Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) dragonfx válasza EnterR (#49) üzenetére


dragonfx
veterán

jaja hasonló de ez szerintme jobb.

50>>amugy jogos nekem se lesz. uncsi már...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#52) Szoszo94 válasza WhiteWalker (#47) üzenetére


Szoszo94
őstag

Én sem szoktam sűrűn játszani, akkor nézek rá, ha jelez a telefon, hogy lejár a shield. Lvl70 körül vagyok, nagyjából a cikk szerint haladtam eddig is, de támadni már egy ideje csak sárkányokkal járok, így amit ellopnának nyersanyagot, inkább beletolom a csapatba. Sokszor előfordul ugyanis, hogy pont nem tudok időben visszanézni és megtámadnak, így 250-250k nyersanyag bánja plusz a kont lévő TH miatt a kupák is. Nem rossz játék, de én már kezdek ráunni, ez azoknak jó, akik sűrűn tudják nézegetni :)

Haverom volt, hogy napokig töltőn hagyta a telefont, belépve a játékba, screen was always on és így ment el 2200 kupáig asszem, valahol ott kapott gemeket (acsi), na én ezt már betegesnek tartottam :DDD Azért van telefonom, hogy el tudjanak érni, nem azért, hogy magával játszon ;]
Mondjuk megjött a táblám, át is húztam rá a mentést, de így még kevesebbszer fogok tudni ránézni napközben :U

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#53) WhiteWalker válasza Szoszo94 (#52) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ezt a " képernyő bekapcsolva hagyva töltéskor" opciót én is hadználtam eleinte , de inaktivitás miatt lekapcsol a játék, szóval félmegoldás csak... Szinte ott kell ülni mellette... Úgy hogy ezt a megoldást meguntam :D
Munka mellett persze van más dolog amire időt kell szakitani , nem csak ebből áll a világ. Nekem ez a lassú játékmenet pont megfelel.
Én PC-re felraktam a BlueStack programot, ha lusta vagyok a telefonhoz menni mikor épp töltődik.
Eleinte gyorsabb volt a játékmenet , de most hogy 10 napokat kell várni hogy valami elkészüljön , igy nyugdíjas a tempó :DDD

(#54) markussandor


markussandor
senior tag

Egy dolog eszembe jutott a cikkel kapcsolatban, lootoláskor a goldból is le kell vonni a next gomb nyomogatásának az árát. (ami extrém esetben 40-50'000 gold is lehet)

(#55) vamzi válasza markussandor (#54) üzenetére


vamzi
őstag

Az nem is olyan extém. MIkor van fölös 2 órám és kupázok, olyankor nem ritka, hogy 2-300K is elmegy, mire találok olyat, akit érdemes betámadni. TH10-nél ugyebár 1000 aranyért keres ellenfelet.

Kis segítség azoknak, akik szeretnék korrektül berendezni a falut: [link]

Sok bevált elrendezés van és mindenki kiválaszthatja a szintjének és hozzáállásának a megfelelőt. Van benne szerkesztő is, amivel könnyebb az egyedi ötleteket is megvalósítani.

(#56) KISDUCK válasza Szoszo94 (#52) üzenetére


KISDUCK
addikt

Akkor ha csak nézegetem a falumat nem támadnak meg? Akkor ezért használják páras a bluestacks + autoclikker combót?

(#57) WhiteWalker válasza KISDUCK (#56) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem, mivel online vagy :DDD
Az autoclickerről nem hallottam...
Sejtem mi lehet , de mégis az mi az? 😃

[ Szerkesztve ]

(#58) KISDUCK válasza WhiteWalker (#57) üzenetére


KISDUCK
addikt

Valami program, ami klikkelget az előre beállított dolgok után. Valaki írta még a játék topikjában, hogy így nyomja, de nem volt feltüntetve hogy miért jó.

(#59) WhiteWalker válasza KISDUCK (#58) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Még anno a Diablo II-bem volt ilyen bot program :DDD

(#60) vamzi válasza KISDUCK (#58) üzenetére


vamzi
őstag

Egy baj van csak az ilyen autóklikkerrel, hogy a játék nem hülye. Ha látja, hogy aktív vagy már 12 órája, akkor ledob 5 percre azzal a címszóval, hogy "Take a break - You have been playing for too long and your villagers need to rest for a few minutes." Tehát gyakorlatilag csak a telód/tabid kijelzőjét gyilkolod a folyamatos használattal.

Szerintem nem ér annyit az egész. Amúgy androidon a taskert ajánlom, mert azzal teljesen betudod szkriptelni az érintőpanelt.

Egyszer így vittem le a kupaszámot 2000-ről 42-re, hogy beszkripteltem támadásra :DDD Azért csak 42-ig ment, mert elfogyott az arany(2M) és hibára futott a harcindítás :DDD (az értelmét nem kell keresni, nem azért csináltam :P )

[ Szerkesztve ]

(#61) KISDUCK válasza vamzi (#60) üzenetére


KISDUCK
addikt

Én nem akarom kipróbálni, nem hiszem hogy megmaradna az élvezet utána.

(#62) dragonfx


dragonfx
veterán

wifin bekapcsol képernyővel fennmarad de max 5-10 percig utána ledob. és igen sokáig vagy fenne gyhuzamba too long time online és ledob.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#63) Cray Tyler válasza vamzi (#55) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Tényleg, a linkeket totál kihagytam a cikkből. Na ezt most pótoljuk.

(#64) dracox válasza KISDUCK (#44) üzenetére


dracox
addikt

Nagyon Jó a goblinos csapat. Régebben toltam velük a kezdetekkor még, de amióta jobban belemerültem a játékba és a stratégiám kidolgozása után farmolásra nagyon hatékonyak. Kupa jelenleg engem sem érdekel. :)

[ Szerkesztve ]

(#65) DanielLong


DanielLong
senior tag

Lehetséges, hogy nem találom a Nagy Kukackák nevű klánt? A cikk apropóján kezdtem el játszani és szeretnék csatlakozni egy klánhoz. Szívesen belépnék hozzátok, ha van tagfelvétel. Nevem: Challenger.

(#66) markussandor válasza DanielLong (#65) üzenetére


markussandor
senior tag

szia,

elvileg akkor nem hozza ki a kereső, ha nincs meg a szükséges kupád, ami most 1000

clan tag: #28PPV2LG

(#67) DanielLong válasza markussandor (#66) üzenetére


DanielLong
senior tag

Akkor még gyűjtök 200-at aztán újból jelentkezem majd.

(#68) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Helloka
Elég nagy tévhit hogy a fal nem ér semmit se. Nekem már a fal zöme 10-es szintű, és th9-en vagyok és a kutya se piszkál. És nem a maxos defek miatt, mivel amikor kész lettek akkor még be-be támadtak. Ha rosszul van a falu megépitve, a fal nem fog megmenteni. Viszont egy 10-es fal 5500 hp ját leverni eltart egy darabig, és még ha légitámadást is kap a falu akkor is jó, mert a herok akkor is a földön fognak kúszni. Engem már jópárszor megmentett a fal.
A TH szintenkénti maxolására th6 ig nincs szükség ha jó a klánod és erős védelmet kapsz tölük és jó a falu felépitése. Viszont Th7-től meg kötelező maxolni a defeket. Th8-tól már a falat se ártana fullozni. Sajnos ehhez nagyon kockának kell lenni. Ha valaki nem fullozza a defeket th8-ig, az th9-től a saját játékát teszi tönkre, mivel mindenki rá fog mászni a nyersikért amiket próbál felhalmozni, de mivel gyengék a defjei, nem tudja őket megvédeni. Th9-ről Th10-re nem illik fellépni 2 db 20 hero alatt. Sajnos ezek nélkül elégé vérszegény attackokat lehet csak csinálni. Persze vannak mindig akik más utakon próbálkoznak, de én ennek csak örülök mert van kin legalább lootolni! 😜😜😜
Jó játékot mindenkinek!
Az én base m jelenleg:

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.