért el kell fogadni, hogy azért banolnak és azt, akit akarnak"-
Hozzátenném: joggal, nem ok nélkül.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#11) Иван válasza DEJVID (#4) üzenetére


Иван
őstag

Én ezt máshogy látom. Mivel nem a tied a felület, hanem a logout tulajaié (akik a modi jogokon keresztül szólnak bele a dologba), ezért el kell fogadni, hogy azért banolnak és azt, akit akarnak. Nincs miért hőbörögni. Illetve lehet, csak változtatni nem fogsz ezen semmit. A saját várában mindenki maga az úr. Itt VAN választásod, és itt hagyhatod a közösséget.

Másrészről én is úgy gondolom, hogy a politika az életünk része, kulturált keretek közt én is bármikor beszállok a témába. Csak vannak olyan dolgok, amiket mondjuk úgy, itt nem illik feszegetni.

Meg hát tudod, a (szólás)szabadság addig terjed, amíg más szabadságát nem korlátozod. És ez mindenkire vonatkozik. Nem kell a dolgot túlspilázni: aki bűnös, bűnhődjek.

Ugye-ugye az a fránya törvény előtti egyenlőség. :N

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#12) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Van valami dokumentáció, hogy átláthatnám a történteket?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Ahogy elnézem, ezt a topikot is zárják majd!

Mellesleg valamennyire ismertem CséZé munkásságát, helybeli is volt, nekem nem akadt vele gondom, de valóban kibírhatta volna, hogy ne szólaljon meg! :(

when the sun shines, we'll shine together

(#14) Lenry válasza Vakegérke (#12) üzenetére


Lenry
félisten

[link]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Az összes itt lévő hozzászólás burkoltan rasszista, csak nagyon jól burkolják. Mindenkinek bant! Kényes téma volt amibe írt a bannolása előtt, de ott még nem indokolta semmi a végleges kitiltást.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#16) Gergő_ válasza mexicanraven (#13) üzenetére


Gergő_
őstag

Háááát, ha ezt a topikot is zárják... :(

(#17) darál0w


darál0w
Jómunkásember

ki az a CSéZé? :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#18) Lenry válasza Cthulhu Dawn (#15) üzenetére


Lenry
félisten

utolsókat csöpögtette a pohárba és ezzel tisztában kellett lennie...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19) Vakegérke válasza darál0w (#17) üzenetére


Vakegérke
veterán

Te tényleg ilyen jól tudsz mulatni egy társ elvesztésén? Szánalmas.

- o -

Ami azt illeti, nem véletlen nem szólaltam meg abban a topicban.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) darál0w válasza Vakegérke (#19) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

aki nem tud viselkedni...

társ? nem volt ő nekem csak egy forumozo. de megsirassam?

bajod van velem egyébként?

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#21) Vakegérke válasza darál0w (#20) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gusztustalannak találom, hogy egy kitiltott fórumozó kapcsán humorizálsz. Ennyi a bajom, ne tetézd azzal, hogy válaszolsz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22) darál0w válasza Vakegérke (#21) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

miért ne válaszolnék...hisz' rolam nyilvánítottad ki a véleményed.

sajátos a humorom. ha nem tetszik ne válaszolj a postjaimra...hogy a te "szavaiddal" éljek. :P

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#23) Gery15


Gery15
addikt

Már akkor tudtam, hogy kampó lesz neki amikor megláttam a bejegyzését.
És én nem is bánom, hogy nem lesz itt.
Bye.

HyperX

(#24) DEJVID válasza Lenry (#7) üzenetére


DEJVID
őstag

Tudom jól, csak nem értem, miért ilyenre kellett ezeket a szabályokat írni. A politikai korrektség mindenek előtt, az álszentséget meg hírből sem ismeri senki.

(#25) lezso6 válasza DEJVID (#24) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Azért, mert a fenti témák erősen hangulatkeltőek (flame). Ezt tessék megérteni.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#26) #19617792 válasza DEJVID (#24) üzenetére


#19617792
törölt tag

A szabályok ilyen formában jók azért, mert ha faji, nemi, politikai kérdésről van szó, ha egyszer beindulnak az indulatok, akkor hiába szeretnénk, sose tudjuk kordában tartani és nagyon nem emberi hangnemben folyik tovább a "társalgás", ami nem megengedhető senkinek sem. Viszont abból a szempontból igazad van, hogy nem beszélhetünk mindenről, és a mindenbe a politika, faji kérdések is beletartoznak, így a teljes szólásszabadságunk korlátozva van, de a két rossz közül ez a korlátozás a kisebbik rossz.

[ Szerkesztve ]

(#27) Psychonaut válasza DEJVID (#24) üzenetére


Psychonaut
addikt

Neked a mierttel nem is kell foglalkoznod. Ez van, ezt kell elfogadni.

(#28) Gergő_ válasza #19617792 (#26) üzenetére


Gergő_
őstag

Egyetértek veled, de szerintem régen rossz, amikor egy blog szekcióban nem lehet politizálni, hétköznapi eseményekről szabadon beszélgetni, véleményt megosztani.
El kéne tudnunk választani a tapasztalatokon alapuló véleményt és az alaptalan fals előítéleteket, ez is időt igényel...

(#29) dízelracer válasza Vakegérke (#21) üzenetére


dízelracer
senior tag

Ez a hangya akkor is röhögött mikor engem kirúgtak szintén cigányozás miatt, mondjuk az más volt mert én is hangosan röhögtem saját magamon a gép előtt ülve mikor szembesültem a dologgal :DDD

(#30) Lenry válasza Gergő_ (#28) üzenetére


Lenry
félisten

egy darabig lehetett, aztán egy időben megsűrűsödtek a cigányokkal kapcsolatos hírek, és akkor nehezen kezelhetővé vált a dolog és ettől a ponttól kezdve már nem lehetett.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#31) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

szerintem a c, meg zs kategóriás dolgokat hagyjuk meg a labancinfo szakértőinek.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#32) #19617792 válasza Gergő_ (#28) üzenetére


#19617792
törölt tag

Ebből a szempontból egyetértek veled, úgy lenne teljes a dolog, ha tényleg mindenről lehetne beszélni, csak az van, hogy különösen faji, politikai kérdésekben az indulatok nagyon hamar elszabadulnak és tarthatatlan irányt vesz az egész téma, ami senkinek sem jó.

"El kéne tudnunk választani a tapasztalatokon alapuló véleményt és az alaptalan fals előítéleteket, ez is időt igényel..."

Ezt támogatnám én is, de nehéz feladat, és tegyük fel nekem, neked, bárkinek sikerülne, de valakinek meg nem, ő ír valamit, az bombaként robbanna abban a topikban, akkor az egész tartózkodás hiába való volt, lavinaként zúdulna minden elfojtott düh. Akkor meg ott volnánk, ahol a part szakad.

[ Szerkesztve ]

(#33) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Ez lett a vége? Hát ahogy így utólag végigolvastam a hsz-eket csoda, hogy csak a topic-indító kapott pirosat, bár gondolom azért mert neki nem ez volt az első.
Volt neki egyéni avatarja is régebben, nem? Jól emlékszem?

(#34) darál0w válasza dízelracer (#29) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

de téged meg is sirattalak volna, ha nem lett volna poén :D:D

de ő senki nem volt nekem... :U

meg ha lett is volna vki...hadd döntsem már el én, h hogyan nyilvánulok meg.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#35) #19617792 válasza Nordic (#33) üzenetére


#19617792
törölt tag

Volt neki egy kékes-szürke farkasos arcképe. :)

(#36) Nordic válasza #19617792 (#35) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Akkor jól emlékeztem a blökire. Nem akarok senkinek rosszat, de azon része szerintem kicsit "igazságtalan"(lehet ne ez a jó szó rá, ezért is idézőjeles), hogy csak őt fenyítették meg. Nem mondom, ő valóban hibás a bann-ért, de voltak ott azért hejj de kutya hsz-ek más embertől is.
Néha nekem is nehéz megállnom, hogy egy egy komolyabb/neccesebb témához ne írjak valami bannal egyenértékűt, de eddig sikerült.

(#37) mexicanraven válasza #19617792 (#35) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Ezüst nyíl!:(

when the sun shines, we'll shine together

(#38) Varoz


Varoz
őstag

Ez egy nagyon ingoványos téma. Sokszor nehéz megállni, de hanyagolni kell. Megvan a véleményem nekem is, de valóban csak az indulatok szabadulnának el.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#39) Vakegérke válasza darál0w (#34) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem tudom ki vagy, mi vagy. Az viszont tény, hogy ennyire érzéketlen, közömbös, mások kárán humorizáló, örvendő fazonnal még nem találkoztam a PH!-n.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#40) Psych0


Psych0
őstag

Már megint bizonyították az aláírásom.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#41) sz4blya


sz4blya
csendes tag

mindig igaza volt
:O
reméljük egyszer viszont látjuk újra itt

amúgy nekem is meg volt mondva, hogy egy "rasszista" hozzászólás, és repülök megint, szóval nekem is vigyáznom kell... de van, aki nem tud elmenni az igazságtalanság mellett...

egyébként meg teljesen hibásnak tartom ezt az egész polkorrekt tanult viselkedésformát, az oktalan gyűlölet, na az rasszizmus, a tapasztalatokon alapuló előítélet meg...

ismerek olyan ... embert, akit nagyon bírok, vagy éppen kifogástalan viselkedésű ... költőt. a fura az, hogy sok dologban egy véleményen vagyunk...

rip CséZé

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#42) moha21


moha21
addikt

Igazából ő leírta/ linkelte azt amit sokan nem mertek, vállalta magát, tehát legalább korrekt volt. Tudnék mondani nem egy embert akitől szívesebben megváltam volna.

A másik meg,hogy én is emlékszem figyelmeztetve, bannolva lett. ( ugye a farkas ), aztan most nem lehetett volna dobni neki egy p.ü.-t, hogy ugyan má zárjad/ töröld ezt a szart.
Néhány ember annak örül egy "trollal" kevesebb, pedig szerintem ez nem így volt.
Mondom ezt úgy, hogy az esetek 70%-ban nem értettem egyet vele.
Nem fogok sírni miatta éjszaka és mártír sem lesz, sőt tényleg feszegette a határt ezt is elismerem, de ezt a zérótoleranciát nála sokkal súlyosabb ebereknél alkalmazták.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#43) dízelracer válasza moha21 (#42) üzenetére


dízelracer
senior tag

Na igen. Az ember csak akkor tudja meg hol a határ ha már átlépte azt. Lassan elgondolkozom azon, hogy töröljem a cigány áldás c. bejegyzésem mielőtt még valaki habzó szájjal rohan a mod.ker.-be rááásszistának kikiáltva engem. :D

hangya.: lehet 2hónap múlva siratni fogsz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44) darál0w válasza Vakegérke (#39) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

akkor most már ezt is magadénak tudhatod. gratulálok. ;)

#43) dízelracer mi lesz 2 honap mulva? vmi választás? :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#45) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

CséZé még mindig azért lett kirakva, mert "A Logout.hu és a Gamepod.hu oldalon megjelenő írásokban, továbbá a Prohardver lapcsalád fórumain és blogjaiban nem kívánunk teret adni direkt aktuálpolitikai, faji, kisebbségi kérdéseknek." Ennyi, a vélemény teljesen irreleváns, fórumon vagyunk. Ezt kéne megérteni, de én már nagyon unom, úgyhogy abbahagytam.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#46) kenwood3


kenwood3
őstag

Az igazság az , hogy én se nagyon sajnálom mert tényleg 1 troll volt :U

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#47) Pukkancs válasza Vakegérke (#39) üzenetére


Pukkancs
tag

Hagyjad, csak élvezi, hogy trollkodhat.

(#48) hNp88


hNp88
aktív tag

vissza se jöhet? :F :( volt pár érdekes megnyilvánulása ami nélkül mindenki jól meglett volna (trollkodás), de alapjaiban egy szimpatikus embernek tűnt...

[ Szerkesztve ]

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#49) Viktor77 válasza hNp88 (#48) üzenetére


Viktor77
titán

Nem mondom, hogy nem, mert jöttek már vissza olyanok, akikről soha nem gondoltam volna, de az egyik leghosszabb adatlappal rendelkezett, így nem sok esélyét látom.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#50) proci985 válasza #19617792 (#32) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

pontosan. és nagyon hirtelen szokott tarthatatlanba csapni.

pár határeset témában pedig rendszeresen megesett, hogy a kommentelők kb fele moderátor volt. viszont alapvetően beszélgetni jöttek, szóval... nekem meg mindegy, hogy mi van a másik neve alatt, amíg jó beszélgetőpartner. anno pl 19.sz vége témában sok érdekes nézőponttal lettem gazdagabb egy ilyen topik kapcsán.

a tiltásnak viszont megvan az az előnye, hogy nem megy át minden topik offba/flamewarba a politika témakörben. ld bloghun pár (sok) blog.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [DEJVID:] srtusrut
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.