Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) DeFranco válasza nemlehet (#19) üzenetére


DeFranco
nagyúr

10 fontosabb dolgot fel tudnék most sorolni egy xboxnál. Ha ez lesz a siker kulcsa és semmi más nem válik be, akkor lehet róla szó, de annak a pénznek most nagyon sok jobb helye van.

@D1Rect: köszi :)

@Dany007: mérsékelten reklámozom. nem titok, de nem kürtölöm vele tele a fórumot

[link]

@elektrotank: köszi :)

@Aweriot: jöhet, de valamivel irányítottabbra gondoltam

@Goose-T: nincsenek barátaim :D

@hoffman_: írtam, kettlebell nem. ne menjünk bele, értékelem becsülöm, nem. kinect fáj a szívem de amíg nincs ingyen :U

@ittakary: persze, ez így fura, hogy negatív-negatív-negatív felsorolás, de ennek az az oka, hogy persze én is gondolkodtam rajta magamtól, van is egy kb. elképzelésem, de nem vagyok vele megelégedve. ezért írtam meg ezt a bejegyzést. arról, hogy mi jöhet szóba nyilván azért nem írok, mert friss gondolatok, új ötletek kellenek, nem akarom elvinni egy irányba sem az inputokat, viszont a felesleges vakvágányokat, amiket alapból kizártam érdemes levágni. ezért van a lista, hogy ez nem az nem amaz nem. ami ebbe belefér, az minden jöhet, lehet nem lesz megfelelő, de mindenképpen hasznos input.

az aerobicra amúgy ha megfigyelted nem azt írtam, hogy nem, hanem hogy keresek jobbat. nem véletlen. ez a b vagy inkább a c terv, mert amúgy éppen a kritériumoknak megfelelne, de lehet van jobb. ezért keresek jobbat. ha nincs, még az is lehet, hogy ez marad. adott esetben azt pl. el tudnám képzelni hogy valaki valahol valakiknek kiadott egy - nevezzük így - férfi aerobic dvd-t, vagy azzal a kifejezéssel élve, amit 7 mutatott, home workout dvd-t, ami mégsem gyúrás, hanem egy ilyesfajta átmozgató program. formen.

nem vagyok amúgy nőisportfób, jártam én már egy csokor 50-es 60-as nővel tai-chi edzésre egyedüli férfiként, az jó is volt, csinálnám, de minden pozitív tulajdonsága ellenére nem elég. egyedül meg azt nem lehet csinálni, mert ott maxifontos a pontos kivitelezés, valakinek látni kell, ellenőrizni kell.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.