Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Az egérpad jó ötlet, a vezeték kevésbé, ráadásul 2 vezeték.

Plusz szerintem egy ilyen nappalis kombóhoz mindenképpen inkább egy kontroller ajánlott. Van egy K800-as logitech wireless billentyűzetem, azzal szoktam irányítani a gépet ha tv-re van kötve de játszani billentyűzetről +egérrel sehogy nem kényelmes.

(#2) #81187072


#81187072
törölt tag

Néha valami érdemes is kisül az elmebeteg, erőszakos, mocsok játékiparból - ez is jól fog jönni majd egyszer az intenzív osztályon, játszom vele egészségest...

(#3) Zen7


Zen7
tag

Kényelmetlenség netovábbja :D

To Bullitz: "úgy hallom te se vagy a scoreboard magaslatán. A fenti kolléga írta hogy te se fényes stattal ücsörögsz a toplistán pedig aztán a leg op-b kasztot játszod a játékban." GOLD

(#4) CheGhost


CheGhost
aktív tag

A képek alapján csak jobbkezes kivitelben gondolkodtak, megfordítani nem lehet az elrendezést... :(

*** Ha egy probléma megoldódik, akkor kérjük a megoldást is leírni, nem csak annyit, hogy "megoldódott"! *** Hosszú log-ok esetén külső oldal ajánlott mindenki lelki békéjének megőrzése céljából! https://pastebin.com ***

(#5) #81187072 válasza CheGhost (#4) üzenetére


#81187072
törölt tag

A magam részéről az egér az egyetlen, amiben kétkezes vagyok. Először ballal tanultam meg, mint a rendes balkezesek általában, aztán az aszimmetrikus MS egér miatt átszoktam jobbra, és azóta egyforma ügyességgel nyomkodom mindkettővel, de inkább jobb oldalra rakom. De kit érdekel. :-)

(#6) Cifu válasza CheGhost (#4) üzenetére


Cifu
nagyúr

Pont ez jutott eszembe. Ezzel is kizárták a felhasználók jó 10-15%-át alapból. :(

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#7) Messen


Messen
csendes tag

Évekig használtam egy babtáblát a laptopomhoz. Babzsákban, fotelban eszméletlen jó, hogy nem kell asztal, viszont a lábad nem mozoghat, ha pontosan akarsz játszani.
Ahogy nézem, a terhelés sem egyenletesen oszlik el a bal és a jobb oldal között, ezért az egyik lábad hamarabb "elfárad". Nem veszi fel a lábad alakját sem, ezért csak azoknak jó ez, akiknek egyenlába[sic] van.
Ráadásul, ha a lábadat műtötték (nekem kétszer is), akkor eleve cseszheted az egészet ;)
Szóval, jó-jó, de komolyabban ilyet használni senki sem fog, az is tutti.

"A számítógép embertelen: egyrészt tökéletesen programozott és szabályosan működik, ráadásul teljesen őszinte." - Asimov

(#8) fuze


fuze
őstag

Inkább egy gamepaddal szerencsétlenkedek:)

adms.hu | UI Designer

(#9) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Egykor polc gyanánt funkcionáló deszkát használok ilyen céllal. Elég nagy, hogy elférjen rajta egér + billentyűzet + gamer billentyűzet (kis vacak kevés de jó alakú gombbal), és kényelmesen hátra is dőlhetek közben :)

Ez hasonló, csak profi kivitelben :DD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#10) ZooLLeR válasza -=RelakS=- (#9) üzenetére


ZooLLeR
tag

Profi?
Inkább luxus.

Egyébként nekem ez jutott előszőr eszembe róla:

Farhát eladó.

(#11) bakagaijin válasza CheGhost (#4) üzenetére


bakagaijin
tag

Ha jól látom meg lehet fordítani balkezesre. A billetyűzet bölcsője és az egérpad külön van, külön kell felcsavarozni őket a műanyag tartóra. Gyárilag nincs furat, de mivel műanyag cuccba kell rögzíteni, ez nem tűnik nagy problémának. Egyébként a Corsair már dolgozik rajta, hogy balkezeseknek is legyen gyárilag furat:

... after initial feedback Corsair is looking into how it can have the arrangement swapped round, so that left handed uses can have the mousemat on the left.

(#12) D.Va


D.Va
senior tag

:C :R

Nem ők ez elsők akinek ez eszébe jutott... Nekem is van ilyenem csak egy kicsit "fapadosabb" mivel egy bútorlapot használok erre a célra... :DDD
Nem hülyeség ez... projektort használva kifejezetten jól jöhet, mert a szoba közepén hülyén nézne ki egy asztal a billentyűzetnek... főleg kisebb szobában... :U

(#13) Borgi


Borgi
aktív tag

És aki lusta barkácsolni de viszonylag olcsón akarja megoldani az vesz egy ilyet az egyik K betűs boltban, mely alapvetően laptop tálca és párnázott az alja. :D És rátesz egy vezeték nélküli szettet. Játékra a fotelben a szoba közepén tökéletesen elég. (FPS-el nem játszok.)

Resistance is Futile!!

(#14) haxiboy válasza Zen7 (#3) üzenetére


haxiboy
veterán

Nagyon kényelmes egyébként, nem olyan régen volt szerencsém kipróbálni, illetve volt belőle bal kezes változat is, de azt nem szeretik reklámozni valamiért. Lehet hogy keveset gyártottak belőle vagy csak kísérleteznek vele. Igazából csak tükrözni kéne.

Lábra helyezve egyébként tök jó érzés, szivacsos cucc van az alján, és egész természetes pozicióban ülsz használat közben.
Viszont sajnos csak kevés billentyűzettel kompatibilis :U

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#15) Chibass


Chibass
tag

Jelenleg a billentyűzet elfér közvetlenül a lábamon, az egérpad pedig a fotel mellett egy puffon ér a kezem mellé, és elég kényelmesnek találom. Ettől függetlenül már régóta várok ilyesmire, a laptop párna túl pici erre a célra, egy szekrénylap meg szó szerint fapados :)
Viszont elvárnám, hogy ne csak a saját márkás billentyűzet legyen ilyen szépen beépíthető, így számomra nem nyert.

Aki nappal is legény, az éjjel nem volt ott!

(#16) D.Va válasza Borgi (#13) üzenetére


D.Va
senior tag

Azon azert megnézném ki hogy tol le egy quake meccset :DDD (elég kicsi a hely az egérnek...)

(#17) Borgi válasza D.Va (#16) üzenetére


Borgi
aktív tag

nem véletlen tettem hozzá hogy nem FPS-ezek. minden másra elég a hely az egérnek. sőőt a 360 kontroller is még helyet szokott foglalni ha X:R ben repkedek :D

Resistance is Futile!!

(#18) idegen lény


idegen lény
őstag

öleb :C

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#19) menpee


menpee
aktív tag

Az én megoldásom: 1,8x30x100-as fenyőlap, 7 darab L csavar (4 a billentyűzetnek, így le se tud esni, 3 a kábelelvezetésnek) és egy Obo bilincs. Volt is vagy 13€ az összköltség.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#20) Janby


Janby
tag

Nem rossz ötlet, bár szerintem kicsit benézték. A billentyűzet rögzítő lemez/fedlap kerülhetett volna alulra is csuklótámasz gyanánt. Így szerintem nem lehet túl kényelmes hosszútávon...

Plusz lemaradt a sörtartó :DDD

Jani

[ Szerkesztve ]

I AM:D

(#21) TESCO-Zsömle válasza #81187072 (#2) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Intenzíven te nem játszol semmivel... :U

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#22) Borgi válasza TESCO-Zsömle (#21) üzenetére


Borgi
aktív tag

miért mondod ezt? lehet hogy hetente töri össze magát :D

Resistance is Futile!!

(#23) Polllen


Polllen
nagyúr

Ikeas laptop tartót használok erre a célra. 3k
Igaz csak keskeny bill fér el rajta.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#24) TESCO-Zsömle válasza Borgi (#22) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mert aki intenzív ápolásra szorul, az nem szokott csinálni semmit a haldokláson kívül. :(((

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#25) scream válasza TESCO-Zsömle (#24) üzenetére


scream
veterán

Az az elfekvő, intenzíven azért még páran küzdenek az életben maradásért.

(#26) TESCO-Zsömle válasza scream (#25) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

De nem FarCry-ban... :U

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27) tailor74


tailor74
őstag

Akiben van wgy kis barkácsolási hajlam, az ottho is meg tudja ezt csinálni.
Lehet kicsit fapadosabban, de a funkció ugyanaz.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#28) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

A kábelnél vesztettek el engem. Duplán, mert két kábel van.

(#29) haxiboy


haxiboy
veterán

Én nem emlékszek arra hogy lett volna második kábel amikor kipróbáltam. 1 billentyűzet és egy egér egy USB 3 portra volt dugva. Szerintem csak akkor kell az adapter ha további eszközöket szeretnél használni.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#30) waverider


waverider
senior tag

és ezzel [link] mi lett? vagy ez vándorolt Corsair-ékhez?

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#31) Janby válasza waverider (#30) üzenetére


Janby
tag

Na,ez már sokkal jobbnak néz ki.

I AM:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.