Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szente


szente
addikt

Nem hiszem, hogy azért van a húzós, hogy többet vásároljanak. Legalább is nálunk van sima kosár és húzogatós is. Ha a több vásárlásért lenne, akkor nem lenne sima karkosár.

(#2) kemotox


kemotox
addikt

Jah mondjuk bemegy a lusta 90 és a halál között lévő nyugger és ahelyett hogy emelgetné a neki igen is nehéz cucclit, csak húzogatja a földön, hihetetlen, hogy mik vannak ;]

(#3) Samus


Samus
addikt

Veszel a boltban két kiló cukrot, két kiló lisztet, két liter étolajat, tejet és egy kis húst. A kezed épp leszakadni készül a meló után, bevásárlókocsit nem vittél, mert nem akartál azzal manőverezni, milyen jó is a gurulós kosár...egyébként a brit áruházlánc megoldása a legjobb, az hibrid. Gurulós is, és hagyományos kosárként is működik.

Ja igen, én szeretem a gurulós kosarat. Lusta lennék? Akkor mit mondasz arra, aki online rendeli a bevásárlását?

Valaki kitalálta, és mint opció, választható. Nem kötelező használni.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Szerintem tok jók ezek a kosarak. Általában nekem felesleges a toló kocsi , de a régi sima meg pici volt.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#5) hNp88


hNp88
aktív tag

remélem ez a legnagyobb bajod az életben :DDD

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#6) Armahun


Armahun
addikt

Engem inkább az zavar, hogy bepakolom a kocsiba, kipakolom a szalagra, bepakolom a kocsiba, kipakolom az autóba (szatyorba), plusz otthon is el kell pakolni.

Szeretnék már egy olyan kocsit ami számolja mi van benne, és nek kell ki be pakolgatni.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#7) Klaus Duran válasza hNp88 (#5) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Igen. ;]

Valahogy ezen megakad az agyam. Nem tudom az okát, csak egyszerűen fura. :F

Egyik kezemben a kosár, másikban a 8KG kutyakaja. És nem szakad le, pedig nem vagyok irodista.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#8) Penguin95


Penguin95
senior tag

Én addig nem látok kivetnivalót benne, míg nem valami nyugger (nem nyugdíjas, az más) Schumacher használja, és centizget vele 70-nel, te meg ugorj a húspultba előle. A másik halálom, mikor otthagyják az út közepén, mert azt hiszik, hogy a többi vásárló épp szlalomozásból vizsgázik. Mondjuk ezt csinálják a gokarttal is (tolós kocsi), de ez részletkérdés. :D

(#9) Klaus Duran válasza Penguin95 (#8) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Na ez az ami zavar.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#10) újraregelt


újraregelt
tag

Örülj, hogy (még) nem fáj a derekad vagy egyéb, cipekedésben érintett testrészed! 😞

(#11) Hieronymus válasza Klaus Duran (#9) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Érdekes, ha az zavar téged, hogy valaminek van alternatívája.
A kerekes kosár a kocsi alternatívája kevesebb áru fér bele, de könnyebb vele manőverezni. Mindkettővel lehet akadályozni illetve veszélyeztetni a másikat.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#12) pető bá'


pető bá'
őstag

ezen egy darabig én is fennakadtam, de csak azért, mert utáltam üresen vagy két tábla csokival rángatni magam után, és annyira nagy, hogy kényelmetlen kézben vinni, mert túl széles, nagyon el kell tartani magamtól. mostmár, hogy mindenki vonszolja.. megszoktam. :)
de tény, hogy kényelmesebb, főleg akkor ha "áh, nem kell szekér, csak 1-2 apróságot veszek"; aztán kiderül, hogy nem. :DDD

"... and I hope you have a great day!"

(#13) Met


Met
nagyúr

Engem csak annyiban zavar mint az összes grannycar-ban, hogy az ember mögött még van 1 méter akadály ha ki akarom kerülni.
Viszont elég kényelmetlen kézben vinni, de nem fogom húzgálni, pedig szokott fájni a derekam és fáradt is szoktam lenni.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#14) szente válasza Met (#13) üzenetére


szente
addikt

Furcsa, hogy grannycarnak nevezed, nálunk pont a fiatalok szokták használni. Az öregek inkább a kocsit hozzák, még ha keveset vesznek akkor is, legalább tudnak mire támaszkodni.

(#15) #65675776 válasza szente (#14) üzenetére


#65675776
törölt tag

Grannycar alatt szerintem a gurulós szatyrot értette.

(#16) Zoja™ válasza #65675776 (#15) üzenetére


Zoja™
őstag

aka. banyatank ;]

(#17) ncc1701


ncc1701
veterán

Én kézben tartom akkor is. A csírák, meg a gyengék húzkodják csak. :)

(#18) ncc1701 válasza újraregelt (#10) üzenetére


ncc1701
veterán

Vállam fáj. És? Azért van, h fájjon. 20 év edzés után csoda lenne, ha nem fájna valami. Csak erősebbé tesz.

(#19) újraregelt válasza ncc1701 (#18) üzenetére


újraregelt
tag

Ergo, ha neked magasabb a fájdalomküszöböd, mint az átlagnak vagy sérült az idegrendszered a húsz évnyi edzéstől ami miatt nem érzed igazán a fájdalmat vagy csak szimplán mazochista vagy, akkor mindenkinek kötelessége cipelni fájós derékkal, ízületekkel stb. az árut. Értem. :U

(#20) D1Rect válasza ncc1701 (#17) üzenetére


D1Rect
félisten

Én a bevásárlókocsit és viszem, ha sokat veszek és 2 bevásárlókocsi kell, akkor felveszem őket vállra.

(#21) Met válasza #65675776 (#15) üzenetére


Met
nagyúr

Jaja:)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#22) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Gyerekek na! Ma ne zavarjon senkit, húzás a templomba, nyalni falni egymást a családdal, mert azt csak es kizárólag ma lehet ;]

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#23) Penguin95 válasza alkatraz3000 (#22) üzenetére


Penguin95
senior tag

Ne is említsd, reggel már megvolt emiatt az agyérgörcs. :W

(#24) Klaus Duran válasza alkatraz3000 (#22) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Apa zenél. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#25) waccamár válasza Armahun (#6) üzenetére


waccamár
senior tag

Hollandiába voltam, a Jumbo nevű áruházban. Ott a kocsival együtt kapsz egy árellenőrző bigyót is, te magad be tudsz csipogni mindent, amit a kosaradba teszel, és így az árat is tudod követni. Beállsz a pénztárhoz, lecsekkolják a kis csekkolódat, és ha minden rendben van (gondolom nézik a bevásárlókocsi súlyát), akkor fizetsz, és kész is ;) Nagyon kényelmes, hogy nem kell annyiszor pakolni, és előre tudod, hogy mennyit fogsz fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#26) gtasystem


gtasystem
őstag

szerintem kifejezetten jó dolog, talán a legértelmesebb ötlet a multik bejövetele óta..

és nem mindegyik típus jó a LIdl-es az kifejezetten rossz mert nem lehet váltani a két fogantyú között muszáj letenni hozzá szóval még ezt is el lehet szúrni..

a legjobb a tescos az auchanos a második.. :)

[ Szerkesztve ]

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#27) #65675776 válasza Klaus Duran (#24) üzenetére


#65675776
törölt tag

(#28) Klaus Duran válasza #65675776 (#27) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Hü wazze. :C

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#29) creation


creation
senior tag

Kosarak...

Bevásárló kocsi túl nagy... Szinte soha nem veszek annyit, hogy teli, vagy félig legyen. Egyszerűen úgy osztom be az időm, hogy kisebb boltok férnek csak bele, ott meg még nincs kocsi és kosárból is a régi van.
A régi van.. A RÉGI!

Nekem csak a problémám van a kosarakkal. Méghozzá egy nagyon nagy.

Általában motorral járok bevásárolni. Nincs más járművem. Mivel a bukósisakom nem szívesen hagyom a motoron és a kasszánál sem mindenhol tudom lerakni, valamint az áruházláncok nagy többségében az "értékmegőrző" méreteibe a bukósisak nem fér bele, így be kell vinnem magammal. A kis kosárba nem fér el. A gurulós hokedli kosárba nem fér el. A kocsi meg nagy két 1kg-os terméknek meg pár szelet felvágottnak. Így én vagyok az a vásárló, aki hátizsákkal mászkál, abba pakol mindent, majd a kasszánál kipakolok és utána vissza.

Ezt az őrök szokták a legjobban díjazni, mert ugyebár világos lopás szerű cselekményt hajtok végre egész ottlétem alatt, majd a kasszánál, amikor kipakolom a "lopott árut", ők már ott dörzsölik a kezüket, hogy micsoda fogás vár rájuk, aztán nem... ;]

Szóval kosár és kocsi ellenes vagyok. Amíg nem szerelnek a húzós hokedlire sisak ratót, vagy nem növelik meg a szélességét :R

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#30) Met válasza creation (#29) üzenetére


Met
nagyúr

De hát ott a fejed, miért nem hagyod rajta a sisakot?
Az lenne az igazi lopás szándék ;]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#31) creation válasza Met (#30) üzenetére


creation
senior tag

Most hogy mondod... A sisakban van lecsukható "napszemcsi" is... Hmm :DDD ;]

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#32) greenity


greenity
aktív tag

Nem tudom, én is rühelltem egy darabig, de csak azért mert sokkal kiszámíthatatlanabb, mint a bevásárlókocsi, azt azért látod merre megy, ez meg ide-oda nyeklik-nyaklik... de meg lehet tanulni bánni vele, bár leginkább kocsit használunk multikban, amúgy meg kosarat... mert ott nincs húzogatós ahol kéne, amikor sikerül úgy megpakolnunk, hogy a párom keze még bírná, de félő, hogy a kosár már nem (2l tej, 2l üdítő, 1-1.5 kg hús, tészták, zöldségek...) akkor nem bánnám ha lenne gurulós kosár ezekben a boltokban.

"Egy mosolynál jobb a több"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.