Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) philoxenia válasza balintka (#48) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A GameStar és a PcWorld között sajnos kb. húsz év a különbség, a Guru viszont veri a Chipet erősen. Ráadásul ezt úgy merem kijelenteni, hogy mind a négyet rendszeresen olvastam évekig ebből háromnak szintén évekig előfizetője is voltam. Most már csak a Guru és a PcWorld maradt. A GS olyan szinten dedós, hogy számomra élvezhetetlen, de mondjuk nem is én vagyok a célközönség biztosan. :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#52) balintka válasza philoxenia (#51) üzenetére


balintka
addikt

Én igazából a teljes játékért veszem, 24 évesen nem nekem szól annyira a stílusa. De azért el lehet olvasni, nem rossz.

(#53) woker válasza Calibos (#33) üzenetére


woker
aktív tag

Bocs, hogy csak most válaszolok de épp az 1 hetes szabadságom töltöttem és nem igazán voltam netközelben :) Igazad van valóban becsúszott egy hiba, egy "nem" kimaradt a rajongtam elől :)

Balintka:
A gond az, hogy 10 éve (még jócskán a kamaszkorban jártam) is úgy éreztem, hogy a játékokra szakosodott újságok nem nekem szóltak, és nem azért amiről szóltak hanem ahogyan szóltak. Egyszerűen komolytalanok voltak a cikkek, egyszerűen olyan habkönnyűek voltak, hogy semmi maradandót nem hagytak bennem.

[ Szerkesztve ]

(#54) balintka válasza woker (#53) üzenetére


balintka
addikt

Hát a GS cikkei is komolytalanok, és valóban nincs bennük maradandó érték. De én nem is ezért veszem az újságot. Általában a teljes játék legalább annyiba jönne, mint az újság, de így jobban megéri. A VGA tesztjeit kifejezetten szeretem.

(#55) Misi_D


Misi_D
tag

Majd én visszavonom helyetted.

[ Módosította: Atlantis ]

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

(#56) lúzer


lúzer
veterán

Computer Panoráma magazin a 2008-as esztendõvel egy üzleti stratégia fontos lépéseként beolvadt a CHIP magazinba ...

na, ennek is annyi

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#57) lúzer


lúzer
veterán

pcworld valóban jó, bár mostanság a tesztek túrót se érnek.

cadvilág tényleg felejtős, autodesk reklámkiadványa, bár legalább ingyen küldték

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#58) Sihto_


Sihto_
tag

A munkahelyem az összest megrendelte, kivéve ezeket a Gamesokat, hát egy ideje leszoktam az olvasásukról, kb. olyan 2 éve nem olvasom, néha belelapozok, vagy ha nem én vezetek, akkor hosszabb útra viszek egyet, de már valahogy nem olyan jók, mint régen.
Az a szomorú, hogy nekem ingyen van és mégsem olvasom, így teljesen érthető, ha mások meg pénzt sem adnak érte. Hiába a net is sokat tesz ezért, hogy ne legyenek ilyen újságok.
Nekem az igazán jól összeszedett tesztek tetszettek, de ezek tucatját lehet már online megtalálni.

A példa minidg erősebb az utasításnál

(#59) philoxenia válasza lúzer (#56) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Már évek óta csak egy variáció volt a témára. :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#60) AND1


AND1
őstag

Nekem a chip-ből a 90-es évek hiányzik. Akkor voltak igazán jó írások, cikkek. Abba az idpben így jártam az újságoshoz: "kérnék szépen egy chip magazin és egy 576kbyte magazint"

...soha többé nem jön vissza az az időszak :(

Egy régi PH-s.

(#61) Bogyoka


Bogyoka
csendes tag

Nem tudja valaki, hogy hova tűntek a régi Chip/MPCM szerzői?
Ha ők irnának lapot akkor valszeg ma is megvenném.

(#62) bullseye válasza Bogyoka (#61) üzenetére


bullseye
addikt

név szerint kire vagy kiváncsi?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#63) Bogyoka válasza bullseye (#62) üzenetére


Bogyoka
csendes tag

most igy hirtelen rixer györgy jut eszembe

(#64) bullseye válasza Bogyoka (#63) üzenetére


bullseye
addikt

Sajnos ő a közelmúltban elhunyt.
Az MPCM után pár hónap alatt ászervezte a PC Guru hardverrovatát, majd azt átadta Csábi Józsinak (aki azóta is vezeti). Utána még írt néha 1-1 cikket, de legnagyobb sajnálatunkra csak nagyon ritkán.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#65) Toommerr


Toommerr
csendes tag

Sziasztok,

A chip magazin júliusi számában található, fel nem
használt Adwords kupont vásárolnék 1000Ft/db áron.

Ha van eladó felesleges kuponod írj egy emailt ide: tommerr@gmail.com

köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.