Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) RetepNyaraB válasza Degeczi (#50) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Tekintve, hogy talán a 90-es évekig bezárólag azért ritkábban jött át az amerikai szutyok Európába, ez az egész brit uralom nem annyira meglepő. Ettől azért még világszerte igen sok jó zene van, csak a marketingen rendkívül sok múlik. Ha valamit elég sokat játszanak és még a jútyúbon is látta félmilliárd júzer, akkor az ugye rossz nem lehet (pedig dehogynem ;] )

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#52) M.W.H


M.W.H
aktív tag

kicsit megkattannék ha állandoan koldpléj fogadna a kocsiba a munkahelyen és otthon is. sztem csajoknak csinálják, mint a rédióhed stb

Mad W. Highflyer

(#53) #06658560


#06658560
törölt tag

Nem vagyok nagy Hidegjáték követö, de nekem valahogy inkább pop mint rock a banda stílusa.

(#54) Wa2x_ válasza #06658560 (#53) üzenetére


Wa2x_
veterán

Most már egyre inkább pop-poprock, de igazából alter-rock volt eredetileg.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#55) ManUnited


ManUnited
aktív tag

Én a Viva la Vida-val ismertem meg őket, a régi számaikat nem ismertem, de most hogy belehallgattam egy-kettőbe hát be kell szereznem a régi albumokat is :D Amúgy sokat játszok FIFA-val és abból ismertem meg és szerettem meg ezt a brit popzenét, elég jó kis számok vannak főleg a 06-07-ben.

[ Szerkesztve ]

(#56) baluka26 válasza ManUnited (#55) üzenetére


baluka26
veterán

Igazából FIFA 2004-től kb 2008-ig azért érdemes volt játszani, hogy az ember zenét hallgasson. Kb, mint mostanában DiRT. Eszméletlen soundtrackek voltak azok!

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#57) ManUnited válasza baluka26 (#56) üzenetére


ManUnited
aktív tag

Igen és sajnos ez a 09-től megszakadt :( Azóta nincsenek benne olyan jó zenék.

(#58) haypro


haypro
senior tag

Nagyon szeretem a Coldplayt, a maiak közül egyértelműen az egyik legjobb. (Persze a '60-as '80-as évekhez nagyon nem ér fel)
Azért ezen óriásit nevettem:
KATT.

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.