Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95885) fatpingvin válasza opr (#95884) üzenetére


fatpingvin
őstag

a "csak ésszel kell netezni" témára még annyit, jellemzően pont azok szokták a legnagyobb hülyeségeket csinálni akik ezt hirdetik. leginkább azért mert valójában fogalmuk sincs arról hogy mit jelent az hogy "ésszel netezni", valami korai 2000-es évekből ránk maradt, akkor talán még aktuálisnak számító általános irányelvből táplálkoznak.

amúgy meg érthető hogy ennyire terjed, ugyanis egy kiváló önfelmentésre ad lehetőséget, elvégre sokkal jobban hangzik az hogy "én aztán nem követem a trendeket, jó ez így csak tudni kell használni amit ÉN természetesen tudok" mint a tényszerűséghez sokkal közelebb álló "nem értek hozzá, vagy csak nem követtem a fejlődést, eddig még megúsztam valahogy de inkább nem foglalkozom vele mintsem hogy kiképezzem magam vagy neadjisten hallgassak azokra aik értenek hozzá"

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.