Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) vamzi


vamzi
őstag

Helyesen írod, hogy mindig a TH legyen az utolsó fejlesztés. Kiírhatnád, hogy miért, mert sokan nem tudják és emiatt nem fogadják meg. Ugyanis a TH szintek beleszámítanak a csata lootjába. Minél kisebb a TH-d annál nagyobb a nyerhető loot és fordítva:

Ha az ellenfél bázisa:
megegyezik vagy nagyobb szintű, akkor 100%
1 szinttel kisebb 90%
2 szinttel kisebb 50%
3 szinttel kisebb 25%
4 vagy több szinttel kisebb 5%

A pályaelemeknél kimaradt, hogy egyszerre max csak 40 van a mapon, utána nem termelődik újra, tehát ahogyan te is írtad, mindig le kell szedni mindet.

A war bónusz csak 30% vesztéskor(40% ha döntetlen).

Harc közben mindig annyi kupát kapsz, ahány csillagot szerzel lefelé egészre kerekítve. Ez kupázáskor jellemzően 1 csillag, tehát 1/3 kupa. Szóval nem teljesen igaz a 4-10 (gyakorlatilag inkább 1-20)Jó tanács, hogy ha kupázol, mindig legyen rage spell tartalékban, mert könnyű belefutni rejtett deffbe és akkor oda a kupa amit az elmúlt fél órában gyűjtöttél.

Ha kupázol, akkor mindig nézz szét a védekezéseid között és onnan is válogass ellenfelet(csinálj visszavágót) mert sokkal magasabb a kupaszám, mint normál harcban (40-60 közöttiekkel szoktam találkozni)

Harc előtt a barackok mindig legyenek tele, hogy mire visszaérsz már javában menjen a troop termelés (ha kupázol mehet a gem is)

Magasabb szinteken pedig elkerülhetetlen a gem használat(ha igazán türelmes vagy, akkor nem kell venni én sem vettem még sosem). Én úgy szoktam, hogy mindig addig gyűjtöm a gemeket, amíg jön valami nagyobb ünnep és 1 gemmel boostolhatom a fullos termelőket. Ezekre előre felkészülök és úgy intézem, hogy a tárolókban legyen már 2-3M nyersanyag és előre megtervezem, hogy mire költök. Ha megnyitják az 1gem to boostot, akkor 10 napos pajzsot veszek(500 gem) és mindent boostolok. Így naponta 1.176.000 nyersanagot termelek, amit nem tudnak elszedni. Így már könnyű kifejleszteni a 7-8 milliós fejlesztéseket. Csak lassú, de nekem van időm.

A falakat én teljesen hátra priorizáltam, így is úgyis átjönnek rajta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.