Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) mephi666 válasza #72042496 (#37) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát na... előbb azt akartam én is csak kihozni, hogy nevetséges, hogy a bűnösök általában megúsznak mindent, másokat meg kis hülyeségekkel szívatják... amikor az eset történt, mindenki mondogatta, hogy: "hűűű, ezért xy-t tuti, hogy bevágják, mert fügéje van és 1este 1 kisebb és egy nagyobb balhéban is bennevolt..." aztán nagy lóf@szt... ez a nevetséges... meg az, amit olyantól hallottam, aki pont a törvény szolgálatában állt: "ha netán úgy alakul, hogy a saját lakásodban leszúrod a betörőt, akkor szépen vacsoráztasd meg a konyhakéssel és azt kell hazudni, hogy ő támadott" (ha pedig esetleg "csak" maradandó sérülést okoznál neki, szúrd agyon mert mindenki jobban jár, ha már nem tud beszélni... egyébként te szívod meg mindenképp)

szerintem amúgy a topik zárásra fog kerülni idővel, ha elharapóznak a dolgok... márpedig nagyon nehéz ilyen témával úgy foglalkozni, hogy egyik irányból sem lépjük át a határokat...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.