Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Jó kis teszt lett, jó volt egy ilyem PMP-ről olvasni. :K

Gratulálok! :R

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#2) shark300


shark300
tag

Hm, tetszetős kis PMP, teszt is jó volt, köszönjük, hogy bemutattad a készüléket! :)

Ha egy hirdetésem lejárt, akkor már nincs meg az a termékem.

(#3) Blaise


Blaise
veterán

Mennyit kóstál egy ilyen cucc?

(#4) ClioRS


ClioRS
őstag

160 dodó minden tartozékkal, szállítással: Katt ide

Jó kis teszt, jó kis kütyü, akinek ilyen kell szerintem tökéletes, és az ára is nagyon jó :K

(#5) castiel


castiel
aktív tag

jó kis cucc, ha érintőképernyős lenne tuti ezt venném egy HTPC helyett..
csak rákötöm a HDMI-t azt megy is :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#6) Blaise válasza ClioRS (#4) üzenetére


Blaise
veterán

Azért a 8gb tárhelyre elég necces felpakolni egy fullHD filmet :)

(#7) ClioRS válasza Blaise (#6) üzenetére


ClioRS
őstag

Bővíthető SDHC-val, illetve külső vinyót is lehet rácsatolni, így már bőven elég :DDD

(#8) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Nekem a képek után kicsit fura, hogy nem is érintőképernyős...de van ilyen, nem rossz kütyü az biztos! :D

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#9) atike válasza ClioRS (#4) üzenetére


atike
nagyúr

Uh. Sokkal többnek gondoltam. Nagyon baráti ár!

(#10) Sn00k


Sn00k
veterán

GRAT! Nekem is tetszett... bár gyerekeim nincsenek még, magamnak meg nem venném meg, de azért egész jópofa ez a kütyű...:)

3njoy the Lif3

(#11) Napfénysüti válasza atike (#9) üzenetére

Én is többnek véltem. Ez így elég korrekt ajánlat. Jó cikk lett. :K

Més que un club!

(#12) kenand válasza Blaise (#6) üzenetére


kenand
veterán

8 GB a lejátszó belső memóriája, és én még 8GB MicroSD-t tettem bele, azt exFAT-ra formatáltam (4gb-s nél nagyobb filet is támogat), így már 16GB van benne, sőt akár 500GB-s 2.5" NTFS-re formázott külső HDD-t is köthetsz hozzá USB-n.

Sajna 7"- ban FullHD-s érintőst még nem láttam. 5"-ban most jelenik meg a Ramos T13FHD, az érintő képernyős és Flash (swf) animációt és játékot is támogat.

Akit bővebben érdekelnek ezek a lejátszók, az aláírásomban van egy oldal, oda összegyűjtöttem már elég sok infót.

135 USD ért vettem (postával együtt) ehhez jött még később 5 USD távirányító 3.5 USD OTG kábel, 7 USD ért vettem miniHDMI-HDMI kábelt.

[ Szerkesztve ]

(#13) kenand


kenand
veterán

Itt egy 7" érintős, de úgy tudom 720p-t támogat

[link]

(#14) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Huhh, azért erre nem gondoltam volna! Azt hittem, hogy na itt egy újabb felesleges, használhatatlan ipari selejt. Erre tessék! És ráadásul 160 dolcsi... Emelem kalapom!

(#15) flexxx2


flexxx2
őstag

És usbről lehet lejátszani filmeket?

(#16) kenand válasza flexxx2 (#15) üzenetére


kenand
veterán

Szia !

Persze, hiszen írtam. Hozzákötöttem a 16G-s NTFSre formázott pendriveomet és a 2.5 " 160G-s HDD-met is. Utóbbiról 15k felett olvas, szóval még a nagy bitrátájú filmek is simán mennek.

(#17) flexxx2 válasza kenand (#16) üzenetére


flexxx2
őstag

Kösz, nem vettem észre a cikkben.
Egyébként jó lenne egy ilyen házimozi lejátszónak, csak ugye gondolom a hdmin adja a digitális hangot is, ahhoz meg olyan erősítő kellene amin van hdmi in/out, az leveszi a hangot, képet meg adja tovább tvnek. Jól gondolom?

(#18) kenand válasza flexxx2 (#17) üzenetére


kenand
veterán

Ign ha HDMI-t használod akkor ott adja ki a hangot, ha az analóg HD kimenetet a komponenst használod akkor az audio kimeneten és azt hozzákötheted az erősítőhöz.

Sajnos külön optikai audio kimenet nincs rajtuk...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.