Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95886) hcl válasza cof (#95880) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Lehet így használni, csak erősen Jackass :D Nekem is van XP-s virtuálgépem, de nem azon netezek. Nem arra való de pl. a Heroes 3 jól megy rajta, meg egyes EEPROM író progik is :)

"Most megint jön egy virtuális pofon biztos, mert vírusirtót sem használok már ezer éve. "
Mondjuk a Win7-ben a végén már volt Defender :)

A tudatos használat nem "előny", hanem alap lenne.

A biztonság egyik alaptétele, hogy nem lehetsz benne biztos, hogy nincs semmi gond, csak hogy nem jelezte semmi :D
Amúgy nekem is régi cuccaim vannak, mert az újak drágák, de azok úgy válogatva, konfigolva, és úgy ellátva szoftverekkel, hogy azt ki lehessen engedni netre.

@opr : "es tudom, hogy valamilyen szinten ezzel kozvetve bunozoket segitek es partolok, "
Ennyire azért nem hiszem, hogy durva lenne egy régi OS használata :)

iOS oldalon szerintem ugyanaz van, mint máson, csak az Alma 5-6 évig szokott updateket adni, ez az egy jó tulajdonságuk (meg hogy nem lassulnak durván a cuccaik). A 2016-os iPhone SE támogatása idén ér véget, és utána még stikában szoktak kiadni patcheket (tavaly vagy tavalyelőtt még jöttek iPhone 5s-re is...)

@fatpingvin : OK, de az outdated OS nem jelenti azt, hogy tutira bitnet tagja lesz, ahogy azt sem, hogy nem. Schrödinger hackje :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.