Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zola96


zola96
senior tag

Hogy kerül ide a 7s? Még a 7 sincs még fotó közelben sem, már bocsánat. És életszerű,hogy új iphone új chipstet kap. A duplakamerának meg még várjuk ki a végét.

(#2) boncser válasza zola96 (#1) üzenetére


boncser
aktív tag

Itt az ideje gyártani az új ájfónos híreket.

(#3) jacis


jacis
nagyúr

A vezetékmentes tőltés jó ötlet. Napi szinten használom és nagyon kényelmes.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Hát a samsungos fiaskó utan nem csodálkozom. Jobb elszakadni az ellensegtol amugyis.

[ Szerkesztve ]

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#5) Blyan válasza alkatraz3000 (#4) üzenetére


Blyan
félisten

Miféle fiaskó?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6) Viktor0610 válasza Blyan (#5) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát tudod, amikor extrém körülmények között volt 0,0000000000000000001% különbség a másik procihoz képest.

#7:
Erre gondoltam. De azt az apróságot rendszerint elfelejtik a népek, hogy a Samu chip cserébe "erősebb".
(Legalábbis Geekbench méréskor. :D Hiába, a Samsung nem hazudtolja meg önmagát. Androidon is hekkelt a benchmarkokkal, iOS-en miért ne tenné? :)) )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#7) Blyan válasza Viktor0610 (#6) üzenetére


Blyan
félisten

Pfej, micsoda egy fiaskó.... :DDD A Geekbenchet leszámítva ez sehol nem mutatkozott.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#8) alkatraz3000 válasza Blyan (#5) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Gyakorlati használatban meg 15% akkuido plusz a TSMC javára leírások szerint.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#9) Blyan válasza alkatraz3000 (#8) üzenetére


Blyan
félisten

Itt másként látszik, bár lehet nem korrekt a készítő.
De azóta se hallani erről hónapok óta.

[link]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#10) alkatraz3000 válasza Blyan (#9) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Arról lehet hallani, hogy hajlik a 6, vagy a note alkalmas bankkartyatartonak stb stb?

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#11) Blyan válasza alkatraz3000 (#10) üzenetére


Blyan
félisten

Az elhajló i6 plus egész tavalyi évben téma volt a techportálokon.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#12) willope


willope
tag

Azért durva, hogy néhány éve még olyan dokumentumfilmet láttam valamelyik csatornán, hogy Moore törvénye 20nm.nél meg fog állni mert attól kisebb csíkszélességü tranzisztorok készítése fizikailag lehetetlen.
Erre most meg már 10nm-nél tartanak, a 20 meg már a kutyának se kell... :Y
Nagy kérdés, hogy valyon meddig tudják még feszegetni a fizika határait.

NOKIA 101(bárcsak lenne Note 2-m) -->LUMIA 720(bárcsak lenne Note 3-am) --> Galaxy Note 4 (Vajon milyen lesz a Note 8)

(#13) Kurfürst


Kurfürst
csendes tag

Ha lenne Samsung részvényem, asszem most ideges lennék.

(#14) Harakhti válasza willope (#12) üzenetére


Harakhti
csendes tag

Az Intel azt hiszem 6-8nm-t mondott a jelenlegi gyártási technológia megtartása mellett, de már lehet hogy hülyeségre emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#15) jacis válasza Kurfürst (#13) üzenetére


jacis
nagyúr

Mennyit ugrik majd fel?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#16) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Kb kizártnak tartom, hogy a TSMC az idén tömegtermeljen 10 nanon, vagy csak átbóbiskoltam 1-2 évet?

Szerk. Utánanéztem, úgy néz ki én estem ki egy kicsit a ritmusból. Mindenesetre továbbra is nagy kételyeim vannak, a TSMC 28 nano óta mindig szenved és csúszik, meglepődék, ha a 16->10 ilyen gyorsan menne nekik, vagy a sok szenvedés közben rájöttek valami nagy okosságra..

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#17) iNfAntRy válasza Cathulhu (#16) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Én is ezen gondolkoztam. Szerintem bele fognak bukni ebbe, vagy csak nagy késések árán teljesitik. Én is emlékszem korábbi hirekre hogy nincs annyi kapacitásuk hogy birják a gyártást, pedig akkor még nem volt ekkora a megrendelés. De majd meglátjuk.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#18) hemaka


hemaka
nagyúr

Remeljuk birjak is majd a rohamot.

(#19) joey04 válasza alkatraz3000 (#8) üzenetére


joey04
titán

Azok a leírások szarok.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#20) myckie2 válasza willope (#12) üzenetére


myckie2
őstag

Vagy te emlékszel rosszul vagy nagyon elbaszott dokumentumfilmet néztél.

(#21) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

fabrikálások :C

(#22) ROBOTER válasza Sebhelyes (#21) üzenetére


ROBOTER
addikt

+1

Van egy szint, ami alá nem kellene lemenni.

(#23) Fejvadi válasza jacis (#3) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Teljesen igaz, Nagyin kényelmes és a csatlakozó is meg van kímélve.

(#24) fornettisuti válasza iNfAntRy (#17) üzenetére


fornettisuti
veterán

szvsz. baromi sok selejt kiesővel fognak gyartani es bőven fognak kötbért fizetni az elmaradozó kiszállítások miatt. de így is megéri majd.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#25) this is life válasza fornettisuti (#24) üzenetére


this is life
Ármester

Akkor mar most gyartaniuk kellene a jovo evi chipeket hogy ne csusszanak idoben tl sokat, mert a vegen azert nem lehet majd iphonet kapni , mert a tsmc nem gyozi gyartast... anno nem o miattuk csuszott jo nehany amd proci megjelenese, mert alacsony volt a kihozatal , jo reszt csak selejtet gyartottak?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#26) willope válasza myckie2 (#20) üzenetére


willope
tag

Valami discoveri-s vagy natgeo-s müsor volt. Mivel én nem értek hozzá, és elég drámaian mondta-aogy szokták-, gondoltam biztos igaz lehet.
Hát nem.

NOKIA 101(bárcsak lenne Note 2-m) -->LUMIA 720(bárcsak lenne Note 3-am) --> Galaxy Note 4 (Vajon milyen lesz a Note 8)

(#27) peti_s


peti_s
addikt

Nagyobb a különbség a TSMC és Samsung chipes telefon között, a hangsúly a telefonon van. Azt hogy nem csinálták meg a kisebb csíkszélességű chiphez rendesen az elektronikát attól még a Samsung chip nem rosszabb. De a Samsung chippel szerelt iPhone viszont rosszabb. Más, a jack elhagyása bukás lesz, illetve biztosan nem csak a TSMC lesz a beszállító.

(#28) alkatraz3000 válasza peti_s (#27) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Előre bukást mondani kissé balga dolog az Apple-t ismerve. A MacBook Air nem volt bukás DVD olvasó nélkül 2008-ban, az iMac G3 97-ben floppy nélkül se volt bukás, es az új MacBook se tűnik annak.

Illetve ahogy olvastam, az iPhone 6-ba csak TSMC proci került.

[ Szerkesztve ]

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#29) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Orommel olvasom, hogy tovabb vekonyitjak a keszulekhazat - ez lesz a legfontosabb novum.

[ Szerkesztve ]

(#30) fornettisuti válasza peti_s (#27) üzenetére


fornettisuti
veterán

biztos, hogy nem lesz bukás, mert "mekkora feature" -felkiáltással fogják venni még jobban a fanok, szvsz tuti buli az almának. (aztán a többi gyártó is át fog térni erre/hasonló megoldásra)
bár én sajnálnám, hogy/ha a vékonyság oltárán fogják feláldozni a jack csatlakozót -én szeretem

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#31) bul07


bul07
nagyúr

iPhone 5s és annál frissebb telefonok, iPad Mini 2 és iPad Air tulajok figyeljenek, átállítják a dátumot és nyomnak egy újraindítást és van esély a szerviz látogatásra [link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#32)



őstag

Arra leszek kiváncsi ha elérik az 5 nm-t, utána mi lesz? Áttérnek qvantum technológiára ? :D

(#33) peti_s válasza fornettisuti (#30) üzenetére


peti_s
addikt

A jack eltűnését nem olyan egyszerű lenyomni a user torkán. :N A fanok egy része amúgy ébredezik, az USA-ban készülő iPhone usert kérdező videókból egyértelműen ez jön le. Innovációt akarnak, és egyre kevesebb van. Ez nem fejlődés, hogy egy eszköz kevesebbet tud mint az előző. A 6S esetén is jöttek azzal hogy micsoda új rekord, blabla, Kína nélkül nem lett volna meg. Folyamatosan új országokat kell bevonni az első körbe, hogy újabb rekord legyen.

(#34) myckie2 válasza (#32) üzenetére


myckie2
őstag

Áttérnek szilícium ötvözetekre. A jövőben pedig valami grafén ötvözetre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.