Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dany007


Dany007
veterán

Ezt nevezik ma divatnak? Van aki ilyet vesz egyáltalán?

[ Szerkesztve ]

(#2) VladimirR


VladimirR
nagyúr

hehe :]
ez es ez egy volt lakotarsame (~20 eves csaj) volt
mikor kerdeztem tole, honnan van, azt mondta, az anyja vette neki...

p.s.: elnezest a kepekert, teloval keszultek
p.p.s.: ha valaki nem tudna kivenni: rozsaszin alapon feher halalfejek tarkitjak a labbeliket

[ Szerkesztve ]

(#3) cizoe


cizoe
őstag

Te úristen... EZ a póló (a papucs még hagyján, mert azért azt csak otthon hordod) áá. Aztán csodálkoznak ha 7éves kislány baltával kinyírja a nagyit. :o

(#4) tkazmer


tkazmer
addikt

valóban nem egy szerencsés választás. bár amennyire én emlékszem, 7 éves koromban abszolut nem érdekelt, hogy mi van rajtam,(most is csak az a fontos, hogy kényelmes legyen:) ) így egy ilyen sem hiszem, hogy hatással lett volna rám akkor.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#5) Dany007 válasza tkazmer (#4) üzenetére


Dany007
veterán

Persze, én sem arra gondoltam egyből... De mondjuk egy ilyen után lehet, hogy nem tartaná elég ilyesztőnek a gyerek a hypo-s doboz oldalán lévő halálfejet...
Meg egyálltalán az egész abszurd...

(#6) Thunderzolee

Hypós doboz...
ehhehh.. erről jut eszembe egy régi vicc:

Nagymama szól a konyhából az unokához:
-Kisleányom, légyszíves hozd ki a spájzból azt a hypós dobozt ami a savanyúság feliratú polcon van, a baracklekvárok mellett, rá van írva, h málnaszörp. Ecetet akarok önteni a bablevesbe.. :))

Amúgy ez a rózsaszín szívecskés-halálfejes izé, ez nem az emós divatvilághoz tartozik?
(Úgy emlékszem onnét ered.)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#7) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Csinos. Szerintem veszek magamnak.

Rip and tear

(#8) legiaap válasza Dany007 (#1) üzenetére


legiaap
nagyúr

Persze, hogy van aki felvesz ilyet. Ilyeneket a EMO-sok hordanak..."kissé elkorcsosult nemzedék"

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.