Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) tkazmer válasza tildy (#24) üzenetére


tkazmer
addikt

az EU fizetett azért ha NEM TERMELSZ cukorrépát. HEktáronként 80-120 ezer forintot
hmm, ezt nem tudtam. viszont ha így van, akkor a videó nem hogy ferdít, de még hazudik is, hiszen azt sugallja, hogy a csődbe ment cukorgyárak miatt a cukorrépa-termelők milyen rosszul jártak. nagyon úgy néz ki, hogy itt nem igazán erről van szó:)

a jó minőségű hagyma vásárlásának kérdése más dolog, nyilván én is előnyben részesítem a jó minőségű termékeket, még ha jászalsószentgyörgyre nem is megyek le hagymáért:) de a videó szövege ettől függetlenül bullshit.

(#28) Kalandor
terem itthon a kertben alma is, szilva is, füge is(+zöldségek a veteményesben), tudom milyen egy gyümölcs vagy zöldség, erről nem kell meggyőznöd:) ettől függetlenül ha valakinek az az alma tetszik amelyiken nincs egy darab folt sem, akkor ne akarjuk már megtiltani neki, hogy megvásárolja. azt a bizonyos "kiválóságot" amit a reklám második felében kb. 10másodpercenként hangsúlyoznak pedig illene a többség ízlése alapján megállapítani - a többség pedig láthatóan a foltmentes almákat részesíti előnyben a foltosokkal szemben.
reklámot lehet csinálni, sőt kell is a magyar termékeknek, ebben szerintem mindannyian egyetértünk. de ne ilyen bullshit szöveggel, mert így az egész hitelét és ezáltal értelmét veszti.

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.