Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Egy hónappal korábban is jöhetett volna ez a bejegyzés. :) Szerintem említhetted volna, hogy a camp firet is érdemes maximális szinten tartani. A klánomba vannak olyan zsenik, akik rusholják a TH-t és mindennel el vannak maradva TH6 melett 4-es campjeik vannak és folyamat megy a request nálunk. Párszor említettem nekik, hogy nem így kéne de le se sz##ják. Meg a taktikája is gyenge pár embernek, egyik tag linkelt egy replayt amiben egy oldalról beküldte a barbárokat, hogy a mortar egyszerre damolja mindent a légvédelemmel nem is foglalkozott és betette a ballonokat egy pillanat alatt kipukkadtak. Írtam neki, hogy ez így hülyeség volt, de a válasz: "amúgy jó?". Csak azért vagyok abba a klánba, mert munkatársakkal együtt léptünk be.

Köszi a bejegyzést.

(#2) Cray Tyler válasza KISDUCK (#1) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

A cikk legfőbb célkitűzése a hiánypótlás. Hogy legalább némi alapvető ismeret le legyen írva magyarul. Nem teljes, nem is lehet teljes, de legalább aki elolvassa, annak lesz némi fogalma az alapvetően követendő játékstílusról, hogy ha a CW-kben és közepesnél jobb klánokban szeretne eredményesen játszani.

(#3) dracox


dracox
addikt

Nagyon jó lett a leírás. Egy kezdő szinten lévő játékosnak nagyon sokat segíthet. ;)

(#4) norbalia87


norbalia87
tag

Nagyon jo leiras, csak igy tovabb!!

Linkelem is az ocsemnek akit most probalok meg ravenni a jatekra :)

Blaa a nagy kukackak klanbol.

(#5) Jeanne d'Arc

Kedvet kaptam a játékhoz. Mindig koketaltam vele, na de majd most. :)) Köszi az írást.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#6) dracox válasza Jeanne d'Arc (#5) üzenetére


dracox
addikt

Nem fog csalódást okozni majd meglátod :)

(#7) dragonfx


dragonfx
veterán

jó ez a leírás de annyit hozzá lehet tennia 3. builder eléréshez nem kell angy kunzst de utána 4.re kell gyurni mihamarabb mert ugy is sokkal jobban megy a játék.aki nem rest nyugodtan vegyne gem.et a 4. vagy az 5. builderre ha hosszutávon játszik ezzel mert tetszik neki nagyon megéri.
lootolni azért giantot is vinni kell ám golyófogonak ha csak termelőkben vana cucc. belökök 1-2öt mögéjük mehet 20-30 barbár archer.
a goblin angyon pusztul. lvl4től ér valamit.
szerintme archer alegjobb lootolni csapatban mert átlő a falon. bár tény a mortár nagyon pusztitja őket.
healer.t addig kár kitenni mig airdef van belátható távolságon belül. ha a flau másik oldalán van az nem gond de ha 1 fallal beljebb már eléri akkor semmi értelme. azért 14 hely elég sok néha.
lootolni lehet drágább sereggel is csak keresni kell 100+ os looto.ot azért afölötti sereget már nem egyszerű összerakni akár időben sem.
lootolásnál arra is figyelni kell hamar kész legyen a sereg. tehát mielőtt elindulsz "next"elgetni. már rakd tele a gyárat és mire visszaérsz a csapat fele kb kész....(boosttal kb 75%a.)
lehet sarivla pekkával is lootolni és néha a rage se árt ha durva dark loot kell belefér.
az elxirt idővel nem fogod tudni hova tenni ugyanis falazni már csak 9estől lehet. az aranyat mindig tolhatod a falba talán sosem éred utol magad. adark.ra kell leginkább vigyázni ha 300-400 vihető simán rádjön bárki.
az arany jobban jön mint az elixirt de a hosszú fejelsztéske miatt elixir beragad nem tudod mire tenni mert ugye labor is sokáig dolgozik. csaka seregbe. ilynekor nyugodtan gyárthatsz vegyes sereget ami kifér a csövön.
én mindig 50% vagy th.ra megyek loot esetén is ne veszitsek annyi trofit.de első az airdef szerintem.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Nekem a heten készült el a lvl6-os giant. Abból 20-at viszek. Melle 2-2 rAge es heal spell. 10 minion ilyen kis tisztogatónak, es kB 20 lvl5 wizi. Előre küldeni először egyet, hogy a csapda robbanjon. Majd kiküldeni az egész giant csapatot. Be közéjük 4db wallbreaker. Bejutottak, valszeg kelleni fog egy heal spell. Pár wizit mogejuk lerakni , azok rombolnak. Aztán ezek igy szépen leapritjak a várost. Ha gebasz van, akkor ott a queen es a King, mindegyik képességgel :D az imént volt 400k lootom.
Amit beszívtam, hogy legalább 16 óráig nincs builderem, de a taroloim fullon vannak :( szerencsére mindig jön egy kis újonc, az leveri a TH-t, én meg nyugodtan alszom :))

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#9) sziba(frog) válasza dragonfx (#7) üzenetére


sziba(frog)
újonc

Jogos a giant a loothoz, de alapvetően csak a türelmes keresésen múlik.Olyan nincs, hogy jó loot sereg, mindig az enemyt kell jól megválasztani a pillanatnyilag rendelkezésre álló támadóidhoz, illetve ha kockázatmentesen akarod csinálni, csak a kiürítetlen kinti termelőkre mégy. Külön bunus ha külső a th, mert akkor nem kell erőlködni az 50%-ért. A jó lootért pedig simán hagyom bukni a kupát.Előbb- utóbb úgyis beáll, melyik ligában érzed jól magad, illetve hol vagy elégedett a loot mennyiségével.

(#10) #53932800


#53932800
törölt tag

Hogyan kell kell keresni emberkéket akiknek farmbázisuk van? Bocsi a hülye kérdésért tegnap kezdtem:D

(#11) alkatraz3000 válasza #53932800 (#10) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Keresni kifejezetten nem tudsz. Neked kell felismerni :))

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#12) #53932800


#53932800
törölt tag

Nem úgy gondoltam,hanem emberkéket,hogyan kell keresni egyáltalán?:)

[ Szerkesztve ]

(#13) alkatraz3000 válasza #53932800 (#12) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Attack gombbal :) aztán bedob egyet, ha nem tetszik es van pénzed akkor next, next, next.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#14) #53932800 válasza alkatraz3000 (#13) üzenetére


#53932800
törölt tag

Köszi:)

(#15) HaliHUN


HaliHUN
tag

Tetszett! Szvsz a falakat nem tartom annyira fontosnak, CW playerként offense>defense!

(#16) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Ez itt az én kis falucskám :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#17) sziba(frog) válasza HaliHUN (#15) üzenetére


sziba(frog)
újonc

Pedig ha nem tudnak 100%-ra leverni, azzal pontot buknak. Nyilván az is meghatározza, hogy a klánon belül mi a helyezésed. Sokszor az dönt a warban, hogy pl. a top 3 játékoson mennyi pontot buknak. Általában a kisebbeket teljesen leverik.

(#18) alkatraz3000 válasza sziba(frog) (#17) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Én top8. Magyar klanban vagyok jelenleg, és nálunk nem verik le teljesen a kozepmezonyt. Én is középmezőny vagyok, 3 támadásból 1 csillagot hoztak rajtam.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#19) dragonfx válasza sziba(frog) (#9) üzenetére


dragonfx
veterán

hát nekem 2 lenne jo de arany3ba ad csak elég dark.ot én meg azokat is szeretném hazsnálni. a furo van de minek.
nem tudom van mikor 3 napig nem adja.. utána 3 napig igen.totál változo nem tudom mitől függ.
2 napja pl nekem 60-80-100k.sokat dob be volt hogy th5öt is. amikor már 20at ellapozok uncsi. rámegyke valakire.
lapozni az egricsillagokat kell 500ig nem a falukat... :))
ti átlagban emnnyit lapoztok?
én max 20-30.at.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#20) sziba(frog) válasza dragonfx (#19) üzenetére


sziba(frog)
újonc

arany 2-ben vagyok, th8, ne aggódj suli elkezdődött, a héten már jobbak voltak a lootok :)
átlag 20 lapozás szinte mindig van, néha 50-60 is. Attól függ mennyire kell a nyersi a köv. fejlesztéshez.
150-200k arany és elixír alatt rá se nagyon megyek, hacsak nem új egység kipróbálása vagy gyakorlás a cél.
A d.e-re meg lighting a tárolóra, az elvihető kb 40%-át adja, ha nem számít a bekerülés és az újragyártás.

[ Szerkesztve ]

(#21) alkatraz3000 válasza sziba(frog) (#20) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Nekem kb 150k egy sereg elkészítése, szóval 2 alatt max mar csak uralomból indulok. Az a jo, ha elég a fel csapatot elengedni. A King és a Queen meg hatalmas segítség!

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#22) vamzi


vamzi
őstag

Helyesen írod, hogy mindig a TH legyen az utolsó fejlesztés. Kiírhatnád, hogy miért, mert sokan nem tudják és emiatt nem fogadják meg. Ugyanis a TH szintek beleszámítanak a csata lootjába. Minél kisebb a TH-d annál nagyobb a nyerhető loot és fordítva:

Ha az ellenfél bázisa:
megegyezik vagy nagyobb szintű, akkor 100%
1 szinttel kisebb 90%
2 szinttel kisebb 50%
3 szinttel kisebb 25%
4 vagy több szinttel kisebb 5%

A pályaelemeknél kimaradt, hogy egyszerre max csak 40 van a mapon, utána nem termelődik újra, tehát ahogyan te is írtad, mindig le kell szedni mindet.

A war bónusz csak 30% vesztéskor(40% ha döntetlen).

Harc közben mindig annyi kupát kapsz, ahány csillagot szerzel lefelé egészre kerekítve. Ez kupázáskor jellemzően 1 csillag, tehát 1/3 kupa. Szóval nem teljesen igaz a 4-10 (gyakorlatilag inkább 1-20)Jó tanács, hogy ha kupázol, mindig legyen rage spell tartalékban, mert könnyű belefutni rejtett deffbe és akkor oda a kupa amit az elmúlt fél órában gyűjtöttél.

Ha kupázol, akkor mindig nézz szét a védekezéseid között és onnan is válogass ellenfelet(csinálj visszavágót) mert sokkal magasabb a kupaszám, mint normál harcban (40-60 közöttiekkel szoktam találkozni)

Harc előtt a barackok mindig legyenek tele, hogy mire visszaérsz már javában menjen a troop termelés (ha kupázol mehet a gem is)

Magasabb szinteken pedig elkerülhetetlen a gem használat(ha igazán türelmes vagy, akkor nem kell venni én sem vettem még sosem). Én úgy szoktam, hogy mindig addig gyűjtöm a gemeket, amíg jön valami nagyobb ünnep és 1 gemmel boostolhatom a fullos termelőket. Ezekre előre felkészülök és úgy intézem, hogy a tárolókban legyen már 2-3M nyersanyag és előre megtervezem, hogy mire költök. Ha megnyitják az 1gem to boostot, akkor 10 napos pajzsot veszek(500 gem) és mindent boostolok. Így naponta 1.176.000 nyersanagot termelek, amit nem tudnak elszedni. Így már könnyű kifejleszteni a 7-8 milliós fejlesztéseket. Csak lassú, de nekem van időm.

A falakat én teljesen hátra priorizáltam, így is úgyis átjönnek rajta.

(#23) alkatraz3000 válasza vamzi (#22) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

A falak elhanyagolasa nem feltétlen jo. Valóban az első vonal hip-hop leomlik, de utána meg beszorulhatnak, főleg ha elfogy a wb, ráadásul a védelem szénné lovi őket addig.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#24) markussandor válasza alkatraz3000 (#16) üzenetére


markussandor
senior tag

szép a falud, de csodálkozom, hogy csak 3 építőd van
a héten szereztem meg a 4. építőt, és friss th7 falum van csak

(#25) vamzi válasza alkatraz3000 (#23) üzenetére


vamzi
őstag

Igen, viszont egy szint után brutál szinten viszik a nyersit. Mostanában kezdtem el ismét foglalkozni vele, mert egyre több minden van kimaxolva és nem kell annyira a nyersi. Most tartok 7-es szintnél. 100%-ra már hónapok óta nem vertek le, de a fullos ellenfelek van hogy bejutnak középre és elvisznek 1 napi termést.

Alacsony szinten viszont sok múlik a falon.

(#26) Cray Tyler válasza vamzi (#25) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

#vamzi, utólagos engedelmeddel beépítettem a tanácsaidat a cikkbe. Jelezd kérlek ha bármi ellenvetésed van ezzel kapcsolatban.

(#27) vamzi válasza Cray Tyler (#26) üzenetére


vamzi
őstag

:R Enyém a megtiszteltetés, természetesen nincs ellenvetésem.

(#28) sziba(frog) válasza vamzi (#25) üzenetére


sziba(frog)
újonc

Egy napi termelés boost nékül, fullos bányákkal 24*3500*6=504k nyersi.Ha mindet elviszik, nagyjából 2-3 óra alatt vissza lehet loot-olni. Ez min. th7, th8 környékén nem nevezném brutálisnak.
Másik lehetőség a cikkben is említett külső th. Bő egy órája támadtak meg, 300k feletti rabolható nyersivel. Leütötte a th-t, vitte a kupát, nyersi maradt, 12 óra védelem.
Nagyjából 50% az esély rá, hogy hamarabb talál meg olyan, aki csak a kupát viszi, meg minimális nyersit.
Főleg, ha nem is a te bázisod támadására összerakott serege van.Nyilván ez revenge-re nem igaz.

(#29) alkatraz3000 válasza markussandor (#24) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

A gemet mindig másra költöttem, mert nem volt jol kifejlett falum, es sosem tudtam egy adott nyersi szám fele menni.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#30) vamzi válasza sziba(frog) (#28) üzenetére


vamzi
őstag

Jah, nem a támadókra értettem, hogy brutál viszik a nyersit, hanem a fal fejlesztésre. Szerintem ugyan arról beszélünk. Kint a TH és viszonylag ritka, hogy elviszik a nyersit. Néha ha befigyel 4-500K vesztés az belefér, mert kevesebb mint egy napi termésem. Hozzám inkább csak kupázni járnak.

(#31) HPAA


HPAA
őstag

üdv

én eddig a játék fejlesztgetős/farmolgatós részét használtam kizárólag
egyszer ugyan megtámadtak de azóta semmi , hál istennek
lassan 2 hete játszom , csak passzióból próbáltam ki , de valami tetszik benne
jó hogy van itt már egy hely ahol ha kell van aki tud segíteni :DDD

************* censored

(#32) sziba(frog) válasza HPAA (#31) üzenetére


sziba(frog)
újonc

A játéknak egyébként van saját topikja is:

http://logout.hu/tema/clash_of_clans/hsz_1-50.html

szerintem ott tudnak válaszolni a kérdéseidre

(#33) HPAA válasza sziba(frog) (#32) üzenetére


HPAA
őstag

tényleg
köszönöm

************* censored

(#34) dracox


dracox
addikt

TH 6-nál ki milyen sereggel ment lootolni? :)

(#35) Shandor94 válasza dragonfx (#19) üzenetére


Shandor94
csendes tag

Fúró van, de minek?
Hogy fejleszd :D
TH8-on már 2db fúród lehet, amit lvl3-ig fejleszthetsz, a termelése pedig 45 DE óránként.

Szóval 45*24*2=2160.

Egy nap leforgása alatt 2160 darkelixirt termelnek, ami valljuk meg, th8-on nem kevés :))

(#36) tovgab


tovgab
aktív tag

Az én kis falum:

Már csak egy jó kis magyar klánt kellene találnom...

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#37) markussandor válasza tovgab (#36) üzenetére


markussandor
senior tag

szia,

gyere a cikk írójához a nagy kukackák klánba!

(#38) Cray Tyler válasza tovgab (#36) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

TH10, lvl7 falakkal és 3 builderrel... háát... Ő sem olvasta a cikket időben :)

(#39) alkatraz3000 válasza tovgab (#36) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Sajnos te is elsietted a dolgokat :(

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#40) Cray Tyler válasza alkatraz3000 (#39) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Egyébként úgy korrekt ha azt is hozzátesszük, hogy sokan elsietett THval rendelkeznek jelenleg, de elég jól belátják már, hogy ez miért nem volt túl jó döntés. Ismerek én is playert, aki boostolt TH9-cel rendelkezik, de már régóta látja, hogy hiba volt elsietni és most korrigálja a dolgot.

Szóval önmagában nem minősít senkit, hogy boostolt TH van a falujában. Nálam pl. most a barrackok vannak "boostolva": egyetlen barrackom van, ami tud gyártani mindent, a többi meg maximum archert... és ez is hatalmas hiba. Most korrigálom, mert látom hogy ez így abszolút nem hatékony, és szépen húzgálom fel a többi barrackot is, ahogy bírom.

Builderek ugyanígy: szintén van olyan ismerősöm, aki az elején még nem igazán volt képben a gemek értékével kapcsolatban, és elszórta erre-arra. TH8-on még mindig csak 3 buildere volt, rájött a problémára, és kigründolta TH9 előtt a negyedik buildert.

[ Szerkesztve ]

(#41) tovgab válasza Cray Tyler (#38) üzenetére


tovgab
aktív tag

Köszönöm a meghívást, már küldtem is request-et! :)

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#42) vamzi válasza Cray Tyler (#40) üzenetére


vamzi
őstag

Egyébként nem feltétlen elhamarkodott. Nekem pl a stratégiám része, hogy először a TH-t emeltem fullra. Miért:

Nincs annyi időm, hogy egész nap a játék előtt legyek, emiatt én lassú játékmódban játszok. Nem szoktam lootolni, csak a bányákra hagyatkozom. 3 builder is elég, főleg mióta 4M-nál kezdődik egy fejlesztés.

Én gyakorlatilag napi 2x szoktam ránézni kb 10 percet, ami abból áll, hogy begyűjtöm a nyersiket, cw-n támadok és elköltöm a nyersiket. Ilyen játékmenethez pedig az a jó, ha minél előbb maxolod a TH-t hogy minden deffet letehess és kifejleszthess.

A gyors játékmenetnél viszont egyértelműen hiba a TH fejlesztés.

(#43) Cray Tyler válasza vamzi (#42) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Lesz egy kis időm, akkor beépítem ezt a meglátást is a cikkbe, mert abszolút érthető szempont.

(#44) KISDUCK válasza dracox (#34) üzenetére


KISDUCK
addikt

Én most TH6-on vagyok nem rég értem el még a fejlesztések zajlanak nagyban. Nekem 2 hadrendem van:
1. 45 íjjász, 24 barbár, 8 csontváz és 10 óriás (itt még 135 volt a limitem)
2. 14 óriás, 5 csontváz és 60 goblin (140 a limitem most)

A 2. jobban funkciónál olyan helyzetekben ahol kevesebb az esély győzelemre, de mindkét felállást csak farmolásra használom a trófea nekem elhanyagolható.

(#45) dragonfx válasza Shandor94 (#35) üzenetére


dragonfx
veterán

igen rájöttem be is pakolom mind2. öt :C
de amugy nem sok. el lehet pikk pakk szorni.
én iis belátom hiba volt a th8 de azér annynira nem vok vészes helyen.

th7ig érdemes felmenni mert aza rmy camp 4 irto nagy segitség.meg irto sok mindent kapsz.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#46) dracox válasza KISDUCK (#44) üzenetére


dracox
addikt

Én jelenleg 12 óriás 6 bombás csontváz többi nyilas és barbár egységesen elosztva kb. egyenlőre... ezt a goblinost majd kipróbálom lootolásként.

(#47) WhiteWalker válasza vamzi (#42) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én dolgozom , szóval naponta ránézek kb 3x , reggel , délbe , este . Nekem is TH10-m van , szintén az öszvér játékmódhoz tartozom :D

[ Szerkesztve ]

(#48) dragonfx válasza WhiteWalker (#47) üzenetére


dragonfx
veterán

de ez így nem unalmas? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#49) EnterR


EnterR
veterán

A játékállás mentésre kerül a Google accountra? Én Boom Beach-ezek egy ideje, szóval nem lesz idegen a játék. Mellesleg szép írás. :R

PSN ID: marquuard

(#50) WhiteWalker válasza dragonfx (#48) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Unalmas vagy nem , munka mellett ez van. Megbeszélem a főnökömmel hogy napi két óra CoC-t engedélyezzen már... biztos örülne neki :D
Hétvégente tudok tolni több időt vele és lootolni , mikor nem dolgozom...vagy most a két ünnep közt nyomultam mikor nem dolgoztam :C

[ Szerkesztve ]

(#51) dragonfx válasza EnterR (#49) üzenetére


dragonfx
veterán

jaja hasonló de ez szerintme jobb.

50>>amugy jogos nekem se lesz. uncsi már...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#52) Szoszo94 válasza WhiteWalker (#47) üzenetére


Szoszo94
őstag

Én sem szoktam sűrűn játszani, akkor nézek rá, ha jelez a telefon, hogy lejár a shield. Lvl70 körül vagyok, nagyjából a cikk szerint haladtam eddig is, de támadni már egy ideje csak sárkányokkal járok, így amit ellopnának nyersanyagot, inkább beletolom a csapatba. Sokszor előfordul ugyanis, hogy pont nem tudok időben visszanézni és megtámadnak, így 250-250k nyersanyag bánja plusz a kont lévő TH miatt a kupák is. Nem rossz játék, de én már kezdek ráunni, ez azoknak jó, akik sűrűn tudják nézegetni :)

Haverom volt, hogy napokig töltőn hagyta a telefont, belépve a játékba, screen was always on és így ment el 2200 kupáig asszem, valahol ott kapott gemeket (acsi), na én ezt már betegesnek tartottam :DDD Azért van telefonom, hogy el tudjanak érni, nem azért, hogy magával játszon ;]
Mondjuk megjött a táblám, át is húztam rá a mentést, de így még kevesebbszer fogok tudni ránézni napközben :U

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#53) WhiteWalker válasza Szoszo94 (#52) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ezt a " képernyő bekapcsolva hagyva töltéskor" opciót én is hadználtam eleinte , de inaktivitás miatt lekapcsol a játék, szóval félmegoldás csak... Szinte ott kell ülni mellette... Úgy hogy ezt a megoldást meguntam :D
Munka mellett persze van más dolog amire időt kell szakitani , nem csak ebből áll a világ. Nekem ez a lassú játékmenet pont megfelel.
Én PC-re felraktam a BlueStack programot, ha lusta vagyok a telefonhoz menni mikor épp töltődik.
Eleinte gyorsabb volt a játékmenet , de most hogy 10 napokat kell várni hogy valami elkészüljön , igy nyugdíjas a tempó :DDD

(#54) markussandor


markussandor
senior tag

Egy dolog eszembe jutott a cikkel kapcsolatban, lootoláskor a goldból is le kell vonni a next gomb nyomogatásának az árát. (ami extrém esetben 40-50'000 gold is lehet)

(#55) vamzi válasza markussandor (#54) üzenetére


vamzi
őstag

Az nem is olyan extém. MIkor van fölös 2 órám és kupázok, olyankor nem ritka, hogy 2-300K is elmegy, mire találok olyat, akit érdemes betámadni. TH10-nél ugyebár 1000 aranyért keres ellenfelet.

Kis segítség azoknak, akik szeretnék korrektül berendezni a falut: [link]

Sok bevált elrendezés van és mindenki kiválaszthatja a szintjének és hozzáállásának a megfelelőt. Van benne szerkesztő is, amivel könnyebb az egyedi ötleteket is megvalósítani.

(#56) KISDUCK válasza Szoszo94 (#52) üzenetére


KISDUCK
addikt

Akkor ha csak nézegetem a falumat nem támadnak meg? Akkor ezért használják páras a bluestacks + autoclikker combót?

(#57) WhiteWalker válasza KISDUCK (#56) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem, mivel online vagy :DDD
Az autoclickerről nem hallottam...
Sejtem mi lehet , de mégis az mi az? 😃

[ Szerkesztve ]

(#58) KISDUCK válasza WhiteWalker (#57) üzenetére


KISDUCK
addikt

Valami program, ami klikkelget az előre beállított dolgok után. Valaki írta még a játék topikjában, hogy így nyomja, de nem volt feltüntetve hogy miért jó.

(#59) WhiteWalker válasza KISDUCK (#58) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Még anno a Diablo II-bem volt ilyen bot program :DDD

(#60) vamzi válasza KISDUCK (#58) üzenetére


vamzi
őstag

Egy baj van csak az ilyen autóklikkerrel, hogy a játék nem hülye. Ha látja, hogy aktív vagy már 12 órája, akkor ledob 5 percre azzal a címszóval, hogy "Take a break - You have been playing for too long and your villagers need to rest for a few minutes." Tehát gyakorlatilag csak a telód/tabid kijelzőjét gyilkolod a folyamatos használattal.

Szerintem nem ér annyit az egész. Amúgy androidon a taskert ajánlom, mert azzal teljesen betudod szkriptelni az érintőpanelt.

Egyszer így vittem le a kupaszámot 2000-ről 42-re, hogy beszkripteltem támadásra :DDD Azért csak 42-ig ment, mert elfogyott az arany(2M) és hibára futott a harcindítás :DDD (az értelmét nem kell keresni, nem azért csináltam :P )

[ Szerkesztve ]

(#61) KISDUCK válasza vamzi (#60) üzenetére


KISDUCK
addikt

Én nem akarom kipróbálni, nem hiszem hogy megmaradna az élvezet utána.

(#62) dragonfx


dragonfx
veterán

wifin bekapcsol képernyővel fennmarad de max 5-10 percig utána ledob. és igen sokáig vagy fenne gyhuzamba too long time online és ledob.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#63) Cray Tyler válasza vamzi (#55) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Tényleg, a linkeket totál kihagytam a cikkből. Na ezt most pótoljuk.

(#64) dracox válasza KISDUCK (#44) üzenetére


dracox
addikt

Nagyon Jó a goblinos csapat. Régebben toltam velük a kezdetekkor még, de amióta jobban belemerültem a játékba és a stratégiám kidolgozása után farmolásra nagyon hatékonyak. Kupa jelenleg engem sem érdekel. :)

[ Szerkesztve ]

(#65) DanielLong


DanielLong
senior tag

Lehetséges, hogy nem találom a Nagy Kukackák nevű klánt? A cikk apropóján kezdtem el játszani és szeretnék csatlakozni egy klánhoz. Szívesen belépnék hozzátok, ha van tagfelvétel. Nevem: Challenger.

(#66) markussandor válasza DanielLong (#65) üzenetére


markussandor
senior tag

szia,

elvileg akkor nem hozza ki a kereső, ha nincs meg a szükséges kupád, ami most 1000

clan tag: #28PPV2LG

(#67) DanielLong válasza markussandor (#66) üzenetére


DanielLong
senior tag

Akkor még gyűjtök 200-at aztán újból jelentkezem majd.

(#68) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Helloka
Elég nagy tévhit hogy a fal nem ér semmit se. Nekem már a fal zöme 10-es szintű, és th9-en vagyok és a kutya se piszkál. És nem a maxos defek miatt, mivel amikor kész lettek akkor még be-be támadtak. Ha rosszul van a falu megépitve, a fal nem fog megmenteni. Viszont egy 10-es fal 5500 hp ját leverni eltart egy darabig, és még ha légitámadást is kap a falu akkor is jó, mert a herok akkor is a földön fognak kúszni. Engem már jópárszor megmentett a fal.
A TH szintenkénti maxolására th6 ig nincs szükség ha jó a klánod és erős védelmet kapsz tölük és jó a falu felépitése. Viszont Th7-től meg kötelező maxolni a defeket. Th8-tól már a falat se ártana fullozni. Sajnos ehhez nagyon kockának kell lenni. Ha valaki nem fullozza a defeket th8-ig, az th9-től a saját játékát teszi tönkre, mivel mindenki rá fog mászni a nyersikért amiket próbál felhalmozni, de mivel gyengék a defjei, nem tudja őket megvédeni. Th9-ről Th10-re nem illik fellépni 2 db 20 hero alatt. Sajnos ezek nélkül elégé vérszegény attackokat lehet csak csinálni. Persze vannak mindig akik más utakon próbálkoznak, de én ennek csak örülök mert van kin legalább lootolni! 😜😜😜
Jó játékot mindenkinek!
Az én base m jelenleg:

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.