Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95882) opr válasza fatpingvin (#95879) üzenetére


opr
veterán

Pontosan igy. Nagyon tudom utalni, amikor valaki mindenhez IS ert, es megprobalja megaszondani a konkret szakembernek. Akkora buta marhasag, hogy nem igaz. Azert van a szakember, hogy megmondd neki a bajodat, aztan szepen, csondben, kussolva jatszodjal a sarokban, amig meg nem oldja, utana menj oda es koszond meg szepen, aztan mindenki megy az utjara megfelelo kompenzacio utan. De amikor egy lelkes, jo szakinak, aki joesellyel az egesz rohadt eletet erre teszi fel probalja valaki megmagyarazni, hogy nincs igaza, mert neki erzesei vannak az ugyrol, az ki tudja nalam b@szni a budiajtot de azonnal.

Security-bol En is kb ennyit tudok, meg azt, hogy pont eleg nagy kockazatot vallalok onmagaban a win meg a droid hasznalataval, nem kell meg tetezni azzal is, hogy baszok frissiteni is. Alapbol halalos kombo, na. Viszont ha ennel melyebbre kell menni secu teren, nem pofazok, hanem kerdezek. Aztan orulok annak is, ha egyaltalan elsore ertem a valaszt. De az biztos, hogy nem mondok neki ellent, maximum szukitjuk a scope-ot a realitasokkal, mint pl hogy ertem, mit beszelsz, de nem, leszarom, nem fogok otthonra managelt switchet vasarolni 24/7 remote supporttal (valos valasz valos tanacsra). :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.