Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Gyula84 válasza Dominó85 (#50) üzenetére


Gyula84
veterán

szerintem nem olyan vészes az a 2200mAh akku ha egy napot kibír az már elég :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#52) Mokó


Mokó
aktív tag

Tetszetős teló! Amúgy meg sajnos nincs rózsa tövis nélkül....LG L9-is rossz volt SE Xperia után a notification led hiánya...tom itt van,de ugynézki csak dísz,dammit'

27000 pont Antutuban,ez simán Gammer :)

(#53) Dominó85 válasza Mokó (#52) üzenetére


Dominó85
veterán

Gamer akkor lenne igazán ha 2GB rammal adnák. Már most vannak olyan gammák sajnos ahol nem a 4-8 magos MTK SoC a kevés, hanem az 1GB ram. :K

* Péter - 06302461862 *

(#54) halkow


halkow
őstag

noname Kínai cuccokat nem szeretem túlságosan, nem azt mondom hogy sz***k hanem valahogy mindig 1+év után elkezdenek b*szkodni ,(vibrál a kijelző,behal a szenzor, recsegő hangszóró, és ami a legdurvább rések keletkeznek az illesztéseknél )

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#55) citkar válasza halkow (#54) üzenetére


citkar
addikt

Nekem most két, kb egy éves kínai telóm van. Eddig kevesebb bajom volt velük, mint korábban Magyarországon vásárolt elismert telefonok esetében (legalábbis egyeseknél).

[ Szerkesztve ]

(#56) svgyula válasza Dominó85 (#53) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Ne lovagoljál már a memórián olyan vagy mint egy felhúzós játék! Te minden fórumon ezen lovagolsz! Ezzel mit akarsz kompenzálni? :P Akinek kicsi a f**ka toldja meg egy giga memóriával mert attól jobb lesz! :DD Már leírtam azt, hogy asebesség miatt a telefon nem pakol induláskor mindent a memóriába! Értsd más meg végre, hogy soha nem volt még a felénél több foglalt memóriám! Akkor sem amikor egy egy játékot futtattam. Amikor kiléptem azonnal kilőtte a memóriából! És képzeld el nem kell perceket várni semmilyen alkalmazás betöltésével! Bármit indítok azonnal ott van. Megértetted vagy le is kell rajzolni? :F

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#57) Dominó85 válasza svgyula (#56) üzenetére


Dominó85
veterán

Értelmezési gondjaid akadnak szinte minden fórumban, ahová azért mászkálsz, hogy oltogass. Nézzél magadba ember! 1GB-os telefonom van és qrvára elég mindenre. Na ugorjál már minden kibaxott HSZ-emre mint légy a légypapírra... :W

* Péter - 06302461862 *

(#58) svgyula válasza Dominó85 (#57) üzenetére


svgyula
addikt

Figyel! Öregem nem Én hangoztatom, hogy az 1Gb kevés! Tehát ha te sem, 2Gb-os full kihasznált telóval rendelkezel akkor honnan veszed, hogy kevés? Biztos hallgatóztál......................... :N Azonkívül nem megyek utánad sehova pl nekem ilyen telóm van! Neked? Ha nem akkor meg ne gyere ide csak azért mert fikázni akarsz! Ha segíteni nem tudsz............................... Fényképről alkotott vélemény az olyan mint autósmagazinból vezetni tanulni. Semmit érő! :))

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#59) RECSKA válasza Dominó85 (#57) üzenetére


RECSKA
veterán

Ahol az 1GB ram keves lenne, oda az elavult gpu mar reg keves...

Btw nalam nem a ram miatt szaggatnak a gammak, hanem mert a mali-450 es az 544mp1 bizza keves...

Arrol nem is beszelve, hogy hiaba veszed maxra, rengeteg effektet nem kapcsol be...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#60) Dominó85 válasza svgyula (#58) üzenetére


Dominó85
veterán

Dupla lett, törölve.

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#61) Dominó85 válasza svgyula (#58) üzenetére


Dominó85
veterán

Még mindig nem voltál képes értelmezni a HSZ-eimet az 1GB vs 2GB kérdésben. Talán majd egyszer leesik neked is. :U

RECSKA
A Mali400-ra gondolsz, nem? A Mali450T azért egy "hangyányival" erősebb. No meg a Hongmi-ban SGX 544MP van, ami nem MP1 hanem MP (és 2 maggal rendelkezik, azokból is a T, gyárilag emelt órajelűekkel).

* Péter - 06302461862 *

(#62) Szoszo94 válasza svgyula (#58) üzenetére


Szoszo94
őstag

Nekem a 2GB-ból általában 7-800MB szabad. Ha játékot kapcsolok, akkor még ennél is kevesebb. Azonban hiába a két giga, nem ezen múlik a 'gamer' címszó ;) Olyan játék még egy darabig nem lesz, ami kihasználna ekkora memóriát, még talán a felét se. Azért jó egyedül a sok RAM, mert nem zárogatja be az alkalmazásokat a telefon és gyors a multitasking :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#63) RECSKA válasza Dominó85 (#61) üzenetére


RECSKA
veterán

a hongmiban is ugyan az az 544mp1 van, mint bármi másban....
A T pedig csak annyit jelent, hogy 327MHz... nem 286...
544MP2 van a ZTE GEEK-ben. Köze nincs az MTK-ban található 544-hez... Márcsak azért sem, mert 400MHz és 533-ra turbozik. Ég és föld a kép GPU... De amig nem próbáltál egy ilyen téren erős telefont, nem tudhatod. :R

a Mali T450 is csak órajelben jobb, fejlettebb nem lett, így sajnos már az is 4 éves!

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#64) Dominó85 válasza RECSKA (#63) üzenetére


Dominó85
veterán

Legyen igazad... végülis ha IGP, GPU, VGA akkor másnak nem lehet igaza. :DD

* Péter - 06302461862 *

(#65) RECSKA válasza Dominó85 (#64) üzenetére


RECSKA
veterán

járt már nálam pár telefon ( 200 körül ), ragad valami az emberre... :)

Nem rossz az MTK6592, de 1 szálon mért teljesítménye gyenge sajnos :( Ellenben már sok program szépen használja a több magot. Jó lesz ez! Ha kap végre normális GPU-t, nagyon komolyat fog fejlődni, márpedig a 6595 megkapja :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#66) Dominó85 válasza RECSKA (#65) üzenetére


Dominó85
veterán

:R

* Péter - 06302461862 *

(#67) phanze


phanze
aktív tag

Sziasztok
Valaki tudna esetleg egy bemutató videót késziteni?
Elöre is köszi.

(#68) Bubu Kapitány válasza phanze (#67) üzenetére


Bubu Kapitány
tag

A youtube-on van egy csomó, azok nem jók (pl. antelife)?

Az élet szép, csak dolgozni ne kéne!

(#69) Ranagol_5


Ranagol_5
senior tag

Egy jótanács. Barátnőmnek a napokban tört meg a digitizere. Ráadásul úgy, hogy tokban volt, aztán csak oda koccant valamihez, szóval elég törékeny a cucc. Plusz adalék, hogy itthon a szerelők OGS kijelzőnek mondják, és ilyen 40k-ért javítanák/cserélnék.. Mert hogy egyben van az LCD meg a digitizer.. Szóval vigyázni kell a telefonra, mint egy "hímestojásra"..

[ Szerkesztve ]

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#70) svgyula válasza Ranagol_5 (#69) üzenetére


svgyula
addikt

Szia!
A barátnőd akkor valamit nem úgy mondott el ahogy történt. A múltkor direkt kipróbáltam azt hogyan hajlik a kijelző mert egy másik telefonnal kapcsolatos videón azt mutogatják milyen rugalmas. Nos a CUBOT X6 kijelzőkét simán meglehet nyomni a látható mértékig! Természetesen nem ültem rá de több helyen nyomtam meg sőt meghajlítottam de csak hátra fele volt hajlítható a másik irányban nagyon merev. A tokban rendesen oda kellett vágni valamihez vagy valakihez :B :K , hogy a kijelző betörjön. DE meg kell nézni mert ~20-40$ között lesz hozzá kijelző és ahol vetted utána lehet kérdezni. Az itthoni szerelők a következő szisztémával dolgoznak: a kijelző ár*2+munkaidő beleszámítva a szállítási időt is :DDD * a dátum! A fiam telefonjához a kijelzőt 15eft+ÁFA hozták volna+5eft szerelés. Ehhez képest a kijelző 18$ igaz 3hét de 1,5óra alatt kicserélte.
Számoljuk................................

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#71) Ranagol_5 válasza svgyula (#70) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Hát, tokban volt, mutterja takarított és valahova oda koccanhatott. Legalábbis ez a hivatalos történés, hogy valójában mitörtént az isten tudja. Írt utánna a tinydeal-nek, és küldenek neki gyorspóstával 35 dodóért egy új digitizert az üveglappal együtt. Szóval ő is "olcsón" megússza végülis, de nekem is fura volt, hogy koccanástól tört..

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#72) phanze válasza svgyula (#70) üzenetére


phanze
aktív tag

Mindenkinek meg kell valamiből élni. :DD :DDD

(#73) trafoka válasza Bubu Kapitány (#9) üzenetére


trafoka
tag

Hali!

Én is gondolkozok egyilyen telón, úgyhogy megörültem a tesztnek :) Jó írás lett, gratula! Engem a ledek nem mozgatnak, viszont a kamera annál inkább. A tesztképek nem voltak valami meggyőzőek, csinálnál esetleg még egy párat? Éjszakait és lámpás fényűt is, ha lehet... nagyon megköszönném!

[ Szerkesztve ]

(#74) svgyula válasza trafoka (#73) üzenetére


svgyula
addikt

Szia!
Itt egy másik független teszt vannak fényképek is felrakva ha nem gond a német nyelv :B
Ateszt

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#75) Bubu Kapitány válasza trafoka (#73) üzenetére


Bubu Kapitány
tag

OKs! Már van egy köteg kép mert folyamatosan csinálgatom őket. Most nekifekszek az éjszakai ill. lámpás képeknek.

Ha megcsinálom őket, felrakom őket valahova.

Addig itt egy "videó". [link]

Az élet szép, csak dolgozni ne kéne!

(#76) trafoka válasza svgyula (#74) üzenetére


trafoka
tag

Köszi! Ezen már egyel jobbnak tűnik a helyzet, de furcsa hogy itt is folyton beégett az ég. Viszont sötétben elég jónak tűnik. Ami furcsa, hogy sok képen jobb oldalt fölül elmosódás látható, ez típushiba vagy csak valamit rákentek a lencsére?

(#77) svgyula válasza trafoka (#76) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Mivel nem voltam ott a fényképezésnél :N nem tudom. Ma viszont (lassan egy hónap után :B ) felfigyeltem egy érdekes funkcióra a kameránál! Ha valamilyen objektumon rajta tartom az ujjam akkor bekapcsol egy "követő" funkciót tehát ha elmozdulok vagy az objektum elmozdul akkor is fókuszban marad mert egy kis négyzet követi. Na persze egy bizonyos határon belül! :B Valószínűleg a "muskátlis" felvételnél is ezért volt a hátul található levél a fókuszban és nem a virágzat :K

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#78) MineFox54


MineFox54
őstag

Szia BubuKapitány!

Osztálytárs gondolkozik egy ilyenen. Te ajánlanád neki? Amúgy egy 150 cm-s embernek nem nagy?

(#79) Bubu Kapitány válasza MineFox54 (#78) üzenetére


Bubu Kapitány
tag

Hali,

Szerintem ez pont az a méret, ami még elfér egy "átlagos" ember kezében. Nem túl nagy de nem is kicsi.

(Nézd meg a minideal.net-en a Amoi A900W-t. A képen ahogy a fickó a kezében tartja a telefont, na az már nagy.)

De ha ez a gond nézzetek egy 4.7"-osat. Pl. Jiayu G3C, G4S vagy G4C. Alig kisebb mint az X6-os (pont kézbeillő méret), de mindent tud amit tudnia kell (és van LED notification is. :)) )

[ Szerkesztve ]

Az élet szép, csak dolgozni ne kéne!

(#80) MineFox54


MineFox54
őstag

A led nem hinném hogy fontos. Amúgy aliex-ről még tokkal is olcsóbb, miért? Igen, számoltam áfát, szállítást, a tokra is.

(#81) Bubu Kapitány válasza MineFox54 (#80) üzenetére


Bubu Kapitány
tag

Valamelyik fórumba már írtak róla, mint "kínai eBay". Ott nézz körbe. Nekem nincs vele tapasztalatom.

A minideal eddig nekem bejött.

Az élet szép, csak dolgozni ne kéne!

(#82) Bubu Kapitány válasza trafoka (#73) üzenetére


Bubu Kapitány
tag

Felraktam ide néhány képet. Asszem elmegyek valami fotós tanfolyásra.

X6

Az élet szép, csak dolgozni ne kéne!

(#83) svgyula válasza Bubu Kapitány (#82) üzenetére


svgyula
addikt

Szia!
Próbáltad a követő fókuszt? Amúgy a képek rendben vannak. Nem akarsz ezzel elmenni fotóriporternek :P

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#84) Bubu Kapitány válasza svgyula (#83) üzenetére


Bubu Kapitány
tag

Igen, de a pontossága nem a legjobb. Néha átugrik a mellette lévő dologra. De lehet, hogy csak én mozgatom túl gyorsan a kamerát. :) A fókuszt rendesen tartja, azzal nincs gond.

Egyébként majd megyek Andy Vajnával filmet forgatni. :))

[ Szerkesztve ]

Az élet szép, csak dolgozni ne kéne!

(#85) svgyula válasza Bubu Kapitány (#84) üzenetére


svgyula
addikt

Szia!
Azért szólhatsz hátha kell egy beállító a lányokhoz :P

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#86) trafoka válasza Bubu Kapitány (#82) üzenetére


trafoka
tag

Köszi! Nem rosszak ezak a képek, lehet hogy benevezek a telóra :) Bár most nagyon nézegetem a Neo M1-et is, az brutál jól néz ki bár gyengébb a hardvere mint ennek, és nem találtam még róla értelmes tesztet sem...

(#87) Bubu Kapitány válasza trafoka (#86) üzenetére


Bubu Kapitány
tag

ThL T11

Kicsit drágább (cc. 220 USD), de elég pofás és a hw is (szinte) ugyan az mint az X6-osban.

Majd írjatok róla. ;]

Az élet szép, csak dolgozni ne kéne!

(#88) trafoka válasza Bubu Kapitány (#87) üzenetére


trafoka
tag

Igen az is tetszik, bár a t100 mégjobbban (mondjuk drágább is). De mindenképpen várok a Neo M1 tesztjére, naponta fésülöm át érte a netet :) HD kijelzőhöz az a hardver is bőven elég, és az a kinézet valami hihetetlen. Szerintem a legszebb teló emit eddig láttam, ráadásul fémházas, sony kamerája van, és ha sikerül nekik összehozni akkor az wp8 is futni fog rajta...

(#89) Andarte válasza trafoka (#88) üzenetére


Andarte
csendes tag

Igen, tényleg nagyon csábos a megjelenése, paramétereiben az inew V3-ra hasonlít, meg kinézetre is. Régebben szemeztem én is ezzel, de végül az X6 nyert nálam.
Az X6 mellet szól a korszerűbb proci. Sony kamera van az X6-ban is: imx111 (8.2mp, exmor).

(#90) trafoka válasza Andarte (#89) üzenetére


trafoka
tag

Azt nem tudtam hogy ebben is sony kamera van, pedig utánanéztem rendesen, figyelmetlen voltam úgy tűnik :N Az inew v3 is tetszik, azt 1x már majdnem meg is rendeltem, csak aztán tönkrement az autó és elvitte a lóvét :( viszont abból a szempontból jól jött, hogy így nem bánhattam meg... vagy az X6, vagy a neo lesz ez már tuti :)

(#91) Andarte válasza trafoka (#90) üzenetére


Andarte
csendes tag

Nem voltál figyelmetlen, én is csak a saját telómból tudtam kiolvasni.
Érdekesek ezek a kínaiak, egy átlagos hardware infónál inkább csak "-" jeleket látok kijelzőre, kamerákra :(

(#92) svgyula válasza Andarte (#91) üzenetére


svgyula
addikt


Szia! Ki lehet olvastatni az MTKenergine programmal.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#93) Bubu Kapitány


Bubu Kapitány
tag

Van valakinek valami infója erről az állítólagos frissítésről? A cubot.net oldalán már nincs fent a link.

Az élet szép, csak dolgozni ne kéne!

(#94) svgyula válasza Bubu Kapitány (#93) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Én egyenlőre csak letöltöttem. Amíg tökéletesen megy nem b@szogatom. :N
A letöltés
itt

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#95) Bubu Kapitány válasza svgyula (#94) üzenetére


Bubu Kapitány
tag

Köszi, ezzel én is így vagyok. A frissítés nekem is le van töltve, de valahogy nekem sem akaródzik pioneernak lenni.

Csak azért furcsa, hogy a „hivatalos frissítés” egyszer csak eltűnik. :F

Viszont most van egy olyan problémám, hogy az alkalmazások (pl. Opera) nem tudják letiltani, hogy telefon alvó módba lépjen. Ez elég zavaró, hogy mikor híreket olvasok, mindig tapogatnom kell a kijelzőt. Nálatok van ilyen probléma? Vagy ez valami „energiagazdálkodási” fícsőr?

[ Szerkesztve ]

Az élet szép, csak dolgozni ne kéne!

(#96) Ranagol_5 válasza Bubu Kapitány (#95) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Valaki kipróbálta ezt a frissítést, amit eltüntettek a hivatalos oldalról?

Egyébként megjött a kijelző, korrektek voltak a kínaiak, teljes kijelzőt küldtek, nem csak digitizert, mindezt 40 dollárért gyors póstával.. Itthoni szerelő meg 40ezrekről hadovált..

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#97) Bubu Kapitány válasza Ranagol_5 (#96) üzenetére


Bubu Kapitány
tag

Én biztosan nem.

Van egy újabb fent a Cubot.net oldalon, de azzal sem sietnék.

[ Szerkesztve ]

Az élet szép, csak dolgozni ne kéne!

(#98) Ranagol_5 válasza Bubu Kapitány (#97) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Miért? :U

Én csak SD kártya firmware upgrade-et látok.

[ Szerkesztve ]

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#99) Bubu Kapitány válasza Ranagol_5 (#98) üzenetére


Bubu Kapitány
tag

Talán a bizalom hiánya. :)

Jó lenne tudni, mi is van abban a frissítésben pontosan. 305 MB.

Az élet szép, csak dolgozni ne kéne!

(#100) svgyula válasza Ranagol_5 (#98) üzenetére


svgyula
addikt

Szia!
Az csak egy linkket tartalmaz becsomagolva. Ha kicsomagolod meglátod a címet. Azon az oldalon van feltöltve az "X6.zip" ami a "friss ROM-ot tartalmazza.
Amúgy a német fórumon már próbálkoztak vele de állítólag nem változott semmi. Viszont olvastam ha valakit érdekel van már rá MIUI ROM, sőt a gyári ROM is fent van a needrom-on.

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.