Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32851) janeszgol válasza kenwood (#32848) üzenetére


janeszgol
félisten

Nagyon gátlástalan az ürge. Nekem nem lenne pofám ehhez, igaz bátorságom sem.

(#32852) olle válasza janeszgol (#32851) üzenetére


olle
senior tag

Nem pofa kell hozzá meg bátorság oda elég az izom is. :D

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#32853) madgie válasza olle (#32852) üzenetére


madgie
titán

Lehet izom, ha nem zártam be a kutyát :D

(#32854) maláj válasza kenwood (#32848) üzenetére


maláj
őstag

a karma nem válogat :DDD

(#32855) kenwood válasza janeszgol (#32851) üzenetére


kenwood
veterán

ez nem valaminek a meglete,hanem valaminek(gerinc) a hianya. parezer forintert ilyen szinten lemenni kutyaba. tobb,mint 1 ora eltelt,de meg sokkos allapotban vok.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#32856) 7s26c válasza maláj (#32854) üzenetére


7s26c
senior tag

M - pakettes.....

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#32857) Beretvás válasza seniman (#32846) üzenetére


Beretvás
addikt

nem tul választékos az uriember szokincse..:DDD

(#32858) TaaT válasza kenwood (#32848) üzenetére


TaaT
veterán

Ilyenkor ér aranyat ez a kis műanyag. [link]

Anno bementem egy számtechboltba, beszéltem az egyik eladóval, a másik közben valamilyen konfigot szedett szét és pakolt ki az asztalra kicsit odébb, de más dolga akadt és elment. Mikor visszajött az ember akivel beszéltem odaszólt neki hogy meg ne lássa még egyszer hogy nem rakja fel a socket cover-t ha nincs benne proci. :)

Give them hell Ukraine!

(#32859) DJGABI válasza Beretvás (#32857) üzenetére


DJGABI
addikt

végülis, mondhatott vna durvábbakat is :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#32860) kenwood válasza TaaT (#32858) üzenetére


kenwood
veterán

ezt le kell szedni eladas elott. kulonben nem tud meggyozodni a vevo,h minden lab rendben van.akkor is megserulhet a foglalat,amikor ez le/fel kerul. az ujabbak mar nem a fem "ajto" ala,hanem fole mennek. [link] sokkal biztonsagosabb,mert felnyitod az ajtot,es ugy pattintod le. nem krll az erintkezok kozeleben matatni. igazabol en akartam kinyitni,csak amig elmentem a kapcsoloig,aktivalta magat a gyoker.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#32861) TaaT válasza kenwood (#32860) üzenetére


TaaT
veterán

Minden ellen nem véd, de az ominózus esetben pont védett volna. :B

Give them hell Ukraine!

(#32862) Ispy válasza seniman (#32844) üzenetére


Ispy
veterán

Igazából nem értem ez mire jó :F Mindenkinek joga van annyiért árulni, amennyiért akarja. Vagy ez most poénos volt? Ha valaki rámírógatna, hogy megtanítsa, miért mennyit kérjek, akkor én nem lettem volna ilyen szofitikált....

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#32863) seniman válasza Ispy (#32862) üzenetére


seniman
addikt

Madárvadász.Megérdemli.Ennyi.

Hidd el,ha 20-25-ért árulja fel sem veszem,de ez az ár a pofátlanság határát súrolja.Amikor más tájékozatlanságából akar előnyt kovácsolni.Amúgy tényleg megvettem volna 15-ért,mert annyit ér is.

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#32864) Speed® válasza seniman (#32863) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Lehet ezt magyarázni..de ilyen stílussal nem csoda a reakció sem. Az alkunak is megvan a módja, ez nem igazán az. Ha engem ilyesmi stílussal talál be valaki, a válaszom is megér egy misét ;p

(#32865) seniman válasza Speed® (#32864) üzenetére


seniman
addikt

Poénra már csak akkor vettem,amikor elkezdett suttyózni.Komolyan adtam volna érte 15-öt,aki szerint meg többet ér annál,ott a link,megveheti tőle.

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#32866) Vertigo18 válasza Speed® (#32864) üzenetére


Vertigo18
addikt

Valljuk be, mindegy ki kezdte, nagyon egymásra találtak! :B

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#32867) customer114 válasza seniman (#32865) üzenetére


customer114
senior tag

Ma linkelj egy olyat, amiben valaki napját szebbé tetted privátban. :)

(#32868) vhw válasza customer114 (#32867) üzenetére


vhw
addikt

Visszaírna és megvenné mégis 50k-ért a kérdéses TV-t. :DDD

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#32869) customer114 válasza vhw (#32868) üzenetére


customer114
senior tag

Dobjuk össze a lóvét, fejenként 1-2 ezer. :D

(#32870) wolfman válasza kenwood (#32848) üzenetére


wolfman
veterán

Komolyan elkezdett veled vitatkozni olyan dolgon, amit te tökéletesen tudtál, bent a saját házadban a saját szobádban? Vagy te se voltál benne biztos (bár gondolom de)!?

Hát én kurvára nam vagyok nagydarab, de ha egy izomfasz bejön hozzám és szétkúrja az eladósorba való konfigomat, akkor bizony leüvöltöm és próbálkozok rávenni, hogy fizessen. Valószínűleg nem jutunk el a fizetésig, de én kiüvöltöm magam aztán elhajtom mint a magzatvizet! Ha PH-s az ember, akkor még be is írok a megfelelő topikba, hogy tudják csak miféle, bár ez se orvosolja a problémát!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#32871) kenwood válasza wolfman (#32870) üzenetére


kenwood
veterán

az anyagi kar parezer forint. nem er annyit az egesz. 100 %.
megneztem a foglalatot a talalkozo elott.
lattam ,ahogy mutatoujjal belenyul a foglalatba ,es ugy emeli meg az "ajtot'. tegnap kiduhongtem magam.mar tulvok rajta. o nem fog engem keresni,en ot. a storynak itt(remelem) vege.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#32872) Ispy válasza kenwood (#32871) üzenetére


Ispy
veterán

Tanulság: nem adod a kezébe, amíg nem vette meg. Vagy ha meg akarja nézni, akkor te szétszeded és megmutatod neki, de ő nem veheti kézbe.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#32873) kenwood válasza Ispy (#32872) üzenetére


kenwood
veterán

nagyjabol igy szoktam intezni, amiota egy fx 8150-et rakott be a sajat lakasomban egy vevojelolt rosszul,es letort 4 labat rola. (o sem fizetett)
bar azert sok vevo mondjhatja,hogy nem fog tobbtizezret fizetni valamiert,amihez hozza se nyulhat.
Itt annyi tortent,hogy verofenyes napsutes volt,de en a 110% miatt felkapcsoltam a lampat is,es addig el is intezte a foglalatot.

Egyebkent maga az anyagi kar tovabbra sem erdekel.ha valaki bocsanatot ker erte es eloldalog fizetes nelkul,kb. leszarom.
o viszont 50 centire allt tolem es rezzenestelen arccal a pofamba hazudott, teljesen hulyenek nezett.
ezt volt nehez feldolgozni,de kialudtam :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#32874) shteer válasza kenwood (#32848) üzenetére


shteer
titán

Ezután nem adod kézbe fizetés előtt :)

..szerintem jónak tűnik

(#32875) customer114 válasza shteer (#32874) üzenetére


customer114
senior tag

Ez minden szituációnál használható jelmondat? (18+) ;]

(#32876) Vertigo18 válasza kenwood (#32873) üzenetére


Vertigo18
addikt

Te vonzod a "hülyéket" ezek szerint! :D ;]

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#32877) Gyuri27 válasza shteer (#32874) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én a kezedbe adnám. Majd fizetnél utána. :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#32878) seniman válasza customer114 (#32867) üzenetére


seniman
addikt

Olyan is szokott lenni,de úgyis mindenki csak a rosszat jegyzi meg. :B

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#32879) MK VII


MK VII
veterán

Skacok. Csalósban ismerős helyzet? :)
Tipikus vonalkódos képernyőjű tv para... De most őszintén. Akármilyen kecsegtető is egy ilyen hirdetés, ki az aki pénzt adna egy rossz tv-ért? Én biztos nem...

(#32880) Trailblazer válasza MK VII (#32879) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ja, már láttam korábban. Mindezt többezer napos alvó ügynök 0 értékeléses újonctól. Csak gratulálni tudok.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#32881) seniman válasza MK VII (#32879) üzenetére


seniman
addikt

Tévé témához én inkább már hozzá sem szólok,így is én vagyok az első számú közellenség. :DDD De amúgy annyira hiányzik egy zebracsíkos lcd,mint mókusnak az erdőtűz. ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#32882) Papooo válasza MK VII (#32879) üzenetére


Papooo
senior tag

Csak azt nem értem, hogy miért reklamál?
Ha már olyan rafkósnak hitte magát, hogy hetekig alkudozik hogy 70 helyett 48-ért megkapja, ki sem próbálja, mert azzal is lóvét spórol, hogy csak félútig megy el a cuccért.
Ez tipikusan a pofára ejtett, önmagát hűdeokosnak tartó, fillérb@szó sz@rrágó esete....
Palira vették, de ő is megtett érte mindent.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#32883) Silεncε válasza Trailblazer (#32880) üzenetére


Silεncε
őstag

Szerintem az hogy valakinek​ 0 értékelése van, még nem feltétlenül csaló. (A sztorit nem olvastam, amiről most szó van). Mindenkinek el kell kezdeni valahol.

(#32884) MK VII válasza Papooo (#32882) üzenetére


MK VII
veterán

A "számból" vetted ki a szót... :)
Ha már valamennyire is hibás terméket veszek akkor az alap, hogy ragaszkodok a kipróbálashoz mielőtt kicsengetném a pénzt érte...

(#32885) Papooo válasza MK VII (#32884) üzenetére


Papooo
senior tag

Azon se lepődnék meg, ha a vevő barmolta volna szét, majd amikor nem sikerült a javítás, úgy döntött hogy ez neki nem kell.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#32886) customer114 válasza Papooo (#32882) üzenetére


customer114
senior tag

+1 a fillérb@szó sz@rrágóra. :DD :DD

(#32887) Trailblazer válasza Silεncε (#32883) üzenetére


Trailblazer
addikt

De többnyire azért figyelmeztető jel. Persze, el kell kezdeni, csak fura, hogy ~10 éves reggel még sosem üzletelt itt semmit.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#32888) tope válasza MK VII (#32879) üzenetére


tope
addikt

Hülye volt a vevő, miért nem próbálta ki, mielőtt kifizette ?
(vettem én is horpadásnyomos tetejű laptopot, működött a kijelző, semmi hiba, aztán 2 hét múlva egy csík, majd még több, igaz rá van kötve a tv-re, úgyhogy letojom)

A reklamáció az nem jogos, de talán megértem, viszont csakis magát okolhatja.

(#32889) patomi válasza Papooo (#32882) üzenetére


patomi
őstag

Olvastam én is, totál igazad van. Sz@rt vett, hát azt is kapott.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#32890) kenwood válasza patomi (#32889) üzenetére


kenwood
veterán

Velem volt mar olyan, hogy egy hibasnak meghirdetett cuccrol kiderult ,hogy mas,zavarobb baja is van, amit en nem szurtam ki.
Pofamrol lesult a bor,es elmentem erte,hogy ne kelljen megegyszer turaznia a megtevesztetett embernek.

Nagyon remelem,hogy csak trollkodtok,es nektek nem termeszetes,hogy a 8 hibabol csak 3at irsz bele a hirdetesbe,majd szarsz a vevo fejere.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#32891) SUPREME7 válasza kenwood (#32890) üzenetére


SUPREME7
őstag

Én is eddig kétszer vettem úgy hibásnak hirdetett cuccot, hogy úgy voltam vele ha más baja nincs akkor ennyit megér,de kiderült, hogy más eltitkolt baja is van. Viszont legutóbb vettem egy szektrohibás vinyót és nálam meggyógyult :D A vevő hibás volt, hogy túlságosan spórolósra vette és nem ment el megnézni, mennyire zavaró. Az eladó viszont pont erre játszott valószínűleg, szépítette a helyzetet, úgy fényképezte, hogy ne tűnjön annyira szarnak.

(#32892) patomi válasza kenwood (#32890) üzenetére


patomi
őstag

Hibás cuccot soha nem árulok, kidobom a francba.. Mellékes az érték. (tv, mosógép) Tavaly a mosógépet cseréltük le mert rozsdás volt, de hibátlan(10 éves). Eszem ágában nem lett volna eladni.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#32893) seniman


seniman
addikt

Egyszer futottam bele "nemtudomtesztelni,mert......" jellegű cuccba,ami persze full szemét volt.Azóta nem tesztelhető,hibásnak vélt cuccot csak sz*rért-hugyért vagyok hajlandó venni.De ha kiderül,hogy a sz*r valóban az,nem is reklamálok.Igaz félhavi fizetésnyi hibás szemetet nem is veszek. :N Ami hulladék,max egy ötös,akkor is ha színaranyból van.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#32894) TaaT válasza seniman (#32893) üzenetére


TaaT
veterán

Mint a vaterán, a nemtesztelt cuccok döntő többsége szar. Szoktunk is viccelődni haverokkal ha elromlik valami, megy fel a vaterára 1ft-ért, #nemtesztelt címszóval. :DDD

Give them hell Ukraine!

(#32895) kenwood válasza patomi (#32892) üzenetére


kenwood
veterán

tehat akkor korrektul jart el az tv tulaja.
ertem.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#32896) seniman válasza kenwood (#32895) üzenetére


seniman
addikt

Ki tudja,mi az igazság?A másik fél véleményét még nem is hallottuk.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#32897) patomi válasza kenwood (#32895) üzenetére


patomi
őstag

Ha ez jött le nem tudok mit hozzá fűzni.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#32898) Papooo válasza kenwood (#32895) üzenetére


Papooo
senior tag

"Hetek ota alkudozink vegul ugy dontott ideadja az altalam kinalt 50.000 ftert. Erte kellett volna mennem, mondtam rendben benzinpenz fejeben tehat 48.000 a tv. Eloszor belement majd ujra hivtam, indulnek erre mar ugy nem jo, elhozza fel utig egy benzinkuton megoldjuk az adasvetelt"

Igazából ez a zsák meg a foltja szitu.
A vevő gondolhatta volna, hogy valami más gáz is lehet az árúval, hogy ennyit enged az eladó az árból, és hetekig nem tudja eladni, illetve ha nem sajnálta volna annyira a benzinpénzt, akkor elmehetett volna az eladóhoz, és ott kipróbálhatta volna.

Úgy sejtem, az eladó nem azt mondta hogy "úgy nem jó", hanem "ha úgy jobb neked, elviszem félútig"

Hiába, a kapzsiság nagy úr!

A tanulság: Az emberek néha saját maguk átveréséhez asszisztálnak.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#32899) kenwood válasza Papooo (#32898) üzenetére


kenwood
veterán

Ha 10k-ert hirdette volna,akkor is sima atveres.

48-ra olyanokat irni,hogy gondolhatta volna,meg szarrago es tarsai :W

Elkepeszto az a primitvitas, karorvendes,rosszindulat ami itt uralkodik :(
[link]

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#32900) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Azért az erőszak áldozathibáztatását és az üzletelésben való madárságot összemosni, hát... Ehhez már tehetség kell.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.