Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) devast


devast
addikt

Vegyétek csak a kúlpadokat, a jó kis backdoor-al együtt :DDD :DDD

(#2) Graphics válasza devast (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez is akkor bullshit hír...

Akármelyik gyártónál elindítod, belépsz, ott van " Elfogad az irányelveket, a telefon a háttérben adatot gyűjthet blablabla..."

Huawei
Lenovo Experimeance
Xiaomi-nál is van ilyen

De még ha egy Samsungot elindítok annál is ott van.
Adatot gyűjtenek, mindenről. A google is. Fel lehet kapni egy-egy témát, de ha valaki nem szeretné, hogy monitorozzák, akkor Nokia 3310.
Persze a kéretlen dolgok nem túlzottan kellenének, csak kérdés hol nincsenek...

@Blyan: No, mesélj, mi baj? Hozzászólásgyűjtés? ;]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) Blyan válasza Graphics (#2) üzenetére


Blyan
félisten

:W

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4) kcsa válasza Graphics (#2) üzenetére


kcsa
veterán

Van némi ellentmondás: ha ezt elfogadtad, akkor a gyártó nem úgy reagálna, ahogy.

(#5) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Amíg nincs papírvékony mobil, addig nem is érdekel.

valami

(#6) Szoszo94 válasza Graphics (#2) üzenetére


Szoszo94
őstag

Pontosan, minden gyártó/fejlesztő gyűjti az adatokat, nem kell ebből ekkora feneket keríteni és felesleges kiemelni egy-egy gyártót. Hisz még valaki egyáltalán abban, hogy ezt elkerülheti? Másrészt hadd gyűjtsék csak, csináljanak személyreszabott reklámokat, én meg használom serényen a reklámblokkolókat :B Terrorista meg nem vagyok, hogy attól kelljen félnem, mikor rontja rám az ajtót a TEK ;]

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#7) maximilian4 válasza Szoszo94 (#6) üzenetére


maximilian4
addikt

Ez igaz, hogy gyűjtik az adatokat. De nem a személyes adatokat és ez itt a lényeg.

Maxi

(#8) Szoszo94 válasza maximilian4 (#7) üzenetére


Szoszo94
őstag

Gondoltam, hogy nem a nyaralási képeimre kíváncsiak :U
:D

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#9) Graphics válasza Szoszo94 (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ennyi

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) fateless


fateless
veterán

Félretéve a roppant hasznos és fontos "ki gyűjt adatokat kiről" kérdést, nekem elsőre tetszik ez a telefon. Ha megcsinálnák 4,7mm-esre 1800-2000-es akkuval, majd kihoznának egy 7,9mm-es változatot 3000+ akkuval, kifejezetten tetszene a készülék a feleségemnek, mivel a Coolpad sokkal jobban bejön neki, mint a Jiayu (ami bár jó, de valahogy mindig van valami kis nyavalyája).

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11) WOT-H-A-C válasza devast (#1) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ezek csak a gyári romokban vannak benne!! Fel kell tenni egy főzött romot annak akinek van "rejtegetni valója".... ;)

fateless: Így van! ithon főleg a Coolpad F1 és 7320 terjedt el, mind2 remek telefon gyári és közösségi támogatással hazai közösséggel! Simán ajánlott kategoria a Coolpad! :R

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#12) Freiherr


Freiherr
őstag

Volt 4.7-es telefonom (Jiayu G4S),szerintem a legjobb kompromisszum a kijelzőméret tekintetében,várom ezt is,mit fog tudni.

update:most nézem,hogy ez a vastagság,na jó elmehetnek a ..csába.😁

[ Szerkesztve ]

XXX

(#13) eM'82


eM'82
addikt

A kijelzője lesz 4.7".
Átlagos teló lesz.

(#14) QwErTy42 válasza Szoszo94 (#6) üzenetére


QwErTy42
addikt

Ez annyira tipikus.
Most még akkor robbantják rád az ajtót, ha terrorista vagy.
Voltak/ vannak idők, amikor embereket azért üldöznek, mert más a vallásuk, rasszuk, politikai meggyőződésük vagy csak éppen az út túloldalán laknak... Ugye az ürügy vagy éppen az ok az adott rendszertől függ.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#15) Szoszo94 válasza QwErTy42 (#14) üzenetére


Szoszo94
őstag

Ez is annyira tipikus, mint amennyire az általam írt dolog volt.
Kinőttünk már a vallási háborúból, ha pedig olyan irányba indul el az ország, amibe nem kéne, még időben itt lehet hagyni. Külföldről pedig nem hiszem, hogy a vallás érdekelné az adatgyűjtőket.
Ennyi erővel pedig nyugodtan bezárkózhatsz egy pincébe, ha akarnak megtalálnak és kreálnak valami indokot a hidegre tételhez, hidd el ;)

Mondjuk nem tudom, miért csak egy kiragadott szövegrészre reagálsz, amikor az szorosan kapcsolódott a szövegkörnyezethez, de mindegy :U

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#16) QwErTy42 válasza Szoszo94 (#15) üzenetére


QwErTy42
addikt

A Világ nem Magyarország de még csak nem is Európa.
Azért nézz szét hány embert gyilkolásznak le nap, mint nap és hány diktatúra üzemel mind a mai napig. Kínában nem írogathatnál Te sem ilyen szabadon a weben...
Ezek az eszközök az ő hasznukra is válik nem csak a reklámügynökségekére.

Az időben elhagyni is vicces. '56-ban sem sikerült mindenkinek, pedig akkor kevésbé volt felgyorsulva a Világ.

Az adatgyűjtés és az emberek megfigyelése rossz.

Persze, hogy kiragadtam, mert hülyeséget írtál. attól, hogy bevett gyakorlat még nem lesz üdvözölendő.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#17) Szoszo94 válasza QwErTy42 (#16) üzenetére


Szoszo94
őstag

Viszont nem Kínában vagyunk, és egyelőre Kína sincs itt - azaz törvényileg nincs.
Nem '56 van, ma már sokminden sokkal gyorsabban és könnyebben kivitelezhető pont a gyorsuló ”világnak” köszönhetően.
Írtam is egy szóval, hogy üdvözölendő és jó dolog az adatgyűjtés? Nem emlékszem rá. Viszont nagyon naív embernek kell ahhoz lenni, hogy valaki is azt higyje, el tud bújni a ”nagy szem” elől. Ha pedig az ellen harcol valaki, amit amúgy sem tud megakadályozni, akkor tegye, de csendesen. Ilyen ez a világ, mindenki figyel mindenkit, be kell tartani a mostani szabályokat, más úgysem tudsz tenni. Ha tehetném, én sem engedném az adatgyűjtést, de nem a Kínai Népköztársaság elnöke vagyok, mégcsak hasonló pályát sem járok be az egyetemen, más irány felé asszociálódtam, ezeket a dolgokat pedig kívülről figyelem mindaddig, míg bele nem csöppenek valami csúnya adatlopásos/háborús/etc dologba. Addig pedig nyugibékepeace van :)

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#18) QwErTy42 válasza Szoszo94 (#17) üzenetére


QwErTy42
addikt

peace :R

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.