Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Értem én, hogy gőzgép de mi hajtja? :F Mármint, milyen szettet (kazán, akku, stb) használsz hozzá? Mert azért az se mindegy. :)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) petipetya


petipetya
nagyúr

Off. Csodálkoztam is a költői címen, amikor azt hittem hogy az Acer Liquid sorozat egyik tagjáról olvashatok majd. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#3) Dany007 válasza lezso6 (#1) üzenetére


Dany007
veterán

Való igaz, tényleg kihagytam.
Jelenleg egy mezei Helix V3-at szívok 1,8 ohmos kazánnal. 1600mah-s eGo akksiról.
Próbáltam már mezeibb Aspire alsókazános integrált partont. BDC és BVC kazánokkal is. De igazából th-ban sehol se voltak a Helix V3-hoz képest. Persze ezeket is próbáltam különböző ellenállású kazánokkal. És a gőz az sokkal durvább is volt. Az íz meg kb hasonló. Valószínűleg VV WV moddal már jobban kilehetne hajtani.
Ettől függetlenül érdekes, de ugyanazon az eGo akksin a Helix V3 sokkal jobb th-t produkál.
Plusz rövid időre próbáltam Nautilus Mini-t is. Igazából csak teszt erejéig egy komolyabb modon.

(#4) greenity


greenity
aktív tag

Szép válogatást szedtél össze :)

Nálunk is a Helix V3 dívik. (na nem én szívom...)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#5) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Lehet elkerülte a figyelmem. De hol a vérben van nikotinos liquid ebben a rohadt országban? :D

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#6) Dany007 válasza alkatraz3000 (#5) üzenetére


Dany007
veterán

Hivatalosan sehol. :)
Viszont a webshopok rogyásig vannak vele.
Itthon nem lehet nikotinost árulni, ellenben egy mondjuk Szlovákiába bejegyzett webshop simán szállíthat az Eu területén gond nélkül. Így igazából minden magyar boltosnak van egy szlovák webshopja ahonnan bárki bármit rendelhet teljesen legálisan.

[link] [link]

Persze fontos, hogy csak az ismert, minőségi márkákból válasszon az ember. Holmi noname meg nem nevezett liquidet nem veszünk.

@greenity:

Érdekes egyébként. Nyilván azért, mert felső kazánosnak eleve nagyobb th-ja mint egy sima meghajtású alsónak. Aztán ha az ember vesz egy komolyabb fesz. állítós modot azzal már az alsósokból is durva hatásokat lehet kihozni.

(#7) turai_ válasza Dany007 (#6) üzenetére


turai_
tag

Nyilván azért, mert felső kazánosnak eleve nagyobb th-ja mint egy sima meghajtású alsónak.

A Kayfunom nem igy gondolja :P

[ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf / || echo *Click*

(#8) lezso6 válasza Dany007 (#3) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kanger T3s-t ajánlom, ugyanúgy eGo, pár miliméterrel bumzlibb, de sokkal jobb a TH-ja, több a füst, nekem nagyon bejött. a Helix V3 ezután műanyagizű. :D Karbantartani se nehezebb, ráadásul után lehet tölteni, tisztítani, anélkül, hogy ki kéne önteni a löttyöt.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#9) Dany007 válasza lezso6 (#8) üzenetére


Dany007
veterán

Próbáltam azt a Kangert. Nekem szétkaparta a torkomat. Tényleg ontotta a gőzt meg minden, de olyan érzés volt, mintha direktbe küdné neki a torkomra, mintha szívni se kellene.
Egyik kollégám is azért váltott Aspire-ra 3 hónap Kanger után, mert kaparta a torkát, holott ő már akkor csak 6-os niket szívott. Mondjuk az ízekről nem tudok nyilatkozni, mert annyi ideig nem szívtam.

Ha már íz, akkor egy Nautilus minit használnék hosszabb távon is egy moddal megküdve rendesen 11-12W-on.

@turai_:

Az lehet :D De én még nem akarok elkezdeni tekerni. Első körben egy jobb mod kéne, de egyelőre még sajnálom rá a lóvét.

(#10) gabesszg


gabesszg
aktív tag

Először is köszönöm az írást nekem aki kezdő (2-3 hónapja vagyok e-cigis) jó mások bővebb tapasztalatait olvasni, a liquidekről :B annyival kiegészíteném, hogy nekem most pl pont babylon van mind a kettő kis gépezetben és úgy vagyok vele, hogy el lehet szívni (kevés liquid van már és jövő héten rendelek :DDD ) nem kávézok nem is szeretem a kávé illatát de nekem leginkább a dobozos tejeskávé jut eszembe róla (szóval nem rossz de nem is jó (szerintem) ) :D .

[ Szerkesztve ]

(#11) lezso6 válasza Dany007 (#9) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mar? Ilyet még nem hallottam. Pedig én nem vagyok kemény dohányos (3 évig analógoztam), lakótársam viszont az, de neki is jobban bejön.

Nem tekersz még ellenálláshuzalt sajátot? Pedig az nem árt, ha magadnak tekered sokkal jobb. És nem nagy cucc megcsinálni, egyszer elkezded, s a gyári vackokat reflexből ki fogod dobni a jövőbeli új kazánokból. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#12) Dany007 válasza lezso6 (#11) üzenetére


Dany007
veterán

Kapar. Nem is foglalkoztam vele, mert gondoltam az én hülyeségem vagy, hogy valami szar utángyártott kazán volt abban a Kangerben...
Aztán kollega is mondta hogy neki az a legnagyobb baja ezzel a kazánnal hogy úgy kaparja a torkát! Mondom hoppá! Pedig ő csak 6-os nikkel szívta.

Most ő is ilyen Aspire alsó kazánosból szívja a cuccot. De ennek meg alap akksival nincs akkora th-ja. Tehát nem üt torkon olyan erősen.

Mert ugye ment kis vita a topikban arról, hogy mi is a th pontosan. Nekem a torkon rúgást jelenti. :) Mikor beleszívok és letüdőzöm olyan, mintha torkon rúgna...
De volt, akinek pl a torok kaparást(!) jelentette a th! Na az viszont nekem konkrétan kellemetlen és sose éreztem olyat igazi ciginél.

Nem, még nem tekerek. :) Most még az ízeket próbálgatom. Illetve megtalálni azt az 5-6 féle lötyit amit bármikor elszívok.... Hogy legyen egy fix.
De természetesen a hosszútávú célok közt van a tekerés is, illetve a saját lötyi gyártás is. Majd...

Most gondolkozom, hogy egy VV-s akksi plusz Nautilus mini legyen a következő vagy valami Kayfun és a tekerés szintén egy VV-s akksival. Majd pár hónap múlva persze.

@gabesszg:

Bizony a Babylon ilyen. :D Vigyázni kell vele. Nem gyenge cucc. És ez bizony van akinek bejön van akinek nem.

(#13) turai_ válasza Dany007 (#12) üzenetére


turai_
tag

Egy jobb fajta Kayfun replika + Vamo V6 (R2)/7, es meg arban is jol jossz ki.

[ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf / || echo *Click*

(#14) Dany007 válasza turai_ (#13) üzenetére


Dany007
veterán

Igen a Vamo V6-ot néztem ki én is. De ugye kell még hozzá jófajta cella meg töltő...
Egy Spinner V2-t 10k-ból megúsznék. Egy Vamo V6 kompletten meg 20k alatt nem jönne ki. (hazai webshopban szeretném venni)
Még agyalok. :)

(#15) turai_ válasza Dany007 (#14) üzenetére


turai_
tag

Igen, ugy mar mas, nem vettem figyelembe, hogy neked ezek nincsenek. Toltobol Xtar MP1S, cellabol pedig Samu ICR18650-30A (6x :Y), nekem ezek vannak.
Tolto a huzos, akksi ebayrol 3500 penz 2db.

[ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf / || echo *Click*

(#16) Dany007


Dany007
veterán

Bővült a kínálat. :) Immár 25 különböző íz jellemzése található meg, természetesen szubjektív megítélésem alapján.
Viszont már változott a készlet is. Immár egy VV akksival tolom az Aspire BVC-s kazánt. Kicsit másvilág, mint a Helix V3. Van amiben rosszabb, de sok mindenben meg jobb így.

(#17) DIESELPOWER


DIESELPOWER
aktív tag

Ez a topic halott?

(#18) TheCsics válasza DIESELPOWER (#17) üzenetére


TheCsics
csendes tag

Örülnék, ha beindulna megint :)

(#19) ralfee106


ralfee106
tag

Sziasztok! Dohányos ízajánlásokat szeretnék kérni azoktól akik elsősorban a dohányos ízeket kedvelik! Ha van valami tuti tipped ki vele, nekem leginkább a mézes dohányos íz ami bevált pl maxx blend (tpa)....

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.